Saddám Husajn dostal trest smrti oběšením


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Příspěvky: 52

Registrován: pon 10.7.2006, 11:43

Příspěvek od Randy » úte 07.11.2006, 21:46

Starosta: Tak to jo, já jsem tomu porozuměl jinak. Nicméně si myslím, že Američané by z Iráku rádi odešli, ale nemůžou, rozhodně ne hned. To by byla katastrofa, která by posílila muslimské radikály na celém světě. Podle mě to v Iráku skončí jako ve Vietnamu. Ještě tam chvíli zůstanou, vycvičí iráckou armádu a policii a pak se stáhnou. Celé to odprezentují ve smyslu - svrhli jsme vám tyrana, vycvičili a vyzbrojili vaše bezpečnostní složky a teď už se musíte starat sami. A budou doufat, že se to tam nesesype hned, ale až s odstupem.

Příspěvky: 52

Registrován: pon 10.7.2006, 11:43

Příspěvek od Randy » úte 07.11.2006, 21:52

cybernetic píše:Randy
sú to všeobecne známe fakty,akurát sa tomu nevenuje taká pozornosť,jak naschvál to nemožem nájsť. :x , Tu na SK bežal o tom dokument-archívne zábery,niečo ako Hitl. prisluhovači.
K termínům typu všeobecne známe fakty, případně bylo to v TV dokumentu přistupuji velmi opatrně. O WWII jsem toho přečetl opravdu hodně a někdy se nestačím divit, co se někde dočtu nebo vidím v TV. Henry Ford jistě nebyl lidumil, ale to tvoje PDF je úplně mimo.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1190

Registrován: pát 05.8.2005, 15:16

Bydliště: Slovensko

Příspěvek od cybernetic » stř 08.11.2006, 5:51

Randy
tak asi čítaš legendy o II.ww
Glock 17 3rd., sa.24, sa.58V,sa.58P, sa.61
Uživatelský avatar

Příspěvky: 932

Registrován: pon 15.5.2006, 13:59

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Všude a nikde

Příspěvek od provarenec » čtv 09.11.2006, 9:26

Gevarosse: Já jsem se k týhle diskuzi přichomejt pozdějc, ale z tvejch názorů mi jde hlava kolem...

Trest smrti mi přijde naprosto v pořádku. Časem pochopíš, že všichni lidi nejsou slušný jako ty, ale že jsou schopný tě zabít pro 20kč nebo ti za živa uříznout hlavu proto, že nevyznáváš jejich víru.

A s tímhle havlovsko-uhlovským přístupem to bude jen horší. Zkrátka - někteří lidi jsou ksindl a nic než ksindl a nic lepšího si nezaslouží.
Glock 26, CZ 858 Tactical, Glock 17, Mossberg A590, Glock 27

Příspěvky: 135

Registrován: sob 28.1.2006, 8:19

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Košice, Slovensko

Příspěvek od pbezo » čtv 09.11.2006, 10:00

2:provarenec - nesúhlasím s tým čo robia teroristi v Iraku (odrezávanie hláv, vyhadzovanie sa do luftu atď..), ale je tu ALE.
U nás sa takýmto ľuďom hovorievalo 40 rokov - partizáni a hrdinovia sovietského zväzu a podobne. Mali za to výhody, ukotvené aj v zákone.
Nevidím medzi nimi a teroristami žiadny rozdiel. Až na ten, že vtedy neexistovala televízia, aby ukazovali verejne popravu okupantov.

Žiadne odrezávanie hláv pred okupáciou nebolo. Ja by som asi tiež robil podobné zverstvá, keby mi niekto vyvraždil v záujme šírenia demokracie rodinu. Je to o prekročení hranice zúfalstva a stredný východ tú hranicu už nikdy nevráti späť.
Len nechápem, prečo vyhadzujú do luftu svojich vlastných civilistov. Asi som v tomto málo inteligentný, ale zmysel mi uniká.

Příspěvky: 1523

Registrován: stř 02.8.2006, 14:14

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od Mistral » čtv 09.11.2006, 10:19

Nevšim jsem si, že by partyzáni, předtím než začali odřezávat hlavy, letěli do Německa podpálit nějakej ten barák i lidma uvnitř. Já ten rozdíl tedy vidím.

Příspěvky: 135

Registrován: sob 28.1.2006, 8:19

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Košice, Slovensko

Příspěvek od pbezo » čtv 09.11.2006, 10:26

2Mistral: všetko je to o možnostiach. za WWII civilné lietanie nebolo veľmi dostupné a British Airways z letiska Tri duby nelietali.
Ani "najvyšši" nenechal faraónovi nabúrať lietadlo do pyramídy v Gize, ale sa uspokojil s vyvraždením prvorodených, keď si vynucoval odchod Mojžiša z Egypta.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 932

Registrován: pon 15.5.2006, 13:59

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Všude a nikde

Příspěvek od provarenec » čtv 09.11.2006, 11:26

Partizáni (odboj) bránili svou vlast. Ve WW2 bylo jasné proč bojují a o co jim jde.
Glock 26, CZ 858 Tactical, Glock 17, Mossberg A590, Glock 27
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1277

Registrován: stř 05.7.2006, 17:10

Zbraň: Glock 17 Gen4

Bydliště: Praha

Příspěvek od para » čtv 09.11.2006, 11:32

pbezo píše:Žiadne odrezávanie hláv pred okupáciou nebolo.
Skutečně??? To máš v tomto směru značné mezery ve vědomostech. V těchto krajích má odřezávání hlav stejně jako ukamenování dlouhou tradici. :idea:
"Only the dead have seen the end of war."

Příspěvky: 37

Registrován: pon 05.6.2006, 9:43

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od Karlos » čtv 09.11.2006, 11:37

Stejně jako setnutí rukou při krádeži, což by se kolikrát osvědčilo i u nás. Mají holt svůj způsob života a svoje hodnoty. A kdo říká ,že jen ten náš způsob a hodnoty jsou správné ? Oni taky brání svou zem ,protože nesouhlasili s vpádem vojsk.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1277

Registrován: stř 05.7.2006, 17:10

Zbraň: Glock 17 Gen4

Bydliště: Praha

Příspěvek od para » čtv 09.11.2006, 11:41

Oni brání svou zem proti okupantům tak vehementně, že při tý obraně záměrně masakrujou i svoje vlastní lidi. To opravdu dává logiku, ale možná tu arabskou :roll: :roll:
"Only the dead have seen the end of war."

Příspěvky: 37

Registrován: pon 05.6.2006, 9:43

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od Karlos » čtv 09.11.2006, 11:46

Asi to asi berou tak ,že když ty lidi neprotestujou proti okupaci tak s ní souhlasí. S tímhle taky nesouhlasim. Když už chtějí vést nějakej odpor tak proti vojenským cílům.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Příspěvek od Starosta » čtv 09.11.2006, 12:18

Narodni odpor, hnuti za nezavislost, odboj (nazyvejte to jak chcete) ma cile vojenske a smeruje proti okupantum prip. tyranske nadvlade.
Terorismus ma obeti civilni.
At si bojuje kdo chce za co chce. Bude-li vsak utocit na civilni cile a masakrovat nevinne at uz z jakychkoli duvodu, je to terorista a jako s takovym s nim ma byt zachazeno.
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --
Uživatelský avatar

Příspěvky: 575

Registrován: ned 21.5.2006, 20:17

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od gewarosse » čtv 09.11.2006, 15:14

provarenec:Doufám,že svoje názory nikdy nebudu muset měnit.
A už nikdy nepoužívej v příspěvku o mě slovo,,havel"
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1277

Registrován: stř 05.7.2006, 17:10

Zbraň: Glock 17 Gen4

Bydliště: Praha

Příspěvek od para » čtv 09.11.2006, 23:09

gewarosse:
Já si myslim že to provarenec s tím Havlem a Uhlem docela vystihl. :D
Takovejhle pseudohumanismus kterej tady propaguješ je věc, se kterou, jestli se lidstvo brzo řádně nevypořádá, tak na ní zajde.
Nesouhlasíš s trestem smrti jako takovým? dobrá, je to tvoje věc a nikdo ti to nebere, ale odpusť si obviňovat zde lidi z vyžívání se v zabíjení, jestliže maj na tuhle věc opačnej názor.
Dle tvých hlášek bych tě typoval na pubescenta se školním penálem kterej je hodně vzdálen tomu, aby již měl nějak ucelenej názor na svět, páč jak jinak si vysvětlit že takovejhle zanícenej filantrop jako ty, našel zálibu ve zbraních, tedy ve věci která je primárně určena k zabijení.
"Only the dead have seen the end of war."
Uživatelský avatar

Příspěvky: 276

Registrován: stř 14.9.2005, 17:36

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od abeille » pát 10.11.2006, 5:33

pbezo píše: Ja by som asi tiež robil podobné zverstvá, keby mi niekto vyvraždil v záujme šírenia demokracie rodinu. Je to o prekročení hranice zúfalstva a stredný východ tú hranicu už nikdy nevráti späť.
Není moc teroristů, kteří by měli tuto motivaci. Nejprve byl terorismus, teprve potom začali okupanti střílet teroristy, přičemž riziko záměny je velké.
Ve velké části jde o bojující ve jménu víry za propagaci islámu nebo za návrat Sadáma. Nechtějí demokracii, chtějí náboženský stát stylu irán nebo bývalý afgánistán popř. diktaturu sadámova typu. Ti náboženští bojovníci tam přicházejí většinou jako cizinci z/přes Sýrii.
V poslední řadě v případě únosů jsou to kriminální živly, co si chtějí vydělat a taky si už únosy vydělali nějaký ten dolar na výkupném.
G17, a když ne G17 pak G10 nebo G12.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 932

Registrován: pon 15.5.2006, 13:59

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Všude a nikde

Příspěvek od provarenec » pát 10.11.2006, 7:38

gewarosse: Já jsem nenapsal, že jsi Havel. Jen jsem napsal, že máš stejný havlovsko-uhlovský přístup, což znamená, že se zastáváš gaunerů stejně jako oni. Nezlob se na mě, ale soudci nebo vykonavatelé trestu smrti nad vrahy nejsou "ještě horšími vrahy" jak píšeš.

para: Nediv se, je mu 16....
Glock 26, CZ 858 Tactical, Glock 17, Mossberg A590, Glock 27

Příspěvky: 135

Registrován: sob 28.1.2006, 8:19

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Košice, Slovensko

Příspěvek od pbezo » pát 10.11.2006, 7:42

abeille píše:V poslední řadě v případě únosů jsou to kriminální živly, co si chtějí vydělat a taky si už únosy vydělali nějaký ten dolar na výkupném.
V demokratickom svete USA je únosov tiež habadej a žiadny samozvaný policajt kvôli nim systematicky nevyvražďuje civilistov.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » pát 10.11.2006, 8:20

Jelikoz zde byl jiz zminen trest smrti, dovolim si jenom pripomenout tema, ktere se tim jiz zabyvalo:
:arrow: viewtopic.php?t=290
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 575

Registrován: ned 21.5.2006, 20:17

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od gewarosse » pát 10.11.2006, 14:58

provarenec:Protože,větou "ještě horšími vrahy" jsem reagoval na příspěvek "Prostě Husajn je masovej vrah, kterej poslal vědomě na smrt stovky, možná tisíce lidí a tudíž ho měli vodprásknout už v tý díře ve který ho našli." a to mi moc nepřipadalo jako prohlášení o soudcích nebo vykonavatelích trestu smrti,tak si radši nejdřív všechno přečti,než něco napíšeš.

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz