Prodejce - Jaroměř (e-shop) - GUNEXPERT


Osobní zkušenosti s prodejci, s obsluhou střelnic apod.

Příspěvky: 16

Registrován: čtv 19.2.2015, 21:34

Zbraň: G17 Gen 4

Re: Prodejce - Jaroměř (e-shop) - GUNEXPERT

Příspěvek od Biker79 » stř 04.3.2015, 22:47

Vážení pánové, měl jsem tu čest poznat p.Balcara osobně. Rád bych si dovolil Vás požádat nesoudit Gunexpert na základě výše uvedeného. P.Balcar se mnou jednal velmi korektně, jakožto laikovi v oboru vše potřebné vysvětlil a předvedl. Vážím si toho, protože jeho čas je z mého pohledu drahocenný. To, čemu se primárně věnuje není honba za obratem, ale vývoj a testování. Výsledek jeho práce mám tu čest mít ve vlastnictví a dovolím si říct že odvedli na našem národním skvostu SA vz.58 obrovský kus práce.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 524

Registrován: ned 05.6.2005, 13:51

Re: Prodejce - Jaroměř (e-shop) - GUNEXPERT

Příspěvek od Glockmaniak » čtv 05.3.2015, 9:46

Rád bych sem napsal i vlastní názor na pana Balcara a Gunexpert. Zhruba před dvěma lety jsem si u firmy Gunexpert objednal pušku FSN. Pušku jsem si jel po telefonické domluvě vyzvednout přímo k panu Balcarovi domů. Čekal jsem klasický vztah prodejce-kupující s tím, že mi pan Blacar pušku dá na pult, prohlédnu jí, vyřídíme administrativu, zaplatím a odjedu. Jaké bylo ale moje překvapení, když mne pan Balcar doma přivítal velmi mile jako člověka, kterého rád po čase vidí a ne jako zákazníka, kterého vidí poprvé v životě a nemůže se dočkat, až zákazník zaplatí a vypadne. Sedli jsme si u něj doma ke stolu, byla mi nabídnuta káva a já si při ní prohlížel svoji novou zbraň. Všechno se neslo ve velmi příjemné a mohu snad říci i kamarádském duchu. Po uskutečnění prodeje a vyřízení všech zákonných formalit jsme ještě dlouho seděli a povídali si o kosách. Dozvěděl jsem se spoustu nového. Moje dosavadní zkušenost s kosou byla na úrovni obyčejného bigoše - záklaďáka, takže moje znalosti pan Balcar doplnil spoustou informací ohledně historie zbraně i různých vychytávek, které na kosy Gunexpert má. Ukázal mi i pušku, kterou připravil pro focení pro časopis Maxim. Prostě místo toho, aby mne po zaplacení slušně vyprovodil, tak si tam se mnou při kafíčku ještě cca. další dvě hodiny v pohodové domácí atmosféře povídal a díky němu jsem zjistil spoustu nového o tutěch puškách. Je to člověk, který tutěm zbraním opravdu rozumí a má je rád srdcem. Není to člověk, pro kterého je nejdůležitější provedení transakce a rychle pak zákazníka vyprovodit, aby se mohl věnovat svému. Naopak, u pana Balcara jsem viděl nadšení pro věc a to, že je pro něj důležité, aby zákazník odjel nejen se svojí zbraní ale i se spoustou zajímavých informací ohledně zbraně, kterou si koupil. V mém životě jsem provedl nákup spousty zbraní v mnoha obchodech, ale nákup samonabíjecí pušky FSN u pana Balcara byl rozhodně ten nejpříjemnější nákup, navíc u opravdového profesionála. Asi měsíc po nákupu jsem ještě doobjednával u Gunexpertu další zásobníky a taktický popruh. Domluva s prodejcem opět proběhla na výbornou a za 3 dny u mne doma zvonil pošťák s balíčkem od Gunexpertu. Za mne tedy musím říci že jsem s firmou Gunexpert absolutně spokojený.
Meč a kříž tělo jedno jest.
Moje zbraně: GLOCK 17 3.gen. osazený TLR-1 HL, CZ 75, SA vz.58

Příspěvky: 16

Registrován: čtv 19.2.2015, 21:34

Zbraň: G17 Gen 4

Re: Prodejce - Jaroměř (e-shop) - GUNEXPERT

Příspěvek od Biker79 » čtv 05.3.2015, 20:44

to Glockmaniak - jsem rád že jsi další s pozitivní zkušeností, u mě to proběhlo stejně jako u Tebe jen bez kávy, protože na mě čekala rodinka :D P. Balcar je srdcař, odpovídá tomu přístup k práci a hlavně finální výrobek. V mém případě vz.58 v úpravě expert assault, prostě mazel do pohody i nepohody...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 339

Registrován: úte 21.3.2006, 6:51

Bydliště: stredni Cechy

Re: Prodejce - Jaroměř (e-shop) - GUNEXPERT

Příspěvek od WALT » pon 09.3.2015, 0:58

u GE jsem koupil SA VZ.58 COMPACT 5,56x45/190 ( styl prodeje presne jak se pise vyse ) a par dilu, neco zaroven se zbrani, vetsinu na dobirku
objednavky resim s panem Balcarem telefonicky a vzdy s maximalni spokojenosti

Zpět na „Zkušenosti s prodejci“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz