STŘELECTVÍ - zkušenosti, apod.


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Příspěvky: 173

Registrován: pon 19.5.2014, 22:28

Zbraň: Glock 26...mimo jiné

Bydliště: Brno

Re: STŘELECTVÍ - zkušenosti, apod.

Příspěvek od jost » úte 05.1.2016, 15:44

koukám že jsi zase upravil příspěvek tak chorobné lhaní hmm ...,,podle sebe soudím tebe" :wink:
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: STŘELECTVÍ - zkušenosti, apod.

Příspěvek od reddog » úte 05.1.2016, 15:47

no ono obecně editování příspěvků by se mělo dít hlavně tak, aby bylo jasné, co bylo editováno. ideálně použít edit a dole napsat co a proč. obzvlášť tehdy, kdy edit mění původní znění komentu. vlastně nejideálnější je needitovat vůbec :mrgreen:

edit:
editovat třeba takhle :wink: , neměním nic na původním textu, ale doplňuji...
:wink:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 804

Registrován: pon 20.3.2006, 13:09

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: STŘELECTVÍ - zkušenosti, apod.

Příspěvek od 4mike » stř 06.1.2016, 7:58

pokud v 16:05 reaguji na post z 15:31
a Vy jej 16:11 editujete
pak nevidím nic divného na tom, že jej také edituji a to v 16:18
neboť proklikat se výpisem činností modů za měsíc prosinec chvíli trvá
a já se potřeboval ujistit že doopravdy opět jen lžete.

jinak by můj post nenavazoval na změněný obsah předešlého postu :idea:
Hi, my name is Mike. I'm a Saigaholic
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: STŘELECTVÍ - zkušenosti, apod.

Příspěvek od reddog » stř 06.1.2016, 8:20

Zajimave :mrgreen:

Příspěvky: 173

Registrován: pon 19.5.2014, 22:28

Zbraň: Glock 26...mimo jiné

Bydliště: Brno

Re: STŘELECTVÍ - zkušenosti, apod.

Příspěvek od jost » stř 06.1.2016, 11:22

tohle fakt začíná být zajímavý :lol: jediný argument pořád dokola opakovat o lhářích hmm :roll: a víš moc dobře co to bylo za editaci taky sem jí napsal :wink: oprvil sem slovo ,,á propo" ostatně sem to psal že ho opravím když jsem byl tebou upozorněn že se píše jinak :)..trošku divný pak zrovna touhle úpravou oponovat od tebe řekl bych!
Jinak sem tedy zvědav kde na střelectví z mích sedmy příspěvků.. kterých si sem dva dal... dva byly stejný inzeráty na kompenzátor a zbytek adminem smazán včetně inzerátů tak příspěvku chceš najít dvacet stránek :lol:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 804

Registrován: pon 20.3.2006, 13:09

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: STŘELECTVÍ - zkušenosti, apod.

Příspěvek od 4mike » stř 06.1.2016, 11:50

jost píše:tohle fakt začíná být zajímavý :lol: .... oprvil sem... mích sedmy ......
jojo, zajímavý
opravujte dál
Hi, my name is Mike. I'm a Saigaholic

Příspěvky: 173

Registrován: pon 19.5.2014, 22:28

Zbraň: Glock 26...mimo jiné

Bydliště: Brno

Re: STŘELECTVÍ - zkušenosti, apod.

Příspěvek od jost » stř 06.1.2016, 12:04

:lol: :lol: mobil no :wink:

Asi budu muset napsat celou story o co vlastně šlo :wink: co ty chromovaný vidle??? :roll:
provedena úprava doplnění: napíši to až na PC aby jsi neupozorňoval na hrubky a mohl se soustředit na tex :wink:
Naposledy upravil(a) MujGLOCK.com dne stř 06.1.2016, 12:49, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Sloučeny dva po sobě jdoucí příspěvky! Porušení bodu 6 pravidel!

Příspěvky: 168

Registrován: čtv 16.1.2014, 14:12

Bydliště: Chodsko

Re: STŘELECTVÍ - zkušenosti, apod.

Příspěvek od Tomak » sob 20.2.2016, 11:33

Zjistil sem, že na Střelectví se asi ani nesmí poděkovat za poskytnuté rady. Už dvakrát mi to někdo smazal. A posílat sz každýmu zvlášť fakt nebudu. Zajímavý je, že někdo tam může psát cokoli kdekoli, např. "jo, to je dobrej nápad" v klidu projde, ale slova díků sou asi navíc. Zabírá to moc místa nejspíš. Prostě mazat poděkování mi přijde ubohý a dost mě to zklamalo.
G17gen4, G19gen4, G43, SW MP9, Mossberg M590, SKS, CZ 858

Příspěvky: 154

Registrován: stř 13.1.2016, 0:24

Zbraň: 26

Re: STŘELECTVÍ - zkušenosti, apod.

Příspěvek od ggrand » ned 21.2.2016, 12:12

Zbytečné téma, stačí si to tam trochu projít. Modi tam utínají plodné a zajímavé diskuse+občas něco přemístí bez odkazu a tak. . Prostě zabité to tam je. Nejúsměvnější je registrace *78*
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: STŘELECTVÍ - zkušenosti, apod.

Příspěvek od reddog » ned 21.2.2016, 13:09

jost:
napíšeš sem tedy "celou story"? :wink:

ggrand:
proč je nejúsměvnější registrace? Ono už je to pár let, co jsem se tam registroval, tak bych rád znal novinky. Klidně se s námi poděl o info. Mmch, pokud tam podle tebe může vzniknout plodná debata a moderátoři ji z nějakého důvodu zavřou, nic ti nebrání pokusit se případně rozvést téma i tady :wink:

Příspěvky: 154

Registrován: stř 13.1.2016, 0:24

Zbraň: 26

Re: STŘELECTVÍ - zkušenosti, apod.

Příspěvek od ggrand » ned 21.2.2016, 18:56

Třeba perla z dneška :
mod: (o K100) Noseni se resi jinde. Uzivatelsky vlastnosti Kaceny - zde!
napomenutý : Výborný, skvělý!!! A já v týdnu řešil s jiným adminem, že jsem na toto téma založil samostatné vlákno (Ozub x "až dolů) a on sám to sem přesunul a ještě mi ze začátku dal napomenutí. Možná by bylo fajn, kdybyste se sjednotili, víte hoši?

Co se týče registrace, tak platit za to, že tam můžu něco sesmolit, či jinými slovy vložit svoje moudra a tím zvýšit někomu hodnotu fora, to je fór, ne?
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: STŘELECTVÍ - zkušenosti, apod.

Příspěvek od reddog » ned 21.2.2016, 19:56

No vidíš. To o Kačenách klidně sděl i ostatním, někteří ji tady mají. Ke stavu sporu na Střelectví se konkrétněji vyjádří nejspíše 4mike :wink: . A že se za registraci platí je sice možná nepříjemné, ale nejspíše se to každý dozví před tím, než registraci provede, takže je tak nějak na každém, zda ty peníze zaplatí a investice mu něco přinese, nebo na to hodí bobek a nebude se nadále virtuálním prostorem Střelectví (co by fora) vůbec zabývat. Mně osobně nepřijde nic špatného na tom, že si někde řeknou o prašule. Je to jejich politika.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 102

Registrován: ned 18.6.2006, 11:05

Zbraň: Glock 17 + 26

Bydliště: Zlín

Re: STŘELECTVÍ - zkušenosti, apod.

Příspěvek od Zefran » ned 21.2.2016, 21:21

ggrand: na strelectvi jsi pod prezdivkou "Tomak"? Jinak na strelectvi je proste politika mazat zbytecne zvasty. Tim nechci rict, ze schvaluji smazani podekovani, ale asi vi proc to delaji. Kazdy den jsou tam odhadem desitky otazek a pak kdyz si procitas neco a ctes porad dokola veci typu: Diky / diky moc / jste perfektni apod., tak to taky prestane bavit. Je to proste jejich pisecek a na tom rozhoduji o babovickach oni.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 599

Registrován: čtv 10.4.2014, 21:26

Zbraň: Glock 19

Bydliště: Pečky

Re: STŘELECTVÍ - zkušenosti, apod.

Příspěvek od Bukowsky » ned 21.2.2016, 21:59

Také si nemyslím, že by těch pár desetikorun někoho mělo zabít - jejich hřiště, jejich pravidla... Osobně tam nějakou dobu funguju a nikdy jsem se nedostal do žádného konfliktu s diskutujícími, adminem, ani pravidly - pohybuji se i na fórech, kde musím hlavu sklonit mnohem níže ;-) Vše je to jen o tom, jestli mám potřebu či nutnost být členem - od toho se odvíjí jakákoliv další ochota něco platit.

Navíc zdaleka ne každý svými příspěvky zvyšuje hodnotu fóra, s takovým tvrzením bych zacházel velmi opatrně :-D

Příspěvky: 154

Registrován: stř 13.1.2016, 0:24

Zbraň: 26

Re: STŘELECTVÍ - zkušenosti, apod.

Příspěvek od ggrand » ned 21.2.2016, 22:43

Nene, registrovaný tam nejsem. A co se týče hodnoty ... každý klik či člen zvyšuje reklamní hodnotu. Tak jsem to taky myslel, nejenom co se informací týče. Já s jejich politikou a přístupem nesouhlasím, proto s nima nepeču :lol:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 102

Registrován: ned 18.6.2006, 11:05

Zbraň: Glock 17 + 26

Bydliště: Zlín

Re: STŘELECTVÍ - zkušenosti, apod.

Příspěvek od Zefran » ned 21.2.2016, 22:57

A jo, ja jsem si te zamenil s Tomakem hned o prispevek nad tebou. :) To posledni co jsem od Tomaka cetl na strelectvi ovsem opravdu patri smazat... Nekdy je lepsi se projit kolem klavesnice, napocitat do deseti a az pak psat.

Příspěvky: 168

Registrován: čtv 16.1.2014, 14:12

Bydliště: Chodsko

Re: STŘELECTVÍ - zkušenosti, apod.

Příspěvek od Tomak » pon 22.2.2016, 12:01

Zefran - ne, ggrand a Tomak nejsou jedna osoba.
Nevím, co myslíš tím, že to patřilo smazat. Poděkovat je slušnost. A psát deseti lidem sz je fakt nesmysl. A to, co sem tam zveřejnil, bylo poděkování !!

Abys tomu porozuměl. Jako začátečník v přebíjení, sem vznesl dotaz v sekci "Přebíjení, otázky začátečníků", který skutečně byl z oblasti přebíjení. První chyba. Přesunuto. Promazáno. Posléze sem poděkoval za poskytnuté rady. Další chyba. Smazáno atd atd.
Zřejmě si tam admini řídí diskuzi tak, jak chtějí oni a ne, jak potřebujou diskutující.
Ale to už je jedno, uzavřel sem to a dál to neřeším.
Porušovat pravidla poděkováním už tam nebudu.
G17gen4, G19gen4, G43, SW MP9, Mossberg M590, SKS, CZ 858
Uživatelský avatar

Příspěvky: 102

Registrován: ned 18.6.2006, 11:05

Zbraň: Glock 17 + 26

Bydliště: Zlín

Re: STŘELECTVÍ - zkušenosti, apod.

Příspěvek od Zefran » pon 22.2.2016, 16:41

Taky jsem nemyslel smazani toho podekovani, ale v topicu: "zapalky, zapalkovace, odzapalkovace" jsi psal neco o aktivnich inteligentech a hura do me admini. Uz je to samozrejme smazane...

Příspěvky: 168

Registrován: čtv 16.1.2014, 14:12

Bydliště: Chodsko

Re: STŘELECTVÍ - zkušenosti, apod.

Příspěvek od Tomak » úte 23.2.2016, 20:20

Mozná sis nevšiml, že název topicu se změnil až po mém dotazu začátečníka v sekci pro začátečníky a jeho přesunu do zápalek a zapalkovačů. Do mého dotazu se jmenoval pouze zápalky a zápalkovače. Potom ve snaze nevím o co, přibylo k výše zmíněnému názvu ještě odzapalkovace. Proto ta zmínka o aktivních...
G17gen4, G19gen4, G43, SW MP9, Mossberg M590, SKS, CZ 858

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: STŘELECTVÍ - zkušenosti, apod.

Příspěvek od cmk » úte 23.2.2016, 21:14

Panove, panove...
Kazdy forum ma nejaka sva pravidla...
Strelectvi je proste vyhranenejsi jednim smerem... Muze se nam to nelibit, muzme protestovat, ale to je tak vsechno, co s tim nadelame...

To je, jako byste sli do Italsky restaurace a chteli tam knedlo-zelo-vepro nebo svickovou na smetane a pak v cesky hospode nadavali, ze vam to nechteli uvarit a kdyz uz jste si to ntruc prosadili, tak to stalo za ho*no...

Prijdu-li nekam na forum, jsem tam HOSTEM.
A kdyz jsem nekde hostem, tak se podivam, jestli se u dveri zouvaj, jestli davaj nohy na stul v obyvaku, jestli... jestli.. jestli...
Hadejte, komo mi pripominate.... "Prijdeme tam, mame svoje zpusoby, ty jsou odlisne od jejich, tak na ne nadavame a chceme, aby se oni zmenili"...
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz