Prodejce - Most - DAVE


Osobní zkušenosti s prodejci, s obsluhou střelnic apod.

Uživatelský avatar

Příspěvky: 122

Registrován: čtv 05.2.2009, 13:23

Bydliště: severní Čechy

Prodejce - Most - DAVE

Příspěvek od solidus » úte 28.7.2009, 12:40

:arrow: Typ: prodejce
:arrow: Město: Most
:arrow: Název: DAVE Western guns and ammunition
:arrow: Web: http://www.zbrane-dave.cz/

U zmíněného prodejce jsem svou první zbraň nakonec nekoupil. Loboval za Steyr S9 a Walther P99, G naopak stará překonaná zbraň. Přesto jsem se rozhodl pro G, nicméně jej musel přivést z Prahy, během druhého dne jsem zjistil, že už bych si musel dovezenou zbraň každopádně koupit (nemožnost předem prohlédnout), cena vyšší oproti dohodnuté viz. ceník na stránkách, termín posunut z dohodnutého pátku na pondělí ... :arrow: proto jsem se rozhodl "obchod" zrušit. neochota - vytáčky, že není možné stornovat, když se zbraň odepsala ze skladu v Praze ...

Prodejce na mě neudělal dojem podvodníka, ale spíš že nechce, neumí nebo je neochotný prodat. Bohužel ...
How can you trust the freedom, when it´s not in your hands?
GLOCK19

rx6

Příspěvky: 121

Registrován: čtv 26.3.2009, 19:35

Re: Prodejce - Most - DAVE

Příspěvek od rx6 » ned 02.8.2009, 19:54

ahoj,myslím, že Solidus to vystihl dobře. U tohoto obchodníka je div, že je v Mostě tak dlouho. Každopádně musím občas k němu zavítat a něco koupit. Myslím, že stejný názor na něj má více lidí ku škodě sobě samotnému.

Příspěvky: 195

Registrován: pát 02.3.2012, 20:51

Zbraň: Walther PPQ

Bydliště: MOST

Re: Prodejce - Most - DAVE

Příspěvek od Deringer » ned 17.2.2013, 13:11

Můžu potvrdit. Starej Oplt je prostě "jinej". A jeho dcerka Šárka co má obchod v Praze...skoda mluvit. Prostě rodinka k pohledani. Všechno vi nejlip, kdo neco nevi je blbec a vypada to, že je zakaznik spis otravuje.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 10

Registrován: sob 08.6.2013, 19:21

Zbraň: GLOCK 19 gen III

Re: Prodejce - Most - DAVE

Příspěvek od ityny » stř 26.6.2013, 20:21

Jo jo, je to pan neochota. Minulý týden jsem u něj kupoval lůgry. No, řekl jsem mu ať si mě dobře prohlídne protože mě tam už nikdy neuvidí. Neochotný, arogantní, povýšený....
Naposledy upravil(a) ityny dne čtv 07.11.2013, 5:48, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 23

Registrován: stř 22.5.2013, 21:04

Zbraň: CZ75, Tau. 357M, Mak

Bydliště: Český Brod

Re: Prodejce - Most - DAVE

Příspěvek od fixfokus » pon 01.7.2013, 21:34

No já nevím, mosteckou prodejnu neznám, ale s tou pražskou jsem byl vždycky spokojen. Zatím jsem tam koupil jen pár nábojů, jinak vždycky jenom na kukačku, přesto byli docela ochotní a vstřícní k mým začátečnickým ( = hloupým :-) )otázkám...

Příspěvky: 8

Registrován: pon 04.5.2015, 19:55

Re: Prodejce - Most - DAVE

Příspěvek od Mira16 » sob 30.5.2015, 13:03

Nedoporučuji - naprosto otřesný přístup majitelky Šárky dříve Opltové. Ať si tam jdete pro náboje, příslušenství či zbraň. Mistryně světa, každý kdo přijde je dopředu blbec a amatér. Dokáže spolehlivě odradit/otrávit. Pokud si sem někdo hodláte přijít pro svou první zbraň, popř. nějaké rady do začátku, tak se těmto prodejnám resp. paní majitelce vyhněte obloukem! Pokaždé jsem si připadal jako když si jdu pro pár facek :( Už sem nechodím... :bomb:

Příspěvky: 8

Registrován: ned 17.11.2013, 20:16

Bydliště: Cheznovice

Re: Prodejce - Most - DAVE

Příspěvek od drevak » stř 24.6.2015, 18:01

Koukám, že nejsem sám, kdo má stejnou zkušenost. Já jsem navštívil prodejnu v praze a pán si tam právě přede mnou na pultu přebíjel brokové náboje. Tak neochotného a protivného člověka jsem snad v životě nezažil. Od té doby jsem tam nebyl a doufám, že ani nikdy nepůjdu.

Příspěvky: 5

Registrován: sob 01.8.2015, 11:22

Re: Prodejce - Most - DAVE

Příspěvek od Mitia » sob 01.8.2015, 12:44

S mosteckou prodejnou souhlas, chodím tam pouze v krajní nouzi. Jel jsem si zastřílet do Hrobčic, pán mi tvrdil, že na trhu nejsou žádné 7.62x39, přijedu na střelnici, ptám se, zda-li mají nějaké 7.62x39, že bych si picnul, jelikož mi prodejce tvrdil, že trh je vycucaný, nevěřícně na mě koukali, že jim dnes přišla zásilka a mají toho asi kamion, kolik chci, vzal jsem si 2 krabice 3,8 kč/ ks. Dále se mi stávalo, že jsem si jel pro 45 ACP, které měl poslední 2 krabičky, s tím, že mi je prodat nemůže, protože, co kdyby si tam někdo přijel koupit pistoli v ráži 45 ACP, tak mu nemůže ani nabídnout náboje. Při koupi 858, jsem ji osahával, vznesl jsem pár dotazů, přičemž odpovědí mi bylo, vy jste nebyl na vojně ?

Zpět na „Zkušenosti s prodejci“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz