Spoušť s automatickým resetem pro G


Debaty o různém příslušenství k pistolím GLOCK

Příspěvky: 144

Registrován: čtv 06.2.2014, 14:22

Zbraň: CZ83

Spoušť s automatickým resetem pro G

Příspěvek od pelanj » úte 14.3.2017, 22:54

Máte někdo zkušenost s nějakým udělátorem, který zajistí automatický reset u Glocka na takové to domácí sušení (bez natahování závěrem)? Ideálně takový, který bude fungovat i s úderníkem, abych mohl použít laserový náboj.

Našel jsem třeba toto: https://youtu.be/4PxELHv5LQc (cca 200 USD) - nevím, jak moc by byl problém to objednat/dovézt. Cena by byla akceptovatelná, pokud bych nemusel platit DPH a výpalné poště. To splňuje všechny požadavky.

Nebo toto za polovinu ceny - ale nepoužívá to úderník: http://dryfiremag.com/

A na youtube spousta lidí radí vrazit tam papírek tak, aby se nedovřel závěr, což je ale úplně nanic.

Šlo by něco takového vyrobit samo domo? Určitě by nebyl problém koupit spoušťák a udělat na něm psí kusy. Prohodit to jde během chvilky.

tom

Uživatelský avatar

Příspěvky: 843

Registrován: čtv 26.1.2006, 21:46

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 10

Re: Spoušť s automatickým resetem pro G

Příspěvek od tom » stř 15.3.2017, 13:26

Mohu se zeptat jakej to má smysl, když s tím udělátkem budu mít jinej průběh a odpor než s origo laděnou spouští?
Nikdy není tak blbě, aby nemohlo bejt hůř.

Příspěvky: 144

Registrován: čtv 06.2.2014, 14:22

Zbraň: CZ83

Re: Spoušť s automatickým resetem pro G

Příspěvek od pelanj » čtv 16.3.2017, 8:23

Tak smysly to má dva. Zaprvé, když bude ta spoušť tvrdší, tak s lehčí spouští to půjde lépe (to tvrdí ten člověk na videu - zní to logicky - u mě to minimálně funguje i obráceně:). Druhý, pro mě důležitější aspekt je, že si doma můžu nacvičit rychlé přenášení, tasení a spoustu dalších věcí, jelikož ten laserový náboj už mám - a nebaví mě natahovat po každé ráně.

Ta upravená spoušť by byla ideální, akorát úplně nerozumím tomu, proč tam mění i ten zápalník - kdyby to fungovalo s originálním (a bez vyndání blokace), nemělo by to chybu. Na videu přiznávají, že je to tovární spoušťák, ale upravený. Dokázal by někdo alespoň říct, jak to asi může být upravené - určitě to je někde ubroušené a i bych věřil tomu, že to někdo docílil při přehnaném tuningu:)

Edit1: Našel jsem detailní fotku spouště - kdo by dokázal říct, to je tam upravené? http://www.glockstore.com/assets/images ... sizew=1000

Edit2: Už mi nejspíš došlo, proč tam je ten jiný zápalník - jde asi o to, aby ten čudlík, co zachytává kříž na konci páky byl pořád v poloze "přednataženo". Takže bez výroby tohoto je to k ničemu. Takže se zkusím zaměřit na to, jak to dostat k nám. Za ekvivalent 200 USD mi to tady stejně nikdo nedokáže vyrobit.
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Re: Spoušť s automatickým resetem pro G

Příspěvek od john.hawk » pát 17.3.2017, 9:53

Příspěvky: 144

Registrován: čtv 06.2.2014, 14:22

Zbraň: CZ83

Re: Spoušť s automatickým resetem pro G

Příspěvek od pelanj » pát 17.3.2017, 10:44

Ale jo, od nich jsem (přes Armed, mají něco společného nejspíš) kupoval základní sadu. Spíš přemýšlím, jak to dostat přímo z USA, některý z kolegů mívá občas cestu.

tom

Uživatelský avatar

Příspěvky: 843

Registrován: čtv 26.1.2006, 21:46

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 10

Re: Spoušť s automatickým resetem pro G

Příspěvek od tom » sob 18.3.2017, 9:01

Pokud bys to chtěl realizovat, nevzal bys to dvakrát? Že bych začal sušit :D
Nikdy není tak blbě, aby nemohlo bejt hůř.

Příspěvky: 144

Registrován: čtv 06.2.2014, 14:22

Zbraň: CZ83

Re: Spoušť s automatickým resetem pro G

Příspěvek od pelanj » sob 18.3.2017, 14:20

Zkusím se zeptat, ale nic neslibuju.

Příspěvky: 144

Registrován: čtv 06.2.2014, 14:22

Zbraň: CZ83

Re: Spoušť s automatickým resetem pro G

Příspěvek od pelanj » pon 03.7.2017, 22:45

Tak bohužel nic...příliš to smrdí ITARem. Sám bych to neřešil, ale kolegům se do toho moc nechce, stejně jako do dryfiremagu.

Zpět na „Příslušenství“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz