Prodejce - Praha - Brymová


Osobní zkušenosti s prodejci, s obsluhou střelnic apod.

Uživatelský avatar

Příspěvky: 186

Registrován: stř 03.10.2012, 20:02

Bydliště: Rychnov n.K., Hradec Králové, Praha

Re: Prodejce - Praha - Brymová

Příspěvek od ataman » stř 20.3.2013, 20:05

No nevím, jak jsem psal výš, na Staromáku jsem býval pečený vařený a služby tam měly úrveň. Možná mohou své dělat staré vazby,možná momentální nálada prodejce. Faktem ale je, že většinu bývalých prodavačů od Brymů zeStaromáku potkáte po celé Praze v jiných prodejnách a firmách a jejich vstřícný a ochotný přístup se nezměnil.

Příspěvky: 1596

Registrován: stř 21.3.2012, 9:17

Zbraň: 3 kusy

Bydliště: Praha

Re: Prodejce - Praha - Brymová

Příspěvek od Carloss » stř 20.3.2013, 20:37

No... to bych tak neviděl... Na Staromáku je pamatuji... Jsem se tam chodil kochat... Na smíchově jsem byl asitak 5x, všechno vlastně od loňského léta... Takže na nějaký kamarádíčkování bych to neviděl... Jen vždy dostatečně pozdravím, třeba i jednotlivě, kouknu po regálech, vždy se dovím o nějakém obchodnickém problému, pokusím se humorně odlehčit situaci a pak teprve votravuju se svějma supiditama... A někdy zavtipkujem i s dalšími zákazníky, se kterými se někdy asi Bymovic aspoň kapku znaj (mi tak někdy přijde)... Pak se obchod, i třeba nějaká ta reklamace) odehrává spíše v přátelském duchu, než na dodavatelsko-odběratelských zvtazích. Faktem je, že se snažej jednat rychle, a to i když se člověk spíše potřebuje informovat, pro nějaké to "kvalifikované" rozhodnutí.
ČZ 85, ČZ 50, Walther PPK, NP22, Auto-Ordnance 1911A1 WWII, SIG P239, BARK9
Uživatelský avatar

Příspěvky: 524

Registrován: ned 05.6.2005, 13:51

Re: Prodejce - Praha - Brymová

Příspěvek od Glockmaniak » čtv 21.3.2013, 10:32

Když jsem byl ještě na vejšce, tak jsem si u Brymové na Staromáku koupil svůj první vytoužený nůž na který jsem si z brigády ušetřil. Byl to zavírák Smith and Wesson a měl jsem z něj obrovskou radost. Bohužel asi po půl roce používání se mi začaly trochu uvolňovat přinýtované střenky. Vydal jsem se tedy na Staromák abych se zaptal co s tím, respektive, jak by to šlo opravit. Docela jsem koukal, když prodavač mrknul na nůž, mrknul na účtenku a nůž mi s omluvou a bez zbytečných řečí vyměnil za úplně nový. Od té doby jsem v životě koupil spoustu nesrovnatelně dražších nožů, ale tohle super chování pana prodaveče od Brymů už ve mne zůstane do konce života.
Meč a kříž tělo jedno jest.
Moje zbraně: GLOCK 17 3.gen. osazený TLR-1 HL, CZ 75, SA vz.58
Uživatelský avatar

Příspěvky: 747

Registrován: sob 14.5.2011, 20:19

Zbraň: víc než 1 :-)

Bydliště: Plzeňský kraj

Re: Prodejce - Praha - Brymová

Příspěvek od nettik » stř 03.4.2013, 15:12

nebyly jste si tam v posledni dobe nekdo pro naboje ? mam jich par vyhlidnutych u nich na webu, mely by je mit skladem, ale uz se mi parkrat stalo, ze i to co meli psano skladem pak nemeli... zkusenosti z posledni doby ? Prece jen ta komunikace nic extra, je mi normalne blby tam volat a zjistovat dostupnost, kdyz budu mit cestu, tak se stavim...ale rad bych vedel zda spis mam pocitat ze nemaj, nebo ze budu odchazet spokojen s par krabickama naboju :-)

Příspěvky: 148

Registrován: ned 05.2.2012, 2:06

Re: Prodejce - Praha - Brymová

Příspěvek od ZrušenýUživatel » stř 03.4.2013, 17:49

A není opravdu jednodušší si zavolat? Vzhledem k šíři a obratu sortimentu bych to taky pořád nevyhazoval z webu, když to za pár dní dostanu zas...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 187

Registrován: pon 11.8.2008, 21:39

Zbraň: Glock 17

Bydliště: Praha 8

Re: Prodejce - Praha - Brymová

Příspěvek od Pancho Kid » čtv 04.4.2013, 18:32

A pane nádražák, pojede ten vlak? Tady na tabuli svítí, že ano, ale kdo by se s tím pořád měnil, když se to furt dokola mění...

Rimmer, to přeci nemůžeš myslet vážně....pořád žiju v tom, že komančové to tu zabalili před 23 lety a nějak jsem tomu doprošování se v obchodě odvykl. *257*
Glock 17, CZ 75B, Remington 870, 858 Tactical, Drulov 75, manželka 152
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Prodejce - Praha - Brymová

Příspěvek od S474N » čtv 04.4.2013, 18:35

Asi tak, navic kdejakej skladovej soft ma automatickej vystup pro web, takze minimalne 1x denne by to aktualizovat mohli.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 187

Registrován: stř 01.9.2010, 8:54

Re: Prodejce - Praha - Brymová

Příspěvek od Tekka » čtv 04.4.2013, 19:05

Nejsem žádný bystrý chlapec, ale tohoto jsem si všiml už dávno...

Obrázek

Příspěvky: 148

Registrován: ned 05.2.2012, 2:06

Re: Prodejce - Praha - Brymová

Příspěvek od ZrušenýUživatel » čtv 04.4.2013, 23:24

A proc by to delali? Z ceho se prosim vas ta migrace skladaku a webu zaplati? Realtime pohled na zasoby jim neproda skoro nic navic, nejsou webshop, ktery meri konverzni pomer a retenci zakazniku a konkurenci ma jen na klik vzdalenou.

Klientovi se stejnym stylem prodeje bych to nikdy nedoporucil, nevidim v tom business case.

A Brymu se musim zastat, chodim tam dlouho, servis vzdy 100% a to si skoro pokazde necham neco vytahnout z vitriny, vyptavam se, chci neco extra. Pri prodeji zbrane v mem pripade lepsi sluzba nez v bvs nebo podnikovce.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 747

Registrován: sob 14.5.2011, 20:19

Zbraň: víc než 1 :-)

Bydliště: Plzeňský kraj

Re: Prodejce - Praha - Brymová

Příspěvek od nettik » pát 05.4.2013, 9:52

ajajaj, to jsem zase rozvyril vasne.
No, tak osobni zkusenost ze vcera: prisel jsem, jeden clovek prede mnou, pani se mu pilne venovala, ja si zatim prohlidl vitriny, dorozmyslel si co ze to vlastne vsechno chci a kdyz na me po chvili prisla rada, dostal jsem vse co jsem chtel - tj. ano, web souhlasi, resp. souhlasil - polozku 53998 - Sako 168gr. 308w jsem jim dovyprodal, tak muzem sledovat, zda se to pri dalsi aktualizaci zmeni a jak rychle pak zase naskladni.
Pani byla prijemna, ochotna, po me byl pan pro nejakou zbran v komisi - podivat se, zamluvit si, pani prodavacka poskytla VSECHNY informace (vcetne potreby nakupky) a ochotne zamluvila, tusim na dva tydny(bez zalohy). Pak se kram zacal plnit a ja svistel jinam.

Za me Brymova prevazne spokojenost ... vetsinou(cca 80%) meli co jsem potreboval a ze by byli neprijemni se rict neda...obcas otraveni, unaveni?, ale vstricni.

Iza

Příspěvky: 12

Registrován: pon 26.3.2012, 11:55

Re: Prodejce - Praha - Brymová

Příspěvek od Iza » pát 05.4.2013, 12:25

Jednou jsem si vyhledla na webu v Brymovce, ze maji slevu na strelivo, fakt dobra cena, tak jsem tam naklusala a nesmele se optala, jestli je jeste vubec maj (kdyz je to v akci, mohlo by to uz byt fuc, zejo). Odpoved, hmm, jakbych to definovala, lehce povysenym tonem: "Co je na webu to je na krame". Tak jo, ton neton, hlavne, ze meli tolik krabek kolik jsem potrebovala :-)
Kdyz jsem tam pak za nejakou dobu byla a shanela konkretni pouzdro, prodavac pro prohrabnuti krabice rekl - "nemame", tak jsem mu to vratila: "posledne jste rikal co je na webu je na krame" (hledej smudlo) :-) Ke cti mu slouzi, ze nasel :-)
Nebojte se Brymovky, nekousou :-)

Příspěvky: 1596

Registrován: stř 21.3.2012, 9:17

Zbraň: 3 kusy

Bydliště: Praha

Re: Prodejce - Praha - Brymová

Příspěvek od Carloss » pát 05.4.2013, 13:01

K tomu musím dodat, že když jsem si u nich vyhlédl kousek, přišel jsem, koupil poslední a odpoledne už na webu nebyl. Tak to asi "nějak udržujou", nebo to maj nejméně z nějaké části "propojený".
ČZ 85, ČZ 50, Walther PPK, NP22, Auto-Ordnance 1911A1 WWII, SIG P239, BARK9
Uživatelský avatar

Příspěvky: 747

Registrován: sob 14.5.2011, 20:19

Zbraň: víc než 1 :-)

Bydliště: Plzeňský kraj

Re: Prodejce - Praha - Brymová

Příspěvek od nettik » pát 05.4.2013, 13:19

Carloss: nejak urcite, jen je otazka jak casto :-) na uctence mam vcerejsi datum, cas 16:40 a polozka 53998 byla pry posledni krabicka...na webu je stale aktualizace vcera v 10:19 a polozka tim padem skladem... neboj, sleduju to ;-)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 187

Registrován: pon 11.8.2008, 21:39

Zbraň: Glock 17

Bydliště: Praha 8

Re: Prodejce - Praha - Brymová

Příspěvek od Pancho Kid » pát 05.4.2013, 23:53

Nebojte se Brymovky, nekousou :-)[/quote]

To já vím, že nekoušou, ale tak nějak mi přijde divný jít do krámu s tím, že prodavači, místo toho, aby byli rádi, že jim tam chcï nechat nějaký peníze, byli protivní.

Připouštím, že už jsem možná zaujatý a podvědomně čekám na konflikt...jojo, pošramocená reputace se napravuje těžko...nota bene, když tam z prïncipu nechodím.

Rimmer: A proč jsou vlastně ve vlaku sedačky? Kdyby tam nebyly, tak se tam vejde víc cestujících. A kdo mi ty sedačky zaplatí, když ti co stojí platí stejně jako ti co sedí?
Glock 17, CZ 75B, Remington 870, 858 Tactical, Drulov 75, manželka 152
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Prodejce - Praha - Brymová

Příspěvek od reddog » sob 06.4.2013, 9:06

Rekl bych, ze stejne drtiva vetsina "prespolnich" nejprve zavola. Mistni "kolemjdouci" to vezmou jako navstevu cukrarny. Takze dle meho nazoru a razim jej take ve firme, je odpoved na telefon zakladem budouci navstevy klienta. Pokud po telefonu naslibuji a kram je vyjezen, pak je prostor pro ponechani pruchodu vasni. V cukrarne nebo u Brymu... Beru to tak, ze telefonovani je pro mne pouze zlomkem ceny proti zbytecne navsteve. A hlavne, kdyz uz bych tam sel zbytecne, nalezite bych se ozval, at to slysi i ostatni navstevnici.

Příspěvky: 1596

Registrován: stř 21.3.2012, 9:17

Zbraň: 3 kusy

Bydliště: Praha

Re: Prodejce - Praha - Brymová

Příspěvek od Carloss » sob 06.4.2013, 16:15

K těm sedačkám: Ono to není tak jednoduché. Kdyby tam nebyly a vešlo by se více cestujících, tak 1. ze zvednou nápravové tlaky a 2. se zvvýší hmotnost soupravy, tedy hybnost. Vše je počítáno (jízdní a brzdný výkon lokomotiv, instalované brzdy, nápravy co do počtu...) na dané množství cestujících (nebo nákladu). ;-)
ČZ 85, ČZ 50, Walther PPK, NP22, Auto-Ordnance 1911A1 WWII, SIG P239, BARK9

Příspěvky: 206

Registrován: sob 01.9.2012, 17:34

Bydliště: Pardubický kraj

Re: Prodejce - Praha - Brymová

Příspěvek od Frantisekkozisek » stř 24.4.2013, 15:58

Tak jsem taky zavítal poprvé k Brymom. Nejdřív jsem provedl telefonický ověření dostupnosti a množství, pán na druhým konci byl velmi ochotnej, podíval se do počítače a zjistil vše co jsem potřeboval. No a při vlastní návštěvě obchodu tam byla paní a taky nebylo co vytknout. Takže až pojedu zas do Prahy, rád se tam znovu zastavím.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 187

Registrován: pon 11.8.2008, 21:39

Zbraň: Glock 17

Bydliště: Praha 8

Re: Prodejce - Praha - Brymová

Příspěvek od Pancho Kid » sob 25.5.2013, 21:22

Tak další zkušenost. Dnes, tedy 25.5.2013 (sobota). Na webu oznámení, že na žádost nás, zákazníků , otevřeno v sobotu od 9:00 do 13:00. Na dveřích prodejny cedule, že otevřeno je v sobotu od 9:00.
Realita sobota 9:43 hodin: zavřeno a nikde ani zmínka ve smyslu: soráč, něco se nepovedlo, dneska zavřeno....
Hnal jsem se tam v nejvyšší nouzi pro "broky" na odpoledne s tím, že ověřím zlepšující se trend publikovaný zde na fóru. Neověřil jsem. Resp. ověřil, že je zřejmě vše při starém.
Glock 17, CZ 75B, Remington 870, 858 Tactical, Drulov 75, manželka 152

Příspěvky: 92

Registrován: úte 27.3.2012, 22:59

Zbraň: Walther PPS

Bydliště: Hradec Králové

Re: Prodejce - Praha - Brymová

Příspěvek od keza.tom » pon 30.9.2013, 17:19

Tak jsem 27.9.2013 zavítal do této podejny,obsluha pán a paní a mohu jenom chválit.Strávil jsem tam pul hotky a naprosta spokojenost.

Zpět na „Zkušenosti s prodejci“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz