Střelec na Frýdecko-Místecku zabil dědečka a vnučku, její ma


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1251

Registrován: pát 07.9.2007, 13:47

Bydliště: LKPR

Re: Střelec na Frýdecko-Místecku zabil dědečka a vnučku, jej

Příspěvek od Biggles » stř 06.11.2013, 16:05

E-Ryc: Pravě proto je třeba tomu škrtnutí bránit. To je rozdíl mezi bojem za svá práva a přijímáním výsad, jak to vnímám já :)
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Re: Střelec na Frýdecko-Místecku zabil dědečka a vnučku, jej

Příspěvek od Jasik » stř 06.11.2013, 16:09

Dovolím si jen OT reagovat na toto:
Stepan píše: Pane Bigglesi, Váš agresivní způsob vyjadřování nesvědčí o tom, že jste vyrovnaný člověk a vzniká tu podezření, že máte nějakou psychickou poruchu. Prosím nechte se vyšetřit. Tohle myslím smrtelně vážně.
Pana Bigglese na rozdíl od Stepana znám osobně, vím kde pracuje atd. a myslím, si, že pokud by nebyl vyrovnaný a psychicky v pořádku, tak by měl / mohl mít / už pěkných pár desítek či stovek zářezů na pažbě (nebo jinde) :lol:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1251

Registrován: pát 07.9.2007, 13:47

Bydliště: LKPR

Re: Střelec na Frýdecko-Místecku zabil dědečka a vnučku, jej

Příspěvek od Biggles » stř 06.11.2013, 16:12

Dík, že ses mě zastal, předsedo :D Zase ztracená plná mašina podobnejch exotů někde nad mořem by se dala považovat za dobrej skutek :)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 616

Registrován: sob 19.2.2011, 11:00

Bydliště: Brno

Re: Střelec na Frýdecko-Místecku zabil dědečka a vnučku, jej

Příspěvek od g-relax » stř 06.11.2013, 16:32

Stepan: Co pořád máš s tím zabíjením? My - držitelé ZP si skutečně pořizujeme zbraně ke sběratelským, sportovním a loveckých účelům; k výkonu zaměstnání nebo povolání a k ochraně života zdraví nebo majetku.

Život i v civilizované společnosti je plný nebezpečí, která je třeba eliminovat na přijatelné riziko, kdy budou vyváženy zájmy jednotlivců a společnosti s přihlédnutím k jejím ekonomickým možnostem.

Proto také nemáme všichni na sobě elektronické náramky, naše domácnosti nejsou pod kamerovým dozorem, nože nemusíme mít zajištěné v trezoru. Každé spotřebitelské balení potravin se netestuje, testují se pouze vzorky z jednotlivých šarží...

Právo na obranu života a zdraví je přirozené právo a holé ruce k uplatnění tohoto práva často nestačí.

Příspěvky: 297

Registrován: úte 14.12.2010, 16:10

Bydliště: Praha

Re: Střelec na Frýdecko-Místecku zabil dědečka a vnučku, jej

Příspěvek od Stenny » stř 06.11.2013, 16:34

Posuzovat podle počtu zbraní mi připadá divné, protože 5-6 zbraní si nashromáždí v pohodě i člověk, kterého prostě jen baví víc střeleckých disciplín. Fullsize pistole, terčová krátká malorážka, dlouhá malorážka s optikou, kulovnice s optikou a kozlice. Pokud je myslivec, tak může mít klidně 3-4 zbraně "pracovní", na výběr pro různou zvěř a prostředí. Přidejme jednu krátkou na nošení a jenom v tomhle úzkém výčtu má najednou člověk deset zbraní... nebo se to má posuzovat podle počtu zbraní určité kategorie? To je v současné době našlápnutí na rychlou salámovou metodu.

O psychologii se dost zajímám a zatím jsem nepotkal jediného psychologa, který by byl ochoten stát za výsledky psychotestů. Což už tak o něčem vypovídá. Dva psychology, kteří mi na rovinu řekli, že jsou proti zbraním a snažili by se to nikomu nedat, nepočítám.

To, že možnost bránit život a zdraví mých blízkých je pro mě jaksi základní hodnota, se ani nezmiňuju.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Střelec na Frýdecko-Místecku zabil dědečka a vnučku, jej

Příspěvek od reddog » stř 06.11.2013, 16:57

G-relax to shrnul pekne.

Stepane, clovece, hodne rychle se uklidni s posilanim lidi na psychotesty (psychologicke vysetreni). Zacinas vykazovat znamky silne obsedantne kompulzivni poruchy. Defetisticke reci mne dost stvou prave od lidi, kteri se pres sve vize pousteji do "predem prohraneho boje" (ty dopredu vis, ze nam zbrane zakazou, neustale to vsem negativisticky a hatersky opakujes, nedelas viditelne naopak proti tomuto nic a infikujes okoli jedem zla a pres toto vsechno chces ziskat ZP a koupit si strelnou zbran). Az se zacnes navic stylizovat do podoby "nositele svetla Stepana" uz to bude nejspise i porucha bipolarni a to ti rikam, jsi na prime ceste skoncit jako sileny strelec (aktivni, nebo proste strilejici maniak).

Lars:
Preci jen, ruku na srdce, preci jen s tim urcovanim poctu (proste nastavovanim mantinelu - eurohujeropravidel) to neni dobry napad. Nic to nevyresi, jen to budou chytrolini zmrdojakopolitici chtit vyuzit jen kvuli faktu, ze to vsechno bude sosat nase penize. A vis proc? Protoze my pracujeme, vydelavame, platime dane. Proto jsme na indexu, snaze se z nas ty prasule daji dostat. Proc se asi tak od "socialnich" pripadu pokuty nevybiraji a naopak se nad jejich prestupky zaviraji vseobecne oci?
A jeste jedna drobost, co se zbranovou "fluktuaci"? Preci jen vis, ze spousta z nas zbrane nakupuje a prodava. Neco chces, s necim chces umet, neco uz te nebavi. Taky je to "uchylka"? Bude pak dotcena osoba navstevovat darmojeda s tabulkama pro vyodnocovani odpovedi z psychotestu pri kazdem prodeji-nakupu? Ok. Ostaneme u ctyr a az se opet nekdo rozhodne pomoci zbrani k masakru tak si poridi jako patou limitni neco opravdu drsneho?
Myslim, ze vim, jak to myslis, ale ja jsem rad, ze mohu kousat jidlo podle sebe a ne podle euronormy! A tam to Stepanovo pristupem proste smeruje.
Tomik.
Naposledy upravil(a) MujGLOCK.com dne stř 06.11.2013, 21:24, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Sloučeny dva po sobě jdoucí příspěvky! Porušení bodu 6 pravidel!

Příspěvky: 694

Registrován: stř 11.1.2012, 21:13

Zbraň: Glock 26, Steyr L9A1

Bydliště: Ostravsko

Re: Střelec na Frýdecko-Místecku zabil dědečka a vnučku, jej

Příspěvek od Lars » stř 06.11.2013, 17:35

Jry2000 - můj oblíbený dotaz: kolikpat Ti je, že tak zasvěceně mluvíš o tom, jaké to tady bylo před rokem 1989? Troufnu si tvrdit, že na rozdíl od Tebe jsem v té době už byl dospělý a na nic podobného tomu, co popisuješ, si teda nevzpomínám.

Reagovat dál na všechno jednotlivě už by bylo příliš únavné, tak se to pokusím nějak shrnout.
My střelci požíváme jakousi "výsadu" (budiž, termín není přesný, ale lepší slovo mě nenapadá) a předpokládám, že naším společným cílem je tu výsadu si udržet i nadále. Je-li většinová společnost ovlivněna negativní euro-kampaní vůči držitelům zbraní, je v našem nejvlastnějším zájmu vynulovat argumenty protistrany. A je-li jedním z nejsilněších argumentů odpíračů skutečnost, že se občas objeví nějaký šílenec, co zbraně získal legálně a šílenec se z něj stal až poté, pak "pravidelné lékařské (psycho) testy tento argument znehodnotí.
Takže já osobně považuji tu trochu osobního nepohodlí, spojenou s testy, za nicotnou ve srovnání s tím, že odpíračům vezmu jejich hlavní argument.
To je asi tak vše, co k tomu mohu říci, abych se už neopakoval.

No a něco závěrem - tak často používaná fráze: ozbrojená společnost je slušná společnost, se tady jeví ve svém pravém světle, totiž jako nic více, než prázdná fráze, v lepším případě jako zbožné přání.
Ve slušné společnosti se totiž lidé neuráží a neútočí jeden na druhého jen proto, že někdo projeví jiný názor, než je v dané společnosti zrovna cool.
Stačí si jen trochu projít pár vláken tady - přestože jsme skupina lidí, co má jeden společný zájem, tak všude jen útoky vůči jiným názorům, zesměšňování, snaha názorového oponenta co nejvíce ztrapnit a znemožnit..
Byť se vše odehrává jen ve verbální rovině, o mnohém to vypovídá, pro mě osobně o tom, že absenci povinných psychotestů (zaměřených na odhalení skryté agresivity, která se tady názorně projevuje v diskuzích) vnímám jako špatnou.
Neznám moc z vás osobně, ale s některými se (díky výše popsané verbální agresi) seznámit rozhodně netoužím, nemluvě už o přítomnosti sdílené v jednom časoprostoru, tak nějak bych se s nimi cítil stejně bezpečně, jako obklopen tlupou cikánů...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1266

Registrován: sob 19.6.2010, 22:39

Zbraň: Weaponized sarcasm

Re: Střelec na Frýdecko-Místecku zabil dědečka a vnučku, jej

Příspěvek od jry2000 » stř 06.11.2013, 17:57

Lars - jestli jsi uz nahodou nezapomnel :) .... Pravda pred 89 jsem plnolety nebyl. Podiskutujem dyztak pres PMka, jo?
Lajte mi lhu-li

Příspěvky: 52

Registrován: čtv 24.10.2013, 8:37

Bydliště: Chrudim

Re: Střelec na Frýdecko-Místecku zabil dědečka a vnučku, jej

Příspěvek od LadaN » stř 06.11.2013, 18:26

Lars:
Já tedy rozhodně neberu možnost mít zbraň jako "výsadu". Tak to fungovalo za minulého režimu a to posoudit dokážu, neboť jsem v té době již dospělý byl a tato "výsada" mi byla odepřena stejně jako např. možnost vyjet na západ. Já chápu možnost vlastnit a nosit zbraň jako právo každého slušného a svobodného člověka.
člen LEX o.s. - sdružení na ochranu práv majitelů zbraní
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Střelec na Frýdecko-Místecku zabil dědečka a vnučku, jej

Příspěvek od reddog » stř 06.11.2013, 18:37

Lars:
pokud stavíš testy vs zákaz držení, pak ano, jsme velice ohební a testy podstoupíme. Ale stand your ground. Přece jen nebudeme stahovat kalhoty daleko před brodem. Neustupujme jen kvůli tomu, že v dálce vidíme průser.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1251

Registrován: pát 07.9.2007, 13:47

Bydliště: LKPR

Re: Střelec na Frýdecko-Místecku zabil dědečka a vnučku, jej

Příspěvek od Biggles » stř 06.11.2013, 18:42

Ne Larsi, ta logika je stejně zvrácená, jako já jsem starší, tak vo tom vím víc. A čím víc v tom šlapeš, tím víc to smrdí......
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Střelec na Frýdecko-Místecku zabil dědečka a vnučku, jej

Příspěvek od S474N » stř 06.11.2013, 21:28

Zajimave, jak se z jednoho excesu muze spousta lidi doslova a do pismene posrat a to, ze denne umiraji 2 lide v souvislosti s automobilismem ty stejne eurohujery nechava chladnym. No jo, zakazat auta, to by je asi lidi hnali svinskym krokem, ale sebrat kvery 300 tisicum lidi, to by jeste projit mohlo, ze soudruzi?
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1266

Registrován: sob 19.6.2010, 22:39

Zbraň: Weaponized sarcasm

Re: Střelec na Frýdecko-Místecku zabil dědečka a vnučku, jej

Příspěvek od jry2000 » stř 06.11.2013, 21:31

Nehlede na to kolik lidi denne zemre na spatnou lekarskou peci ....
Lajte mi lhu-li

Příspěvky: 33

Registrován: stř 14.8.2013, 5:07

Re: Střelec na Frýdecko-Místecku zabil dědečka a vnučku, jej

Příspěvek od jajirka » stř 06.11.2013, 21:52

Možná to někoho popudí, ale já si myslím, že by lidé mohli převzít zodpovědnost za svůj život a pořídit si zbraň, když už je to jejich právo! Místo toho chtějí aby byli bezbranní všichni. To je fakt pecka...
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Střelec na Frýdecko-Místecku zabil dědečka a vnučku, jej

Příspěvek od S474N » čtv 07.11.2013, 6:50

Muž získal zbrojní průkaz standardním způsobem. „Zjistili jsme, že veškeré zkoušky a psychologické vyšetření proběhly naprosto standardně," uvedl Kužel.
:arrow: http://moravskoslezsky.denik.cz/z-regio ... 31106.html

Jsem zvedav na komentare konkretnich jedincu...
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: Střelec na Frýdecko-Místecku zabil dědečka a vnučku, jej

Příspěvek od Sailor » čtv 07.11.2013, 9:05

V TV byla jeho fotka,je to dredatej zmrd
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Re: Střelec na Frýdecko-Místecku zabil dědečka a vnučku, jej

Příspěvek od Starosta » čtv 07.11.2013, 9:10

Satan: Měli mu je udělat radši dvakrát, protože měl víc, než tři zbraně. Na opakovací brokovnici jeden navíc. A jestli měl na nějaké zbrani optiku, tak další navíc - to je taky "nestandardní".
To už by si mohl s psychologem tykat a banky by mu nabízely úvěry na opakovaná psych. vyšetření.

Kdy konečně lidem dojde, že tohle vyšetření znamená mnohem menší jistotu duševního zdraví a stability, než dlouhodobá spolehlivost a bezúhonnosti - která již v zákoně zakotvena je?
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --

Příspěvky: 170

Registrován: pát 27.7.2012, 12:05

Zbraň: glock

Bydliště: Praha

Re: Střelec na Frýdecko-Místecku zabil dědečka a vnučku, jej

Příspěvek od josuk » čtv 07.11.2013, 10:26

od jednorázových psychologických testů bych si nic nesliboval. naopak se to může zvrhnout v to, že člověk třeba zbroják prostě nedostane a to bez nějakého zdůvodnění!! Stejně jako za komančů nedostal výjezdní doložku do jugoslávie protože neměl razítko místního ROH, BSP a SČSP.. a taky ani nevěděl proč.
Na psychotestu jsem kdysi byl, když to bylo povinný pro řízení. Celé odpoledne vyplňování nějakých testů, přičemž zajímavá mi přišla jen první stránka a pak hrozná únavná nuda, kdy tam člověk něco namastil aby už to bylo a na závěr takový to blikací a pískací zařízení, kdy se musí zmáčknout správné tlačítko nebo pedál..
pokud bych na to šel podruhý, nebo bych měl nějaký problém, zcela jistě se i jako psychopat připravím tak, že test udělám. Naopak i úplně zdravýmu člověku může rupnout v bedně. Tím nechci říct, že tady ten vrah byl normální. Naopak, zdá se, že je to magor. Otázka jestli by jeho vyřešil jeden psychotest, když ho neřešila rodina, zaměstnavatel, okolí. Blbý ovšem je, že se to zjednodušuje na to, že měl 6000 (z toho většinu .22??) nábojů a zbraně. Zbraně ani náboje za to nemůžou. Za vraždy mohou jiné věci, akorát ty zbraně se na ilustračních obrázkách dobře vyjímaj, mnohem líp než skutečný příčiny…jako lhostejnost apod…
Uživatelský avatar

Příspěvky: 367

Registrován: úte 03.1.2012, 21:19

Bydliště: Na stromě

Re: Střelec na Frýdecko-Místecku zabil dědečka a vnučku, jej

Příspěvek od cover72 » čtv 07.11.2013, 11:04

Ach jo, Larsi.

Tak předně, bodnout je těžší, než zmáčknout spoušť, ale zmáčknout spoušť je těžší, než někoho přetáhnout tyčí či pálkou. To je prokázáno výpověďmi lidí, kteří si tím prošli -- i k tomu zmáčknutí spouště je potřeba překonat vnitřní blok, zatímco "mlácení" je něco mnohem přirozenějšího, snazšího a zvláště ve vzteku/v afektu bez zábran. Takže ne, zákaz zbraní by nic nevyřešil.

Za druhé, čert má pravdu pravdoucí, když říká, že psychotesty jsou banda prolhaných věštění z koule. Mám známou na slovenské policii; jak určitě víš, tam psychotesty-na-zbroják mají (a nezabránilo to dvěma lidem, aby i s psychotesty s rozmyslem vraždili, hmm.)

Dosti jsem se o to zajímal, debatoval jsem o tom i s lékaři a četl a studoval, takže jsem si leccos zjistil.

Bojíš se bouřky, Larsi? Protože pokud odpovíš jinak, než "ano", bojím se bouřky", tak jsi agresivní. To je panečku psychologie, co?

Pro větší šokový efekt napostuji její popis celého toho psychologického vyšetření:
Kresba stromu - nevím jak se vysvětluje, ale nesmí být určitě ani malý, ani velký, a nejlíp když je vycentrovaný.
Kresba muže a ženy musí být nejlépe - holčička a klučík nebo svatba. Pokud je někdo odvážnější ve svých představách, je vyhodnocen jako agresivní.

Odpovědi na otázky nebo tvrzení v testech musí být ustráchané a naivní, jakoby je vyplňovala babička od B.Němcový.

Každé "ano" na otázky typu - myslel jste někdy na sebevraždu, nebo na to, že někoho zbijete - se vyhodnocuje jako destruktivní, psychotické až agresivní.
Každé "ano" na otázky typu - jste rád sám - se vyhodnocují, že jste nespolečenský, samotářský, divný, odtaživý, nezapadnete do kolektivu.
Každé "ano" na otázky typu - někdy se nenávidím - se vyhodnocují jako destruktivní, psychotické.
Každé "ne" na otázku typu - bojíte se bouřky- se vyhodnocuje jako příliš dominantní, agresivní. Atd.
Odpověď - nevím - se nedoporučuje, protože svědčí o nerozhodnosti, apatii. Odpověď - nevím - můžete v testech použít nejvíc 2x, ale je potřeba je použít, aby jste nepůsobili podezřele. Že umíte testy nazpaměť.
Z celých testů, které jsou zastaralé a úplně mimo tuhle dobu, musí nakonec vypadnout tenhle obrázek vaší osobnosti: přitroublý, trošku nerozhodný, lehce ovladatelný, vždy optimistický adept na anděla spásy. V opačnému případě neprolezete. Takže doporučuju při vyplňování testů - lhát, lhát, lhát"
Super, co? "Budeš lhát, nebo přijdeš o možnost se bránit a o desítky tisíc." To je, panečku, spravedlnost.


Pak ti také mohou dát slavný a skvělý Rorschachův test -- barevné skvrny. Ten do 70. let například diagnostikoval, že když na jednom obrázku vidíš ženy a ne muže, tak jsi homosexuál. To pak zrušili, ale zbytek podobných nesmyslů stále platí; takže např.
Obrázek

Ještě lepší jsou ale jiní borci: Radim Ptáček z 1.LF UK zažil, že
znalci na základě kresby stromu běžně provedou kompletní diagnostiku člověka. Včetně závěru, že zkoumaný má nižší intelekt, odpor ke změnám a špatné hygienické návyky."
Kurnik, to tě nenapadlo, že stačí nakreslit strom jinak, než se líbí blbovi s titulem a končíš, co?

Profilování je stupidní kádrování. O realitě nevypovídá vůbec nic, je to celé postaveno na těch nejpitomějších předsudcích a totálně anti-vědecké záměně korelace za implikaci. A samozřejmě, psychotesty nejsou v 90% případů nic jiného, než ono nefunkční a zavádějící kádrování.

Pro podrobnější popis toho, proč jsou multiple-option-only psychotesty s otázkami zavádějící, nesmyslné a člověka nutí při nich lhát, aby prolezl viz podrobný rozbor na příkladu konkrétního psychologického testu tohoto typu:
http://cover72.net/blag/viewpost.php?blag=151

Psychotesty tak nejlépe vystihl můj známý:
Zkuste se vžít do posice oběti, jejíž IQ je o 30 bodů vyšší než IQ šarlatána; jež si plně uvědomuje, kam cvokař svými otázkami míří; a jež musí volit mezi odpovědí správnou, kterou ovšem prostoduch nemusí vstřebat, a odpovědí nesprávnou, kterou chce slyšet.
To vše například v kontextu situace, kdy jeho názor je rozhodující pro získání/ztrátu zaměstnání, ve věci trestně právní, případně pobyt v blázinci."
* * *

(Jo, a já mám 6 zbraní, tedy o jednu více, nad tebou vymyšlený limit. Děkuji, vřele děkuji, že jsem podle tebe divný element, na kterého by si represivní složky měly posvítit. Naštěstí mne to nijak nevzrušuje, protože jednak vím, jak je tomu s "normalitou":
»Jak definujete, co je 'normální'? Normální chování znamená konformitu s jakoukoli normou, na níž se 'společnost' shodne.
Před třemi sty lety bylo 'normální' mít otroky a být pány nad jejich životem a smrtí.
Ve 40. letech bylo v Německu 'normální' vraždit Židy.
V 50. letech bylo v naší zemi 'normální' mučit ne-komunisty a střílet po skautech a uprchlících.
Dnes je v Pákistánu 'normální' znásilňovat nemuslimky a v USA se psychologové snaží prosadit, že je zcela 'normální' i pedofilie.«
A jednak vím, že žijeme v Česku, kde žije spousta normalizačních omezenců-zakazovačů:
Je hned jasné, po čem V. ve svých snech touží. Normalizace mu to dala - příslib dokonalosti, kdy existuje pouze jednotná šedá masa, všichni dělají totéž, říkají totéž, bydlí ve stejných bytech, mají stejná auta, dívají se na stejnou bednu ve stejnou dobu, koupou se ve stejný den v týdnu, všichni mají stejné účesy a nosí stejné oblečení.

Ovšem vyskytli se extremisté. Tito vyvrhelové se česali jinak, poslouchali jinou hudbu, dokonce se oblékali jiným stylem. V. je nechápal. Bál se jich a dodnes se slzou v oku vzpomíná, jak tihle divní dostávali od hochů z SNB přes hubu. (...)

Zároveň se bojí. Bojí se toho světa okolo. nemá tu... JISTOTU! No a politici se teď budou sakra snažit, aby mu tu jistotu nabídli. Cože je to ta jistota? Naprostý opak svobody. Je to svět, kde se smí pouze to, co vyhovuje více, než 50% obyvatel. To je ideál. Čím blíže tomuto ideálu, tím lépe. Tedy - lépe pro V., kterému se v hantýrce volebního marketingu říká "mediánový volič" a v principu platí, že o jeho přízeň se vždycky snaží nejvíc politiků.

Čemu V. nerozumí, to se musí zakázat. Co V. nedělá, musí se stát ilegálním. Co V. nechce, nesmí existovat.

Motorky a auta větších kubatur? Fuj, svinstvo nebezpečný, jen pro vrahy, zakázat. Lidi mají sedět doma na prdeli.
Vodní skůtry? Parchanti, zbohatlíci plaší ryby a ohrožujou děcka. Zakázat, postřílet.
Paintball? Airsoft? Nebezpečný magoři si hrajou na vojáčky, ohrožujou mír, zakázat, ztrestat!
Speleologie? Co má co slušnej člověk lézt do děr v zemi. Zakázat, znepříjemnit, znemožnit, pokud to nejde, tak aspoň organizovat do státem hlídaných skupin.
Ultralighty, rogala, padáky a další poletuchy? Zakázat, je to nebezpečný.
Jo, ten článek je vizionářský. Ti "magoři, hrající si na vojáčky" tu zní 4 roky po jeho vydání prakticky v doslovné formě :P
Uživatelský avatar

Příspěvky: 367

Registrován: úte 03.1.2012, 21:19

Bydliště: Na stromě

Re: Střelec na Frýdecko-Místecku zabil dědečka a vnučku, jej

Příspěvek od cover72 » čtv 07.11.2013, 11:24

Jo, a pozor: podle článku v novinách je nenormální, když:
a) nechodíte do hospod v okolí chlastat s chlapama
b) máte legálně drženou zbraň a nosíte ji u sebe
c) máte v příliš mladém věku plnovous

Takže šup, šup, oholit, na fotbálek a na pivo, jinak byste súdruzi měli špatný kádrový profil!
Normalizace iz back! SNB a domovní doověrníci 4ever!

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz