Sluchátka: MePaBlu Silencer T0220


Debaty o různém příslušenství k pistolím GLOCK

Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Sluchátka: MePaBlu Silencer T0220

Příspěvek od S474N » stř 04.4.2007, 7:54

Jelikoz se tu zacalo ruzne spekulovat o ruznych elektronickych sluchatkach, rozhodl jsem se pro koupi asi toho nejlepsiho, co existuje - MePaBlu Silencer T0220 s gelovymi polstarky.

Fotografie:
:arrow: MePaBlu Silencer T0220

Dovolim si udelat mensi minirecenzi s modelem RadiansProAmp, ktere mam take doma a ktere zduraznuji stoji bezmala tretinu techto:
:arrow: gelove polstarky jsou na hlave trosicku prijemnejsi, nicmene si dovedu predstavit, ze by mohl byt "vyssi". Prijdou me dost nizke a takove "rozplizle"
:arrow: zesilovace zvuku jsou pro kazde sluchatko take zvlast, stejne jako baterie, coz je dle meho nazoru dobre
:arrow: ovsem zesileni zvuku v porovnani s Radians je HODNE, HODNE velka bida. Pokud vytocim MePaBlu na maximum, slysim rec tak na 80-90% z puvodni hlasitosti. Pokud vytocim Radians na max, tak si dovolim rict, ze slysim na 140-150% - kdo ma, sam muze potvrdit, ze umi zesilit opravdu hodne.
:arrow: dale co me vadi, jsou naprosto nestandardni baterie - v kazdem sluchatku je jedna 1.5V s oznacenim R1UG (zkuste si zagooglovat, ja nenasel v CZ nikoho *71*)
:arrow: maji navic audio vstup - jeste musim zjistit, co do toho jde strcit a navic je vstup v kazdem sluchatku zvlast.

Upozornuji, ze sluchatka jsem si donesl vcera domu, takze jsem je jeste nezkousel na strelnici, ale pri nejblizsi prilezitosti je vyzkousim a potom sem napisu svoje dojmy i ze strelby.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

tom

Uživatelský avatar

Příspěvky: 843

Registrován: čtv 26.1.2006, 21:46

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 10

Příspěvek od tom » stř 04.4.2007, 8:58

A to se vyplatí *1*
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1163

Registrován: úte 20.12.2005, 22:29

Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od Lukáš Koukal » stř 04.4.2007, 11:08

To je cvok *47* No každopádně veliké díky, informace to budou určitě užitečné!
Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 206

Registrován: úte 22.8.2006, 10:56

Příspěvek od Andy » stř 04.4.2007, 11:34

Neni nad normalni Peltory III. Sice je clovek jako traktorista... ale zase si fakt chrani sluch.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 113

Registrován: úte 23.5.2006, 11:19

Zbraň: GLOCK

Bydliště: skoro Praha

Příspěvek od Reno » stř 04.4.2007, 13:29

To cert: diky moc za recenzi. Presne tyhle informace jsem hledal.
Ted mam doma Radias a plna a maximalni spokojenost
(teda strilel jsem s nima zatim jen venku - na Avim jeste tenhle tyden
taky zajdu).
MePaBlu jsem prave taky zvazoval, ale nakonec "na vyzkouseni" vyhral pomer vykon/cena u Radians ....

Budu rad, kdyz jsem hodis zkusenosti po strileni ....
Dik
Reno :D
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » stř 04.4.2007, 13:35

Jsem uz poucen, ted uz bych sel asi do Radians + jenom ty gelove nausniky (i kdyz i ty jsem si predstavoval lepsi).
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 575

Registrován: ned 21.5.2006, 20:17

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od gewarosse » stř 04.4.2007, 18:43

Nevím,co proti nim máte.A baterky jdou koupit skoro všude.
Zakropíme,uvidíme.
CZ 27,CZ 75 SP-01,CZ 91S,CZ 858,P38,P7M13,Krieghoff K-80
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1163

Registrován: úte 20.12.2005, 22:29

Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od Lukáš Koukal » stř 04.4.2007, 18:56

No počkej, to jsou ty, co je máš už někdy od před Vánoc? Tak sem s infem, tajnůstkáři! A zapoj do toho walkmana, jestli mají výkon opravdu max na vysílačku, a nebo se poperou i s muzikou :)
Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 575

Registrován: ned 21.5.2006, 20:17

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od gewarosse » stř 04.4.2007, 19:11

Jestli budeš chtít,tak si je můžeš v Čelákovicích vyzkoušet.Na zapojení čehokoliv mi chybí správnej kábel.
Zakropíme,uvidíme.
CZ 27,CZ 75 SP-01,CZ 91S,CZ 858,P38,P7M13,Krieghoff K-80
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1163

Registrován: úte 20.12.2005, 22:29

Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od Lukáš Koukal » úte 04.11.2008, 11:47

Tak jsem to nevydržel a pořídil nový model, T-0233 (Target II Plus). Udávané tlumení je stále stejné jako u T-0220, změnil se mírně design mušlí (už nejsou hladce kulaté, a jsou o fous placatější). Mám je teprve od včerejška, takže zatím jen jediná návštěva střelnice, ale jsem z nich docela nadšený :-) Jsem citlivka na hluk, po dni na střelnici mě standardně bolí palice. Pod Radiansy jsem musel brát špunty i na venkovní. Tohle je fakt jiná liga. Neskutečný ticho :-)
Obrázek
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Sluchátka: MePaBlu Silencer T0220

Příspěvek od S474N » pát 07.8.2009, 9:45

Doporucuji precist konkretni uzivatelske zkusenosti.
:arrow: http://www.mujglock.com/cz/sluchatka-me ... amace.html
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1163

Registrován: úte 20.12.2005, 22:29

Bydliště: Česká Lípa

Re: Sluchátka: MePaBlu Silencer T0220

Příspěvek od Lukáš Koukal » úte 25.8.2009, 14:07

Přístup dovozce/výrobce k řešení problémů mohu do jisté míry potvrdit. Zákazníka to vcelku otráví. Já svoje (T-233, evoluce zde diskutovaných) zakoupil loni na podzim (říjen-listopad), kolem Vánoc jsem objevil vadnou izolaci kabelu - v podstatě se to začalo svlékat

Obrázek

a v pravém sluchátku při běžném hovoru na střelnici praskalo (a to zatraceně, po pár minutách z toho bolela hlava že jsem je radši vypnul a měl tak pasivky za 6tis). Řešení přes prodejce OKTarget trvalo necelých 5 týdnů, kabel vyměněn v rámci záruky. Praskání přetrvalo. Vyřešil jsem to DODO - místo původních pěnových "tlumítek" na mikrofonech jsem tam oboustrannou lepicí páskou přidělal seříznuté 3M špunty do uší (ty klasické žluté). Měl jsem za to že praskání způsobuje přílišná citlivost mikrofonu a měl jsem pravdu, od té doby už žádný problém.
Taková perlička: psal jsem si i s (ex)dovozcem MePaBlu do USA - sdělil mi, že je přestal dělat právě pro časté problémy s elektronikou už při rozbalení z krabice, právě jako to moje praskání.
Ale aby to nevyznělo jen negativně - od dořešení potíží jsem s nimi jen spokojený a těch peněz mi líto není. V sobotu v Opařanech mi promokly tak že obě mušle přestaly zcela pracovat, do pondělka jsem je nechal vysychat, dal nové baterie a jede se bez závady dál.
A rada na závěr: já se původně rozhodoval mezi MePaBlu a francouzskými Sordin. K Sordin je potřeba zakoupit silikony zvlášť (mají v nabídce vlastní, ale sluchátka s už nainstalovanými překvapivě ne). Cena nejvyššího modelu je i se silikony circa stejná jako T233, útlum pak právě shodný. A dají se koupit třeba už i od Saula z doublealpha.biz, kde přístup k zákazníkovi je jiná liga. Kdyby se ty moje rozesraly definitivně, budu už vědět kam sáhnout pro náhradu :)
Obrázek

Příspěvky: 1556

Registrován: pon 04.4.2005, 10:02

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kraj Vysočina

Re: Sluchátka: MePaBlu Silencer T0220

Příspěvek od Selag » úte 25.8.2009, 14:27

Taky sem tyto sluchátka reklamoval u OK Target pro problémy s elektronikou. Posílal sem poštou, až na urgenci potvrdili, že jim zásilka došla a prý posílají výrobci. Čekal sem čekal a po 32 dnech jim napsal mejl, že si je můžou nechat a požaduji vrácení peněz. Obratem odpověděli, že shodou okolností jim ten samý den došly nové od výrobce jako náhrada za ty mé reklamované a prosí o shovívavost a jestli mi je teda můžou zaslat. :-) Souhlasil sem a od té doby šlapou jak hodinky. A to je nijak nešetřím. Ale jak už psal kolega, při další koupi už určitě jinou značku. A jen taková perlička na závěr - výrobce je prý rodinná firma, vyrábějící ve vlastní garáži :-) Ale tohle může být i jen hnusná pomluva
Glock 17, CZ 75 TS konfigurator, Sig 226 X-Five, DD M4, CZ 75 TS2 Depp Bronze, Ruger SP 101, KMR L-02 Spectra

Zpět na „Příslušenství“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz