Střelba v Tanvaldě


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Střelba v Tanvaldě

Příspěvek od cmk » úte 03.1.2012, 23:10

Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 783

Registrován: stř 17.2.2010, 22:28

Zbraň: glock 17

Re: Střelba v Tanvaldě

Příspěvek od kuba » stř 04.1.2012, 0:41

strelec z havirova: bohuzel vyklad zakonu je tu od mesta k mestu jiny...


jinak nase mila mensina uz o tom zpiva pisnicky...
http://zpravy.idnes.cz/vyzva-k-nasili-c ... zpravy_oks
My only worry about death is that my girl will sell my gear for what I SAID I paid for it...
http://www.facebook.com/severoceskygteam
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1573

Registrován: stř 26.12.2007, 23:24

Zbraň: 2x HK USP 9x19, 2xM4

Bydliště: Plzen

Re: Střelba v Tanvaldě

Příspěvek od admix » stř 04.1.2012, 7:04

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
Obrázek
Dual HK USP 9x19mm + Colt M4A2 5.56x45mm + PAR15/Dlask A3 .223Rem/5.56x45mm NATO, EOTech 512.A65/1
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Střelba v Tanvaldě

Příspěvek od S474N » stř 04.1.2012, 7:58

Bodejd by to nebyl slusny clovek, kdyz mel legalne drzenou zbran. I kdyby mel nejake hloupe prestupky, tak by nemohl byt oznacen za "spolehliveho" dle zakona o zbranich.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

STD člen

Příspěvky: 215

Registrován: stř 09.1.2008, 7:05

Zbraň: G19 (3gen), GP K100

Bydliště: Praha

Re: Střelba v Tanvaldě

Příspěvek od Fredouch » stř 04.1.2012, 8:34

http://tn.nova.cz/zpravy/cernakronika/e ... ratra.html

Rozhovor s postřeleným. Taky zajímavý :-)
G19; GP K100
- Zkušenost je jméno, které dáváme svým chybám a omylům.
- Život je jako rozkvetlá louka. Ohneš se pro kytičku a hned tě někdo kopne do prdele.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 162

Registrován: sob 28.8.2010, 17:27

Zbraň: kanon

Re: Střelba v Tanvaldě

Příspěvek od Rainier Wolfcastle » stř 04.1.2012, 8:51

procetl jsem si vlakno o "strelci z havirova" a jedine co bych rekl je, velebnosti chce se mi blejt...dobre si pamatuji ten medialni humbuk...tady by mela platit jedna vec...a to je odpovednost za zpravy, ktere pousti do sveta a neohanet se pouze svobodou slova...tito senzacechtivy reporteri jsou pro me nejvetsi odpad spolecnost...
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Střelba v Tanvaldě

Příspěvek od S474N » stř 04.1.2012, 9:26

Fredouch: no nejzajimavejsi je asi 4:14 minuta, ta me uplne rozsekala. *4253* *4227* *4227*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 240

Registrován: stř 22.6.2011, 21:16

Zbraň: G17,CZ75,858

Re: Střelba v Tanvaldě

Příspěvek od lo3k » stř 04.1.2012, 11:19

On nevi co delal v Tanvalde,ostatni clenove rodiny ale ano,prece byl prat babicce,on nevi ze jeho bratr byl odsouzeny a za co,rozhodne nikoho nechtel prepadnout,ty klukoviny uz ma za sebou,tvl ani kdybych nevedel o koho jde,bych mu to neveril(ta cesta je proflakla prave tim,ze tam obcas nekoho oberou,mistni tu cestu po setmeni nepouzivaj,holce bych raci zlomil nohu,nez bych ji po te ceste nechal jit samotnou).Proc vubec sli z Tanvaldu na Desnou delsi a v zime neudrzovanou,neosvetlenou cestou?Jestli panovi naparej trest,zacnu snad zvazovat emigraci.Kdyz netahnou oni,potahnu ja,nekam kde nejsou a soudi se podle prava,ne podle etnika.
Oderint,dum metuant.

Příspěvky: 630

Registrován: úte 15.11.2011, 12:54

Bydliště: Praha

Re: Střelba v Tanvaldě

Příspěvek od E-Ryc » stř 04.1.2012, 11:22

lo3k: mam nedobry pocit, ze takovy stat neni :(
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1305

Registrován: stř 30.3.2011, 10:22

Zbraň: G19 4.gen

Bydliště: Praha

Re: Střelba v Tanvaldě

Příspěvek od kolaCZek » stř 04.1.2012, 11:26

lo3k: Obavam se, ze muzes zacit hledat nove utociste. :roll: V tomhle state je mozne naprosto vse. A co mozne neni, na to se najde blbec co nevi, ze to neni mozne a udela to...
A kdyz se ciste nahodou stane, ze pan z toho vyjde bez trestu, tak se mensina vzbouri takovym zpusobem, ze v Tanvaldu stejne nebude k ziti...
Never argue with an idiot, they drag you down to their level and then beat you with experience.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 60

Registrován: stř 04.1.2012, 12:21

Zbraň: Springfield XD45 ACP

Bydliště: Zlín

Re: Střelba v Tanvaldě

Příspěvek od NegativXXX » stř 04.1.2012, 12:30

Fredouch píše:http://tn.nova.cz/zpravy/cernakronika/e ... ratra.html

Rozhovor s postřeleným. Taky zajímavý :-)
Ja myslel ze "oni umi lhat". Tenhle chudak vsak nikoliv... Evidentne je videt, jak vubec neumi (nechce) vysvetlit, co tam v tech mistech delali. Jeho ztrata pameti pri cistem prustrelu je taky nesmysl. To, ze se jen doplazil domu a nikomu nic nerekl je jasne, vedel ze novorocni lup (klasika uz z dob rady Vacátka) se nepovedl a ze maji pekny pruser.

Jinak podle jeho vyjadrovani bych tipoval, ze mu na JIPce udelali omylem i mensi lobotomii... :roll:
SPRINGFIELD XD .45ACP
CZ 85 COMBAT 9MM
ZHR 241 22LR
CZ 45 6,35
Uživatelský avatar

Příspěvky: 162

Registrován: sob 28.8.2010, 17:27

Zbraň: kanon

Re: Střelba v Tanvaldě

Příspěvek od Rainier Wolfcastle » stř 04.1.2012, 12:46

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Střelba v Tanvaldě

Příspěvek od cmk » stř 04.1.2012, 13:02

Fredouch píše:http://tn.nova.cz/zpravy/cernakronika/e ... ratra.html

Rozhovor s postřeleným. Taky zajímavý :-)
Cas 3:50 - "ale ja uz jsem pouceny a uz chci zit normalne" - otazkou je, jestli ho poucil kriminal, nebo 8gramova vcelka, co prosla telem.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1305

Registrován: stř 30.3.2011, 10:22

Zbraň: G19 4.gen

Bydliště: Praha

Re: Střelba v Tanvaldě

Příspěvek od kolaCZek » stř 04.1.2012, 13:06

Kdyz tu CMK zminil 8g vcelicku. Nevite nekdo, z ceho pan strilel? Docela dobra bilance 2 vystrely a 2 out.
Never argue with an idiot, they drag you down to their level and then beat you with experience.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Střelba v Tanvaldě

Příspěvek od cmk » stř 04.1.2012, 13:08

No vidis - a to to mohl byt klidne i 1 vystrel...
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 240

Registrován: stř 22.6.2011, 21:16

Zbraň: G17,CZ75,858

Re: Střelba v Tanvaldě

Příspěvek od lo3k » stř 04.1.2012, 13:14

Ja vim ze pan mel neco ve .22 a perkusak (mozna dva),ale mohl samozrejme vlastnit i neco jineho.
Oderint,dum metuant.

Příspěvky: 50

Registrován: pát 02.12.2011, 14:25

Re: Střelba v Tanvaldě

Příspěvek od WarPig » stř 04.1.2012, 13:19

Pokud vím, tak out je jenom jeden. Druhej bude brzy zase in. Ale z hlediska zastavení hrozícího útoku ano, vyřadil oba dva.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1305

Registrován: stř 30.3.2011, 10:22

Zbraň: G19 4.gen

Bydliště: Praha

Re: Střelba v Tanvaldě

Příspěvek od kolaCZek » stř 04.1.2012, 13:21

Myslel jsem out, jako vyrazen z boje. Je jedno, jestli se z toho utocnik za nejakej cas vylize nebo ne, hlavni je, ze uz neni schopen dalsiho utoku.
Never argue with an idiot, they drag you down to their level and then beat you with experience.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 451

Registrován: stř 04.1.2012, 13:13

Re: Střelba v Tanvaldě

Příspěvek od Strelkyne » stř 04.1.2012, 13:29

střelec z Havířova píše:Některé komentáře a vyjádření jsou opravdu zajímavé. Např. mluvčí policie ČR uvedla, je střelec podal vysvětlení a byl policii propuštěn, zatím co já jsem byl po podání vysvětlení umístěn do cely, kde jsem strávil 30 hodin. Kontakt s advokátem mi byl umožněn po 6 hodinách po zadržení. O tom, že za mnou dorazil další advokát jsem nebyl informován ve vězení a advokátovi nebylo umožněno se se mnou setkat....
Ahoj všichni. Nedá mi, abych nereagovala:
Tohle je bohužel běžná praxe a svědčí o úrovni dané služebny PČR. Než s Vámi sepíšou červeňák (zadržovací protokol) a dají Vám podepsat Vaše práva, jste tam kvůli podání vysvětlení, byť Vás předvedli v klepetech. Po tu dobu (několik dlouhých hodin) Vám nemusí umožnit kontakt s advokátem, to až poté, co Vás ofiko zadrží na dobře známých 48 hodin, případně Vám pak soud vystaví "letenku" = uvalí na Vás vazbu. Strávit na služebně 30 hodin zase není až tak nejhorší, pokud PČR vůbec netušila, co se ve městě semlelo a pokládala Vás za ozbrojeného drbana. Nicméně Ombudsmanovi jste měl napsat právě o porušení Vašich lidských práv - neumožnění kontaktu s advokátem a stejně tak Inspekci (nově GIBS - těm bych napsala i tu dobrou radu, nechat útočníky být). Dále bych Vám doporučovala, bez ohledu na rady líných policajtů, podat trestní oznámení na neznámého pachatele za napadení. Ještě to není ani rok, takže TČ není promlčený a divím se, že Vám tohle právník neporadil. PČR to trestní oznámení musí přijmout.
Jinak v Tanvaldu to vypadá, že pán jen podal vysvětlení a ani nebyl formálně zadržen. Proto byl venku tak rychle.
"Doufej ve spravedlnost, ale buď připraven i na bezpráví." Lucius Annaeus Seneca

Příspěvky: 222

Registrován: úte 03.1.2012, 15:53

Zbraň: Arminius HW38

Re: Střelba v Tanvaldě

Příspěvek od střelec z Havířova » stř 04.1.2012, 19:43

Strelkyne: Ahoj všichni. Nedá mi, abych nereagovala:....
Je mi nějak nepochopitelné, když orgány činné v trestném řízení vědí o mém napadení, tak nekonají dál. Jen tak pro informaci - jakmile jsem opustil celu, šel jsem podat trestní oznámení na zloděje, dále na pracovníky sběrných surovin za vědomý výkup kradených věcí a za třetí na pracovníky sběrných surovin za neposkytnutí pomoci v nouzi a neuvědomění policie. Všechna tato trestní oznámení byla smetena ze stolu. Zloději, to je samostatná kapitola. V dalším stačilo policii sdělení pracovníků sběrny, že nevykupují kradené věci a policii nevolali, protože neměli telefon. Pikantní pak bylo, že po cca 14 dnech jsem byl vyzván policii, abych si ze sběrny odvezl ukradené věci. Tak jsem tam dojel v doprovodu policie a byla mi vydána ona mediálně známa plotová branka. Já se ale ptal, kde je zbytek odcizených věcí. Pracovníci sběrny řekli, že jaksi už nejsou, ale oni vědí, kolik ty věci vážily a tak buďto si vyberu něco u nich za 63 Kč, nebo mi dají těch 63 Kč. tak jsem vzal těch 63 Kč a mám je dodnes schované. jako laik bych to považoval za jednoznačné přiznání účasti na krádeži a snahu maskovat činnost svých kompliců-zlodějů. Ale asistující příslušník policie se nad tím ani nepozastavili. Když jsem se při vyšetřování ptal, zda-li tento čin bude šetřen jako organizovaný zločin - neboť v tom jelo minimálně 8 lidí, tak mi bylo sděleno, že na to nejsou peníze. A pokud jde o Ombudsmana - také jsem ztratil iluze. Obrátil jsem se na něj s touto kauzou a několika dalšími dotazy. Poslal mě do kytek. Ani opětovné souzení již jednou odsouzené kauzy s rozsudkem, který byl 7 let v právní moci s ním nehnulo. Ale budu to řešit. Pracuji na emigraci.

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz