Prodejce - Jaroměř (e-shop) - GUNEXPERT


Osobní zkušenosti s prodejci, s obsluhou střelnic apod.

Uživatelský avatar

Příspěvky: 225

Registrován: ned 17.1.2010, 4:39

Zbraň: Glock34,Norinco1911

Prodejce - Jaroměř (e-shop) - GUNEXPERT

Příspěvek od MRBLUE » čtv 30.10.2014, 16:19

:arrow: Typ: Prodejce
:arrow: Město: e-shop (Jaroměř)
:arrow: Název: GunExpert
:arrow: Web: http://www.sa58.cz

Neodporucam nakup v tomto e-shope. Deklaruju tovar na sklade a odoslanie hned po obdrzani platby. Po mojej objednavke im platba dosla na ucet a nic sa nedialo. Po prvom telefonickom dotaze mi bolo oznamene ze tovar odide hned po vikende,tj 27.10. a ze mi to bude oznamene mailom,spolu s trekovacim cislom. Nic nove sa odvtedy neudialo. Dnes 30.10. po obede som teda znova telefonoval v akom stave je moja objednavka. Neprijemny clovek z kontaktneho cisla (zabudol sa predstavit) mi po niekolkych minutach oznamil ze zasielka este nebola odoslana a ze dnes pojde. Na otazku preco nesla po vikende,ako mi bolo prislubene to odovodnil tym ze bol sviatok,tak sa nemam divit (bez nejakeho naznaku ospravedlnenia). Na dotaz ze ci maju sviatok cely tyzden a nie len jeden den mi neprijemne odvrkol ze mi moze poslat peniaze naspat,ked sa mi nieco nepaci. Tak som poziadal zrusit objednavku a vratit peniaze.
Aj ked ponuku maju dobru,uz od nich nic nekupim a urcite budem tuto skusenost posuvat dalej. A byt majitelom,toho blbca co vybavuje objednavky by som okamzite vykopol z firmy. Teda ak to neni jedna a ta ista osoba.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1842

Registrován: čtv 13.3.2014, 13:38

Bydliště: Plzensko

Re: e-shop www.sa58.cz (Gunexpert)

Příspěvek od Int1m1thy » čtv 30.10.2014, 18:33

G17gen4
Uživatelský avatar

Příspěvky: 63

Registrován: stř 14.9.2011, 14:37

Re: e-shop www.sa58.cz (Gunexpert)

Příspěvek od Amateur » čtv 30.10.2014, 18:38

Já jsem s nimi nikdy neměl žádný problém. Vždy všechno bylo v pořádku.
Wo ein Willen ist, ist auch ein Weg.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 225

Registrován: ned 17.1.2010, 4:39

Zbraň: Glock34,Norinco1911

Re: e-shop www.sa58.cz (Gunexpert)

Příspěvek od MRBLUE » čtv 30.10.2014, 19:19

Neviem po anglicky,tak mi to video moc nehovori. Ak si dal odkaz skus k tomu aj kratky koment.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Re: e-shop www.sa58.cz (Gunexpert)

Příspěvek od Starosta » čtv 30.10.2014, 19:57

V tom odkazu je trochu jiná situace:

Zákazník se mailem bez pozdravu zeptal "kdy mi přijde objednávka?"
Oni odpověděli během pár minut textem "pár týdnů".
Zákazník se vztekal, že mu napsali dvouslovnou odpověď, že jsou neprofesionální, že je hluboce nespokojen a bude tuhle informaci šířit i dál mezi své známé.
Tak mu přeposlali kopii dodacích podmínek (kde je tuším "4-8 týdnů"), zrušili objednávku a vrátili peníze.
Pičující zákazník se moc divil, že mu zrušili objednávku, načež oni vysvětlují, že s takovým člověkem, který oplývá mega disrespektem nehodlají obchodovat a ať si trhne.

Jinak řečeno, někdy je zásadní chyba už na straně zákazníka a jeho komunikace a přístupu.
Čímž samozřejmě neříkám, že je to stejný případ jako ten, co popsal MRBLUE.
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --

Příspěvky: 601

Registrován: sob 02.6.2012, 19:13

Bydliště: blízko Brna

Re: e-shop www.sa58.cz (Gunexpert)

Příspěvek od cipis » čtv 30.10.2014, 20:33

Tak to také neprojevili zrovna moc asertivního přístupu.
Jeden je hulvát, ale větší hulvát je ten, kdo na takovýto přístup začne odpovídat stejně, ne-li hůř. Zde by rozhodně nemělo platit "jak se do lesa volá, tak ...".
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1842

Registrován: čtv 13.3.2014, 13:38

Bydliště: Plzensko

Re: e-shop www.sa58.cz (Gunexpert)

Příspěvek od Int1m1thy » čtv 30.10.2014, 20:48

ja to nedal jako primou souvislost ale stejny uvazovani zakazniku... lec nemam zkusenost s GE tak podoby veci pisou o alfa tactical lidi a ja nemel zadny problemy nikdy snima
G17gen4

Příspěvky: 601

Registrován: sob 02.6.2012, 19:13

Bydliště: blízko Brna

Re: e-shop www.sa58.cz (Gunexpert)

Příspěvek od cipis » čtv 30.10.2014, 21:08

Vždycky se někde někdo blbě vyspí ...
Tak jak tak ale má platit, že zákazník má vždycky pravdu a zákazník náš pán. Tzn. ikdyž bude zákazník debil, tak mu to nesmím říct a nesmím se jak k debilovi chovat. Tohle prostě k dobrému obchodníkovi patří. Bohužel to ne všichni a všude zvládají.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 225

Registrován: ned 17.1.2010, 4:39

Zbraň: Glock34,Norinco1911

Re: e-shop www.sa58.cz (Gunexpert)

Příspěvek od MRBLUE » čtv 30.10.2014, 21:15

Primarne sa snazim byt v obchodnom styku slusny. Snazil som sa o to aj pri komunikacii s "niekym" z tejto divnej spolocnosti. Mozno pre nich "hned po vikende" je naozaj len fraza a znamena to nie v pondelok,ale v buducnosti,snad do 14 dni. A ani to by mozno nevadilo,keby to prebehlo zhruba takto: "Dobry den,tu Novak. Velice nas to mrzi ale koli internym problemom sme vasu zasielku zatial nevyexpedovali,ale ucinime tak co najskor. Majte prosim trocha strpenia".
U vacsiny obchodnikov to je standard. Ale hlavne u e-shopov je standard ze objednavka ide nasledujuci den po objednani ci zaplateni.
A to este cakam ci vobec poslu platbu naspat. Ale po skusenosti co mam v to moc neverim. Na stastie takychto skusenosti moc nemam a vo vacsine pripadov su ludia okolo zbrani seriozni a slusni. Nie chrapuni a diletanti ako sa58.cz

Příspěvky: 76

Registrován: ned 02.6.2013, 19:12

Re: e-shop www.sa58.cz (Gunexpert)

Příspěvek od Speedster » čtv 30.10.2014, 21:19

Jeden eshop mám na starost a nevím co přesně Mr.Blue objednával. Ale z vlastní zkušenosti vím že z dodavateli nebo i z přepravci se dost věcí může pokazit. A já se potom musím zákazníkům omlouvat za cizí chyby. Což nikoho moc nezajímá a z 90% se se mnou loučí slovy budu toto šířit dál na heuréce atd. Lidi jsou strašně zvyklí na něco si pořád stěžovat a od doby co je internet a dává každému možnost napsat si na vše recenzi je to jen horší.
A vzhledem k těm datumům co tu byly napsány bych to neviděl tak tragicky. I právě proto že byl ten svátek a já například u svého obchodu žádné objednávky neexpeduji před víkendy nebo svátky. Když to leží někde potom dva dny na depu tak bejvá pravidelně s tou zásilkou problém. Čímž neříkám Mr. Blue zvlášt když slušně zavolal udělal něco špatně. Jen prostě každej občas máme blbej den tak bych hned nesoudil obchod tak tvrdě nebo že ten kdo zvedá telefon je blbec.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 225

Registrován: ned 17.1.2010, 4:39

Zbraň: Glock34,Norinco1911

Re: e-shop www.sa58.cz (Gunexpert)

Příspěvek od MRBLUE » čtv 30.10.2014, 21:48

No,tak v sa58.cz su asi namoceni Mexicania,ked koli utorkovemu sviatku maju fiestu cely tyzden. :lol:
A ako mam sudit e-shop a kontaktnu osobu?
1. Tovar deklarovany na sklade mi neposlali hned a na prvy informativny, velmi kludny telefonat mi bolo prislubene ze hned po vikende ide do posty.
2. Dalsi tyzden vo stvrtok poobede mi zdvihne clovek na kontaktnom cisle bez toho aby sa predstavil. Na kludnu otazku v akom stave je objednavka bez najmensieho naznaku ospravedlnenia odpovie ze dnes by mala ist do posty.
3. Na otazku preco nesla v pondelok, ako slubili odpovie ze bol sviatok. Ked som ho upozornil ze sviatok bol v utorok a dnes je stvrtok odvrkne ze ked sa mi nepaci, mozu mi vratit peniaze.
4. Na to som mu znova kludne odpovedal ze zrovna takto si nepredstavujem jednanie s opravnene nespokojnym zakaznikom a poziadal ho o zrusenie objednavky a vratenie penazi.
5. Potom som mu povedal ze tento shop na zaklade tejto skusenosti a jeho jednania nepovazujem za seriozny a podelim sa so svojimi skusenostami s inymi strelcami mi odpovedou bolo zlozenie telefonu.

Mozem zvolit ine oznacenie toho cloveka ako "BLBEC"???
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1842

Registrován: čtv 13.3.2014, 13:38

Bydliště: Plzensko

Re: e-shop www.sa58.cz (Gunexpert)

Příspěvek od Int1m1thy » pát 31.10.2014, 2:58

cipis: ne to teda nema, kdyz je zakaznik deb*l tak je to deb*l, kdyz delam dobry veci jeden deb*l me nemuze zruinovat a negativni reklama je taky reklama.


Na otazku preco nesla po vikende,ako mi bolo prislubene to odovodnil tym ze bol sviatok,tak sa nemam divit (bez nejakeho naznaku ospravedlnenia).

a kdyz nekdo napise tuto tak mi to staci abych si udelal obrazek, nevim co by se mel ospravedlnovat ze byl svatek, ony nejspis ani prepravni firmy nedelaj, a neco mi rika ze to slo z cech na slovensko takze dalsi spozdeni.

Nemam nic spolecnyho s GE ani nikoho od nich neznam a nikdy sem od nich nic nekupoval...
G17gen4
Uživatelský avatar

Příspěvky: 225

Registrován: ned 17.1.2010, 4:39

Zbraň: Glock34,Norinco1911

Re: e-shop www.sa58.cz (Gunexpert)

Příspěvek od MRBLUE » pát 31.10.2014, 8:03

Int1m1thy
Urcite sa nepustaj do obchodovania. S tvojim myslenim by to nebolo dobre.
Mna ako zakaznika nezaujma ako si zabezpecujes prepravu,balenie a podobne. Ak zakazku vyexpedujes a ma pridelene nejake prepravne cislo, uz je to vec prepravcu. Ale oni ju do stvrtka poobedia ani nevyexpedovali! Za to si zakaznik nezasluzi omluvu? Hmmm...
Ano, zasielka mala ist na Slovensko, ale nechapem co to ma s tym spolocne? :-D ...a pre tvoje info,v pondelok som bol v Prahe. Riesil som tam nejake pracovne veci a predstav si, ono sa v tom meste pracovalo,rovnako ako aj na inych miestach v CR.

Pre info,aspon platba za zrusenu objednavku sa vratila expresne. Dnes rano mi pripisali platbu na ucet.

Příspěvky: 213

Registrován: pon 28.7.2014, 17:49

Zbraň: G17

Re: e-shop www.sa58.cz (Gunexpert)

Příspěvek od Morris » pát 31.10.2014, 8:22

Speedster píše:Jeden eshop mám na starost a nevím co přesně Mr.Blue objednával. Ale z vlastní zkušenosti vím že z dodavateli nebo i z přepravci se dost věcí může pokazit. A já se potom musím zákazníkům omlouvat za cizí chyby.
ano, si na konci tej retaze, a si zavisly od ostatnych, ale proste tak to je. To je sucast biznisu a tvojej prace.
Ked si v tesku kupis pokazene maso, tiez sa budes stazovat na informaciach v tesku, a nie u vyrobcu budika, kvoli ktoremu zaspal vodic cisterny, ktory mal doviest naftu na cerpaciu stanicu, a tak chladiarenskemu autu dosla nafta a naklad sa pokazil.


A zabudol si na jednu dolezitu vec: mrblue tvrdi, ze mali oznacenie vyrobku "skladom"
Cize nebol dovod cakat na tretiu stranu, ked zasielku mali odovzdat na postu resp kurierovi. A mi nehovor, ze ked si objednas kuriera, tak nepride. Pride, aj keby mal pokazene auto, pretoze na tieto eventuality kurierske spolocnosti myslia.

ale ja viem co je zakladny problem - vela ludi nebolo na zapade a nevie, co je to primerany zakaznicky servis. A potom to konci tak, ze neseriozne jednanie firmy, s ktorou nic nemaju, este aj ospravedlnuju. Jediny, kto "ma pravo" sa k veci vyjadrit je ich iny zakaznik. A samozrejme druha strana.

Příspěvky: 1596

Registrován: stř 21.3.2012, 9:17

Zbraň: 3 kusy

Bydliště: Praha

Re: Prodejce - Jaroměř (e-shop) - GUNEXPERT

Příspěvek od Carloss » pát 31.10.2014, 8:30

Faktem je, že mohu srovnávat. Nakupuji drobnosti (jako spotřebitel, čili sem tam něco) prakticky po celym světě a musím říct, že po nás jsou e-shopoví prodejci horší snad už jen sem tam v nějaký tý zemi na výchoch... A moc jich není... Amíci, němci, číňani, turci... všici naprosto v pohodě, komunikují, odpovídají i na mé prachbídné jazykové schopnosti... U nás mám taky vytipováno několik obchodů, kde již nikdy. I střeleckých.
ČZ 85, ČZ 50, Walther PPK, NP22, Auto-Ordnance 1911A1 WWII, SIG P239, BARK9

spm

Příspěvky: 67

Registrován: čtv 20.2.2014, 0:11

Zbraň: SIG Sauer SP2022

Re: Prodejce - Jaroměř (e-shop) - GUNEXPERT

Příspěvek od spm » sob 01.11.2014, 13:15

Ono problém s tím "skladem" je to, že poslední dobou má hromada českých eshopů ve zvyku ke všemu psát skladem a pak někde v tom 500 stránkovém dokumentu s podmínkami je napsáno, že je to skladem jenom u dodavatele. A pak se ještě diví, že je zákazník na****, protože dodání něčeho, co deklarovali skladem, trvá přinejlepším týden...

Příspěvky: 80

Registrován: stř 24.7.2013, 0:48

Re: Prodejce - Jaroměř (e-shop) - GUNEXPERT

Příspěvek od Phil » sob 01.11.2014, 18:24

Přesně - ono "skladem" to má každý eshop - ale dost z nich už neříká, že ten sklad je v Číně :D

Příspěvky: 86

Registrován: sob 13.4.2013, 16:28

Zbraň: G19gen.3, G43

Bydliště: Kladno

Re: Prodejce - Jaroměř (e-shop) - GUNEXPERT

Příspěvek od Alesh31 » stř 05.11.2014, 15:35

Včera jsem u nich objednával pár hejblátek do kosy. Odpoledne jsem poslal objednávku a zhruba do 2 hodin přišel mail, že to převzala pošta a dnes balíček doručen. Byla to moje první objednávka v tomto obchodě.

Příspěvky: 1

Registrován: ned 04.1.2015, 21:19

Zbraň: sa58

Re: Prodejce - Jaroměř (e-shop) - GUNEXPERT

Příspěvek od GE vz58 » ned 04.1.2015, 22:16

Mblu byl nedočkavý,ale já ho chápu,možná by měl chápat i ostatní, že zákazník není Pán Bůh, a prodejce není sluha, je to korektní obchodní vztah. Taky je potřeba si uvědomit,že levné redakční systémy eshopů,neumožňují online počítání skladu,takže občas neodpovídá, a v neposlední řadě guneXpert není nějaký shop s krabicemi,ale výrobce řady dílů a inovátor,jež vkládá nemalé prostředky do vývoje, a to že jsme vytvořili pro Vás všechny internetový obchod s 15 tisíci zákazníky pro zbraně sa58 a jejich sn verze,to byla naše odpověď na enormní poptávku v ČR a zahraničí, odpusťte nám naše obchodní hříchy, náš cíl je dál, než jen prodej,vytváříme moderní zbraň,abychom se mi češi a Slováci neměli před světem za co stydět, a každý z Vás co zde píšete,tu budoucnost zbrojního průmyslu tvoříte. Lidská práce nemá být o posměchu a pohrdání, ale o tom, že svojí tolerancí podporujeme dobrou věc. Balcar, gunexpert
Uživatelský avatar

Příspěvky: 225

Registrován: ned 17.1.2010, 4:39

Zbraň: Glock34,Norinco1911

Re: Prodejce - Jaroměř (e-shop) - GUNEXPERT

Příspěvek od MRBLUE » ned 04.1.2015, 23:00

Pan Balcar
Dakujem za reakciu,aj ked troska oneskorenu.
Je super ked sa niekto snazi urobit nieco prospesne. Keby sa takto so mnou bavil clovek co so mnou telefonicky komunikoval, urcite by som to pochopil a mal strpenie. Bohuzial som natrafil na blbca. Ale ten Vas reprezentuje. Ten hlas v telefone je pre zakaznika firma GUNEXPERT. Mozno aj preto ze naozaj ponukate niektore veci co nikto iny nedodava sa niektori Vasi zamestnanci chovaju nevhodne a nevazia si zakaznika. Aj ked nepochybujem o tom ze vyvijate nove veci a snazite sa uspokojit trh,ale nestaci mat len technicke a vedecke kapacity na vysokej urovni. Pokial aj obchodujete, aj obchodadci musia byt na urovni. Snad si urobite u nich poriadok a zakaznici budu spokojni. Drzim Vam palce. Ja zatial doveru nemam a zatial v buducnosti neplanujem dalsi nakup u Vas.
Nastastie to co som potreboval som kupil u konkurencie a k mojej absolutnej spokojnosti.

Zpět na „Zkušenosti s prodejci“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz