Psychiatr a psycholog - kde sehnat na Moravě


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Psychiatr a psycholog - kde sehnat na Moravě

Příspěvek od S474N » pon 05.10.2015, 21:54

A co si promluvit s tvou doktorkou, vysvetlit ji to, aby te pripadne poslala jinam.

A bonusove bych zazadal o zmenu doktora...
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 37

Registrován: čtv 04.6.2015, 11:40

Zbraň: Glock 19 Gen 4

Re: Psychiatr a psycholog - kde sehnat na Moravě

Příspěvek od XMike » úte 06.10.2015, 15:31

Tak dneska jsem konečně sehnat psychologa. Shodou okolností má webové stránky a uvádí se jako dopravní psycholog, ale prý děla na vše. Takže 17. psycholog. 19 psychiatr a 20 nebo 21 má doktorka, tak Vám tu napíší výsledek. Sice se to prodraží, ale klidně bych i zaplatil 5x tolik, jen aby se to vyřešilo.

Co se týče výměny doktorky, tak to bych nemohl udělat. Udělal jsem chybu a musím zaplatit, i kdyby mi ho měli vzít. Ale doufám, že kdyby mi ho vzali, tak na oprávněném základě toho, že nejsem psychicky v pořádku (věřím, že jsem), a ne na základě toho, že nějaký doktor, který mě bude vyšetřovat, nebude mít rád zbraně.

Takže Vám děkuji za morální podporu, moc si toho vážím.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Psychiatr a psycholog - kde sehnat na Moravě

Příspěvek od S474N » úte 06.10.2015, 18:14

XMike: to sice ano, ale kdyz jeden nasobi pozadavky a chce druheho a ten tretiho, tak bych je asi ve vsi slusnosti vsechny poslal tam, kde slunce nesviti.

PS v kazdem pripade dej vedet, jak pokracujes *88*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 37

Registrován: čtv 04.6.2015, 11:40

Zbraň: Glock 19 Gen 4

Re: Psychiatr a psycholog - kde sehnat na Moravě

Příspěvek od XMike » pon 19.10.2015, 12:32

Tak jo pánové. V sobotu proběhli psychotesty i s kreslením. Výsledky měli poštou dnes přijít pro pana doktora (psychiatr). Bohužel nedošli tak volám pana psychologa, jestli by mi je neposlal na e-mail a já bych si je vytiskl. Tak jsme se domlouvali. Bohužel jeho telefon se automaticky přesměrovává na jeho asistentku, která ale výsledky bohužel nemá a pán je odeslal dnes a momentálně má nějaké jednání. Bohužel je potřebuji za cca dvě hodiny. Aby toho nebylo málo, tak jak jsem v Ostravě dělal ty testy, tak mi kleklo auto, a já se nemohl dostat jak domů. Jestli mi nakonec řeknou, že nejsem schopný držet zbraň, tak mě to trošku zamrzí. Zkusím teď jít ke své doktorce, a poprosit ji, jestli už nemá ty výsledky. Řekl mi, že jí to bude posílat také, ale o tom psychiatrovi nepadlo ani slovo, že by mu to poslal.

PS: Tak za ní nejdu. Byla tam pouze do 12-ti.

Příspěvky: 2

Registrován: stř 26.8.2015, 18:48

Re: Psychiatr a psycholog - kde sehnat na Moravě

Příspěvek od Linux » pon 19.10.2015, 15:09

Napiš pak jak to dopadlo, držím pěsti!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 37

Registrován: čtv 04.6.2015, 11:40

Zbraň: Glock 19 Gen 4

Re: Psychiatr a psycholog - kde sehnat na Moravě

Příspěvek od XMike » pon 19.10.2015, 15:36

Tak nedopadlo to nijak. Jsem z toho strašně zmatený. Má doktorka (obvodní) mě poslala na psychiatrické vyšetření ale dala mi ten papír na psychologické vyšetření. Dala mi jméno doktora, jeho číslo adresu, prý mu poslala zprávu (na toho psychiatra). A teprve dneska si toho sestřička všimla, že tam není psychiatrické ale psychologické. Ty papíry jsem ji dával minulý měsíc, a řekla mi, že bez psychologického vyšetření mě nemůže vzít. Tak nevím kam mě doktorka (obvodní) posila teda. Takže zítra počkám na ty výsledky, ve středu jdu za ní (zítra má bohužel volno), a snad ji to bude stačit. Jestli ne, a bude trvat na tom psychiatrickém kam mě původně posílala, tak asi zajdu na to policejní oddělení, že už nemam sílu to řešit, a ať mi ho odeberou. Mé optimistické nadšení poněkud uvadá. Nechci sice přijít o mojí zbraň, ale co nadělám. A to jsem doufal, že tu smůlu co jsem měl o víkendu jsem už vyplácal, a tento týden bude v pohodě.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Psychiatr a psycholog - kde sehnat na Moravě

Příspěvek od S474N » pon 19.10.2015, 15:42

XMike: no pockej, snad bys to nevzdal ted, kdyz uz ses tak daleko. To uz bych radsi nechal systemem semlit tu kravu, ze ani nevi, co po tobe chce a ze vymysli akorat obstrukce.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 37

Registrován: čtv 04.6.2015, 11:40

Zbraň: Glock 19 Gen 4

Re: Psychiatr a psycholog - kde sehnat na Moravě

Příspěvek od XMike » pon 19.10.2015, 16:08

Tak určitě to jen tak nevzdám. U policii se zeptám, jestli by to šlo prodloužit než jím mám dat potvrzení. (už jsem jím 2x volal, že potvrzení jim donesu o pár dní později. A bylo by mi blbé o to žádat znovu). Neřekl bych, kdybych byl nějaký člověk, který má u sousedů špatnou pověst, ale kolem mého okolí si myslím, že mě mají lidé rádi. V práci to samé. Proti doktorce určitě nic nemám. Bylo mi dokonce i nabízeno, ať změním na jednoho doktora, kterému je jedno co napíše, stačí přinést láhev něčeho dobrého. Ale řekl jsem si, když budu stále sám sebou a pozitivně naladěn, tak sice se mi to prodraží, ale dostanu to bez problému. Nakonec je to z toho taková polizanice, že nevím co dělat. Ve středu zkusím doktorku přesvědčit, a požádat, aby ji stačilo to psychologické vyšetření, když mi už na něj dala papíry. Nerad někoho prosím, a z očí do očí jsem nikdy myslím neprosil, ale už bych to rád vyřešil. Jak jsem řekl o peníze mi vůbec nejde, zaplatím klidně i 10x tolik než teď, ale podplácet nechci.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 563

Registrován: sob 07.10.2006, 9:35

Re: Psychiatr a psycholog - kde sehnat na Moravě

Příspěvek od U.I. » pon 19.10.2015, 21:18

Nejde o podplácení ! Ale měl sis nechat poradit hned na začátku tady a změnit praktickou dokud byl ještě čas ! Ale holt zkušenosti jsou nepřenosné :)))
Uživatelský avatar

Příspěvky: 201

Registrován: stř 28.9.2011, 21:17

Re: Psychiatr a psycholog - kde sehnat na Moravě

Příspěvek od Quirinus » pon 19.10.2015, 22:58

Podle mě ti doktorka tuhle anabázi naordinovala záměrně - je to součást testu tvé psychické odolnosti. Méně stabilní jedinci by ji za tu záměnu papírů psychiatr/psycholog třeba v ordinaci mohli umlátit židlí. :lol:
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 563

Registrován: sob 07.10.2006, 9:35

Re: Psychiatr a psycholog - kde sehnat na Moravě

Příspěvek od U.I. » pon 19.10.2015, 23:39

No né - však on už tu píše že to radši dobrovolně vrátí - už ho nahlodala...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 37

Registrován: čtv 04.6.2015, 11:40

Zbraň: Glock 19 Gen 4

Re: Psychiatr a psycholog - kde sehnat na Moravě

Příspěvek od XMike » stř 21.10.2015, 12:27

Zdravíčko pánové. Tak už pomaloučku svítá na lepší časy. Dnes došli výsledky od psychologa. Jsem duševně v pořádku, jen se doporučuje omezit alkohol (trošku jsem se pousmál nad tím, protože jsem abstinent). Jen je tu menší zádrhel s tím, že jak mi doktorka řekla že musím k psychiatrovi, tak jsem to řekl psychologovi a on mi do posudku napsal, že toho psychiatra ještě mám navštívit. Dnes mi doktorka řekla, že by ji stačilo to psychologické vyšetření. Takže ten psychiatr je jen formalita a vůbec ho nepotřebuji, ale kvůli posudku musím mít od nich papír. Prodloužilo se to sice o celý měsíc, ale jelikož mi psycholog napsal, že jsem v pořádku a psychiatr bude vycházet z toho, věřím, že mi nebude dělat problém. U policistů jsem byl osobně a nebyl sice z toho nadšený, že to bude trvat další měsíc, ale řekl, že s tím nic nenaděláme, že to záleží na doktorech jak mě objednají, a poděkoval mi, že jsem mu to dal vědět. Takže si počkám měsíc, ale už budu klidnější. :)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 37

Registrován: čtv 04.6.2015, 11:40

Zbraň: Glock 19 Gen 4

Re: Psychiatr a psycholog - kde sehnat na Moravě

Příspěvek od XMike » pát 20.11.2015, 15:07

Krásný den přeji.:) Aktualizace a info. Dnes jsem byl u předposledního doktora. Tudíž psychiatra. Doufal jsem, že když mi psycholog napíše, že jsem schopny držet zbraň, ale potřebují doplnit ještě psychologické vyšetření psychiatrickým vyšetřením (protože jsem psychologovi řekl, že má doktorka chce psychiatrické, a nakonec se ukázalo že psychiatra nepotřebuji), mi psychiatr řekl, že v ta zpráva je jiná, že o tohle se nemůže opřít. Tak mě i přesto vyšetřil, řekl mi, že nenalezl u mě žádný duševní problém, ale vypadá to, že musím navštívit ještě jednoho psychologa. Asi v Praze, protože u nás jsem rád, že jsem našel toho jednoho. Ale prozatím mi řekl, že musím na odběr krve a chce krevní obraz. Takže v pondělí jdu darovat krev, po tomhle jdu na odběr krve a rovnou na policii jím vysvětlit mou situaci, jestli by jím nevadilo, kdybych zase termín odložil. Naštěstí v osobním životě i v práci se mi dost daří, takže sice jsem smutný z toho, ale zatím to beru s humorem. :D :D
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1842

Registrován: čtv 13.3.2014, 13:38

Bydliště: Plzensko

Re: Psychiatr a psycholog - kde sehnat na Moravě

Příspěvek od Int1m1thy » pát 20.11.2015, 15:56

hmmmm mentalita se odviji podle krve ? :D vypadas jako smazka ze to chtel ? :D

jinak drzim palce :wink:
G17gen4
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 563

Registrován: sob 07.10.2006, 9:35

Re: Psychiatr a psycholog - kde sehnat na Moravě

Příspěvek od U.I. » ned 22.11.2015, 0:15

Hele jako přijde mi že se jeden doktor chce opirat o druheho aby meli vic nazoru a nikdo pak pruser - totalni demence- nechapu ze ses do toho pustil a nezmenil praktickeho. Drzim palce kazdopadne
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Psychiatr a psycholog - kde sehnat na Moravě

Příspěvek od S474N » ned 22.11.2015, 0:18

Stejne za to nemaji ti doktori zadnou objektivni odpovednost. Uplne to same, jako kdyz prijede vrak auto na STK. Kdyz to projde a nekde za mesic ho zastavi policajti, tak na STK reknou, ze v dobe navstevy to bylo ok a nazdar. Proto nechapu tyhlety osery, teda pokud dotycnej neni jak pan Majer z Arabely...
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 37

Registrován: čtv 04.6.2015, 11:40

Zbraň: Glock 19 Gen 4

Re: Psychiatr a psycholog - kde sehnat na Moravě

Příspěvek od XMike » čtv 26.11.2015, 16:49

Tak pánové. Je to ztraceno. Podle psychologa nemám žádnou duševní vadu, jsem naprosto v pořádku, ale jelikož jsem se opil, a zamíchala se do toho policie jednalo se o cituji : "Komplikovaná intoxikace alkoholem v anamnéze (škodlivé užití alkoholu s ebrietou s negativními sociálními dopady)" mi napsal, že nejsem zdravotně způsobilý ve smyslu vyhlášky 493/2002 Sb.

U toho mi řekl, že je to ta lepší volba, že to bylo ojedinělé, a nemělo by se to opakovat, ale podle zákona mi to napsat nemůže. A ještě mi řekl, že přísti rok mám přijít znova na vyšetření, že věří, že budu už v pořádku, takže by mi měli zbrojní průkaz vrátit. Což mi ale vůbec nedává smysl, protože když mi ho seberou, tak to není jako řidičák ne?
Takže přísti týden s tím jdu k mé doktorce, ať mi napíše její zprávu a s tím poletím na policii a rozloučím se se zbrojním průkazem.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Psychiatr a psycholog - kde sehnat na Moravě

Příspěvek od S474N » čtv 26.11.2015, 17:02

A v te vyhlasce se hovori kde o tom, ze si pred X mesici/lety pozil alkohol, ze si nezpusobily i do budoucna (navic s podminkou toho, ze "za rok to asi odezni")? *9*

Ja tam nenasel ani ani zadne *alko*:
:arrow: https://www.zakonyprolidi.cz/cs/2002-493
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Psychiatr a psycholog - kde sehnat na Moravě

Příspěvek od reddog » čtv 26.11.2015, 17:07

no, jsi-li, jak říkáš abstinent a tohle byl tvůj první "případ" opilosti, tak mám dotaz. Kolik jsi toho vypil?

---------------------------
Patická opilost (patická ebrieta) – patologická reakce na alkohol, vzniká po vypití malého množství alkoholu, které by u většiny lidí nezpůsobilo intoxikaci. Dochází k poruše vědomí s bludy a halucinacemi, poruchám chování často s agresí zaměřenou na okolí (heteroagrese) i na sebe sama (autoagrese). Stav odeznívá po minutách až hodinách, končí spánkem. Na stav si postižený obvykle nepamatuje (amnézie). V případě trestné činnosti páchané v patické ebrietě je snížená trestní odpovědnost postiženého, patická ebrieta může být i důvodem ke zproštění viny (exkulpaci).
--------------------------

Už jsem měl tu čest toto vidět a přiznám se, nevidět to na vlastní oči, neuvěřím. Mládeneček si smočil jazyk v pivu (snad ani pořádný hlt to nebyl) a takovou proměnu jsem ještě neviděl. Hyperaktivita, agresivita, najednou ve stoje usnul a sesul se k zemi. Vše během tří minut. Po probuzení (asi po dvaceti minutách, kdy jej záchranář regulérně vzbudil zatřesením) naprosté okno. Ten nevěděl nic dobře dvě hodiny zpátky a že se napil se dozvěděl až od vrchního, který mu to pivo donesl.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 37

Registrován: čtv 04.6.2015, 11:40

Zbraň: Glock 19 Gen 4

Re: Psychiatr a psycholog - kde sehnat na Moravě

Příspěvek od XMike » čtv 26.11.2015, 17:18

Napsal mi tohle. Mrzí mě to, je to má vášeň a můj koníček. Ale stávají se horší věci. Někdo přišel o práci, někdo má smrtelnou chorobu, já přišel "pouze" o hobby. Však za 3 roky to mohu zkusit znova ne? :) Ale po kom mi bude smutno, je můj brouček (Glock 19 gen 4). Má první zbraň. Tu jsem neměl v plánu nikdy prodat, a nechat si ji ze sentimentálních důvodů. Nevíte jak to s ní dopadne? Když mi zbrojní průkaz seberou? Dá se potom někomu svěřit? Bych si ji třeba později vzal zpět. :) Nebo propadne státu? Znehodnocovat ji nechci a nebudu. To by mi ji bylo líto. :)

Edit: vypil jsem 7 dvanáctek nefiltrovaných piv. Bohužel v době, kdy venku pražilo největší vedra. Nepamatuji si nic, jen střípky. Choval jsem se normálně podle ostatních. Třeba mě venku opravdu přepadli nebo zmlátily, ale proč jsem říkal, že mi vzali zbraň, když jsem ji u sebe neměl? Netuším. Možná je to tak lepší, že jsem o něj přišel.
Přílohy

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]


Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz