RONI G2


Úpravy zbraní, příslušenství a jiné vychytávky

Příspěvky: 17

Registrován: pát 20.2.2015, 17:16

Zbraň: Glock 17 4gen

Bydliště: Brno

RONI G2

Příspěvek od neveril » pát 20.2.2015, 18:04

Zdravim chtel jsem se zeptat na nazor na konverzi RONI G2,jestli ma nekdo nejakou zkusenost,jestli se vyplati vubec kupovat atd.Diky

Příspěvky: 168

Registrován: čtv 16.1.2014, 14:12

Bydliště: Chodsko

Re: RONI G2

Příspěvek od Tomak » čtv 16.4.2015, 12:00

Čus, před nedávnem sem to měl v ruce, vypadá to zajímavě, ale tak nějak mi chybí nějakej smysl tý konverze. Určení co s tím přesně dělat, aby to k něčemu bylo a viděl si za sebou nějaký výsledky. Na blbnutí, pokud máš dost peněz na koupi asi i jo, ale pokud dnes koupíš za 5.500,- 858 Tactical, by tohle byly pro mě zbytečně vyhozený peníze. Plnohodnotnou pušku, nebo spíš karabinu to nenahradí. Ale zas to střílí 9mm nebo v jaký ráži máš pistoli, nebudeš řešit puškový náboje, takže blbnutí na střelnici bez nějakýho velkýho smyslu ano, náhrada za dlouhou ne. Toť můj názor, ale nejlíp skočit do krámu, kde to mají, osahat a ozkoušet. Nad vlastní zkušenost není. Já to třeba trochu zatracuju, ale ty z toho můžeš mít radost. Asi sem ti moc neporadil, ale jdi vlastní cestou. Pokud se ti to bude líbit, tak to kup a na to, co si myslí ostatní se můžeš....
G17gen4, G19gen4, G43, SW MP9, Mossberg M590, SKS, CZ 858
Uživatelský avatar

Příspěvky: 60

Registrován: stř 28.7.2010, 12:14

Zbraň: G17 Gen3, G30 Gen4.1

Bydliště: Troppau

Re: RONI G2

Příspěvek od cherro » pon 12.10.2015, 21:54

Měl jsem RONI asi rok, koupená z druhé ruky, pak šla zase dál. Je to taková hračka na blbnutí, ale za chvilku tě přestane bavit. Navíc tím že je RONI plastová, je krapet objemově "předimenzovaná". A Gaston v ní navíc trošku "plave". Dá se to vyřešit troškou silikonového tmelu, ale je to řešení jen na chvilku. A furt se na ní vymačkávají raily podobně jako na EVO. Pokud mermomocí chceš konverzi, tak za mě KPOS. A dokonce bych ti doporučil spíše jedničku. Ta se dá nosit i bez problémů skrytě. Pokud chceš z Gastona udělat BIG GUN, tak KPOS dvojku, třeba i s M4 pažbou. Pokud SUPER BIG GUN, tak HERU. Ta vypadá nejvíc takticky "hustokrutopřísně" :-) S HEROU už jsi pomalu na rozměru útočné pušky. Tu svého času nabízel Zelený Sport. (taky za nějakých cca. 12000) ...pouze můj názor, nevnucuji ti ho, přeber si to jak chceš :-)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 490

Registrován: sob 20.2.2016, 21:29

Zbraň: CZ-P10 C

Konverze RONI G2

Příspěvek od Sedmej » sob 16.7.2016, 23:25

Nemáte někdo zkušenosti s touhle konverzí?
Docela o ní uvažuju. Ale někde jsem četl, že dost ničí závěr. Je na tom něco pravdy?

Zpět na „Tuning“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz