STEPAN - hlasovani jak dal?


Různé existence vyskytující se (nejenom) na našem fóru

Jak dale se Stepanem?

Zatim ponechat jako aspiranta
1
2%
Preradit do Exotu s moznosti psani pouze do kategorie Exoti
16
31%
Preradit do Exotu + ban
11
22%
Preradit do VIP exotu
16
31%
Preradit do normalnich clenu *3*
7
14%
 
Celkem hlasů: 51
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1266

Registrován: sob 19.6.2010, 22:39

Zbraň: Weaponized sarcasm

Re: STEPAN - hlasovani jak dal?

Příspěvek od jry2000 » úte 08.4.2014, 16:54

A co kdyz ses exot a nedokazes si to priznat?
Lajte mi lhu-li
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: STEPAN - hlasovani jak dal?

Příspěvek od S474N » úte 08.4.2014, 16:56

Stepan: samozrejme, ó ty veliky, nejjasnejsi z jasnych, slunce nasich dusi! *3005* *3005*

*2633* *4227* *1469* :lol: *47* *49*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 694

Registrován: stř 11.1.2012, 21:13

Zbraň: Glock 26, Steyr L9A1

Bydliště: Ostravsko

Re: STEPAN - hlasovani jak dal?

Příspěvek od Lars » úte 08.4.2014, 18:15

Chybí mi v tom hlasování možnost zrušit tohle dětinské zaškatulkovávání, a také výzva pro toho, kdo celou tu šaškárnu vymyslel, aby si vybral nějaký pěkný kousek zdi, nejraději betonové, a pak do ní - s pořádným rozběhem - párkrát bouchnul hlavou. Třeba se mu pak rozsvítí a dotyčný si uvědomí, že když s někým mluvit (a reagovat na něj) nechci, tak to prostě nedělám a ne že se snažím názorového oponenta co nejvíce shodit.
Ale ono je asi snazší ze své "všemocné" pozice někoho zesměšňovat a označovat jej dehonestujícími nálepkami, to se ale netýká jen místního fóra, ale obecně je asi to největší prokletí všech internetových diskuzí.
A jen velmi okrajově navážu na diskuze o (ne)vhodnosti psychologických testů pro držitele ZP - jsem přesvědčen, že bráno jen na základě četby některých částí tohoto fóra, valná část místních "navážečů se" by o své "miláčky" rychle přišla.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1842

Registrován: čtv 13.3.2014, 13:38

Bydliště: Plzensko

Re: STEPAN - hlasovani jak dal?

Příspěvek od Int1m1thy » úte 08.4.2014, 18:23

Lars: vis vubec jak probihaj radoby psychotesty ? byl si na nakym ? ja mam za sebou 3 ostry a je to strasna fraska... a to ze si nejaky kolektiv vybere nakyho exota a oznaci ho za nej je naprosto normalni ;) lidi se vsude oznacuji nekym jinym vzdy a vsude...
G17gen4
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: STEPAN - hlasovani jak dal?

Příspěvek od S474N » úte 08.4.2014, 18:59

Int1m1thy: ja to vzdycky prevadim na priklad restaurace. Pokud vleze nejakej houmlesak do restaurace, tak tam asi taky nebude za nejoblibenejsiho a asi tam moc dlouho nestrva.

Co je v tomhle "pripade" paradoxniho, ze toto forum je jedine, kde dotycny nedostal ban (ano, z ostatnich hospod byl nasilim vyhozen) a i presto sem sam neustale dobrovolne leze. Takze potom, kdo je tady debil, ze?
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: STEPAN - hlasovani jak dal?

Příspěvek od Pařez » úte 08.4.2014, 19:09

Někdy se tomu říká,že tzv. "nezapadl do kolektívu" :mrgreen:

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: STEPAN - hlasovani jak dal?

Příspěvek od cmk » stř 09.4.2014, 8:42

"Byl takovej divnej, s nikym se moc nebavil a nikdo ho moc nechapal."
"A pak vystrilel tu skolu :-("
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1240

Registrován: úte 11.9.2007, 6:41

Bydliště: Kvérov

Re: STEPAN - hlasovani jak dal?

Příspěvek od Nikdo » stř 09.4.2014, 10:28

Září: Je zádumčivý
Říjen: Je zádumčivý
Listopad: Přinesl do školy sirky
Prosinec: Je zádumčivý
Leden: Je zádumčivý
Únor: Přinesl do školy benzin
Březen: Navádí Kuncovou, aby zítra nechodila do školy
Zbytek žákovské knížky se nedochoval, protože je ohořelý

Příspěvky: 694

Registrován: stř 11.1.2012, 21:13

Zbraň: Glock 26, Steyr L9A1

Bydliště: Ostravsko

Re: STEPAN - hlasovani jak dal?

Příspěvek od Lars » stř 09.4.2014, 10:38

Int1m1thy - ano, vydělovat určité jedince (případně skupinu jedinců) ze společnosti je v lidské společnosti "normální" a běžné. Stejně tak běžné je to i v přírodě, kdy jedinec vymykající se zbytku smečky (stáda) je ostatními buď rovnou roztrhán, nebo alespoň ze smečky vyštván. My lidé to ale dokážeme vylepšit tím, že daného jedince (skupinu jedinců) sice ve své společnosti jakoby ponecháme, ale označíme jej nějakou viditelnou nálepkou a učiníme z něj (z nich) trvalý cíl našich útoků, perzekucí a ponižování. Tak tomu bylo třeba po celý středověk s židovskou komunitou.
Takže ano, do jisté míry je to mezi lidmi "normální", což ovšem zdaleka neznamená, že je to tak i správné.
K psychotestům se už vážně vracet nechci - ale asi jsi nečetl nějakou dřívější diskuzi, takže jen velmi zkráceně: ano, byl jsem na nějakých (vícero) psychostech, v rámci svého zaměstnání jsem na ně v určité době chodil periodicky a na základě této zkušenosti (kdy jimi někteří jedinci opakovaně neprocházeli, ač zaměstnavatel na jejich projití měl eminentní zájem) jsem přesvědčen o jejich prospěšnosti i v případě střelecké veřejnosti.


S474N - to je právě ono, dotkl jsi se podstaty problému. Každá společnost (i zdejší komunita) má nějak nastavena nějaká pravidla, pokud nějaký jedinec z těchto pravidel výrazně vybočuje, je mu odepřen pobyt v ní. Potud všechno v pořádku, a pokud by Štěpán dostal ban i tady, neřeknu ani slovo. Ale Ty (potažmo admin) mu ten ban nedáš, pro Tebe je z nějakého (mi nepochopitelného) důvodu lepší si jej tady nechat a učinit z něj terč pro všechny ostatní, kteří na tuhle velmi nefér hru (a spíše zákeřnou, než jen nefér) přistoupí.
To je to co kritizuji.
Jinak ano - také se divím tomu, že i po opakovaných zkušenostech s tím, jaká je tady pro něj nastavena nálada, sem Štěpán stále ještě chodí.


Pařez - nezapadl, nebo byl vyštván, protože je to tak lákavé bouchnout si do někoho, kdo se nemůže adekvátně bránit?


Cmk - zrovna u Tebe se divím, že i Ty se téhle hry účastníš, to má být ta "trpělivá práce s veřejností"?
U do sebe zahleděných jedinců (jak se tady někteří prezentují) mě to nepřekvapí, ale pokud už někdo věnuje svůj volný čas práci pro jiné (Ty a Lex), pak bych očekával, že bude mít i trochu trpělivosti a shovívavosti s někdy - byť i navenek hloupými - dotazy druhých.


A závěrem jeden upřímně míněný vzkaz pro Štěpána - víš v čem spočívala "genialita" všech velkých válečníků historie?
Že si sami dokázali vybrat čas a místo střetnutí a nenechali se do něj vmanévrovat tam, kde to pro ně bylo nevýhodné.
Zařiď se podle toho a když už cítíš potřebu "bojovat", bojuj tam, kde budeš mít rovné podmínky s ostatními - a ne tam, kde nikomu nepřijde divné, že někdo část Tvé věty vytrhne odněkud z kontextu a založí z ní nové téma, za účelem Tvého ještě většího zesměšnění.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: STEPAN - hlasovani jak dal?

Příspěvek od cmk » stř 09.4.2014, 10:42

Lars píše:Cmk - zrovna u Tebe se divím, že i Ty se téhle hry účastníš, to má být ta "trpělivá práce s veřejností"?
U do sebe zahleděných jedinců (jak se tady někteří prezentují) mě to nepřekvapí, ale pokud už někdo věnuje svůj volný čas práci pro jiné (Ty a Lex), pak bych očekával, že bude mít i trochu trpělivosti a shovívavosti s někdy - byť i navenek hloupými - dotazy druhých.
Pokud zde pisi jmenem Lexu, vždy to uvedu. Jinak pisu svým jmenem.
Když nejdriv nekomu 100x v klidu vysvetlis, nasledne 100x naznacis, nasledne 100x reknes na plnou hubu a ten někdo to stále nepochopi, tak uz s z nej pak 100x udelas prdel abys ho nakonec navždy ignoroval...
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Příspěvky: 694

Registrován: stř 11.1.2012, 21:13

Zbraň: Glock 26, Steyr L9A1

Bydliště: Ostravsko

Re: STEPAN - hlasovani jak dal?

Příspěvek od Lars » stř 09.4.2014, 10:55

Pokud budeš po těch 100x zkušenostech rovnou navždy ignorovat, je to v pořádku.
Pokud ale ještě před tím neodoláš nutkání také si kopnout (když notabene kopou všichni ostatní), mám s tím problém.

To jsem vážně jediný, kdo si uvědomuje, že to, co Vám tenhle zákeřný způsob komunikace umožňuje, je hlavně jakási míra anonymity (tedy i beztrestnosti), daná internetem?
Pokud ano, říkám si o nálepku exota také, velmi rád se tak vizuálně oddělím od místních anonymních "tvrďáků".
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: STEPAN - hlasovani jak dal?

Příspěvek od S474N » stř 09.4.2014, 11:01

Lars: takze postupne:

reakce Int1m1thy: pokud dovedes pobrat muj priklad z hospodou, tak zjistis, ze dotycny do te hospody chodit nemusi, neni tam zadan, ale on i presto tam chodi a tim VYSLOVNE, DOBROVOLNE, CILENE, NEUSTALE a OPAKOVANE provokuje osazenstvo vcetne hospodskeho. Zidy do toho vubec netahej, protoze to je neco naprosto odlisneho a nedobrovolneho!

reakce ja: takze si se sam dotkl podstaty problemu - to, ze je pro tebe neco nepochopitelneho neznamena jeste, ze je cokoliv dobre nebo spatne. Dale neni se treba opakovat, plati to co jsem napsal vyse v tve reakci na Int1m1thy.

reakce Parez: nebyl vystvan, dale neni se treba opakovat, plati to co jsem napsal vyse v tve reakci na Int1m1thy.

reakce cmk: problem je, ze se nejedna o shovivavost s DOTAZY, nybrz o KATEGORICKA TVRZENI, navic ABSOLUTISTICKY PODANE. Zde je zjevne, ze toto ti vubec nedochazi. Navic podsunuti LEX a prace CMK pro nej povazuji z tve strany za nejvetsi ubohost, kterou si mohl sam predvest, ty pane jediny cestny a spravedlivy!
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: STEPAN - hlasovani jak dal?

Příspěvek od cmk » stř 09.4.2014, 11:06

Je tady na foru někdo, kdo nevi, jak se doopravdy jmenuji a kde me najit? :-)
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Příspěvky: 694

Registrován: stř 11.1.2012, 21:13

Zbraň: Glock 26, Steyr L9A1

Bydliště: Ostravsko

Re: STEPAN - hlasovani jak dal?

Příspěvek od Lars » stř 09.4.2014, 11:17

S474N - já teda vážně nevím, komu z nás něco stále nedochází.
Mám-li hospodu a někdo mi tam opakovaně chodí a otravuje tím jak mě, tak i mé hosty, jednoduše mu tam zakážu přístup, zvláště když nejde o klasickou hospodu, ale o jakýsi uzavřený klub. Ale pokud tomu "opruzovi" vstup umožním, jsem povinen se k němu chovat slušně. Povinen ne zákonem, ale jakousi vlastní lidskou etikou.
Co se týká reakce na Cmk - opět prokazuješ, jak malou schopnost vnímání jiných máš. To z mé strany nebyla žádná invektiva, jen podivení se nad tím, že když někdo věnuje svůj volný čas a svou energii práci pro nějaký širší kolektiv, bez nároku na odměnu, či jiné ocenění, pak bych u takového člověka opravdu očekával, že schopnost jeho empatie mu nedovolí kopnout si do toho, do koho kopou všichni ostatní kolem.
Zkus nad tím vším chvilku uvažovat, třeba Ti to dojde - a když ne, je mi to sice líto, ale žádná další a lepší slova už k tomu nevymyslím.

Cmk - opět nedorozumění. Anonymitou nemyslím doslova nemožnost zjistit si nacionále, ale skutečnost, že v netových diskuzích se lidé chovají jinak (=radikálněji), než v reálu. V reálu nosíme něco jako masky, jinak bychom jako společnost nemohli fungovat. A díky těm maskám jsme v reálném životě většinou schopni jakési vzájemné slušnosti a ohleduplnosti - prostě si nedovolíme tak příkré a odsuzující reakce, jaké si dovolíme na netu.
Rozumíme si už?
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Re: STEPAN - hlasovani jak dal?

Příspěvek od Starosta » stř 09.4.2014, 11:25

Lars: Mám k tomu dvě poznámky: jednu k psychotestům a druhou ke Štěpánovi.

Myslíš, že tendence dělat si z někoho srandu a zesměšňovat ho přes internetové fórum je něco, co by psycholog vyhodnotil, jako jednání ukazující na takovou charakterovou nebo morální závadovost, že by bylo vhodné takové osobě odebrat ZP?
Nebavíme se tady o internetové šikaně, ta je fakt rozsahem i intenzitou někde úplně jinde...
Všimni si, že ty "útoky" jsou skoro výhradně založeny na tom, že reagují na nějaký blábol, posazený jako jediná pravda.


A tím se dostávám ke druhé poznámce...

Myslíš, že způsob, jakým Štěpán komunikuje a prezentuje svoje názory, je normální? A že by mu to takhle dlouho fungovalo i v jiné společnosti, než na internetovém fóru?
Je záhodno, abychom se změnili my, všichni ostatní - když pouze Štěpán (tady spolu s dalšími exoty) evidentně vybočuje z běžných způsobů chování na všech příbuzných serverech?


A ještě si dovolím přidat třetí, abych zareagoval na nově přidaný příspěvek, kde tvrdíš:
Lars píše:Mám-li hospodu a někdo mi tam opakovaně chodí a otravuje tím jak mě, tak i mé hosty, jednoduše mu tam zakážu přístup, zvláště když nejde o klasickou hospodu, ale o jakýsi uzavřený klub. Ale pokud tomu "opruzovi" vstup umožním, jsem povinen se k němu chovat slušně. Povinen ne zákonem, ale jakousi vlastní lidskou etikou.
Já tvrdím, že mám právo ve své hospodě takového otrapu nejen vyhodit, ale i mu říct:

Nebudu Ti zakazovat vstup, choď si sem, dej si s náma pivo, bav se s námi. Ale chovej se slušně a diskutuj věcně. Když budeš plácat kraviny, nemůžeš se divit, že ti ostatní budou dělat opičky za zády, tady se bavíme na úrovni. Můžeš se zapojit, nebo odejít - je to jen na tobě.
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: STEPAN - hlasovani jak dal?

Příspěvek od cmk » stř 09.4.2014, 11:26

Když bych v realu 100x narazil na Stepana a on mi 100x predvedl totez, co predvadi tady, reagoval bych stejne... Vysvetlit, naznacit, rict na plnou hubu a udelat z nej vola...
Jenze v realu se s malokym tak často vidíš...

A mimochodem - prace pro kolektiv casem vede prave k jiste unave a intoleranci k určitému druhu lidi...
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: STEPAN - hlasovani jak dal?

Příspěvek od S474N » stř 09.4.2014, 11:34

Lars: ano nevis a je to z tvych prispevku patrno.

Az budes mit nejakou hospodu s X letym provozem a Y letymi zkusenostmi s "problemovymi klienty", tak potom prosim prijd a zacni poucovat ostatni o tom, jaky pristup k takovym individuim zvolit. V opacnem pripade je to pouze tlachani panice o tom, jak dokaze skvele udelat babu. Ano, teoreticky urcite ano.

Tvuj posledni odstavec venovany CMK bych rekl, ze je naprostou tvoji vlastni projekci. Tady rozhazujes rukama, rozkrikujes se a v realu bys v te hospode drzel hubu a krok nebo se sebral a sel domu. A jsem presvedcen, ze v realne hospode by realny prudic k tomu "vyprovozeni" jeste nadavkem i neco dostal na cestu.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 207

Registrován: stř 24.10.2012, 9:36

Zbraň: G26

Bydliště: Beroun

Re: STEPAN - hlasovani jak dal?

Příspěvek od glopet » stř 09.4.2014, 11:46

Hahaha, tolik emocí a vynaložené energie kvůli jednomu zhrzenému idiotkovi? Klucííí, dyť tu existuje ignor list a funguje moc dobře :lol:
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: STEPAN - hlasovani jak dal?

Příspěvek od S474N » stř 09.4.2014, 11:54

glopet: problem je, ze ignore list problem neresi, pouze ho schovava. Kdyz tu bude nejaky exot vypisovat nesmysly a nikdo na to nebude reagovat, tak pro nove prichozi (at jiz zajemce o strileni nebo i sirokou verejnost, ktera si treba neco googluje) tyho zvasty mohou vypadat, ze jde o konstatovani faktu. A to zejmena diky tomu, jak je v tomto pripade konkretni exot pise - neznalemu cloveku to opravdu muze prijit jako pravda. Takze uz minimalne kvuli tomuto nelze proste nechat podobne prispevky bez odezvy. *4*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 207

Registrován: stř 24.10.2012, 9:36

Zbraň: G26

Bydliště: Beroun

Re: STEPAN - hlasovani jak dal?

Příspěvek od glopet » stř 09.4.2014, 11:58

Satan: v principu souhlasím, ale jen pokud je zde možnost nápravy. Svou půlroční výchovou jste nedosáhli ničeho. Není tak lepší dát banán a věnovat se smysluplnější diskusi?

Zpět na „Exoti na fóru“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz