Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je sob 15.12.2018, 3:51Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 53 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
 Squateři opustili střechu vily Milada. Kocáb jim zaručil dal 
Autor Zpráva
VIP člen
Uživatelský avatar

Registrován: 03/2005
Příspěvky: 13176
Bydliště: mám
Příspěvek Squateři opustili střechu vily Milada. Kocáb jim zaručil dal
Policie zasahovala v pražském squatu Milada. O asistenci ji požádal majitel objektu, který ho chce vyklidit kvůli stížnostem na nepořádek a hluk. Svůj útulek bránila na střeše skupina squaterů, se kterými nakonec vyjednal dohodu ministr pro lidská práva Michael Kocáb a šéf pražské policie Martin Červíček.

Dohoda se podařila před půl devátou večer. Kocáb nabídl další jednání o alternativě bydlení pro squatery tak, aby si mohli zachovat svébytný způsob života, na který jsou zvyklí.

Podle Kocába bylo jednání ze strany policejního ředitele korektní a velkorysé. "Budeme se snažit zohlednit potřeby vyplývající z životního stylu těchto lidí. Mám naději," řekl.

Nejdřív chtěl dosáhnout toho, aby lidé z Milady měli nyní přístup ke svým věcem a mohli si odnést, co jim patří. Následovat budou další jednání o náhradním místě pro jejich pobyt.


Podle ministra si to ale vyžádá shodu mezi různými resorty a hlavně mezi starosty jednotlivých pražských částí. "Budeme na tom pracovat, neznamená to, že to zařídím, to bych lhal, ale udělám pro to maximum. Budeme s jinými resorty vyjednávat s důrazností," dodal.

S nadějí odcházel od jednání také mluvčí obyvatel Milady a občanské iniciativy Freedom not Fear Jan Němec. "Na rozdíl od předešlých let úřední zvůle jednání s panem ministrem věříme. Věříme, že se policejní ředitelství změnilo, že to pro tentokrát bude jinak," sdělil Němec.

Pracovníci bezpečnostní agentury a policisté obsadili všechna čtyři patra Milady během dopoledne. Ke střeše vily přes den několikrát vyjela plošina s vyjednavači, kteří částečně uspěli - krátce před osmnáctou hodinou opustili střechu čtyři lidé ze sedmi.

Hasiči a pracovníci bezpečnostní agentury začali krátce nato tyčemi rozbíjet zespodu střechu a sundavat zbylé squatery, kteří se mezitím opásali pomocí lana. S jedním se zákrok podařil, střechu pak hájili poslední dva, než přijel Kocáb s Červíčkem a začaly rozhovory o řešení.

Situace mezi sympatizanty squaterů a přítomnými policejními těžkooděnci se poprvé vyhrotila krátce před 15:30. Pár krátkých potyček skončilo zadržením tří mladých lidí.

Anarchisté zranili tři zasahující těžkooděnce. Dva z nich skončili s vážným zraněním v nemocnici. Jeden má zlomený nos, druhý poraněné temeno hlavy, třetí je zraněn lehce.

Mluvčí squaterů Jan Němec na místě zásah policie tvrdě kritizoval. "Budeme demonstrovat za právo organizovat alternativní kulturní akce. Zásah v Miladě nebyl v pořádku. Policie přepadla i lidi, kteří spali v autobuse před vilou," řekl iDNES.cz Němec.

"Policie se na situaci kolem vily Milada stran vyklízení nijak nepodílela, vše bylo v dikci majitele nemovitosti a jím najaté bezpečnostní agentury," komentoval jeho slova policejní mluvčí Tomáš Hulan.

Do vily Milada poslal bezpečnostní agenturu a policisty její nový majitel, Ústav pro informace ve vzdělávání, jemuž patří i vedlejší objekt Miluška.

"Obyvatelé Pelc-Tyrolky si společně s vysokoškolskými studenty ubytovanými na kolejích 17. listopadu dlouhodobě stěžují na neudržitelnou situaci v okolí obou objektů," sdělila iDNES.cz důvod vystěhování mluvčí ústavu Bohumila Beranová.

"Majitel domu si pozval firmu, která ho má vyklidit. Obává se však o jejich bezpečnost a požádal nás oficiální cestou o zajištění veřejného pořádku," řekl mluvčí Hulan, který byl přímo u squatu.

Squater Marky iDNES.cz řekl, že akce začala přibližně v 9:30. "Najelo sem asi deset aut bezpečnostní agentury, rozbíjejí zařízení Milady, vytloukali okna. Proti nám použili slzný plyn," popsal Marky.

Na místě proběhla hudební produkce
Spolu s dalšími sedmi anarchisty se proto zabarikádoval na střeše vily. K domu se sjeli jejich přátelé a sympatizanti, k Miladě dokonce přivezli dodávku se soundsystémem, aby mohli spustit hudební produkci.

Policie okolí budovy obehnala páskou, aby se k ní už nikdo další nedostal. Policisté jednoho ze sympatizantů zatím z neznámých důvodů zadrželi.

Ústav pro informace ve vzdělávání objednal bezpečnostní agenturu na dva a půl dne. "Když bude potřeba, smlouvu prodloužíme," řekla iDNES.cz mluvčí ústavu Beranová.

K vyklízení přispěla petice vysokoškoláků
Objekt prý v současnosti obývá dvacítka mladých anarchistů, jejich přesný počet není známý. Objekt obývají od roku 1997. Pořádají v něm různé koncerty, přednášky, promítají filmy.

Proti squatu ale před měsícem sepsali petici vysokoškoláci. Stěžovali si na hlasité koncerty trvající do ranních hodin. Podle Beranové jim vadí také psi anarchistů, kteří terorizují okolí. "Na místě hrozí riziko nákazy infekčními chorobami," řekla mluvčí Ústavu pro informace ve vzdělávání.

K zahájení vyklizení podle starosty Noska přispěl nedávný zápis vily do katastru. "Dříve to nebylo možné, objekt byl z katastru vymazán, protože měl být zdemolován. To se ale nestalo a v mapách už to nikdo nezohlednil, takže de facto dům neexistoval," vysvětlil Nosek iDNES.cz.

Policie versus squateři
Naposledy se podle dostupných informací muži v uniformách u objektu objevili loni v říjnu. Tehdy ale pouze doprovázeli úklidovou firmu, která čistila okolní pozemek.

Dnešní pokus o vyklizení Milady je třetí za posledních dvanáct let. Pokaždé se squateři ubránili, na střeše domu strávili nejdéle tři dny.

Loni v listopadu se příznivci alternativního způsobu života sešli na Palackého náměstí v Praze na demonstraci proti policejnímu zásahu v jiném pražském squatu Cibulka.

Policisté při jeho vyklízení vystřelili pro výstrahu ze služební pistole, podle squaterů si počínali nevybíravě a několik lidí zbili. Okolnosti zásahu dokumentovali na videozáznam.


Puvodni odkaz:
:arrow: http://zpravy.idnes.cz/primy-prenos-squ ... _krimi_pei

_________________
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek


stř 01.7.2009, 13:35
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
VIP člen
Uživatelský avatar

Registrován: 03/2005
Příspěvky: 13176
Bydliště: mám
Příspěvek Re: Squateři opustili střechu vily Milada. Kocáb jim zaručil dal
Na to navazovaly dnesni otazky a odpovedi:
:arrow: http://zpravy.idnes.cz/mluvci-squateru- ... ?t=NEMEC13

_________________
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek


stř 01.7.2009, 13:46
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
VIP člen
Uživatelský avatar

Registrován: 03/2005
Příspěvky: 13176
Bydliště: mám
Příspěvek Re: Squateři opustili střechu vily Milada. Kocáb jim zaručil dal
A jeste dnes vysel nasledujici clanek:

Squateři opustili střechu a já dodávám - to je špatně.
Kdo chce kam, pomozme mu tam. Squateři opustili střechu vily Milada a já si myslím, že je to špatně.

Vzpomínám na jednu komickou situaci. V jednom menším městě jednoho krásného dne mělo dojít k pokácení stromu, který zjevně ohrožoval svým prohnilým kmenem kolemjdoucí. To se ovšem nelíbilo „ochráncům práv stromů“ a ti nabyli dojmu, že není nic důležitějšího na světě, jak ten strom ochránit. Přijeli, tancovali, hráli a bubnovali na bubínky a pár z nich se demonstrativně připoutalo ke stromu řetězem, aby je policie nemohla odvést.

Dělníci, kteří měli uvedenou práci provést to nijak neřešili a šli dělat jinam. Policie jen přihlížela, bubínky zněly ulicí, prostě paráda. Happening, láska, mír, prostě zase se podařila dobrá věc, opět někdo spáchal dobro nejvyšší.

Náhle, kde se vzal tu se vzal, ke stromu došel jeden starší pán a než bys řekl švec, na řetěze přibyly další tři zámky. Jak se zjevil, tak zmizel. Bubínky a flétny zněly dál, všichni tancovali, zpívali a všem bylo fajn. Radostná euforická nálada vydržela do okamžiku, kdy došlo na střídání stráže u stromu. Řetěz nějak nešel rozdělat.

Velká většina tancujících to ani nezaregistrovala. To se ovšem nedalo říct o připoutané stráži, která začala mít problém se základní lidskou potřebou. No zkuste si sundat kalhoty s rukama přidělanýma řetězem na stromě. Takže zatím co se na jedné straně oslavovalo, na druhé začala vzrůstat panika.

Zkrátím to, po několika hodinách, kdy začalo pršet a většina demonstrujících odjela domů, po mnoha zoufalých pokusech byli povoláni hasiči, aby přetnuli řetěz. Demonstrativní stráž byla ráda vysvobozena z teď už nedobrovolného hlídání stromu. Rádi a dobrovolně se zbavili řetězů. O několik dnů později pak dělníci strom pokáceli a bylo to vzhledem k jeho stavu za 5 minut 12.

Na tuto historku si vždycky vzpomenu, když čtu o nějaké partičce, co demonstrativně vyšplhá na komín a tam se připoutá, nebo když nedávno vylezli squateři na střechu. Myslím, že je mylné řešit situaci tím, že se je pokouší policie sundat a ministr Kocáb, pachatel dobra, se je snaží přesvědčit. Má to být právě naopak. Ti lidé musí chtít slézt dolů sami a dobrovolně. A věřte mi, že po nějakém čase by to udělali sami a rádi. Jen se musí vydržet.

Vždyť jsou to lidé svéprávní a plně odpovědní za své činy. Chtějí být na komínu? Ať jsou na komínu třeba 5 dnů. Chtějí strávit týden na střeše? No proč ne, když si někdo chce hrát dobrovolně na bleskosvod, je to jeho volba. Pachatelé těchto činů hrají na city. Čekají na to, že je někdo bude sundávat a oni se budou demonstrativně bránit. Čekají, že budou za svůj život žádat výkupné v podobě jednání a dostanou nějaké výhody. Ale proč je v tomto podporovat? Nevidím nejmenší důvod. Já bych je naopak na té střeše nechal tak dlouho, až by sami, dobrovolně a bez podmínek chtěli slézt dolů. A věřte mi, ten čas by nastal. A myslím že, vzhledem ke kvalitě protestujících jedinců by nastal velmi brzo.


Puvodni odkaz:
:arrow: http://pavelkolar.blog.idnes.cz/c/91100 ... patne.html

_________________
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek


stř 01.7.2009, 13:46
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
VIP člen
Uživatelský avatar

Registrován: 03/2005
Příspěvky: 13176
Bydliště: mám
Příspěvek Re: Squateři opustili střechu vily Milada. Kocáb jim zaručil dal
Tak a ted prostor pro diskuzi. Jak se divate obecne na squatery, jejich obsazovani ciziho majetku apod? Co rikate na nazory jejich "mluvciho"? A jak na vas pusobi posledni clanek?

_________________
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek


stř 01.7.2009, 13:47
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
VIP člen
Uživatelský avatar

Registrován: 03/2005
Příspěvky: 13176
Bydliště: mám
Příspěvek Re: Squateři opustili střechu vily Milada. Kocáb jim zaručil dal
A jeste nakonec jsem chtel dat nasledujici odkaz pro zasmani, ale je to bohuzel tvrda realita:
:arrow: http://realitka.squat.net/

Zvlastne nektere "prohlaseni" bych odmenil minimalne vypraskem na holou.

_________________
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek


stř 01.7.2009, 14:26
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 10/2005
Příspěvky: 6772
Bydliště: EU :-(
Příspěvek Re: Squateři opustili střechu vily Milada. Kocáb jim zaručil dal
Pokud skutecne najdou barak, kde:

a) nikdo nebydli
b) nikdo si na nej nedela naroky
c) nikdo se o nej nestara
d) nikomu nevadi, ze se tam nastehuje parta lidi

pak at si tam bydlej za podminek:

a) na sve vlastni riziko - kdyz jim to spadne na hlavu
b) na vlastni naklady (kdyz tam budou napr. spotrebovavat elektriku, vodu, plyn)
c) budou barak udrzovat alespon ve stavu, v jakem byl, kdyz se tam nastehovali
d) nebudou delat bordel (hlasite koncerty, vyrvavani, obtezovani, odpadky vsude) a nebudou ohrozovat okoli (napr. psama, co jim utecou a pokousou antilopy v nedaleke ZOO apod...)
e) opusti bezodkladne dum (tedy do 14 dnu - budme lidi), jakmile se najde "majitel" ktery ma chut s nemovistosti neco delat, nebo je tam proste a jednoduse nechce.

_________________
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
----------------------------------------------------------------------------------------------------
CZ75TS, Ruger SR1911, G17, G26, Astra, Taurus 905, CZ 858 Tactical, Saiga 12K, Marlin 308


stř 01.7.2009, 14:51
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Registrován: 08/2006
Příspěvky: 1523
Příspěvek Re: Squateři opustili střechu vily Milada. Kocáb jim zaručil dal
*52*

_________________
Mysli globálně, střílej lokálně. Nejsi kompetentní!


stř 01.7.2009, 18:51
Profil

Registrován: 12/2005
Příspěvky: 391
Příspěvek Re: Squateři opustili střechu vily Milada. Kocáb jim zaručil dal
cmk: No jo, ale moc z těch podmínek asi zrovna oni ctít nebudou... Moje přítelka bydlela na těch kolejích a nic pěknýho na pohled, poslech a někdy ani počuch

Mě osobně se teda otevře kudla v kapse, když vidím tohle nebo jak nějaká banda obsadí někomu louku, zdupe ji, že je k nepoužití a zase odtáhne. Vždycky si v tu chvíli přeju být tězkooděnec.
A pan Kocáb tomu zase nasadil korunu. Na moravě a v jižních čechách stovky lidí přišli o střechy nad hlavou, v tom se neangažuje. Když si někdo dovolí vystěhovat bandu smažáků ze svého majetku, hned je tady a aktivně jim hledá bydlení.
Co je to za vzkaz společnosti: klidně si obsaďte co se vám líbí, pokud si někdo dovolí vás vyhnat, pan ministr už vám něco sežene?

Jinak souhlas s tím článkem nahoře... V počasí které panuje, by byli rychle dole.


stř 01.7.2009, 19:42
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 10/2008
Příspěvky: 167
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: Squateři opustili střechu vily Milada. Kocáb jim zaručil dal
Souhlasim s cmk, neni duvod proc by to nemohlo fungovat, kdyby se s mestem/jinym majitelem alespon nejak ramcove dohodli. V zapadni evrope squaty fungujou relativne bez problemu.

Je pravda, ze vystehovani mohlo probehnout citliveji, ale to jim nedava pravo vztekat se a vyhrozovat jako maly deti, kdyz se majitel rozhodne, ze je tam nechce. S tim museli pocitat od zacatku, a meli hromadu let na vyjednani nejakych podminek s ti zbytecnym uradem, kterymu pozemek patri.

_________________
Glock 19, Remington 870, STI Escort .45 ACP, Sa 58 (FSN-01)


čtv 02.7.2009, 10:10
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 10/2005
Příspěvky: 6772
Bydliště: EU :-(
Příspěvek Re: Squateři opustili střechu vily Milada. Kocáb jim zaručil dal
jachymko píše:
Je pravda, ze vystehovani mohlo probehnout citliveji, ale to jim nedava pravo vztekat se a vyhrozovat jako maly deti


Ja jsem sice rad za nazor souhlasny s mym, ale s jednou casti tveho nazoru nesouhlasim.
Vzhledem k tomu, jak tam zili a vzhledem k tomu, ze o vyklizeni se mluvi minimalne rok, meli squateri vic nez dostatek casu odejit v klidu. Misto toho dal delali bordel a prusery.
Kdybych ja velel zakroku, tak bych nemel slitovani - jeden den bych je vyzval, at do tydne opusti barak a s prvni minutou pres limit bych tam vbehl s 50ti chlapkama, pomuchloval to obuchama kdo by se vzpouzel, vyvedl ven na ulici. Po jednom bych je pak poustel dovnitr, aby si mohli vzit svoje veci.
Nebo jak psal Cert - kdyz vylezli, vylezli. Par dni bych je tam nechal :-)

_________________
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
----------------------------------------------------------------------------------------------------
CZ75TS, Ruger SR1911, G17, G26, Astra, Taurus 905, CZ 858 Tactical, Saiga 12K, Marlin 308


čtv 02.7.2009, 10:39
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 10/2008
Příspěvky: 167
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: Squateři opustili střechu vily Milada. Kocáb jim zaručil dal
No, o vystehovani uz se mluvilo s prestavkama kolik let. Pokud vim tak tam v utery proste nabehli a roztriskali celej barak. Nerikam ze na to nemeli pravo, mohli tam klidne prijet rovnou s buldozerem. Jenom rikam ze slo o zbytecnou eskalaci. Jak rika Cert, bohate by stacilo zahnat je na strechu a pockat az sami slezou.

_________________
Glock 19, Remington 870, STI Escort .45 ACP, Sa 58 (FSN-01)


čtv 02.7.2009, 10:49
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 01/2009
Příspěvky: 562
Bydliště: MB
Příspěvek Re: Squateři opustili střechu vily Milada. Kocáb jim zaručil dal
Celé to zavání pozitivní diskriminací. Například už jen to že ,,dotčeným,, byli nabídnuty velkorysé podmínky s tím že bude zohledněn jejich svébytný způsob života. Mám taky do jisté míry svébytný způsob života. Cca před osmi lety jsem žádal město o přidělení bytu alespoň na dobu než budu schopen řešit stojí bytovou otázku sám. Můj svébytný životní styl spočívá v tom že jsem jenom chtěl aby tehdy mladá rodina měla kde bydlet a mohla žít nějakým normálním životem. Bohužel se mnou bylo taky ,, velkoryse,, zacházeno!! Běloch, zaměstnaný, netrestaný, zkrátka nijak vybočující z normálu nemá na velkorysé zacházení nárok. Ostatně nedělám si iluze že se tak stalo pouze v mém případě. Proto nechápu když někdo kdo obtěžuje své okolí, obývá cizí majetek (předpokládám že zadarmo), v době kdy je vyzván k jeho vrácení oprávněným majitelem, nárokuje nějaké velkorysé zacházení a demonstruje proti právu vlastníka na jeho vlastnictví !?


čtv 02.7.2009, 10:49
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 03/2006
Příspěvky: 2972
Bydliště: Praha Západ
Příspěvek Re: Squateři opustili střechu vily Milada. Kocáb jim zaručil dal
Souhlasím, neoprávněné užívání cizí věci. Dostatečně "polite" je IMHO nechat lhůtu na důstojné vystěhování. Potom důrazně vyzvat k opuštění objektu a pořádková jednotka !prd-prd! a pozatýkat ty, co tam zbydou - za výše uvedené, příp. neuposlechnutí výzvy.

Jak si může někdo nárokovat užívání cizího majetku jen tím, že už je tam dlouho, to jde mimo můj rozum.

_________________
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --


čtv 02.7.2009, 12:35
Profil

Registrován: 08/2006
Příspěvky: 1523
Příspěvek Re: Squateři opustili střechu vily Milada. Kocáb jim zaručil dal
Neexistuje nějaký právní institut vydržení?

_________________
Mysli globálně, střílej lokálně. Nejsi kompetentní!


čtv 02.7.2009, 13:09
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 09/2005
Příspěvky: 1122
Bydliště: Wien8, Praha8 ______________________ »» zbranekvalitne.cz ««
Příspěvek Re: Squateři opustili střechu vily Milada. Kocáb jim zaručil dal
S474N píše:
Náhle, kde se vzal tu se vzal, ke stromu došel jeden starší pán a než bys řekl švec, na řetěze přibyly další tři zámky. Jak se zjevil, tak zmizel. Bubínky a flétny zněly dál, všichni tancovali, zpívali a všem bylo fajn. Radostná euforická nálada vydržela do okamžiku, kdy došlo na střídání stráže u stromu. Řetěz nějak nešel rozdělat.

Velká většina tancujících to ani nezaregistrovala. To se ovšem nedalo říct o připoutané stráži, která začala mít problém se základní lidskou potřebou. No zkuste si sundat kalhoty s rukama přidělanýma řetězem na stromě. Takže zatím co se na jedné straně oslavovalo, na druhé začala vzrůstat panika.

Zkrátím to, po několika hodinách, kdy začalo pršet a většina demonstrujících odjela domů, po mnoha zoufalých pokusech byli povoláni hasiči, aby přetnuli řetěz. Demonstrativní stráž byla ráda vysvobozena z teď už nedobrovolného hlídání stromu. Rádi a dobrovolně se zbavili řetězů. O několik dnů později pak dělníci strom pokáceli a bylo to vzhledem k jeho stavu za 5 minut 12.

Obávám se, že se dědula dopustil omezování osobní svobody (ano, zní to divně, když se připoutali sami).
Což nic nemění na tom, že je to veselá odpověď ;)

_________________
Zbrojní průkaz: informace, příprava ke zkoušce, zákony | Mapa střelnic a obchodů v ČR


čtv 02.7.2009, 16:26
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 03/2006
Příspěvky: 2972
Bydliště: Praha Západ
Příspěvek Re: Squateři opustili střechu vily Milada. Kocáb jim zaručil dal
MarK: Proč? Byli už stejně připoutaní a on jim chtěl vyjádřit podporu a účast :D

Dokážeš si představit, jaká by to byla nádhera pro tisk, kdyby se obětaví obránci stromních práv ocitali pod náporem dalších a dalších zámků zůčastněných lidí, kteří by jim tak vyjadřovali tiché "vydržte, jsme s vámi!"...?

Skončilo by to až druhý třetí den, kdy by se ke stromu nikdo nepřiblížil právě kvůli základním lidským potřebám, které by nezadržitelně fungovaly stejným tempem dál :crazy: Nevydrželi by :lol: :twisted: :lol:

_________________
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --


pát 03.7.2009, 7:40
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 10/2008
Příspěvky: 373
Bydliště: Praha 6
Příspěvek Re: Squateři opustili střechu vily Milada. Kocáb jim zaručil dal
cmk píše:
Kdybych ja velel zakroku, tak bych nemel slitovani - jeden den bych je vyzval, at do tydne opusti barak a s prvni minutou pres limit bych tam vbehl s 50ti chlapkama, pomuchloval to obuchama kdo by se vzpouzel, vyvedl ven na ulici. Po jednom bych je pak poustel dovnitr, aby si mohli vzit svoje veci.
Nebo jak psal Cert - kdyz vylezli, vylezli. Par dni bych je tam nechal :-)


Mám velice podobnej názor až na ten konec... sebrat jim boty a vyvézt to někam za hranice, třeba do Polska.

To je to samý jak onehdá udělali ten jejich dementní Pissland v Brdech - na to bylo taky jediný řešení. Uznat ten stát, například ve 2200 jeden den, následně jim v 0000 vyhlásit válku a v 0005 už by to tam dělostřelci valchovali Danama a RMama.


Jachymko: jak můžeš od těhle...kreatur chtít aby si něco zařizovali? Uvědom si že to je lůza která nevidí dál než na dno krabicovýho vína který zrovna lemtá, nebo na konec jointa kterej zrovna hulí ;)

_________________
EMO s Glockem :lol:


pát 03.7.2009, 16:29
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 09/2008
Příspěvky: 193
Bydliště: Ostrava
Příspěvek Re: Squateři opustili střechu vily Milada. Kocáb jim zaručil dal
Tak oni budou bande zfetovalych, linych, nepracujicich socialnich dementu jeste hledat nahradni bydleni za jejich nelegalni vyuzivani cizi nemovitosti, no TO SI ZE ME TENHLE STAT DELA PRDEL?! Mladi pracujici lidi, kteri chteji samostatne bydlet / zalozit rodinu maji problem vubec nejaky statni byt najit, neluve o tom, kdyz nejaky konecne najdou, kolik penez ten najem v rodinneho rozpoctu sezere, ale takovym idiotum jeste prakticky bydleni zdarma hledaji a dokonce nabizi. Todle me opravdu dovede vytocit, vyhnal bych je z te nemovitosti bleskove, kdo by nesel, tak bych mu z te strechy jeste vlastnorucne pomohl! :mad: :evil: :angry:

_________________
"Be nice to America or they'll bring democracy to your country..."


pát 03.7.2009, 18:05
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 10/2008
Příspěvky: 167
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: Squateři opustili střechu vily Milada. Kocáb jim zaručil dal
HB, nahradni bydleni nemaji od statu, ale od Kocabova kamose. Osobne bych si tipnul ze to ten Svinka nedela z ciryho altruismu, ale spis doufa ze tu nemovitost upravi do takovyho stavu, ze pamatkari nebudou moct blokovat demolici a naslednou stavbu luxusniho hotelu.

A k tvy emotivni argumentaci mladejma rodinama - pochybuju ze by nekdo trochu pri smyslech zakladal rodinu bydleje v podobne udrzovanym dome jako je Milada, nebo ta Svinkova barabizna...

Globus, jasne, muzes kazdyho strcit do spravny skatulky a pak s nima odpovidajicim zpusobem nalozit. Jedno jestli jde o "vysmazeny squattery," "agresivni strelce," a tak dal. Nerikam ze zrovna lidi z Milady oplyvaji extra zodpovednosti a socialni inteligenci, ale je ubohy oznacovat kohokoliv trochu odlisnyho za kreaturu. Uvedom si, ze my jsme taky podobna mensina.

_________________
Glock 19, Remington 870, STI Escort .45 ACP, Sa 58 (FSN-01)


pát 03.7.2009, 19:32
Profil

Registrován: 08/2006
Příspěvky: 1523
Příspěvek Re: Squateři opustili střechu vily Milada. Kocáb jim zaručil dal
HB, trochu liberalismu do těch názorů, ni? Vlastnictví zavazuje ... kdo se o svůj majetek nestará, musí počítat s tím, že se mu tam nastěhuje hmyz, dřevomorka, divoká zvěř nebo třeba squteři. Ti poslední, na rozdíl od těch prvních, mohou nemovitost alespoň udržovat v nějakém konstantním stavu. Takže prakticky místo nájmu platí údržbou.

_________________
Mysli globálně, střílej lokálně. Nejsi kompetentní!


pát 03.7.2009, 21:21
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 53 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
 cron


Powered by phpBB © phpBB Group, designed by STSoftware, český překlad – phpBB.cz

Doporučujeme: XBMC KODI