Prodejce - Praha - Střelecký servis


Osobní zkušenosti s prodejci, s obsluhou střelnic apod.

Uživatelský avatar

Příspěvky: 12

Registrován: pon 11.5.2009, 13:19

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Trutnov

Prodejce - Praha - Střelecký servis

Příspěvek od jackal » pát 15.5.2009, 12:43

máte někdo zkušenosti s touto společností. chystám se tam na nákup a nemám to zrovna blízko, tak ať se nevracím naprázdno...
díky
Naposledy upravil(a) MujGLOCK.com dne sob 03.4.2010, 11:17, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Upraven název tématu, aby měl hlavu a patu

Příspěvky: 88

Registrován: stř 24.10.2007, 20:37

Příspěvek od dong » pát 15.5.2009, 12:57

Ja tak kupoval svuj G a byl jsem 100% spokojen...dostal jsem do krabicky 4 Glocky a krabicky naboju a nechali me zkouset, jak dlouho sem chtel.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 373

Registrován: úte 14.10.2008, 15:20

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 6

Příspěvek od Globus » pát 15.5.2009, 13:38

Stejnej dotaz a odpovědi na něj máš tady
viewtopic.php?t=1686&postdays=0&postorder=asc&start=40
:wink:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 124

Registrován: ned 28.3.2010, 18:17

Zbraň: glock

Re: střelecký servis

Příspěvek od svetlio » pát 02.4.2010, 20:31

Plna spokojenost !! Udelal jsem si tam zbrojak, ted jsem si objednal zbran. Udelaji pro tebe vsechno co muzou ke tve spokojenosti.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 932

Registrován: pon 15.5.2006, 13:59

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Všude a nikde

Re: Prodejce - Praha - Střelecký servis

Příspěvek od provarenec » pát 05.8.2011, 16:38

Já jsem si tam šel koupit ochr. brýle. Neochota a povýšené chování už od začátku. Otevřel mě vitrýnku, vzal jsem si jedny na vyzkoušení a prodavač zavrčel: "Nešahejte na to!" Pak jsem si chtěl prohlídnout revolvery a prodavač odpověděl, no teď není moc času, za chvíli mi přijde zákazník. Tak jsem se zeptal - a co jsem já? Od tý doby jsem tam nic nekoupil a už nikdy nekoupím.
Glock 26, CZ 858 Tactical, Glock 17, Mossberg A590, Glock 27

Příspěvky: 10

Registrován: stř 21.12.2016, 0:36

Zbraň: Glock 17

Re: Prodejce - Praha - Střelecký servis

Příspěvek od Mowgli » sob 27.5.2017, 1:43

Ve Střeleckém servisu jsem si koncem roku 2016 koupil Glocka a pro Pražáky a Středočechy to můžu doporučit jako optimální řešení:

1. Předem si můžeš vyzkoušet spoustu modelů, které Tě zajímají, a vybrat si:
http://www.streleckyservis.cz/cz/zkouseni_zbrani.php

2. Po registraci zbraně je možné se za pár korun zúčastnit akce ZAČÍNÁME S GLOCKEM, kde se člověk dozví spoustu užitečných informací.

Příspěvky: 8

Registrován: pát 11.9.2015, 14:42

Re: Prodejce - Praha - Střelecký servis

Příspěvek od Arch » sob 16.12.2017, 13:58

U pana Ondry jsem absolvoval před 2 lety kurz pro získání ZP a následně jsem zde kupoval i svého prvního G19 gen 4. Už tehdy jsem byl celkem mile překvapený z přístupu a možností klientských služeb (nejvíce mě tehdy zaujalo bezplatné vyzkoušení všech glocků při střelbě vč. souvisejících rad).

Bohužel tento měsíc (po dvou letech) se mi projevila koroze závěru na G19 a musel jsem řešit reklamaci. To tady nebudu příliš rozebírat, jen snad že MPI účelově reklamaci zamítlo a já byl rozhodnutý to řešit soudní cestou. Každopádně pan Ondra projevil opravdu proklientský přístup a obrovskou snahu celou věc vyřešit, a to i přes uvedené jednoznačné stanovisko MPI. Nakonec mi nabídl řešení, které sice bylo kompromisem, ale ve výsledku jsem spokojený (za drobný příplatek jsem si odnesl nového glocka gen 5).

Každopádně opět jsem se utvrdil, že pan Ondra, vč. jeho zaměstnanců mají fakt nadstandardní (až bych řekl výborný) klientský přístup a "zákazník náš pán" rozhodně u nich není nějaká otřepaná fráze.

S čistým svědomím tuto firmu doporučuji a rozhodně se tam vrátím, až si v blízké době budu kupovat nějaký subcompact.

Zpět na „Zkušenosti s prodejci“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz