Silnicni zakon - represe, jak na nej


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Uživatelský avatar

Příspěvky: 705

Registrován: úte 18.4.2006, 14:29

Zbraň: GLOCK

Bydliště: DOMA

Příspěvek od stengan » ned 27.8.2006, 17:02

Jsem to psal z vlastní zkušenosti,když jsme večer jezdili na pravidelné PKO a přitom jsme narazili na vozidlokteré odcizili mému kámošovi.Vzhledem ktomu že jsem byl v práci a kámoš nedostupnej jsem volal PČR a poté M.P a ta vozidlo na moje náklady zajistila a předem nafotila veškeré vybavení a poškození sepsali protokol já ho podepsal a bylo to potom jsem musel být přítomen při převzetí vozidla jakož to svědek a pohoda.sten

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » ned 27.8.2006, 20:04

String1 píše:To CMK: Nedostal jsi náhodou už odpověď na otázku na MD ohledne detektorů radarů? Docela by mě zajímalo, co z jejich chytrých hlav vzejde.
Zatim ne :-( Cekam :-)
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1122

Registrován: čtv 29.9.2005, 21:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Wien8, Praha8 ______________________ »» zbranekvalitne.cz ««

Policejní hlídky nadělují pokuty i „výchovné“ video

Příspěvek od MarK » úte 29.8.2006, 15:58

Policejní hlídky nadělují pokuty i „výchovné“ video
29. srpna 2006 13:17
Řidiče čeká v těchto dnech překvapení. Při klasické kontrole dostanou od dopravních policistů také balíček videokazet s "výchovnými" filmy. Dopravně-bezpečnostní akci pořádá policie s ministerstvem vnitra a nadací Malina, kterou založili zpěvák Daniel Landa a závodník Roman Kresta.

Akce nazvaná "Auto je zbraň" začala v úterý 29. srpna a potrvá až do čtvrtka. "Balíček tří videokazet, které v posledních srpnových dnech dostanou řidiči od policistů obsahuje čtyři filmy. V nich jsou informace, jak například lépe řídit nebo čemu se na silnicích vyhnout," řekl iDNES.cz policejní mluvčí David Kubalák.

Nadace Malina připravila asi 24 tisíc videokazet. Nepřijdou o ně ani řidiči-hříšníci. "Nestanovovali jsme to striktně. Kazetu může dostat řidič, který při dopravní kontrole uspěje, i ten, který odjede s pokutou," sdělil Kubalák.

Podle Kubaláka podniká dopravní policie během roku řadu podobných aktivit a není důvod v nich nepokračovat. "Je potřeba dbát na to, aby lidé měli přístup k novým informacím. Represe není to jediné, co chce policie dělat," podotkl policejní mluvčí.

"Akci jsme záměrně naplánovali na konec srpna, protože chceme připomenout, že se blíží konec prázdnin. Začíná školní rok, bude hodně dětí v blízkosti silnic a bude to vyžadovat větší trpělivost a pozornost od řidičů," sdělil policejní mluvčí.

Na řidiče ale hned vzápětí čeká další speciální akce. Podle Kubaláka bývá první zářijový týden pravidelně každý rok kritický. Proto policie přichystala další celorepublikovou akci, tentokráte pod titulem "Jezdíme s úsměvem". Zaměří se hlavně na okolí škol a místa, kde se častěji vyskytují děti.

iHeute
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1122

Registrován: čtv 29.9.2005, 21:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Wien8, Praha8 ______________________ »» zbranekvalitne.cz ««

Příspěvek od MarK » úte 29.8.2006, 15:59

Obrázek

Vypadají s tím spíš jak teroristi s trhavinou :D

A VHSka by mi byla taky k prdu, neměl bych to kde přehrát.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Příspěvek od Starosta » úte 29.8.2006, 16:53

Je pravda, ze spousta ridicu nema nejmensi poneti, jaka rychlost je zcela dostatecna na kompletni devastaci jejich vozu, nebo nedejboze chodce.
Jestli to vyresi 24000 VHS nevim, tezko rict, kolik lidi si ty kazety pusti - spis mi prijde lepsi cpat penize do televize a delat kratke "bezpecnostni" spoty jako ma Besip. (Kdo vlastne plati Besip?)
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1190

Registrován: pát 05.8.2005, 15:16

Bydliště: Slovensko

Příspěvek od cybernetic » úte 29.8.2006, 16:56

dnes VHS,zajtra videa vám dajú :D len treba mať trpezlivosť
Glock 17 3rd., sa.24, sa.58V,sa.58P, sa.61
Uživatelský avatar

Příspěvky: 522

Registrován: pát 28.7.2006, 17:50

Zbraň: CZ 85

Bydliště: Praha 10

Příspěvek od Vláďa » úte 29.8.2006, 17:10

Nevím, jestli kazeta někoho předělá, ale měl jsem možnost vidět video Nadace Malina ( Landa, Kresta) , a dozvěděl jsem se dost zajímavých věcí. A když jsem si to vyzkoušel, docela mi to pomohlo, přitom nemám najeto zrovna málo kilometrů...
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » úte 29.8.2006, 17:30

Vláďa: jake veci treba? Nemel bys to v DivX?
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 522

Registrován: pát 28.7.2006, 17:50

Zbraň: CZ 85

Bydliště: Praha 10

Příspěvek od Vláďa » úte 29.8.2006, 18:09

satan: neměl, mám to VHS. Ukazoval tam brždění, průjezdy zatáčkou... pro auta s náhonem na předek i zadek, s ABS i bez. Pokud si ji manželka neodnesla při balení věcí, možná bych ji našel a mohl zapůjčit...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 373

Registrován: pát 12.5.2006, 15:00

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvek od String1 » stř 30.8.2006, 8:27

Neviděl jsem sice tahle konkrétní videa, ale něco s Krestou a Landou jsem možnost vidět měl a hlavně, Kresta (potažmo i Landa) jsou Pánové řidiči, myslím, že nám to kdysi pouštěli na nějakém školení, když jsem tady začínal a že jako informace to je dost dobré, chce to pak vyzkoušet někde na vhodném místě v praxi. Škoda, že zkušební polygony jsou pro běžné lidi zavřené, tam je těch možností dost. Takhle zbývájí jen nějaké autodromy nebo specializované areály, kde tohle cvičí (škola smyku atd.)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Příspěvek od Starosta » stř 30.8.2006, 8:47

Anebo parkoviste nakupniho centra v zime o vikendu :D
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --
Uživatelský avatar

Příspěvky: 373

Registrován: pát 12.5.2006, 15:00

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvek od String1 » stř 30.8.2006, 11:41

To je fakt, ale obvykle to tam nejde moc dlouho, lidé bývají všímavý a mají tendenci volat policii, která nějak nechce pochopit, že člověk se to někde naučit prostě musí :P
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » stř 30.8.2006, 11:44

String1: na druhou stranu se jedna o soukromy pozemek *40*.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 373

Registrován: pát 12.5.2006, 15:00

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvek od String1 » stř 30.8.2006, 11:51

To je určo fakt, ale když mě během jednoho týdne vykazovali už po třetí ... no naštěstí jsem s jedním z nich tak trochu znal, tak jsme si pak dali jedno kolečko za sebou a jeli do pryč :-D
Každopádně vím, že za to několik lidiček dostalo pokutu :-/ Přitom nechápu, co na tom těm ostatním vadí, tam není co zničit, jsou tam obvykle rantly, takže si maximálně pokazíš svoje kolo a to je celé, ale zkušenost mluví takhle :-(

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » stř 30.8.2006, 11:55

Pro me je to proste jen parkoviste. Pokud se nekomu nelibi, co tam delam, ma sanci me bud vykazat sam, nebo zavolat PCR, kteri me vykazou, ale za co pokutu?
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1122

Registrován: čtv 29.9.2005, 21:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Wien8, Praha8 ______________________ »» zbranekvalitne.cz ««

Příspěvek od MarK » stř 30.8.2006, 11:56

Jestli je to soukromý pozemek, pak nejde o veřejnou pozemní komunikaci a policie nemá co prudit za dopravní přestupky. Takže jedině za to, že tě tam nechtěj vlastníci, ale ti tě tam vlastne původně chtěli, takže dokud neřeknou, ať vypadneš, tak by to mělo být teoreticky ok :D
Ale praxe je určitě jiná...

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » stř 13.9.2006, 14:41

Psal jsem dotaz na MDCR ohledne antiradaru s tim, ze jsem uvedl, ze kontrolni funkci ma policista a ne radar, a ze samotne znemozneni mereni provede ridic a ne antiradar.
Odpoved mi prisla nasledujici: http://www.korecky.com/docs/mdcr-antiradar.pdf
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » stř 13.9.2006, 14:48

cmk: tuhle "sablonu" soudruzka Horka rozesila vsem, bez ohledu na to, na co se clovek ptal *40*. A to myslim fakt vazne. *52*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » stř 13.9.2006, 19:17

A tak ja se ji ani nedivim - co ona vlastne muze jinyho napsat, jakozto zamestnankyne MDCR :-(
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 373

Registrován: pát 12.5.2006, 15:00

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvek od String1 » pát 15.9.2006, 8:34

cmk píše:Psal jsem dotaz na MDCR ohledne antiradaru s tim, ze jsem uvedl, ze kontrolni funkci ma policista a ne radar, a ze samotne znemozneni mereni provede ridic a ne antiradar.
Odpoved mi prisla nasledujici: http://www.korecky.com/docs/mdcr-antiradar.pdf
Kdybych nebyl slušně vychovaný, byl bych po přečtení tohohle hrozně sprostý ... To si snad dělají srandu? Tak ona slavnostně napíše, že je něco v nepořádku, že je to proti zákoné a v další větě, že je to jen jejich, tedy neoficiální názor. Sakra tak kdo ty zákony vymejšlí??? To je fakt výsměch normálním lidem, český národe, jen tak dál ...

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz