Strelec v CB


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Strelec v CB

Příspěvek od cmk » úte 25.7.2006, 21:31

http://www.novinky.cz/krimi/muz-v-cesky ... 4de5t.html

Postrachem českobudějovické Volfovy ulice na sídlišti Máj je střelec se vzduchovou pistolí. Ten míří na chodce mezi panelovými domy a už zasáhl čtyři lidi včetně dítěte. Policisté zatím neví, kdo po lidech v jejich domech střílí.

25.7. 2006 17:01
ČESKÉ BUDĚJOVICE - "V době od 20 června do 23. července zasáhl už dva dospělé do zad a krku, ti ale nevyhledali lékaře. Vystřelil však i na mladistvého a dítě, kteří byli ošetřeni v nemocnici. Lékaři jim museli z podkoží vyjmout diabolku, kterou policisté zajistili," sdělila Právu mluvčí českobudějovické policie Lucie Ptáčková.

Místní mají obavy o své zdraví i o děti. "Nevím kdo se něčím takovým může bavit, ale každopádně mám strach. Podle toho, kde lidi trefil, se dá předpokládat, že pálí odněkud z okna. Nikdo z místních ho, ale neviděl. Zaráží mě, že se nezastaví ani před dětmi, které může zranit. Bojím se chodit domů a cestu před těmito paneláky téměř utíkám," zlobila se jedna z obyvatelek panelového domu.

Lékař českobudějovické záchranné služby Lumír Mraček upozornil, že počínání střelce může být zdraví i velmi nebezpečné. "Je pravda, že vzduchovka nemá takovou průraznost, ale pokud náboj zasáhne například děti do oblasti očí, kde je měkká tkáň, může se stát velké neštěstí," konstatoval Mraček.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » úte 25.7.2006, 21:32

To musi bejt hrozny hovado...

Uz vidim zase ty clanky v novinach - "Sileny strelec v CB, zakazme zbrane"
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1163

Registrován: úte 20.12.2005, 22:29

Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od Lukáš Koukal » úte 25.7.2006, 22:31

Když někomu rupne v bedně :evil:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 804

Registrován: pon 20.3.2006, 13:09

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Příspěvek od 4mike » úte 25.7.2006, 23:37

tomu asi v bedně nemělo co rupnout, poněvadž je evidentně vylízanej :mad:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Příspěvek od Starosta » stř 26.7.2006, 0:43

OMG takovyho kokota opravdu pohledat.
...
-censored-
...
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1122

Registrován: čtv 29.9.2005, 21:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Wien8, Praha8 ______________________ »» zbranekvalitne.cz ««

Příspěvek od MarK » stř 26.7.2006, 12:51

Tady je to i v trochu jiný verzi:

Na českobudějovickém sídlišti řádí ostřelovač Romů
Neznámý ostřelovač střílí ze vzduchovky na obyvatele českobudějovického sídliště Máj. Policisté zatím evidovali čtyři zraněné Romy, dva dospělé a dvě děti. Dva z nich museli vyhledat pomoc u lékařů v nemocnici.

"Šli jsme nakoupit se ženou a s dítětem. Najednou jsem uslyšel ránu a ucítil bolest v zádech. Až když jsem se otočil, žena si všimla, že mám v zádech zaražený diabol," popsal svůj zážitek Roman Bledý, kterého střelec zasáhl před třemi týdny.

"Zatím máme nahlášené čtyři střelby. První případ je z 20. června," uvedla policejní mluvčí Lucie Ptáčková.

O dva dny později neznámý útočník dokonce vystřelil na dvanáctiletého chlapce. Toho sanitka převezla na traumatologickou ambulanci českobudějovické nemocnice, kde chlapci náboj vyndali zpod kůže a ránu zašili čtyřmi stehy.

"V případě, že diabolka zasáhne oko, může dojít i k oslepnutí zasaženého," řekl lékař Karel Bláha ze záchranné služby.

Postřelený Rom Roman Bledý tvrdí, že mezi romskými obyvateli sídliště se říká, že z okna střílí nějaký mladík. "Míří z okna domu číslo 16 ve Volfově ulici," míní muž.

Policisté naopak určili za ostřelovačovo místo pravděpodobně domy číslo osm až deset.

"Romové požádali o pomoc i romského koordinátora. "Ti, kteří žijí ve Volfově ulici, už jsou ze situace nervózní. Děti se dokonce bojí pohybovat v okolí místa střelby. Proto jsem poprosil ředitele okresní policie o pomoc," uvedl romský koordinátor Roman Slivka s tím, že vyzývá střelce, aby se sám přihlásil.

"Nevím, jestli se jedná o duševně nemocného člověka, nebo jestli mu někdo někdy ublížil, ale střílet po lidech není správné," dodal.

Podaří-li se kriminalistům neznámého střelce zjistit, hrozí mu za trestný čin ublížení na zdraví až dva roky vězení.

zdroj
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1122

Registrován: čtv 29.9.2005, 21:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Wien8, Praha8 ______________________ »» zbranekvalitne.cz ««

Příspěvek od MarK » stř 26.7.2006, 12:59

MarK píše:Děti se dokonce bojí pohybovat v okolí místa střelby.
Jestli mu dětičky každej tejden vybrali sklep nebo auto, tak možná "sniper" dosáhl svého... :shock:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Příspěvek od Starosta » stř 26.7.2006, 13:04

MarK: Tak s takovymhle postupem silne nesouhlasim a porad mi to prijde jako kretenismus prvniho radu. I kdyby to bylo tak jak pises, nic tim nevyresi, akorat postihuje civilni nezucastnene cile za ucelem msty vuci cele spolecnosti, snahou o demoralizaci obyvatelstva, nebo zviditelneni sama sebe ci svych nazoru. To je, myslim, presne definice terorismu - k tomu verejny ohrozeni a samozrejme zamerny ublizeni na zdravi - naparil bych mu v souctu aspon deset let - cikani, necikani, na vsechny stejnej metr :!:
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1122

Registrován: čtv 29.9.2005, 21:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Wien8, Praha8 ______________________ »» zbranekvalitne.cz ««

Příspěvek od MarK » stř 26.7.2006, 13:13

Tím jsem nemyslel že mu to schvaluju. Samozřejmě je to idiotský chování... To byla jen taková poznámka nezůčastněného :P

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » stř 26.7.2006, 13:35

Beztaj je zajimavy, jak ta zprava dostane hned jinej rozmer :-)
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Příspěvek od Starosta » stř 26.7.2006, 13:48

cmk: Prirozenej rasismus v kazdem z nas...?
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Příspěvek od pitt » stř 26.7.2006, 14:41

ono to nemusí být o rasizmu,ale o zkušenostech.K nám do práce jezdí spousta cigošů co dřou jak mezci a dá se s nima dobře pokecat,ale jak jdu přez město a vidím partičku nástiletejch,nebo rodinku v nákupáku,tak se mě "otvírá kudla"
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1277

Registrován: stř 05.7.2006, 17:10

Zbraň: Glock 17 Gen4

Bydliště: Praha

Příspěvek od para » stř 26.7.2006, 18:16

co k tomu říct?! *38*
"Only the dead have seen the end of war."
Uživatelský avatar

Příspěvky: 373

Registrován: pát 12.5.2006, 15:00

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvek od String1 » čtv 27.7.2006, 8:31

Co k tomu říct? No na všechny stejnej metr a to je ten problém, cikán tě napadne, ty se bráníš a jsi ten špatný, néé rasizmus ... a pak něco povídejte o stejném metru :-/
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » čtv 27.7.2006, 10:24

String1: stejnej je leda ten metr, kterym se berou rozmery na rakev *40**49*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 705

Registrován: úte 18.4.2006, 14:29

Zbraň: GLOCK

Bydliště: DOMA

Příspěvek od stengan » čtv 27.7.2006, 10:25

Já bych provedl nějakou humanitární pomoc-třeba odstřelovači uspořádat zbýrku na pořádnou flintu a mega patron a každej měsíc bych mu platil hostování v jiném městě aby to vypadalo jako služba lidu :lol:

Jínak pokud se tíče rasizmu kterej určitě nějakej dobrák taky nadhodí hned posléze odeslání tohoto přízpěvku tak to může říct třeba té okradené babičce včera v tranvaji co ji sebral důchod cikán a ona měla vystačit s necelou tisícovkou do nějakého 20.8 něž ji příjde další důchod dost mě to nasr.lo a když bych toho hajzlíka černýcho dostal do pazoury tak jsem si dnes zkoušel pruhovanej mundur tak na dvacet let,ale protože jsem ho neměl možnost odchytit tak jsem babce aspoň přispěl pětikilem z důvodu že nemá nikoho kdo by jí pomohl.stengan :wink:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Příspěvek od Starosta » čtv 27.7.2006, 10:35

stengan: Jsem absolutne pro. Ma to jedinej hacek.
Jak poznas skrz puskohled ty spatny? Podle Tvyho podpisu to proste resit nejde.
To by takhle nekdo mohl krome jinych "vyresit" i Tebe, protoze mas holou hlavu a nevi, zes dal petikilo okradeny babce.
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --
Uživatelský avatar

Příspěvky: 705

Registrován: úte 18.4.2006, 14:29

Zbraň: GLOCK

Bydliště: DOMA

Příspěvek od stengan » čtv 27.7.2006, 10:44

Tak na to mužeš bejt klidně i barvoslepej stačí vidět černou a je to :lol: :lol: :lol: stengan
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Příspěvek od Starosta » čtv 27.7.2006, 10:44

stengan: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --
Uživatelský avatar

Příspěvky: 705

Registrován: úte 18.4.2006, 14:29

Zbraň: GLOCK

Bydliště: DOMA

Příspěvek od stengan » čtv 27.7.2006, 10:49

Dnes je obzvlášť podařenej den "co myšlenka to perla a co perla to prase"
stengan :wink:

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz