Speciální mazadlo IGB - LIQUID GUNSMITH


Úpravy zbraní, příslušenství a jiné vychytávky

HV

Uživatelský avatar

MujGLOCK fotograf

Příspěvky: 1793

Registrován: pát 04.5.2007, 12:52

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 10 - Horní Měcholupy

Re: Speciální mazadlo IGB - LIQUID GUNSMITH

Příspěvek od HV » pát 23.8.2013, 8:00

Jestli je to husté mazadlo, tak je otázkou kolik stojí. Už více než 5 let používám na zbraně HHS200, který je za cca 300,- a je ho tolik, že jej mám doposud http://www.profichemie.cz/katalog/mazad ... t/hhs-2000 Vazelína v rozpouštědle. Po aplikaci to zateče úplně všude a následně vyprchá rozpouštědlo a zůstane jen tenká vrstva hustého mazadla. Ale je to opravdu jen na díly jak popisoval Tom. Zamykání hlavně, hlaveň a vedení závěru (jen Glock). Dát to na vedení závěru u TS-ka, tak asi ani nepřetáhne :) Ale na zamykání hlavně to u TS používám, tam je to naprosto ideální přípravek. Na zbytek používám plně syntetický olej, který leju do auta. Ta troška co člověk spotřebuje je skoro zadarmo.
Nechci tím hanit ta speciální mazadla a čistidla. Ale občas je to přeceňovaná věc a dají se, možná i lépe, nahradit něčím, co na první pohled budí nedůvěru, protože je to pro pistolníky příliš levné :mrgreen: . Plně syntetický motorový olej (např. 0-W5) je určitě srovnatelný s olejem, který se prodává za $10 v aplikační lahvičce s obsahem 0,5 dc.
...zbraně, mám zbraně
Uživatelský avatar

Příspěvky: 53

Registrován: čtv 30.8.2012, 22:36

Zbraň: Glock 19 Gen3

Bydliště: Praha

Re: Speciální mazadlo IGB - LIQUID GUNSMITH

Příspěvek od Johny89 » pát 23.8.2013, 15:58

Koukam co je to za vedu to mazani.. chtel bych to videt na zivo, porovnat rozdil.. muj glock ma nalitano pres 4tis a cistim wd a mazu mista dle manualu prejetim cistym hadrikem od konkoru plus kapku konkoru na stojinu spouste a glock beha paradne. Pricemz jsem tu pastu co tam byla z vyroby odstranil po cca 700 vystrelech, do te doby jen hlaven. Nedavno jsem mel rozebrano do "sroubku" a bylo to na muj vkus vsude stale ciste a to strilim prevazne prebijene Alsa Pro..

Zpět na „Tuning“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz