Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je stř 24.10.2018, 2:46Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 431 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22  Další
 Střelec na Frýdecko-Místecku zabil dědečka a vnučku, její ma 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Registrován: 09/2011
Příspěvky: 744
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: Střelec na Frýdecko-Místecku zabil dědečka a vnučku, jej
Stepan: Dovolím si ocitovat z toho článku, jehož link jsi sem dával.

Citace:
“I think it’s the wrong question -- whether there is a link between mass shootings and violent video game play,” Dr. Doug Gentile, a research psychologist and associate professor at Iowa State University, told FoxNews.com. “I understand people want to look for a culprit, but the truth of the matter is that there is never one cause. There is a cocktail of multiple causes coming together. And so no matter what single thing we focus on, whether it be violent video games, abuse as a child, doing drugs, being in a gang -- not one of them is sufficient to cause aggression. But when you start putting them together, aggression becomes pretty predictable.”


úte 05.11.2013, 14:16
Profil
VIP člen
Uživatelský avatar

Registrován: 11/2010
Příspěvky: 3072
Příspěvek Re: Střelec na Frýdecko-Místecku zabil dědečka a vnučku, jej
Vy s tou anglinou nedáte pokoj :mrgreen:


úte 05.11.2013, 14:19
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 06/2012
Příspěvky: 169
Bydliště: Brno-venkov
Příspěvek Re: Střelec na Frýdecko-Místecku zabil dědečka a vnučku, jej
Jinak řečeno - pokud je někdo latentní násilník, je hra maximálně tak spouštěč. Pokud je někdo latentní pedofil, může být spouštěčem zase to, že začne dělat vedoucího v dětském kroužku.

_________________
Almighty 6mm


úte 05.11.2013, 14:38
Profil

Registrován: 10/2012
Příspěvky: 310
Příspěvek Re: Střelec na Frýdecko-Místecku zabil dědečka a vnučku, jej
Základní problém je, že člověk musí zaujmout postoj.

Tuhle potíž například perfektně popsal Karel Čapek, Povídky z jedné kapsy, Poslední Soud http://www.cesky-jazyk.cz/citanka/karel ... kapsy.html

Já ten postoj ke střelbě zaujmul a je to dost složitý postoj. Ke své nelibosti musím uznat, že i ten zabedněný troll Štěpn má možná tak půl promile pravdu.

Pokud je realita taková, že nějaký střelec s legálními zbraněmi nasadí ochrannou vestu a vykidlí rodinu nějaké 17ky včetně dědečka a babičky a to jen proto, že ona 17ka na něho kašle, je to bezpochyby hnus a není možné nad tím jen tak mávnout rukou.

Také nejde mávnout rukou nad tím, že takové individuum prošlo zákonnými požadavky. Jak říkal Cover, zvláště v kontextu s EU návrhy na omezení držení zbraní je třeba to nepodcenit.

Tolik na vysvětlení, proč dávám to půl promile pravdy Štěpánovi.

Nicméně drahý Štěpáne, svoboda je DOST VZÁCNÁ na to, abychom všichni trpěli kvůli jednoho DEBILA, který měl už tisíckrát dostat přes držku a nikoli dostat zbroják.
Toto totiž není systémové selhání, jak se snazíš podsouvat, ale naopak výjimka z pravidla potvrzující, že systém je nastaven dobře.

Protože nesmyslnýma regulacema to začíná a holokaustem to končí a přes to prostě nejede vlak.

To je sociologie a když to chceš mít všecko ausgerechnet zglajchované podle papíru, aby to podchytilo každou reálnou situaci, tak to je pitomost kolosálních rozměrů už od počátku.

Tak jak to předvádí naše debilní EU. Jak já to tak pozoruju, jak to ti ouřadové vedou, tak těsně potom, co se položíme ekonomicky, tak skončíme podle regulí, organizovaně a za zpěvu budovatelských písní v Osvětimi, i kdyby to zachránilo jeden život.

A to je zhruba tak myšlenka, ze kterou se ztotožňuji tak zásadně, že tvoří 99% mého stanoviska. Svět prostě není černobílý a kvůli jedné sedmnáctky a dvou důchodců neodepíšeme 10miliónů obyvatelů ČR a neuděláme z jejich života peklo plné byrokracie a předpisů.


úte 05.11.2013, 15:34
Profil
VIP člen
Uživatelský avatar

Registrován: 03/2005
Příspěvky: 13159
Bydliště: mám
Příspěvek Re: Střelec na Frýdecko-Místecku zabil dědečka a vnučku, jej
jry2000: kdyby chleba, ale co teprv takovy dihydrogenmonoxid (DHMO)! Ten tu byl jeste drive, nez nejaky chleba a je jeste vic nebezpecny a to nejenom pro lidi!

Citace:
Nebezpečné vlastnosti

:arrow: Skládá se z výbušného vodíku a z kyslíku, který podporuje hoření,
:arrow: je znám též jako kyselina hydroxylová a je hlavní součástí kyselých dešťů,
:arrow: plynné skupenství DHMO je hlavním viníkem skleníkového efektu a tím globálního oteplování,
:arrow: významně se podílí na erozi přirozené krajiny,
:arrow: urychluje korozi (rezivění) mnoha kovů,
:arrow: může zavinit selhání nebo zkrat elektrických zařízení a snižuje účinek automobilových brzd,
:arrow: byl nalezen v nádorech pacientů zemřelých na rakovinu,
:arrow: už ve 75% kapalného skupenství je extrémně žíravý, dokonce dokáže rozpustit i sám sebe.
:arrow: Velmi škodlivý lidskému organismu. Toxické účinky se projeví až po delší době, ale jsou smrtelné. Byl proveden pokus, kdy sto osobám byl podán pouhý jeden mikrogram dihydrogenmonoxidu a během několika dní všechny subjekty zemřely na dehydrataci. Na druhou stranu by ale tedy možná dihydrogenmonoxid mohl být využit jako pomalé, leč účinné vysoušedlo.


Dalsi informace:
:arrow: http://www.dhmo.org/
:arrow: http://www.matthew.at/dhm.pdf
:arrow: http://necyklopedie.wikia.com/wiki/Dihydrogenmonoxid

_________________
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek


úte 05.11.2013, 16:17
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
VIP člen
Uživatelský avatar

Registrován: 03/2005
Příspěvky: 13159
Bydliště: mám
Příspěvek Re: Střelec na Frýdecko-Místecku zabil dědečka a vnučku, jej
Na služebně, kde vyslýchají střelce z Raškovic, zasahovala sanitka

K policejní služebně ve Frýdku Místku byla v úterý dopoledne přivolána záchranná služba. Policie se k zásahu odmítla vyjádřit, je ale pravděpodobné, že na místo zdravotníci vyjeli k útočníkovi z Raškovic, kterého tam policisté vyslýchají.

„K události ve Frýdku Místku nebudeme podávat žádné informace,“ řekl Novinkám mluvčí frýdecko-místecké policie Vlastimil Starzyk. Na dotaz, jestli zásah sanitky souvisí s případem v Raškovicích, odvětil: „V tuto chvíli se opravdu nebudeme vyjadřovat, ale informace se chystají a bude je podávat krajské ředitelství.“

„Zasahovali jsme u muže s nahlášeným kolapsem. Pacient byl ošetřen na místě,” uvedl mluvčí záchranářů Lukáš Humpl a doplnil, že nešlo o policistu.

Podle zjištění Novinek podezřelý, kterého policie zadržela po střelbě, učil na střední škole gastronomie, oděvnictví a služeb ve Frýdku Místku. Na školu chodila také dívka, kterou muž zřejmě učil. Vedení školy se k učiteli a incidentu odmítlo vyjádřit.

Podle Moravskoslezského deníku čekala dívka s učitelem dítě.

Střelba z rodinného domu v Raškovicích zazněla kolem pondělní páté hodiny odpolední. Útočník přijel do domu, kde bydlela 17letá dívka se svými rodiči a prarodiči, s manželkou, která zůstala v autě a přivolala policii. Útočník měl u sebe tři zbraně. V domě zastřelil 74letého muže a dívku, ve vážném stavu byla do nemocnice převezena ještě 71letá žena.

Až výjimečný trest
Lehce zraněného pachatele policisté zadrželi. Kriminalisté celou obec uzavřeli a nikoho do ní nepouštěli. Uzavřena byla až do úterních dopoledních hodin.

Podle dosud nepotvrzených informací za činem mohla být neopětovaná láska. Útočník také v minulosti vlastnil živnostenský list na výuku anglického jazyka, který ale po dvou letech pozastavil.

Sousedé jsou činem zhrozeni, rodina prý byla bezproblémová. Matka dívky pracuje v obci jako zdravotní sestra, otec podniká zřejmě v autoopravárenství a zámečnictví.

Kriminalisté čin vyšetřují jako vraždu, pachateli v případě odsouzení hrozí až 20 let vězení nebo výjimečný trest. Policie další informace sdělí na tiskové konferenci ve středu dopoledne.

Puvodni odkaz:
:arrow: http://www.novinky.cz/krimi/318267-na-s ... nitka.html

Ze by jim "uklouz v koupelne"? *2633* *3* *47*

_________________
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek


úte 05.11.2013, 16:49
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Registrován: 10/2012
Příspěvky: 310
Příspěvek Re: Střelec na Frýdecko-Místecku zabil dědečka a vnučku, jej
Hehe, dívka lásku neopětovala, ale čekala dítě ? Zajímavé.
Jestli nás pisálci informují tak kvalitně, jak kvalitní mají ilustrační fota, tak asi začnu věřit na neposkvrněné početí. :roll:

Kurec, když to neví stopro, tak ať raději nic neříkají.


Naposledy upravil npc051 dne úte 05.11.2013, 17:51, celkově upraveno 1úte 05.11.2013, 17:49
Profil
Exot fóra
Exot fóra

Registrován: 04/2006
Příspěvky: 978
Příspěvek Re: Střelec na Frýdecko-Místecku zabil dědečka a vnučku, jej
Májo, ten člověk jenom odmítá, aby se ovlivněnost násilím v počítačových hrách brala jako jediná příčina. S tím já nemám žádný problém.

Nevím, kdo a jak by mohl vyvrátit následující tvrzení:

a) Vystavení člověka násilí v médiích a počítačových hrách zvyšuje jeho toleranci k násilí a mění postoj k násilí.

b) Činnost trénovaná někdy několik hodin denně na realistickém simulátoru (dneska jsou hry i v 3D, s realistickým zvukem atd) zvyšuje toleranci k této činnosti, přivyká člověka na tuto činnost, zvyšuje dovednoti člověka v této činnosti. Mimochodem, pokud někoho mohla tak silně ovlivnit promitivní nerealistická hra Doom, co dneska s děckama dělají ty super realistické hry?

To co se včera stalo pravděpodobně mohl udělat jenom psychopat. Ale i psychopati se učí, vnímají, zvykají si na věci, mění se. Pokud takový psychopat vystavený od dětství masivnímu vlivu násilí v médiích a hrách, pokud denně v televizi vidí několik mrtvol a lidi kropící se vzájemně ze zbraní, jako by to byla běžná lidská činnost, pokud denně v realistickém simulátoru zavraždí stovky lidí, pročpak by to neudělal i doopravdy? Je to přece úplně normální a běžné, ne?

Jak řekl ten vrah, který realizoval to, co předtím trénoval v grand theft auto: Život je počítačová hra. Některým lidem ten rozdíl prostě nedojde. Někteří lidí jsou psychopati, někteří lidi jsou tupí.

Já jsem neměl jasný postoj k tomu, jestli by měly být povinné psychotesty na zbroják nebo ne. Teď si myslím, že by to vhodné bylo. Ať si je ale stát zaplatí. Že jsou střelné zbraně nejvhodnější k zabíjení je prostě fakt. Že se dá zabíjet spoustou dalších způsobů a důležitý je zlý úmysl který sám o sobě nemá se střelnými zbraněmi nic společného je sice pravda, ale...


úte 05.11.2013, 17:51
Profil

Registrován: 10/2012
Příspěvky: 310
Příspěvek Re: Střelec na Frýdecko-Místecku zabil dědečka a vnučku, jej
Stepane... prosim te... nemysli uz. :lol:

Anebo zakaz koktejl drog, zneuzivani v detstvi, clenstvi v gangu, hrani her a nasili. Zaved novou EU komisi pro drogy, zneuzivane deti, clenstvi v gangu, hrani brutalnich her a nasili, zamestnej v nich 1000 dalsich uredniku a oni po 10 letech praxe prijdou s fenomenalnim odhalenim, ze ten obecne proflaklej cigan ktery uz 10x sedel natvrdo je rizikovej, protoze uz jako decko kradl ostatnim detem mobily a kola aby mel na drogy, vsecky mlatil, protoze z domova nic jineho nezazil a pokud mu neco zbylo, tak to prohral na automatech.

Tak uz se konecne vzbud. To neni prace pro komisi a psychotestujiciho psychologa (ktery to dela maximalne tak pro prachy) le je to prace pro mistni samospravu a obecniho policajta, ktery si toho cigose pohlida a postavi do late.

Zadny urednik nikdy nic dobreho neudela az na vyjimku potvrzujici pravidlo.


úte 05.11.2013, 17:59
Profil
VIP člen
Uživatelský avatar

Registrován: 03/2005
Příspěvky: 13159
Bydliště: mám
Příspěvek Re: Střelec na Frýdecko-Místecku zabil dědečka a vnučku, jej
Asi tak, on by furt vsechno jenom zakazoval. To, ze jsou psychotesty neucinne uz nam historie x krat ukazala (a to vcetne specializovanych pro nastup k policii). To, ze jeden magor z tristatisic "ujede" jeste vubec nic neznamena. Respektive znamena to pouze to, ze pokud by je nezastrelil, tak je mohl ubodat nozem, umlatit sekerou nebo treba rozjezdit autem. Ta zbran v tomto pripade byla pouze PROSTREDKEM.

_________________
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek


úte 05.11.2013, 18:20
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Registrován: 11/2011
Příspěvky: 630
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: Střelec na Frýdecko-Místecku zabil dědečka a vnučku, jej
Tak podle kamosek, co dostaly svou vterinu slavy pred kamerou byl ucitel "divny" a obet s nim rozjela flirt (ackoliv s nekym chodila) a pote, co se do ni zamiloval, ho kopla do...


úte 05.11.2013, 19:58
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 09/2007
Příspěvky: 1251
Bydliště: LKPR
Příspěvek Re: Střelec na Frýdecko-Místecku zabil dědečka a vnučku, jej
Stepane, že NEVÍŠ je zcela zřejmé.........a ten zbytek...........ten svědčí jen o tom, že opravdu nemyslíš, natož logicky. Bláboly o psychotestech a ještě placenejch státem.........ty woe, ty vůbec netušíš, která bije a co je jejich skutečným cílem..........

_________________
Savage 110FP-Bgg, CBT-40, G43
http://biggles027.rajce.idnes.cz http://http://bgg27jk.wix.com/cvakal-biggles http://www.flickr.com/photos/117547163@N07/sets/ http://500px.com/jikopinec


úte 05.11.2013, 20:42
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: 07/2012
Příspěvky: 165
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: Střelec na Frýdecko-Místecku zabil dědečka a vnučku, jej
btw něco z doby před počítači v rodinách (9.7.1970): Česká národní rada
„..Vážnou otázkou je kriminalita mládeže. Podíl mladistvých na kriminalitě od r. 1960 stále stoupá a dosáhl v r. 1969 10,5 % z počtu všech odsouzených. Základní příčinou je skutečnost. že v posledních letech dochází u části mládeže k prohlubování mravního narušení. Převažuje negativní působení rodiny, rozrušené nebo neúplné s nízkou morální nebo kulturní úrovní nebo zatížené alkoholismem rodinných příslušníků. Nedostatečný dohled zaměstnaných rodičůbývá též někdy jednou z příčin trestné činnosti. Z ostatních příčin je to zejména negativní vliv dospělých osob mimo okruh rodiny, nedostatky ve spojení školyči závodů s rodiči, jakož i negativní vliv part a morálně narušených jedinců.Zvyšuje se podíl alkoholu jako příčiny kriminality mládeže. Počet mladistvých, kteří se dopouštějí trestné činnosti pod vlivem alkoholu, je poměrně vysoký a rok od roku vzrůstá. Vliv alkoholu se nejvíce projevuje u trestného činu výtržnictví, ublížení na zdraví, rvačky, útoku na veřejného činitele a v poslední době též trestného činu loupeže…“


život jde dál, pokrok nezastavíš, vždycky bylo a bude třeba nějak obhájit zvyšování přídělu finančních prostředků.. (ovšem kdyby to tak šlo dál, kde by byla kriminalita dnes? ;-))

výhody pistole (rychlá dostupnost, výkon, spolehlivost) jsou současně nevýhody u činů spáchaných v krátkodobých psychických poruchách, zejména u sebevražd. Ano. Totiž hledání špagátu a pevné skoby v paneláku, účinných léků nebo místa kam se dá hopsnout, zabere čas použitelný mj. na rozmyšlení.. Tady se Štěpánem souhlasím. Jinak ale, jak napsal zmíněný K. Čapek, schopnost generalizace je jeden z nejvíce nemorálních darů člověku (velmi nepřesná citace)! Takže tak :-D


stř 06.11.2013, 9:23
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 06/2012
Příspěvky: 169
Bydliště: Brno-venkov
Příspěvek Re: Střelec na Frýdecko-Místecku zabil dědečka a vnučku, jej
Už je to tady, arzenál :)
http://ostrava.idnes.cz/policie-obvinila-ucitele-vraha-z-vrazdy-doma-mel-zbrojni-arzenal-pxv-/ostrava-zpravy.aspx?c=A131106_101811_ostrava-zpravy_jog

Citace:
Vrah měl u sebe tři pistole. Při následné domovní prohlídce našli policisté dalších šest zbraní a šest tisíc nábojů. Mezi nimi i například opakovací brokovnici. "To není zrovna obvyklá zbraň pro civilní osobu," poznamenal Kužel, ale dodal, že všechny zbraně měl legálně.


Takže brokovnice je neobvyklá, hmm... :lol:

_________________
Almighty 6mm


stř 06.11.2013, 10:33
Profil

Registrován: 11/2011
Příspěvky: 630
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: Střelec na Frýdecko-Místecku zabil dědečka a vnučku, jej
Beaver: Ehm, proc se dopoustis stejne manipulace jako novinari a vkladas mu do ust neco, co (alespon podle citovaneho textu) nerekl? Ale kdyz je prilezitost si kopnout...

Nevim, jestli je nejaka dostupna statistika, ale ze mezi civily bude opakovaci brokovnice v mensine bych klidne veril (vetsina budou lovecke dvouranne).


stř 06.11.2013, 10:46
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 01/2012
Příspěvky: 367
Bydliště: Na stromě
Příspěvek Re: Střelec na Frýdecko-Místecku zabil dědečka a vnučku, jej
...děkujeme, novináři :( Toho jsem se obával:

Citace:
když má někdo doma devět střelných zbraní nepřijde mi to normální, navíc si k tomu přidáme že majitel nebyl zcela v pořádku a máme tu jasný důkaz že dnešní úprava má nějaké chyby.....

Citace:
...Smutný je že dnes má zbráň kdekdo a osobně si myslím že slušnej člověk zbráň prostě nepotřebuje...co Vy na to páni konšele :((

Citace:
Každopádně není standardní mít doma několik zbraní.


npc051: amen.


stř 06.11.2013, 10:49
Profil

Registrován: 01/2012
Příspěvky: 694
Bydliště: Ostravsko
Příspěvek Re: Střelec na Frýdecko-Místecku zabil dědečka a vnučku, jej
Beaver - nevím, co se Ti na té formulaci nelíbí, já soudím, že je velmi korektní a na policistu až neuvěřitelně korektní.
A s názorem, že brokovnice (opakovací) "není zrovna obvyklá zbraň pro civilní osobu" se plně ztotožňuji - pokud ji budeme chápat tak, jak ji pan Kužel zjevně mínil, s přihlédnutím k jakémusi poměru mezi zbraněmi "obvyklými" (pistole a revolvery) a "neobvyklými".
Stejně tak souhlasím s názorem, že mít doma 9 legálně držených zbraní je svým způsobem "úchylka", dejme tomu sice srovnatelná s úchylkou být sběratelem třeba "angličáků", nebo mašinek, leč z pohledu normálního ovčana úchylkou značně nebezpečnější.
Nicméně tady bych i já viděl určitý prostor, kdy dejme tomu při vlastnictví zbraní v počtu větším než 4-5 kusů, by psychotesty byly povinné.


Naposledy upravil Lars dne stř 06.11.2013, 11:01, celkově upraveno 1stř 06.11.2013, 11:00
Profil
VIP člen
Uživatelský avatar

Registrován: 03/2005
Příspěvky: 13159
Bydliště: mám
Příspěvek Re: Střelec na Frýdecko-Místecku zabil dědečka a vnučku, jej
E-Ryc: jake manipulace? Vzdyt on pouze znegoval jeho vyrok, nic vice, nic mene.

Taky jsem nepobral tohle tvrzeni:
Citace:
Dále měl v zásobě i samopal vzor 58.

To by pan krajsky sef mohl vedet, ze to neni:
a) zadny samopal
b) urcite ne "vzor 58"
c) je to obycejna puska

No jo, ale to by pred novinari nevypadalo tak senzacne, ze? *71* Hlavne, ze tim prilil olej do ohne.

EDIT: Lars ja bych tedy zadny prostor pro psychotesty nevidel. Uz bylo x-krat prokazano, ze je to na urovni sarlatanstvi a akorat to stoji cas, penize a je prostorem pro moznou korupci.

_________________
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek


stř 06.11.2013, 11:00
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 06/2012
Příspěvky: 169
Bydliště: Brno-venkov
Příspěvek Re: Střelec na Frýdecko-Místecku zabil dědečka a vnučku, jej
E-Ryc píše:
Beaver: Ehm, proc se dopoustis stejne manipulace jako novinari a vkladas mu do ust neco, co (alespon podle citovaneho textu) nerekl? Ale kdyz je prilezitost si kopnout...

Nevim, jestli je nejaka dostupna statistika, ale ze mezi civily bude opakovaci brokovnice v mensine bych klidne veril (vetsina budou lovecke dvouranne).


Nikomu nikam nic nevkládám - beru kus z článku, co mě zaujal. Neznám žádného myslivce ani lovce - na druhou stranu lidi co znám a mají brokovnice, tak mají pumpu. Je možné, že to deformuje můj pohled na věc.

Lars píše:
Stejně tak souhlasím s názorem, že mít doma 9 legálně držených zbraní je svým způsobem "úchylka", dejme tomu sice srovnatelná s úchylkou být sběratelem třeba "angličáků", nebo mašinek, leč z pohledu normálního ovčana úchylkou značně nebezpečnější.

Sběratele mečů, mačet nebo nožů nikdo neeviduje. Přitom jsou volně prodejné. Takže na mě to působí jen jako takové klasické bububu, bojte se bojte, existují lidi, co můžou rozputat třetí světovou.

_________________
Almighty 6mm


stř 06.11.2013, 11:09
Profil

Registrován: 01/2012
Příspěvky: 694
Bydliště: Ostravsko
Příspěvek Re: Střelec na Frýdecko-Místecku zabil dědečka a vnučku, jej
Satan - "..už bylo x-krát prokázáno.."
Bohužel jde o stejný případ demagogie, kterou my střelci vytýkáme svým oponentům.
Kdy bylo dokázáno, kým, kde jsou nějaký výsledky proběhlých výzkumů k nahlédnutí?
Je to přece individuální, jsou psychologové šmejdi a určitě (tedy snad určitě, alespoň já v to věřím, tak jako Ty nevěříš) i psychologové, kteří chtějí pomoci.
Ať se Ti to líbí, nebo ne - vlastnictví devíti zbraní už nějaká forma "úchylky" je, může to být obyčejné sběratelské nadšení, ale může to být i známka něčeho horšího, směřujícího k budoucímu průseru. Nikdo si přece nepřejeme žádnou perzekuci nás střelců, ale v takovém případě se mi jako správným, aby prostě bylo na psychologovi, aby oddělil zrno od plev..


Naposledy upravil Lars dne stř 06.11.2013, 11:11, celkově upraveno 1stř 06.11.2013, 11:09
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 431 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
 cron


Powered by phpBB © phpBB Group, designed by STSoftware, český překlad – phpBB.cz

Doporučujeme: XBMC KODI