Střelba v Tanvaldě


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Uživatelský avatar

Příspěvky: 60

Registrován: stř 04.1.2012, 12:21

Zbraň: Springfield XD45 ACP

Bydliště: Zlín

Re: Střelba v Tanvaldě

Příspěvek od NegativXXX » stř 04.1.2012, 20:14

Tak sice nejsem fanouskem TV H@wna, ale podle jejich dnesni reportaze to vypada zase uplne jinak nez se z pocatku snad nekomu mohlo zdat...
Zajimava byla i informace, ze ten druhy cigoš se domu nedoplazil, ale normalne utekl, protoze byla privolana policie... Doma pak vypravel neco o poraneni zabavnou pyrotechnikou. Postreleny bracha mu byl samozrejme putna.
Takze rasove vrazde, nebo snad nejake poprave muze verit jen naprosty idiot nebo magor.
A samozrejme pan profesor Dr. Gorol CS.c

Bože to je pakáž (toho duchodce udajne napadli ve trech kusech a samozrejme zezadu)
SPRINGFIELD XD .45ACP
CZ 85 COMBAT 9MM
ZHR 241 22LR
CZ 45 6,35
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Re: Střelba v Tanvaldě

Příspěvek od Jasik » stř 04.1.2012, 21:02

Také jsem tu reportáž na Nově viděl a hezky se to "vybarvuje". Když už nic jiného, aspoň se Nova snaží ty zprávy hezky vyvážit. Včera výpověď toho postřeleného jak za nic nemůže, nic nedělal a je to slušný hoch, dneska info od nějakých dalších lidí, kteří byli na místě a pomáhali s resuscitací a přivoláním Policie a vše ve prospěch střelce.
Manželka na to reagovala tím, že bychom se měli na foru domluvit a podat trestní oznámení na toho otce a strýce (nebo bratrance nebo kdo to byl) a říkali "smrt za smrt", případně za křivou výpověď toho postřeleného atd.
No, asi to pan Gorol s tou svojí 99.9% jistotou, že ti mladíci nic neudělali, trochu neodhadl.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 60

Registrován: stř 04.1.2012, 12:21

Zbraň: Springfield XD45 ACP

Bydliště: Zlín

Re: Střelba v Tanvaldě

Příspěvek od NegativXXX » stř 04.1.2012, 21:20

Jasik: Tak ja doufam, ze ten co prezil bude mit na krku nejen krivou vypoved (pokud ji tedy poskytl, rozhovor redaktorum TV Nova, ktery byl navic zrejme za uplatu neni relevantni), ale hlavne to loupezne prepadeni a pokus o vrazdu. Navic je za stejnou cinnost v podmince (ty kecy jak se uz polepsil, bych blil), takze mu to pekne naskoci. Ale nedelejme si iluze, kriminal je pro ne naprosty veget.

Osobu a vyroky mentalne retardovaneho pana Gorola netreba komentovat.
Naposledy upravil(a) MujGLOCK.com dne stř 04.1.2012, 21:28, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Nepoužívejte citace předcházejícího příspěvku (viz bod 6 v pravidlech)
SPRINGFIELD XD .45ACP
CZ 85 COMBAT 9MM
ZHR 241 22LR
CZ 45 6,35
Uživatelský avatar

Příspěvky: 992

Registrován: pon 28.9.2009, 19:00

Zbraň: Glock

Bydliště: Morava-sever

Re: Střelba v Tanvaldě

Příspěvek od panvrabec » stř 04.1.2012, 21:33

No ten výrok smrt za smrt je dost silný kafe. Ohledně toho nějakýho gorola, byl by nějaký odkaz k jeho výrokům ?
Uživatelský avatar

Příspěvky: 187

Registrován: pon 11.8.2008, 21:39

Zbraň: Glock 17

Bydliště: Praha 8

Re: Střelba v Tanvaldě

Příspěvek od Pancho Kid » stř 04.1.2012, 21:37

Tak Honzíku,
pokud nepoškrábeš prezidenta, jdu do toho trestního oznámení s tebou...aj kamarádku právničku zainteresuji....
Glock 17, CZ 75B, Remington 870, 858 Tactical, Drulov 75, manželka 152
Uživatelský avatar

Příspěvky: 60

Registrován: stř 04.1.2012, 12:21

Zbraň: Springfield XD45 ACP

Bydliště: Zlín

Re: Střelba v Tanvaldě

Příspěvek od NegativXXX » stř 04.1.2012, 21:40

panvrabec> Tak tady ho cituje Rudolf + prida nejake sve postrehy:http://polanecky.blog.idnes.cz/c/239106 ... kluku.html
SPRINGFIELD XD .45ACP
CZ 85 COMBAT 9MM
ZHR 241 22LR
CZ 45 6,35
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Re: Střelba v Tanvaldě

Příspěvek od Jasik » stř 04.1.2012, 21:45

Odkaz: http://liberec.idnes.cz/clanek.aspx?c=A ... zpravy_alh

Pancho: Hehe, musím si už změnit podpis, je to starý, co? ;-)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 992

Registrován: pon 28.9.2009, 19:00

Zbraň: Glock

Bydliště: Morava-sever

Re: Střelba v Tanvaldě

Příspěvek od panvrabec » stř 04.1.2012, 21:52

NegativXXX: tak diky, uz je mi to jasny ..
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1266

Registrován: sob 19.6.2010, 22:39

Zbraň: Weaponized sarcasm

Re: Střelba v Tanvaldě

Příspěvek od jry2000 » stř 04.1.2012, 21:57

Byl by link na zpravy?
Lajte mi lhu-li

Příspěvky: 222

Registrován: úte 03.1.2012, 15:53

Zbraň: Arminius HW38

Re: Střelba v Tanvaldě

Příspěvek od střelec z Havířova » stř 04.1.2012, 22:33

Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 451

Registrován: stř 04.1.2012, 13:13

Re: Střelba v Tanvaldě

Příspěvek od Strelkyne » stř 04.1.2012, 22:53

Střelec z Havířova: díky za doplnění. Úplně chápu celkové znechucení, taky bych si přála, abychom žili v právním státě a ne v téhle žumpě. Nepoctivý policajty lze řešit podáním trestního oznámení pro zneužití pravomoci veřejného činitele, ale blbě se prokazuje. :( A už sem nebudu přidávat další OT. :wink:
"Doufej ve spravedlnost, ale buď připraven i na bezpráví." Lucius Annaeus Seneca

Příspěvky: 85

Registrován: čtv 30.6.2011, 18:26

Zbraň: G26,Taurus 85 multi

Re: Střelba v Tanvaldě

Příspěvek od garf » stř 04.1.2012, 23:16

Jako skromný zakladatel tohoto vlákna, mám na Vás kolegové ,převážně zkušenější, prosbu,
pojďme se věnovat tomu,jak a jestli nějak můžeme pomoci osobě poškozeného,který se domu z pochopitelných důvodů zatím vrátit nemůže...

NO to byla, snad se to dovíme i ofic...je to kolega !!!
je potřeba se postarat o 63letého poškozeného,zraněného,ve smyslu,že má nárok na ochranu a péči... a toto oficialně vyžadovat...
případně i založení fondu s dobrovolnými příspěvky na oběti trestných činů..

Nezapomínejme:
1. Tatar otec slíbil na televizní kameru smrt za smrt...
2. syn nebo nějaký jiný příbuzný Tatarovic rodiny následně sdělil na kameru totéž a dodal ,"já to budu,já to udělám-smrt za smrt" , dnes opět v TV zopakováno...
což takhle někdo ,kdo to má skopírované šoupnout to státnímu zastupitelství...
obava je ,že pčr v Tanvaldě-Jablonci, to přehlídne v rámci zachování jakéhosi smíru...kromě toho jim tu tancujou nadřízený,kvůli sobotě...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 783

Registrován: stř 17.2.2010, 22:28

Zbraň: glock 17

Re: Střelba v Tanvaldě

Příspěvek od kuba » stř 04.1.2012, 23:29

smrt za smrt a nekdo tam ukaze ze breivik byl srac..

ono neni moc co udelat krom medializace a sireni informaci mezi lidi.. v sobotu se jdu kouknout na tu demonstraci (mam to ale povinne jsem zvedav co se tam semele)
My only worry about death is that my girl will sell my gear for what I SAID I paid for it...
http://www.facebook.com/severoceskygteam

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Střelba v Tanvaldě

Příspěvek od cmk » stř 04.1.2012, 23:45

garf píše:Nezapomínejme:
1. Tatar otec slíbil na televizní kameru smrt za smrt...
2. syn nebo nějaký jiný příbuzný Tatarovic rodiny následně sdělil na kameru totéž a dodal ,"já to budu,já to udělám-smrt za smrt" , dnes opět v TV zopakováno...
Vsechny zpravy jsou v archivech na internetu. Rekni v kterejch zpravach na ktery televizi to bylo a da se s tim pracovat.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Příspěvky: 222

Registrován: úte 03.1.2012, 15:53

Zbraň: Arminius HW38

Re: Střelba v Tanvaldě

Příspěvek od střelec z Havířova » čtv 05.1.2012, 8:27

Omlouvám se, pokud mé příspěvky vyzněly, že zde chci rozebírat starou věc. Já jen chtěl poukázat na realitu, která zde vládne a kterou si obyčejně člověk ani neuvědomuje, pokud se to jej bezprostředně netýká. Jediné, dle mého názoru, je pomoct oběti napadení se odstěhovat. Ale jak, to nemám představu. Nedovedu si totiž představit jeho další existenci v Tanvaldě ani blízkém okolí. Policie mu neposkytne žádnou ochranu. Já sám jsem více než tři čtvrtě roku se snažil nevycházet z domu a skutečnost, že útočníci byli viděni v okolí mého bydliště, s nikým nehnula. Jen tak na okraj - kdo to vše zaplatí a z jakých peněz? Přece není tak jednoduché v 63 létech změnit místo pobytu a začít jinde od příslovečné piky. Co když je vlastníkem nemovitosti a pod., co jeho rodina, příbuzní, přátelé? Jak jsem se snažil dále ukázat, policie, státní zastupitelství, advokáti, soudy, ombudsman, prostě nikdo nemá zájem s tou situaci něco dělat. Pro média tak akorát potom může být zajímavá zpráva typu: Včera v odpoledních hodinách bylo na ulici xxx v Tanvaldě (případně v okolí) nalezeno tělo asi 63-letého muže bílé pleti s bodnými ranami v zádech...
Naposledy upravil(a) MujGLOCK.com dne čtv 05.1.2012, 8:35, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Nepoužívejte citace předcházejícího příspěvku (viz bod 6 v pravidlech)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 162

Registrován: sob 28.8.2010, 17:27

Zbraň: kanon

Re: Střelba v Tanvaldě

Příspěvek od Rainier Wolfcastle » čtv 05.1.2012, 8:43

utikat neni reseni...tak urcite se v tanvalde a okoli najde vice drzitelu ZP a majitelu zbrane a ti by se meli o sveho kolegu postarat
Uživatelský avatar

Příspěvky: 60

Registrován: stř 04.1.2012, 12:21

Zbraň: Springfield XD45 ACP

Bydliště: Zlín

Re: Střelba v Tanvaldě

Příspěvek od NegativXXX » čtv 05.1.2012, 8:58

Rainier Wolfcastle: to si myslim neni reseni. Jak myslis postarat? Vystrilet cele to hnizdo lidske degenerace? To asi ne. A chodit s nim jako ochranka? A co to bude za zivot, stale koukat pres rameno?
Tady se fakt ukazuje, ze je dobre byt vzdy pripraven a mit u sebe zbran, ale uplne nejlepsi je se nikdy nedostat do situace, kdy ji musim pouzit.
SPRINGFIELD XD .45ACP
CZ 85 COMBAT 9MM
ZHR 241 22LR
CZ 45 6,35
Uživatelský avatar

Příspěvky: 162

Registrován: sob 28.8.2010, 17:27

Zbraň: kanon

Re: Střelba v Tanvaldě

Příspěvek od Rainier Wolfcastle » čtv 05.1.2012, 9:01

jenomze kam se chces v dnesni dobe prestehovat? s celou rodinou? tady tyhle ... (odmitam je jmenovat) maji prislusniky sve tlupy vsude... a jak zjisit kde zije tak bude hej dezo, zapichni ho...proste musej poznat, ze si od nich nencháme kálet na hlavu... pokud není obyvatele schopen ochránit stát, tak se musí ochránit sami...
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Střelba v Tanvaldě

Příspěvek od S474N » čtv 05.1.2012, 9:23

Rainier Wolfcastle: no zatim si tu ale nenapsal konkretni reseni, jak by sis to predstavoval provest? Hlidky u jeho domu, ktere se po hodine stridaji nebo jak?
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 222

Registrován: úte 03.1.2012, 15:53

Zbraň: Arminius HW38

Re: Střelba v Tanvaldě

Příspěvek od střelec z Havířova » čtv 05.1.2012, 9:23

Rainier Wolfcastle: ... pokud není obyvatele schopen ochránit stát, tak se musí ochránit sami...

A tady vidím stěžejní problém. Stát chrání agresory a bránící se občan bude trestán. Navíc v okamžiku jakéhokoliv útoku jsou si agresoři vědomi své nedotknutelnosti a plné právní ochrany. Já vystřelil 4x na výstrahu než jsem střelil do člověka. Pak jedině usilovat o změnu zákona. Ale v zemi, kde zákony buď neplatí, nebo se vztahuji jen na někoho, to nemá valného významu.

Zkuste vymyslet něco jiného. Výše uvedeným způsobem toho člověka uvězníte buďto v jeho vlastním osobním vězení, nebo v policejní cele, až se bude oprávněně bránit.

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz