Prodejce/Střelnice - Brno - Trigger service


Osobní zkušenosti s prodejci, s obsluhou střelnic apod.

Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Prodejce/Střelnice - Brno - Trigger service

Příspěvek od S474N » ned 24.5.2009, 12:01

:arrow: Typ: Prodejce/Střelnice
:arrow: Město: Brno
:arrow: Název: Trigger service
:arrow: Web: http://www.triggerbrno.cz

Pan Malanik je opravdu profesional, aktivne se zajima i zabyva LOS (at jiz jako strelec, tak i jako poradatel). Strelnice je moc pekna a clovek se tam nemusi bat kohokoliv pozvat, aniz by doslo k nejakemu faux-pa (tak jako napriklad v tykajicim AWIWu). Super dostupnost diky blizkosti k centru, pouze trosicku horsi parkovani, ale da se poresit v bocnich ulickach.

Co me ovsem obecne vadi na brnenskych strelnicich je doslova jejich drahota v porovnani s Prahou.
Mensi srovnani:
AVIM Praha - tercova/kombat bez rozdilu 30 minut / 100 Kc, 60 minut / 150 Kc
AWIW Brno - 1 min / 12 Kc, tzn. 30 minut / 360 Kc
B&H Magnum Club Brno - 30 minut / 150 Kc
Trigger service Brno - tercova 30 minut / 200 Kc, kombatova 30 minut / 400 Kc
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Příspěvek od pitt » ned 24.5.2009, 12:27

Jestli ta cena nebude dána i kvalitou poskytovaných služeb...na AWIMu jsem byl jednou a je to poměrně dávno....ale jak píšeš v Triggeru se vyká,půjčují zajímavý qvéry a mají tam hezký akvárko :D
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » ned 24.5.2009, 12:55

pitt: pozor, neplest si AWIW a AVIM, ktery je s V.

Nevim jak ty, ale ja kdyz jdu na strelnici, tak si obvykle nosim jak chranice sluchu, tak i bryle. O strelivu se ani zminovat nebudu, protoze proc bych kupoval skoro 2x drazsi na miste, kdyz si muzu donest opetovne svoje. Kdyz si jdu zastrilet, tak me zajima, jestli mi pojezd odveze terc na pozadovanou vzdalenost a vcelku uz nic vic. Pokud bych chtel videt rybicky, tak si zajdu do Zverimexu nebo do ZOO *4*. Rozhodne mi rybicky nestoji za to, abych za ne priplacel 2x nebo dokonce 4x vic.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 427

Registrován: ned 08.7.2007, 17:01

Zbraň: G

Příspěvek od Esbe » ned 24.5.2009, 14:23

V Triggeru jsem byl 1x, když jsem v Brně kupoval Kevina a chtěl jsem si ho před koupí na místě vyzkoušet. Cena za 15 min mě docela šokovala, dle mého mínění je přemrštěná. Jinak prostředí je v pohodě, ale neadkvátní ceně, IMHO
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Příspěvek od pitt » ned 24.5.2009, 14:42

ber to tak že vysoké procento návštěvníků jsou lidé zvyklí na určitou úroveň.
Jestli chceš střílet levně zajeď si do Soběšic nebo do Lulče.
Máš to jako s hospodama..jestli se chceš jen "sestřelit" zajdeš klidně do paluše kde nemaj ubrusy.....jestli si chceš užít pohodu a pokecat se známýma zajdeš do restaurace kde je sice pivo dražší,ale není tam nahuleno,nelítaj ti kolem hlavy popelníky a obsluha ti neříká "když už to pivo mám natočený tak si dáš ještě.... že mladej"
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » ned 24.5.2009, 15:13

pitt: prave proto to porovnavam napriklad s prazskym AVIMem, ktery je taky doslova v centru, taky je tam moznost dvou strelnic, taky je moznost strelby z plochy, taky je moznost tam posedet, popit a pojist. Nehlede na fakt, ze celkove je Praha financne nekde jinde, tak zrovna ceny na strelnicich jsou dle meho nazoru odpovidajici. Takze to srovnani s IV. a I. cenovou skupinou zde dost nesedi *4*.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Příspěvek od pitt » ned 24.5.2009, 16:06

ale to zařízení a místo...tam je tma i po obědě :D
Uživatelský avatar

Příspěvky: 932

Registrován: pon 15.5.2006, 13:59

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Všude a nikde

Příspěvek od provarenec » pon 25.5.2009, 15:03

Satan: Je to pravda, cena 400, resp. 800 na hodinu je neúnosná...
Glock 26, CZ 858 Tactical, Glock 17, Mossberg A590, Glock 27

Příspěvky: 1

Registrován: pon 19.8.2013, 14:21

Zbraň: Alfa Iron Combat

Re: Prodejce/Střelnice - Brno - Trigger service

Příspěvek od Sedrik » pon 19.8.2013, 14:36

Zdravím všechny,
rád bych se podělil o svoje zkušenosti s touto brněnskou střelnicí.

Na úvod - ceny jsou nižší (nevím od kdy) - 250,- Kč/30 minut za box a 300,- Kč/30 minut za combat.

Osobně Triggeru v podstatě vděčím za to, že jsem aktuálně držitelem ZP a majitelem zbraně. Byli jsme tam cca 2 roky zpět na firemní akci a vstřícný přístup obou majitelů/provozovatelů mě přesvědčil o tom, že i pro laika bez ZP je možné si jít zastřílet, aniž by musel absolvovat nějaké potupné přednášky o tom, jak je levý.

Byl jsem tam s přáteli i přítelkyní od té doby několikrát a přístup byl vždy stejný - vstřícný a přátelský. Ceny jsou vyšší, ale například otvírací doba ji alespoň v mých očích ospravedlňuje - není problém zavolat v sobotu večer, že bych chtěl jít v neděli ráno střílet a mají volno.

Další plus je široká nabídka zbraní na vyzkoušení. Díky TS jsem před zkouškami na ZP měl vystříleno cca 800 nábojů z G17, G19, CZ75D, CZ75 Shadow, SIG P226, HK USP, Springfield 1911, nějaký revolver ráže .44, vz.58, brokovnice (název nevím) a určitě jsem na něco zapomněl.

Ačkoliv jsem od té doby byl i na jiných střelnicích, do Triggeru budu chodit i nadále. Zvláště začátečníkům (mezi které stále patřím) ji můžu vřele doporučit.

EDIT: dají se vychytat akce, kdy je instruktor a některé zbraně zdarma - pro nedržitele ZP pak vyjde hodina na střelnici na zajimavé peníze a například na Glock day měli snad všechny Glocky a bylo to fajn. Také mě velice potěšilo, že jednou za námi prostě přišel majitel a nechal každého z naší skupiny vystřelit 3 rány z .44 revolveru - prostě jen tak. Super zážitek.
Alfa Iron Combat 9mm

Příspěvky: 22

Registrován: sob 18.1.2014, 0:01

Zbraň: CZ 83

Re: Prodejce/Střelnice - Brno - Trigger service

Příspěvek od spikelet » pon 31.3.2014, 23:53

Za ty predrazene ceny streliva a pronajmu streleckych stavu se nedivim, ze kdyz tam v sobotu vecer zavolam, ze bych chtel v nedeli rano strilet, tak maji volno.
Ja si chodim na strelnici zastrilet pro zabavu a ne prijit a vysolit 200 ks .45 ACP do papiru za co nejkratsi dobu. Kazda navsteva strelnice mi na stavu trva 2 hodiny, takze 1000 kc/2 h, dekuji nechci. Navic by me nesmirne stvalo, ze si skrze pevne rosty nemuze strelec sebrat sve vystrelene nabojnice. Prece jsem si koupil naboj cely, takze nabojnice je muj majetek a mam na nej pravo.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Prodejce/Střelnice - Brno - Trigger service

Příspěvek od cmk » úte 01.4.2014, 15:46

Zkousel ses nekdy ptat, jestli ti třeba ty vystrilene hilzny nedaji ze scych zasob?
Nebo chces konkretne ty svoje? :-)
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Příspěvky: 22

Registrován: sob 18.1.2014, 0:01

Zbraň: CZ 83

Re: Prodejce/Střelnice - Brno - Trigger service

Příspěvek od spikelet » úte 01.4.2014, 18:07

Ne. Ani nebudu. Ta strelnice je pro me draha. Opravdu nemam zajem prijit a v co nejkratsim case vypraskat 200 naboju do papiru. Strileni mam jako konicek, zabavu, relax. Ne honicku s casem. Jak jsem uz napsal, vetsinou stravim na pistolaku ty 2 hodiny, takze 1000 kc za 2 hodiny + 120 km tam, 120 km zpet, to neni pro me.
Co se tyka nabojnic, zatim strilim nove S&B, Geco, Magtech. Delam si tak zasobu 1 x vystrelenenych nabojnic k prebijeni, takze asi bych radeji chtel ty sve. Ale kdyz je dobra cena, tak kupuji ruzne nabojnice, ktere jsou X x vystrelene.
Prebijim, abych usetril.
Jinak taky me napadlo, ze by mohli davat nabojnice ze svych zasob. Otazka je, jak by se to dokazovalo, ze jsem vystrelil 200 naboju. Verim tomu, ze by se toho vyuzivalo. Clovek by nahlasil, ze vypraskal 200 naboju, dostal 200 nabojnic a ve skutecnosti vypraskal jen 150 naboju.
Jeste by mohli odecitat cenu nabojnice pri kupovani naboju u nich. Ale pri jejich cenach streliva to nic neresi. Jejich .45 ACP 10 kc, minus 1,50 kc za nabojnici je 8,50 kc. V obchode jsou S&B .45 ACP 7,70 kc.
Ale to je jedno. Strelnice je to pekna, moderni, ale draha.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Prodejce/Střelnice - Brno - Trigger service

Příspěvek od S474N » úte 01.4.2014, 18:09

Hele 120km? A to nemas nikde nic bliz? *9*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 22

Registrován: sob 18.1.2014, 0:01

Zbraň: CZ 83

Re: Prodejce/Střelnice - Brno - Trigger service

Příspěvek od spikelet » úte 01.4.2014, 18:17

Mam. Jezdim do GC, ktere je 21 km. Jen jsem zminil vzdalenost k dane cene za strelecky stav. Ze treba Brnakovi to tolik vychazi o cestovni naklady levnej.
Doufam, ze v GC zustanou s cenovou politikou tak jak jsou, protoze je to zrejme jedina volne pristupna tunelovka.

Zpět na „Zkušenosti s prodejci“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz