Protimer


Debaty o různém příslušenství k pistolím GLOCK

Příspěvky: 1

Registrován: úte 14.8.2012, 10:09

Zbraň: glock

Re: Protimer

Příspěvek od martinsk » úte 14.8.2012, 10:22

Dnes som dostal darček CED7000 ale bez slovenského návodu a nikde ho nemôžem zohnať, až som natrafil na vás, ak by sa dalo poprosil by som - môže byť aj v češtine. ( moja angličtina je dosť chabá)
Mail: mdrevenak@oravanet.sk

VOPRED DAKUJEM
Uživatelský avatar

Příspěvky: 580

Registrován: stř 28.1.2009, 14:34

Zbraň: SHADOW, Walther PPS

Bydliště: MB

Re: Protimer

Příspěvek od Albert » úte 14.8.2012, 10:37

Máš to v mailu :wink:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 580

Registrován: stř 28.1.2009, 14:34

Zbraň: SHADOW, Walther PPS

Bydliště: MB

Re: Protimer

Příspěvek od Albert » stř 10.10.2012, 19:45

Návod (sem to neumím dát, tak jsem to zkusil na ulož to)

http://ulozto.cz/xERnzhD/timer-preklad-komplet-pdf
Uživatelský avatar

Příspěvky: 83

Registrován: úte 21.2.2012, 17:10

Zbraň: IMI

Bydliště: Liberec

Re: Protimer

Příspěvek od Fugo » čtv 10.1.2013, 20:21

Tak my již ca třetí neděli testujeme IPSC Shot Timer Pro, je to na androida za ca 200kč ke stažení na Google play...

S tím jeho free klonem se nedá vůbec srovnat, lze nastavit "hlasitost" výstřelu na testovací křivce viz to video jak tu někdo dával....

Chodí to bez zatím bez problému, používáme to na popry, střílí se zatím jen z jednoho místa, neběháme..

Tak a teď k nedostatkům, první nedostatek je hlasitost pípnutí ale to je dáno tím, že telefon prostě takovej výkon nemá.

Zprvu jsme to řešili, že jsme telefon propojili kabelem s elektronickýma sluchátkama (i když to by asi nebylo ani nutný protože ty by to slyšeli i tak), ale zase jsme si museli střídat sluchátka.

Pak jsem si vzpoměl, že mě doma zůstala taková malá bedýnka od domácího kina, tak jsem k ní přidal modul NF zesilovače z Conrada co se válel v šuplíku a to už je takovej řev, že poskočej i na konci střelnice :-), telefon je připojenej do toho zesilovače, lze tím i jen pípnout start a pokud by se běhalo dalo by se to odpojit a běžet za střílejícím jen s telefonem. Taky by se to dalo připojit k zesilovači i přes BT kvůli komfortu.

Další nevýhoda je, že nelze nebo nevím jak mazat záznamy v historii (nezkoumal jsem kam se to ukládá, je možné, že to půjde mazat rovnou na sd kartě, ale je to komplikace).

Když to shrnu, tak pro naše střílení plně postačující.

https://play.google.com/store/apps/deta ... 9mdWxsIl0.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 83

Registrován: úte 21.2.2012, 17:10

Zbraň: IMI

Bydliště: Liberec

Re: Protimer

Příspěvek od Fugo » úte 15.1.2013, 13:43

Tak aktuálně otestováno (Shot Timer Pro v telefonu) na 25m tunelové střelnici a naprosto bez problému, první nástřelná pro nastavení křivky výstřelu v timeru a pak už se pálilo na 3 terče a plastovýho popra, do terčů dvojstřely a funguje to bez problému, dokonce jsem byl překvapen, že pípnutí z telefonu bylo dostatečně hlasité a bylo slyšet přes pasivní sluchátka což na venkovní střelnici nebylo...

Ale i tak jsem se pustil do lepší verze zesilovače a bedýnky, místo bedýnky bude siréna a s telefonem to bude komunikovat přes BT.

Takže si střílející vezme telefon, odmáčkne si start, po nastaveném nebo náhodném čase zazní ze sirény signál a může se pálit, výhodou BT bude to, že střelec může s telefonem i běhat.

:)

PS: na iPhone je dokce již i nová verze s více funkcemi.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 83

Registrován: úte 21.2.2012, 17:10

Zbraň: IMI

Bydliště: Liberec

Re: Protimer

Příspěvek od Fugo » stř 16.1.2013, 14:38

Takže jak jsem řekl tak jsem udělal, ve stručnosti... použil jsem baterii z akuvrtačky, zesilovač z conrada, sirénu od alarmu a neplně funkční BT handsfree, není to žádný estetický výtvor ale zde je důležitá funkce.

Není tedy třeba být spojen telefonem se sirénou kabelem.
Přílohy

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]


Zpět na „Příslušenství“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz