Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je úte 17.7.2018, 10:10

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 41 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
 REPORTERI CT: Trebic 
Autor Zpráva
VIP člen

Příspěvek REPORTERI CT: Trebic
Dneska jsem dostal zaznam z reportaze z poradu REPORTERI CT s nazvem Trebic. Co jsem videl, to jsem fakt nechapal a celkem jsem to videl uz asi 6x a nechapu porad. Posudte sami:
:arrow: REPORTERI CT

Pozor pro slabe povahy, dokaze to nekolikanasobne zvednout tlak :!:

Obrázek

pát 05.10.2007, 14:44
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Příspěvek 
Nic překvapujicího (natož šokujícího) jsem v té reportáži neobjevil. Dokonce ani nic zajímavého.
Tys musel být Satane dlouho pryč z republiky, že ti tohle zvedá tlak :)

pát 05.10.2007, 18:18
Profil ICQ

Příspěvek 
Ještě bych dodal, že obecně považuji novináře (reportéry nevyjímaje) za verbež a neuškodí, když jim někdo ukáže hranice.

pát 05.10.2007, 18:24
Profil ICQ
VIP člen

Příspěvek 
FRENKY: no nevim, ale z hlediska redaktoru me to vubec nekorektni vubec neprislo, spise naopak. Jak si muze dovolit starosta vyhrozovat strazniky, kteri jsou navic takovy idioti, ze neumi zakon (ohanel se 553/1990, spravne je 1991) a uz vubec neumel zduvodnit zadost o OP, jenom neco ve smyslu "ja muzu vsechno". Potom je tam napadne dement mistostarosta a oni na to koukaji jako husa do flasky a nic neudelaji. A kdyz ma dojit na lamani chleba a prijet statni, tak se radeji rozutecou.

Pockej az se dostanes do takove situace, kdy se po tobe bude "vozit" nektery pan starosta a pouzije k tomu i pozici sily - svou ochranku - MP, potom mozna poznas, co je to bezmoc.

Obrázek

pát 05.10.2007, 22:00

Příspěvek 
Jo, jaký si to uděláš, takový to máš, a v Třebíči asi nechodí lidi volit a nebo volí špatný lidi :?

pát 05.10.2007, 23:27
Profil ICQ
VIP člen

Příspěvek 
Lala: no co jsem z reportaze pochopil, ze Masek (aktualni mistostarosta) je bejvalej starosta, takze si tam asi jenom prehazuji funkce navzajem mezi sebou. Navic podle vsech jejich reakci asi maji pekne maslo na hlave - uz jenom tim, ze odmitali odpovidat, potom jak Masek tvrdil, ze nebyl podavata vysvetleni na PCR a celkovym chovani (jak jim rikali rypaci atd.).

Obrázek

sob 06.10.2007, 6:58

Příspěvek 
No samozřejmě, vždyť o tom mluvím, jaké lidi se tam dostanou, pomocí "voleb", tak pak už tam jsou a je jedno na jakém postu. Brácha na mě, já na bráchu.

sob 06.10.2007, 10:45
Profil ICQ

Příspěvek 
Jasně Satane, to co říkáš je pravda. Starosta si tohle dovolovat nemůže. Nicméně (jak už jsem napsal), pokud jde o novináře, necítím žádné slitování..ani to nejmenší. Osobně mi nic neudělali (neměl jsem s nima naštěstí zatím tu čest), ale umím se dívat kolem sebe. Jejich nulová zodpovědnost, nevzdělanost, neobjektivnost, vychcanost, ulhanost a jánevímcoještě je do nebe volající.
Doufám, že někdy bude prosazen zákon, který je za úmyslné zkreslování a lhaní pošle do basy.

sob 06.10.2007, 12:02
Profil ICQ

Příspěvek 
Bohužel v tomto absurdistáněasi ne, to by bylo bránění svobodného všeznajícího novinářského projevu...

sob 06.10.2007, 12:09

Příspěvek 
Tady snad nejde jen o ty novináře, ale chování se civilizovaného člověka, natož vystupujícím v politice, to už by se měl sakra umět ovládat!

sob 06.10.2007, 15:02
Profil ICQ
VIP člen

Příspěvek 
FRENKY: to co rikas bych rekl, ze plati naprosto u bulvarnich televizi, ale zrovna CT me neprijde jako televize, ktera se honi za kazdou senzaci. Kdyby se tohle vysilalo v poradu Na vlastni oci, tak si o tom treba taky myslim svoje, ale co tady predvadel starosta, mistostarosta a jeho poskoci, to je dle meho nazoru do nebes volajici.

Obrázek

sob 06.10.2007, 17:34

Příspěvek 
FRENKY píše:
Jasně Satane, to co říkáš je pravda. Starosta si tohle dovolovat nemůže. Nicméně (jak už jsem napsal), pokud jde o novináře, necítím žádné slitování..ani to nejmenší. Osobně mi nic neudělali (neměl jsem s nima naštěstí zatím tu čest), ale umím se dívat kolem sebe. Jejich nulová zodpovědnost, nevzdělanost, neobjektivnost, vychcanost, ulhanost a jánevímcoještě je do nebe volající.
Doufám, že někdy bude prosazen zákon, který je za úmyslné zkreslování a lhaní pošle do basy.

Když už tady generalizujeme, tak majitelé zbraní jsou arogantní hovada, co si bouchačkou vyrovnávají mindráky a zabíjejí neviný dětičky. 8-)

úte 09.10.2007, 16:17

Příspěvek 
Mistral: Je to otázka poměru. Kolik procent držitelů zbraní je takových jak uvádíš? A kolik procent novinářů je takových jak uvádím já?
Stačí nahlédnout do médií...

P.S. Novinář? :)

úte 09.10.2007, 16:25
Profil ICQ

Příspěvek 
20 sekund po odeslání mého předchozího příspěvku mi do RSSky spadlo tohle:

http://zpravy.idnes.cz/blogger-nahnile- ... _media_pei

:)

úte 09.10.2007, 16:32
Profil ICQ

Příspěvek 
Samozřejmě, že to co předvedli ,,starosta & company" není v pořádku. Na druhé straně novináři jsou fakt pakáž dotěrná. Kdo někdy hlídal VIPíčko mi jistě potvrdí jak umí ti hajzlíci znepříjemňovat život. Jeden z úhlavních nepřítelů osobního strážce je novinář. A zkuste ma dát navolňováka loktem nebo mu počechrat ohryzek aby jste vůbec prošli. To z toho udělají kauzu na první stránku a z vás zabijáka. R

úte 09.10.2007, 16:36
Profil Zobrazit autorovy stránky

Příspěvek 
Něčí blog, to je skutečně berná mince. :D Holoubci zlatí, v novinách se objeví jen nepatrná část všech těch sviňáren, co na slušného, daně platícího občana ušili politici, PR agentury, komerční firmy a comp.
Ale jestli chcete žít jako neinformované ovečky, v klidu a míru, vyhoďte televizi, vypněte rádio, odpojte internet. Pak budete spkojený do okamžiku než zjistite, že si z vás někdo udělal rohožku.
Podle mých osobních zkušeností jsou naprostá většina novinářů slušný lidi, co se snaží dělat pořádně svoji práci. Pár zmrdů, možná o trochu víc než jinde tam taky najdete, část znich už taková byla když do médií přišla a část zezmdrdovaděla kvůli tomu, s čím se setkala.

úte 09.10.2007, 16:43

Příspěvek 
Když je tak dobře znáš a tvrdíš že dělají dobře svoji práci, tak mi řekni, co tedy je jejich prací?
Psát objektivní ověřené a nezkreslené reportáže (tedy povětšinou nuda a šeď, že?) a nebo svým dílem přispět k lepší prodejnosti novin (a k tomu je samozřejmě nutno "přizpůsobit" články)?
Ale to už jsme dost OT.

Mimochodem, tady, na střeleckým fóru, se pouštíš na dost tenký led..obhajovat novináře.
Přeci jenom..článků o zbraních a událostí kolem nich jsme tu všichni četli několik tuctů a zcela jistě se mnou bude místní střelecká veřejnost souhlasit, že byly psány poctivě tou většinou novinářů, která dělá dobře svoji práci :)

úte 09.10.2007, 17:06
Profil ICQ
VIP člen

Příspěvek 
FRENKY: to soudis vsechny novinare podle Blesku, AHA nebo televize Nova? *9*

Obrázek

úte 09.10.2007, 17:42

Příspěvek 
Kdepak satane, tyhle tiskoviny se mi před zraky vůbec nedostanou. Nelze si ale nevšimnou, jak se jim ostatní (tzv. seriozní) média nápadně začínají podobat.

Pokud zůstanem v oboru, tak třeba taková kauza Multiagro stála v podání ČT opravdu za to. (tuším Události, komentáře a jejich naprosto neotřesitelná zbraňová odbornice Drtinová)

A podobných příkladů bych našel stovky...

úte 09.10.2007, 17:54
Profil ICQ

Příspěvek 
Mistral: Samozřejmě, že nejde o to, že mi nějaký aktivní blboun s foťákem nebo diktafonem stojí v cestě. Chtěl jsem naznačit, že když se novináři znelíbíš, byť jen tím, že děláš svou práci, máš smůlu. Dokáže tě medializací dle vlastního scénáře dokonale znemožnit. Je jim jedno jesli jsi politik nebo popelář a jestli co píší je pravda. Hlavně ať je senzace. Z některých reportáží je patrné, že dokáží jít doslova přes mrtvoly. A taky mi vadí jak se neustále staví do role hodných a spravedlivých mravokárců a jsou na naší straně. Dokud je nenasereš..... R

úte 09.10.2007, 18:04
Profil Zobrazit autorovy stránky
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 41 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další