Rozlícený řidič neunesl srážku a zmlátil důchodce


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Rozlícený řidič neunesl srážku a zmlátil důchodce

Příspěvek od S474N » úte 26.9.2006, 7:58

V šoku zůstali v pondělí v podvečer všichni, kdo viděli, jak dramatické obrátky nabrala nevinná strážka dvou aut v Praze 6. Když modrá fabia ťukla do velkého renaultu, jeho řidič neudržel nervy na uzdě a jako smyslu zbavený se vrhl na muže za jejím volantem. Vůbec mu nevadilo, že jeho šedivé vlasy svědčily o pokročilém věku.

26.9. 2006 04:16
"Samotnou nehodu jsem neviděla, ale podle mě nešlo o nic vážného, jen o škrábnutí. Postřehla jsem až okamžik, kdy starý pán se svým vozem zastavil u přechodu. Dojelo ho jiné auto, jehož řidič vystoupil, pána vytáhl od volantu a na ulici ho zbil. Roztrhal mu košili a zranil ruku až do krve. Agresívní řidič mu navíc vzal klíče od auta a nechtěl mu je vrátit," sdělila Právu očitá svědkyně, která si přála zůstat v anonymitě.

Celý incident na třídě Jugoslávských partyzánů přímo před pizzerií Gosetto sledovalo několik dělníků, kteří tu pracovali ve výkopu. "Uslyšel jsem ránu, jen¨lehké ťuknutí, tak jsem se ohlédl a během chvilky vystoupil chlap z většího auta, které bylo na hlavní. Okamžitě přišel k modré fabii, ze které náslilím vytáhl staříka, až na tom starém pánovi roztrhal košili," popsal jeden z dělníků.

"Vrhl se na něj jak zběsilý. Chlap byl plný síly, ten druhý slabý hubený děda. Strhlo se to tak rychle, že jsme ani nestačili zasáhnout," dodal druhý.

Na místo brzy po incidentu dorazila policie. Zatímco násilník skončil na služebně, jeho oběť v záchrance. Ještě předtím popsal napadený muž policistům událost, která jím zjevně otřásla. "Nechci to nijak rozmazávat," řekl pak Právu s tím, že všechno ví policie.

Záchranka mířila nejdřív jinam
Záchranka přijela na místo zhruba po půlhodině. "Poslali nás totiž původně na špatnou adresu," řekla Právu mluvčí pražské záchranky Simona Cigánková a potvrdila, že napadený muž je ročník narození 1928. "Muž byl odvezen do střešovické nemocnice s úrazem ruky," upřesnila. Podle svědků k úrazu přišel až při šarvátce.

Podle dotázaných psychologů je podobné nepřiměřené chování ventilem z vlastních problémů.

"Když je člověk unavený, přetažený a dostane se do stresové situace, je větší pravděpodobnost, že se projeví agresivně," řekl Právu klinický psycholog a soudní znalec Karel Humhal.

Také psychoterapeutka Ivana Hořicová si vysvětluje toto chování tak, že člověk projevuje nahromaděný stres. "Tempo, kterému jsme v dnešní době každodenně vystaveni, způsobuje, že jsme předráždění. Po člověku se chce mnoho věcí, které nemůže zvládnout. Žije v neustálém napětí a strachu. Proto ve vypjaté situaci zareaguje neadekvátně," uvedla.

Puvodni odkaz:
:arrow: http://www.novinky.cz/krimi/rozliceny-r ... ndr8o.html
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 522

Registrován: pát 28.7.2006, 17:50

Zbraň: CZ 85

Bydliště: Praha 10

Příspěvek od Vláďa » úte 26.9.2006, 9:34

Asi mu ten pán nestihl říct, že to má u Český.... :lol:
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » úte 26.9.2006, 9:38

Vláďa: *3**49**47**1**47**3**40*. Vic nemam co bych dodal, sel jsem tu uplne pod stul *40*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Příspěvek od Starosta » úte 26.9.2006, 10:00

Ten starik ho mel odstrelit. Aspon by mel Humhal o cem tlachat. :mad:
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Příspěvek od Starosta » úte 26.9.2006, 10:01

PS. Jsem dneska pretazenej, asi pujdu o poledni pauze nekoho zabit.
Ahoj a hezky den 8)
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --
Uživatelský avatar

Příspěvky: 105

Registrován: pát 25.8.2006, 0:58

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od mpts » úte 26.9.2006, 10:30

To je typický příklad toho, že Bůh učinil lidi silnými a slabými.
Kdyby ten téměř již osmdesátiletý stařík věděl, že Samuel Colt to napravil, mohlo to dopadnout lépe. Když to však ještě ani ve svém věku neví, tak co s ním?
Lascia ch'io mangi; e se ti piace, manga con me!

Exot fóra
Exot fóra

Příspěvky: 978

Registrován: pon 10.4.2006, 21:56

Příspěvek od Stepan » úte 26.9.2006, 21:51

Pizzerie grosseto je dobrá a velice předražená restaurace...

Šel jsem kolem chvíli potom, asi si budu muset pořídit aspoň ten teleskop, protože nevím, co bych dělal, kdybych tam šel dřív.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 932

Registrován: pon 15.5.2006, 13:59

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Všude a nikde

Příspěvek od provarenec » stř 27.9.2006, 11:46

To Vláďa: Good joke :D Opravdu tleskám...
Glock 26, CZ 858 Tactical, Glock 17, Mossberg A590, Glock 27

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz