STEPAN - hlasovani jak dal?


Různé existence vyskytující se (nejenom) na našem fóru

Jak dale se Stepanem?

Zatim ponechat jako aspiranta
1
2%
Preradit do Exotu s moznosti psani pouze do kategorie Exoti
16
31%
Preradit do Exotu + ban
11
22%
Preradit do VIP exotu
16
31%
Preradit do normalnich clenu *3*
7
14%
 
Celkem hlasů: 51
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1842

Registrován: čtv 13.3.2014, 13:38

Bydliště: Plzensko

Re: STEPAN - hlasovani jak dal?

Příspěvek od Int1m1thy » pát 11.4.2014, 17:52

piste to kratci kdo to ma cist :D
G17gen4
Uživatelský avatar

STD člen

Příspěvky: 141

Registrován: pát 01.3.2013, 17:50

Re: STEPAN - hlasovani jak dal?

Příspěvek od Nazír El Cid » ned 13.4.2014, 0:07

Jsou věci jimž se člk. zasměje, jiné "radši" přeskočí, ale jak dlouho to lze?
Napadá mne jeden citát:
"Kdyby moudřejší jen ustupovali, dělali by si blbci co by chtěli..."!
*47* *78*
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1240

Registrován: úte 11.9.2007, 6:41

Bydliště: Kvérov

Re: STEPAN - hlasovani jak dal?

Příspěvek od Nikdo » pon 14.4.2014, 10:02

post132026.html#p132026
Stepan píše:Pánové, kdo mě jmenujete bláznem a blbem, mohli byste raději napsat, co přesně z toho, co jsem napsal, se vám zdá blaznivé nebo blbé?
Ehm, jak to stručně napsat... třeba toto:
search.php?author_id=238&sr=posts
:mrgreen:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1266

Registrován: sob 19.6.2010, 22:39

Zbraň: Weaponized sarcasm

Re: STEPAN - hlasovani jak dal?

Příspěvek od jry2000 » pon 14.4.2014, 10:05

Nikdo: *47* *47* To je opravdu dabelske :)

Za posledni utok na Strelkyni by si zaslouzil dat Extra Exota, zlutou kartu par trestnych minut na stridacce na vychladnuti. To co zacina predvadet zacina byt na *78*
Lajte mi lhu-li
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: STEPAN - hlasovani jak dal?

Příspěvek od reddog » úte 15.4.2014, 6:43

Subjektivne za sebe rikam, bylo by lepsi, aby nam ten clovek objasnil a vyjevil sve poselstvi radeji v cele nahote radeji co nejdrive. Tedy ma-li i jine poselstvi, nez to o odebirani zbrani. Protoze subjektivne beru vice a vice subjektivni nazory nekterych clenu MG (a nejen tech, protoze o tomto nicu uz se vede diskuze i mimo MG), ze uz tohoto "STEPAN" nikdo z nich nebere vazne. Naopak jej tito subjektivne povazuji za zbytecneho a prakticky jen ocekavaji onen den, kdy odhali svou subjektivni pravdu (proroctvi). Temer vsichni se shoduji na tom, ze to bude prevratny vyrok, protoze priprava jiz podle nich trva opravdu dlouho.

Toto byl muj vyrok a nebudu jej podkladat zadnym snasenym dukazem ci daty. Mam zajem pochopit toho cloveka, ale uz nemam zajem tomuto, do osobniho rozhovoru, venovat vic, nez zasluhuje.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 192

Registrován: čtv 06.6.2013, 22:43

Zbraň: G26

Bydliště: Brno

Re: STEPAN - hlasovani jak dal?

Příspěvek od SEIKEL » úte 15.4.2014, 7:25

Videl bych to na odhaleni dalsi slupky ... sexista/muzsky sovinista ... fakt nevim na co se tady jeste ceka ... za me uz je to za hranici unosnosti a jsem pro trvaly BAN.

Příspěvky: 230

Registrován: sob 13.8.2011, 18:49

Re: STEPAN - hlasovani jak dal?

Příspěvek od azavak » úte 15.4.2014, 8:57

Ten člověk tu zasírá svymi moudry kde co.Když si to tu prohlížím tak to není forum.mujglock ale forum.mujstepan.Je čas ho poslat do hajzlu.Jsem pro trvaly ban.

Exot fóra
Exot fóra

Příspěvky: 978

Registrován: pon 10.4.2006, 21:56

Re: STEPAN - hlasovani jak dal?

Příspěvek od Stepan » úte 15.4.2014, 9:07

Zasírám tím, že apeluju, aby se střelci neožírali a nedělali blbosti se zbraněni? Policejní mluvčí už dokonce střelce dost výrazně varovala. Stačí, aby to jediného vlivného člověka na prezidiu nebo na ministerstva vnitra už přestalo bavit a o zbraně přijdeme všichni. Chcete napsat seznam událostí způsobenými neodpovědnými vlastníky zbraní v poslední době?

Vy jste ale hodně natvrdlí, že? Vy nevidíte, co se děje v okolním světě, že? Vy nevíte, jak nám celá Evropa naše zákony a práva závidí? Vy nechápete, že abysme o ta práva nepřišli, musíme se chovat mimořádně ukázněně a odpovědně?

Do hajzlu, myslíte vůbec někdy?!
jry2000 píše:Za posledni utok na Strelkyni by si zaslouzil dat Extra Exota, zlutou kartu par trestnych minut na stridacce na vychladnuti. To co zacina predvadet zacina byt na *78*
Je mimo tvoje duševní schopnosti poznat, kdo první koho napadnul? Podle toho, co tu předvádíš, asi ano.
Naposledy upravil(a) MujGLOCK.com dne úte 15.4.2014, 10:18, celkem upraveno 4 x.
Důvod: Sloučeny dva po sobě jdoucí příspěvky! Porušení bodu 6 pravidel!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 751

Registrován: stř 14.9.2011, 18:56

Bydliště: Praha

Re: STEPAN - hlasovani jak dal?

Příspěvek od maja » úte 15.4.2014, 9:28

Já do hajzlu nemyslím, ale dělam něco úplně jiného. Jestli ty ano, tak už je jasné, kde vznikají ta tvá "moudra" :)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Re: STEPAN - hlasovani jak dal?

Příspěvek od Starosta » úte 15.4.2014, 10:14

Stepan: Už zase akorát plácáš játro absolutně nic nepřinášejícím balastem.
Přijde ti, že jsme všichni natvrdlí, že nevidíme, co se děje v okolním světě a nechápeme, že se musíme chovat ukázněně a zodpovědně.

Haló! Země volá Štěpána!
Držitelé zbraní jsou jedna z nejméně problémových skupin společnosti!
Myslíš, že se lidi tady z fóra ožíraj a půjčujou zbraně lidem bez zbrojáku, nebo co??
Proč pořád omíláš totéž?

Ale ne... jsme to totiž my, kdo vůbec nikdy nemyslí.
Jen ty dokážeš vidět skrz ten balast, kterým se tak slaboduše zaslepujeme, třeba tím, jak se modlíme k úhlu, který má glocková pažba.
Jen ty dokážeš myslet.
Jen ty vidíš, co se kolem ve světě děje a jak nám naše práva ostatní závidí.
Nebylo by hezké nám zbraně zakázat preventivně, aby nám je nikdo nezáviděl?

Fakt ti přijde, že všichni ostatní jsou letadlo, jen ty máš ve všem pravdu?
Jako FAKT ti to tak přijde?

Nepřijde ti zajímavý, že místo jen jediného chytnutí za vlastní rypák jsi už stokrát napsal, že všichni ostatní nejsou schopní ani myslet?
Fakt už jdi prosím do prdele.

Za mě trvalý ban. Tenhle člověk není k diskusi, jen zasírá balastem.
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1251

Registrován: pát 07.9.2007, 13:47

Bydliště: LKPR

Re: STEPAN - hlasovani jak dal?

Příspěvek od Biggles » úte 15.4.2014, 13:43

Další, kdo se naváží do letadel :evil: :D
Stepane, znovu, ty doopravdy nemáš o co přijít... Protože kdyby podobnej idot měl mít zbroják, tak je to na žalobu obvoďačky... :twisted:
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: STEPAN - hlasovani jak dal?

Příspěvek od S474N » úte 15.4.2014, 13:48

Asi by tu melo padnout nasledujici, dle tvrzeni samotneho Stepana zde:
:arrow: https://forum.mujglock.com/post8390.html#p8390
mu v roce 2006 bylo 6 let, tedy letos je mu nejakych 14.

Takze tohle video by klidne mohlo byt opravdu s "dobre psychicky vyspelym" (ze by dalsi z internetovych memu? *40* ) Stepanem:
:arrow: http://www.youtube.com/watch?v=8s-oW1rm4ZY

Mimochodem, neni na case zacit sbirat jeho dalsi memy, jako napriklad se sklonem rukojeti a dalsi? *40* *49*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 694

Registrován: stř 11.1.2012, 21:13

Zbraň: Glock 26, Steyr L9A1

Bydliště: Ostravsko

Re: STEPAN - hlasovani jak dal?

Příspěvek od Lars » úte 15.4.2014, 19:39

Takže zase přileju trochu oleje do ohně...
Ať už si o Štěpánovi myslíte, co chcete, a ať už se k němu chováte jak chcete, v jednom má bohužel pravdu - těch "průserů" se zbraněmi je za poslední dobu fakt trochu moc.
A je úplně jedno, jestli jde o průsery se zbraněmi drženými legálně, nebo nelegálně - protože jedinci typu Cecilie Malmstromove mezi tím naprosto nerozlišují a zbraně jsou pro ně špatné všechny, nebo přesněji - špatné jsou všechny ty, které nedrží silové složky států.
Otázkou dne by tedy pro nás střelce nemělo být co se Štěpánem, to je fakt prkotina.
Pro mě tou opravdu důležitou otázkou je - můžeme my "střelci" udělat něco konkrétního (a hlavně konkrétně mediálně viditelného) pro zlepšení našeho obrazu v médiích i společnosti vůbec?
Pokud má někdo nějaký nápad - sem s ním!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1266

Registrován: sob 19.6.2010, 22:39

Zbraň: Weaponized sarcasm

Re: STEPAN - hlasovani jak dal?

Příspěvek od jry2000 » úte 15.4.2014, 19:43

Zaloz si prosim vlastni tema, protoze jinak se to tu zas zvrhne. I kdyz mam pocit, ze takove tema tady uz je. A dam Ti k tomu radu - Co udelat? Zacni s tim zlepsovanim u sebe a ve svem okoli .... ;)

Jak uz bylo reseno jinde, tech incidentu NENI tolik, aby to bylo necim vyznamnym. Jedine, co je na tom viditelnejsi, je hysterie vyvolana kazdym incidentem.

Budes-li kazdy den zverejnovat zpravy o bilych kraliccich zabijacich, tak zarucene do tydne bude mit 3/4 naroda fobii z bilych kraliku.
Lajte mi lhu-li

Exot fóra
Exot fóra

Příspěvky: 978

Registrován: pon 10.4.2006, 21:56

Re: STEPAN - hlasovani jak dal?

Příspěvek od Stepan » úte 15.4.2014, 21:14

Lars píše:Pro mě tou opravdu důležitou otázkou je - můžeme my "střelci" udělat něco konkrétního (a hlavně konkrétně mediálně viditelného) pro zlepšení našeho obrazu v médiích i společnosti vůbec?
Pravděpodobnost, že se nějaký legální střelec viditelně proslaví tím, že zabrání nějakému zločinu, je velice malá.

Navíc je díky problematickému uskutečňování práva ani nedá začít všeobecně propagovat skryté nošení jako obrana proti zločinu, protože úspěšná obrana může obránce stát mnoho problémů.

Incidenty lidí s legálně drženými zbraněmi (jenom dneska jeden opilec střílel legální zbraní v Brně do stromu a do mostního pilíře a druhý střílel do aut!!!) pravidelně přibývají, každý je hřebík do rakve, ta rakev mi připadá blízká zatlučení.

Jediná možnost je podle mě důsledně se snažit neodpovědné lidi, kteří se opíjejí a nejsou schopní za jejich chování ručit, vylučovat z řad ozbrojené veřejnosti.

Na straně státu možná taky nejsou optimalizované postupy kontroly spolehlivosti případně zdravotního stavu střelců po tom, co získají ZP.
Naposledy upravil(a) Stepan dne úte 15.4.2014, 21:45, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: STEPAN - hlasovani jak dal?

Příspěvek od S474N » úte 15.4.2014, 21:16

Stepan: tak nam prozrad, jak to vylouceni chces udelat. Mimochodem, nepripada ti, ze ty lidi porusuji zakon a co vic bys chtel pro to delat? Kameru do kazde rodiny?
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1266

Registrován: sob 19.6.2010, 22:39

Zbraň: Weaponized sarcasm

Re: STEPAN - hlasovani jak dal?

Příspěvek od jry2000 » úte 15.4.2014, 21:21

To je jednoduche .... ten kdo nema dostatecne slunickove nazory nebo neni proti drzeni zbrani civilisty nebude mit povoleno drzeni zbrani.
Lajte mi lhu-li

Exot fóra
Exot fóra

Příspěvky: 978

Registrován: pon 10.4.2006, 21:56

Re: STEPAN - hlasovani jak dal?

Příspěvek od Stepan » úte 15.4.2014, 21:23

Chtěl bych, abyste dotyčného, který např. chodí do hospody chlastat a nosí ssebou ostrou, oznámili na policii ve chvíli, kdy je pod vlivem a má u sebe zbraň. To je myslím spolehlivý postup, jak zabránit tomu, aby s tou zbraní udělal něco, co už by nešlo napravit, případně "jenom" to, že by poškodil pověst odpovědných střelců.

Příspěvky: 230

Registrován: sob 13.8.2011, 18:49

Re: STEPAN - hlasovani jak dal?

Příspěvek od azavak » úte 15.4.2014, 21:25

Pruseru je víc než dost, ale doba kolektivní zodpovědnosti je snad za náma.Alespoň doufám.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1266

Registrován: sob 19.6.2010, 22:39

Zbraň: Weaponized sarcasm

Re: STEPAN - hlasovani jak dal?

Příspěvek od jry2000 » úte 15.4.2014, 21:26

Zakon nepovoluje mit zbran v rezimu "drzeni", kdyz je clovek v hospode?

A co kdyz pije pivo doma a ma tam zbran, to se ma taky hlasit?
Lajte mi lhu-li

Zpět na „Exoti na fóru“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz