Prodejce - Plzeň - Strelecky-portal.cz - negativna skusenost


Osobní zkušenosti s prodejci, s obsluhou střelnic apod.

Příspěvky: 22

Registrován: sob 18.1.2014, 0:01

Zbraň: CZ 83

Re: Prodejce - Plzeň - Strelecky-portal.cz - negativna skuse

Příspěvek od spikelet » stř 26.2.2014, 12:12

Taky nemam o tomhle obchode dobre mineni. Komunikace strasna. Skoro jsem mel pocit, ze kdyz si u nich chci koupit zbran, tak se dopoustim neceho nezakonneho. Prvni spatna zkusenost byla, kdyz jsem chtel koupit naboje .45 ACP a vyzvednout si je na vydejnim miste na morave, ktere maji uvedene. Na strankach meli naboje skladem. Odpoved byla, ze mi naboje nedodaji a ani nevi, kdy by je mohli dodat. Ze me budou informovat. Je to uz pul roku a zadne dalsi odpovedi jsem se nedockal.
Dalsi spatna zkusenost byla, kdyz jsem si chtel koupit jistou zbran. Na strankach u zbrane maji minimalni popis a to jen rozmery, vahu a kapacitu zasobniku. Nic o zakladni vybave zbrane, nebo nadstandartni vybave. Podle obrazku byla zbran nadstandartne vybavena, ale cena odpovidala spis standartnimu provedeni. Napsal jsem, ze mam vazny zajem o tuhle zbran, ale nez ji zavazne objednam a predem zaplatim, tak chci vedet, jestli ta zbran bude tak vybavena, jako maji na obrazku. Prece si nekoupim co jsem nevidel. Tak chci aspon pisemny popis, kterym bych se pak mohl branit, pokud by mi dodali neco jineho, nez prezentuji v jejich Eschopu. Na tohle jsem dostal odpoved, ze to zjisti a do dalsiho dne mi daji vedet. Tyden se nic nedelo, tak jsem otazku zopakoval. Zase mi odpovedeli, ze to zjisti a daji vedet do dalsiho dne. Opet zadna odpoved. Tak jsem zase cekal. No po 8 dnech odpoved, ze zbran neni skladem a ze by ji mohli mit za 2-3 mesice. Zadna jina odpoved, na otazku, co bude mit ta zbran za vybavu. Zase jsem se znovu zeptal. Odpoved. Ozvu se v pondeli. V pondeli se nikdo neozval. A do dnes jsem zadnou odpoved nedostal.
Me nadseni, ze existuje obchod, kde maji veliky vyber zbrani a maji vydejni misto v mem bydlisti velice rychle opadlo a jejich stranky navstevuji, jen kdyz se chci podivat na pribliznou cenu zbozi.

Příspěvky: 4

Registrován: ned 09.3.2014, 10:05

Zbraň: glock 17

Re: Prodejce - Plzeň - Strelecky-portal.cz - negativna skuse

Příspěvek od skorzeny40 » ned 09.3.2014, 10:23

Negatívna skúsenosť. Ponukali HK P7M13. Na mail mi odpovedali, že ho nedokážu obstarať. Stále je v ponuke...tá istá fotka, tá istá cena, ten istý kus....

Příspěvky: 75

Registrován: stř 13.6.2012, 15:52

Zbraň: svt40

varování před obchodem

Příspěvek od jerrymysak » pát 07.11.2014, 17:48

chtěl bych vás varovat před nákupem na Střeleckým portále
http://www.strelecky-portal.cz/
nechaj si poslat zálohu a pak od nich nevidíte ani kver, ani prachy. Dostávám z nich bezúspěšně peníze přes půl roku a furt se vymlouvají a slibují, ale peníze nikde.

Příspěvky: 85

Registrován: ned 16.3.2014, 9:18

Re: Prodejce - Plzeň - Strelecky-portal.cz - negativna skuse

Příspěvek od sejman » sob 10.1.2015, 14:34

jerrymysak: stejná zkušenost právě teď. je to měsíc co jsem poslal zálohu a stále nic an i kvér ani prachy, nekomunikujou. počkám do pondělka a jdu na PČR. Jak jsi to řešil ty?
Glock 19, S&W M&P9 Shield, CZ 858, Uzkon TR-X

Příspěvky: 229

Registrován: ned 28.12.2014, 8:49

Re: Prodejce - Plzeň - Strelecky-portal.cz - negativna skuse

Příspěvek od Hatikva » sob 10.1.2015, 15:11

Sejmane, kdybys potřeboval s něčím poradit, ozvi se SZ.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 32

Registrován: pát 27.6.2014, 23:42

Re: Prodejce - Plzeň - Strelecky-portal.cz - negativna skuse

Příspěvek od Petr_PM » sob 10.1.2015, 17:04

Tak o střeleckém portále je toto po Plzni všeobecně známé.
Nekoupil bych si u nich, i kdybych měl jet na druhý konec republiky do Ostravy. :roll:

Příspěvky: 85

Registrován: ned 16.3.2014, 9:18

Re: Prodejce - Plzeň - Strelecky-portal.cz - negativna skuse

Příspěvek od sejman » úte 27.1.2015, 9:43

Tak peníze se mi dneska konečně vrátily (sám jsem nevěřil). Nicméně nákup na tomhle eshopu NEDOPORUČUJI! Objednával jsem tam zbraň, kterou p. Novák slíbil dodat do 10 dnů. Poslal jsem zálohu a čekal. Dneska tomu jsou 2 měsíce (bez 5 dnů) co mi peníze vrátil. Sliboval 100x, že pistole je už na cestě, nebo jednu dobu ani nekomunikoval (tvrdil, že mu maily odemě padají do spamu), pomohlo až když jsem se stavil na centrálu osobně. Zase slíbil, že pistole je už fakt na cestě, a zase nic. Odstoupil jsem od kupní smlouvy, pohrozil trestním oznámenímv(těch je už prý několik podaných na jeho firmu) a naštěstí peníze došly.
Jak už někdo někde psal, pán si bere bezúrokové půjčky od zákazníků. I jeho blízký spolupracovník mi potvrdil, že má fin. problémy. určitě nic nebrat, nebo neplatit předem!
Glock 19, S&W M&P9 Shield, CZ 858, Uzkon TR-X

Zpět na „Zkušenosti s prodejci“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz