Reorganizace arsenálu???


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Příspěvky: 1556

Registrován: pon 04.4.2005, 10:02

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kraj Vysočina

Příspěvek od Selag » čtv 07.9.2006, 13:34

Kdyby to bylo počkání do výplaty..... :cry: Jedna na to nestačila :wink:

Příspěvky: 257

Registrován: pon 30.1.2006, 16:20

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Jižní čechy

Příspěvek od karel73 » čtv 07.9.2006, 13:36

to rostar- vlastně jsem ti zapomněl napsat, že bych dal určitě pryč Llamu a ČZ, G21 bych nechal a Taurus taky, pokud jsi s ním spokojenej- já mám radši SW. Ale do té 19 jdi, určitě budeš spokojenej.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 429

Registrován: úte 15.11.2005, 23:05

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od rostar » čtv 07.9.2006, 13:39

Aha :shock: Takže to bych měl spíš přikupovat :lol: Ne opravdu mně to po letech zbrojení a přezbrojování příjde zbytečné. Navíc já nejsem ani sportovní střelec ani zběratel. Došel jsem k závěru, že jedna spolehlivá hlavní zbraň a jedna spolehlivá záložka mně úplně stačí. No asi stárnu. Ale jak říkám, třeba mně to přejde :wink: Každopádně si cením vašich příspěvků. Peru se s tím a každá rada dobrá :wink: R
Si vis pacem, para bellum!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1277

Registrován: stř 05.7.2006, 17:10

Zbraň: Glock 17 Gen4

Bydliště: Praha

Příspěvek od para » čtv 07.9.2006, 13:42

Selag:
Musíš pracovat jako ďas *40*
Ale teď vážně, bylo to myšleno že na novou raději uspořim než něco prodávat. Já teď momentálmě začínam spořit na Springfield Operator, ale k těm 41 tisícům to bude dlouhá cesta :cry:
"Only the dead have seen the end of war."

Příspěvky: 1556

Registrován: pon 04.4.2005, 10:02

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kraj Vysočina

Příspěvek od Selag » čtv 07.9.2006, 13:43

Nesváděj to na věk. Já jsem určitě starší, taky nejsem sběratel, sportovní střelec už vůbec ne, ale je mi líto každého kousku, který sem pustil do světa. Ale úvaha ohledně G 19 je správná. Mám ji taky na nošení a ostatní na hraní a mazlení :oops: Vždyť to jsou tak nádherné hračky :wink:

Příspěvky: 1556

Registrován: pon 04.4.2005, 10:02

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kraj Vysočina

Příspěvek od Selag » čtv 07.9.2006, 13:46

Parabellum: No já si tu cestu k těm 48 kk zkrátil prodejem. Co nadělám. Teď mám tu cestu rozloženou na kratší úseky a snad to tak bude veselejší :D
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 1444

Registrován: pon 30.1.2006, 18:18

Zbraň: GLOCK

Bydliště: MATRIX, jako všichni

Příspěvek od Smith » čtv 07.9.2006, 18:50

rostar: Mě se ta tvoje koncepce G21-G19-Taurus docela zamlouvá, jenže...
...za chvíli zjistíš, že Taurus není o moc menší ani lehčí než G19 (s třikrát větší palebnou kapacitou), má drahé střelivo a práší se ti na něj v trezoru, takže stejně půjde... :lol:
...mě by štvalo, že každá žere jiný patrony. Kdybys třeba měl G17 a G26, tak už nic jinýho (v pistolích) vlastně nepotřebuješ a unifikace je maximální. 8)
...ale tu G21 bych si potom pro radost nechal taky! *76*
Uživatelský avatar

Příspěvky: 429

Registrován: úte 15.11.2005, 23:05

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od rostar » čtv 07.9.2006, 20:59

Smith: Jo rozumím tomu co píšeš a v podstatě s Tebou souhlasím. G17+G26 a nic neřeším. Jenže je tam to jenže... To bych se musel nejednou zbavit všech hraček co mám tak rád. Ono k tomu možná dojde. To je právě ten vnitřní boj který teď vedu. Co se týče TT9 a Llamy beru to jako další zkušenost. Vyzkoušené mám, můžou jít zas potěšit někoho jiného. U toho G21 to je horší, tam ten citový vztah je hluboký *15* Ale taky bych to ustál pokud budu mít jiný Glock(y). Taurus bych si rád chvíli ponechal. Mám ho jen pár dnů. Je v nerezi, spíše takový šperk nebo super hračka. Ale pokud by se naskytla příležitost nějak šikovně poměnit tak bych do výše uvedené varianty šel. Varianta vyměnit TTčko a Tlamu za G19 je pro mně taky hodně zajímavá. Záleží na kolik to může být zajímavé pro majitelé G19 :roll: R
Si vis pacem, para bellum!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 166

Registrován: stř 09.11.2005, 19:56

Zbraň: GLOCK

Bydliště: BK

Příspěvek od Gamba » čtv 07.9.2006, 21:07

Taky jsem tímto stavem nedávno prošel. Tři bouchačky šly pryč a dvě nový přibyly. Bylo to těžký rozhodování a ještě, když jsem měl vyvěšený inzeráty, tak jsem nebyl pevně rozhodnutej jestli jo nebo ne. Dokonce jsem některý inzeráty stáhl zpět a po čase znova vyvěsil. Prostě těžký rozhodování a s těžkým srdcem jsem je prodával. Za ten čas mi nějak přirostly k srdci. Ale už to mám za sebou a vůbec ti to rozhodování nezávidím.
Lepší je mít zbraň a nepotřebovat ji, než potřebovat zbraň a nemít ji.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 429

Registrován: úte 15.11.2005, 23:05

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od rostar » čtv 07.9.2006, 23:41

No jsem rád, že v tom alespoň nejsem sám. Když má člověk problém s kým probrat hned je mu líp. S manželkou to probírat nemůžu, poslala by mně za MUDr CHocholouškem a ten tomu prd rozumí. A kluci v práci taky moc neví o čem to je páč má každý jednu zbraň do služby a jednu do civilu a víc neřeší. Ještě, že vás mám. R
Si vis pacem, para bellum!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 429

Registrován: úte 15.11.2005, 23:05

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od rostar » úte 05.12.2006, 21:05

Dokonáno jest. Proběhla akce ,,Kulový blesk". Takže jsem měnil až jsem vyměnil. Byť to nabralo trochen jiný směr než jsem původně zamýšlel, jsem zase na chvíli spokojen.
Do světa šla CZ50, Llama a TT9. Domů přišla CZ100 a dvě brokové pumpy Browning ráže 12/70, model 20 a 32.
Současný stav Glock 21, Taurus 85s, CZ100 a 2x pumpa Browning 8) Máme radost :D R
Všem potencionálním zájemcům o Llamu se omlouvám, nešlo to jinak. Llama byla klíčovým elementem k rozběhnutí akce ,,Kulový blesk". Zůstala v úzkém rodinném kruhu střelců. Jméno neprásknu, možná se k tomu přizná sám, to nechám na něm :wink: .
Si vis pacem, para bellum!

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz