střelivo do G17-poradíte mi, prosím?


Doporučení, ceny, zkušenosti, přebíjení

Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » stř 08.6.2005, 10:53

glock gunner píše:S474N:aj ty? :roll:
Co aj ja? Jinak plynovka je dobra vec maximalne na jednu vec - na zmirneni pripadnych nejasnosti, proste ji supnout utocnikovi do ruky *40**49*. Tohle samozrejme neberte jako navod !!!

Příspěvky: 50

Registrován: pát 01.4.2005, 16:31

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Trenčín

Příspěvek od glock gunner » stř 08.6.2005, 11:20

S474N: myslel som ten spolocny ranny prispevok
Uživatelský avatar

Příspěvky: 89

Registrován: čtv 26.5.2005, 21:39

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Boskovice

Příspěvek od Iren » stř 08.6.2005, 11:35

Všem moc moc dík za názory, pokusím se to porovnat v makovici. Jsem přesvědčená, že bych v případě potřeby vystřelila. Jinak bych do toho vůbec nešla.

Vrtá mi hlavou ten první plastový. Na jednu stranu dáváš protivníkovi ještě šanci, ale na druhou stranu, aby mi ten čas někdy nechyběl......... A fakt se ten plasťák někomu z vás někdy sekl, nebo jste to jen četli v ABC :P ??????

Co je to tekutá střela??????????????

Nosit zbraň s nábojem v komoře - tak to teda taky nevim, asi nee. A neptejte se mě jak natáhnu, když budu mít spocený ruce a děcko za krkem :roll:
Iren
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » stř 08.6.2005, 12:58

glock gunner píše:S474N: myslel som ten spolocny ranny prispevok
No a proc koulis tema ocima? To je to, co nechapu.
Iren píše: Vrtá mi hlavou ten první plastový. Na jednu stranu dáváš protivníkovi ještě šanci, ale na druhou stranu, aby mi ten čas někdy nechyběl......... A fakt se ten plasťák někomu z vás někdy sekl, nebo jste to jen četli v ABC :P ??????
Proc zkouset jiz overene veci? Navic nevidim vubec zadny duvod, proc pouzivat takove kombinace. Proste v zasobniku jenom EFMJ a kdyz to bude treba, tak jich pujde co nejvic ven.
Iren píše: Co je to tekutá střela??????????????
Normalni slzak, teda spis neco kvalitnejsiho, treba TW1000 ci podobny.
Iren píše: Nosit zbraň s nábojem v komoře - tak to teda taky nevim, asi nee. A neptejte se mě jak natáhnu, když budu mít spocený ruce a děcko za krkem :roll:
No to je pouze na tobe, ma to sve jak vyhody tak i nevyhody. Ale to ma jakykoliv zpusob *40*
Uživatelský avatar

Příspěvky: 287

Registrován: stř 06.4.2005, 14:47

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Rakovnicko

Příspěvek od Jonny » stř 08.6.2005, 14:46

To je ten problém. Pokud má být zbraň použita, tak má být připravena k okamžitému použití. To v případě pistole znamená mít náboj v komoře. Nemusíš dostat příležitost k natažení! Nemusíš mít druhou ruku volnou k natažení! Proto máš Glocka, který je velmi bezpečný. Proto bych zbraň, kterou nosím s sebou na obranu neupravoval na spouštích. Nesmí mít omezenou bezpečnost. Netvrdím, že nemám upravenou zbraň, ale ta je pouze pro sport a nenosím ji. Samozřejmě Izraelci propagují nemít náboj v komoře (bezpečnost, získání zbraně protivníkem), ale to se spíš týká bezpečnostních složek než SKRYTÉHO nošení.

Pokud nechceš mít náboj v komoře a nepřijít o možnost ihned ji použít při volnosti pouze jedné ruky, tak sis měla pořídit revolver a ne pistoli.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 287

Registrován: stř 06.4.2005, 14:47

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Rakovnicko

Příspěvek od Jonny » stř 08.6.2005, 14:50

Tekutá střela je obdoba nervového plynu, ale ze spreje vystříkne proud tekutiny, který se dá usměrnit na cíl a nezasáhne tolik okolí jako u klasického spreje. Dá se použít bez zjišťování směru větru, atd. Nevýhodou je, že musíš proudem zasáhnout útočníka do obličeje. Což z pár metrů nebude problém. 8)

Ivoshek: Pravda, střela může zablokovat válec, že zůstane mezi hlavní a válcem, ale to už by byla výrobní vada náboje (neměl by prach) a ne jen špatné odpálení zápalky. To, že by střela zůstala v laufu, je podobné – výrobní vada málo prachu (u obraného 2 palce zase tak dlouhý není). Zpožděný výstřel může jít mimo hlaveň z válce, pokud už bude komora otočená dostatečně. Stejně riskuji i s pistolí, kdy vyhazuji selhaný náboj a on mi může ještě opožděně vystřelit.

Iren: Zkoušeli jsme jenom brokový náboj do .40 S&W ve Waltheru P 99 a nedokázal přebít. Po vystřelení se musela prázdná nábojnice vyhodit a nabít nová.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 89

Registrován: čtv 26.5.2005, 21:39

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Boskovice

Příspěvek od Iren » čtv 09.6.2005, 10:26

S474N píše: Proc zkouset jiz overene veci? Navic nevidim vubec zadny duvod, proc pouzivat takove kombinace. Proste v zasobniku jenom EFMJ a kdyz to bude treba, tak jich pujde co nejvic ven.


Ty seš, myslím, pěknej divoch :wink:
Iren
Uživatelský avatar

Příspěvky: 89

Registrován: čtv 26.5.2005, 21:39

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Boskovice

Příspěvek od Iren » čtv 09.6.2005, 10:33

Jonny píše:Pokud nechceš mít náboj v komoře a nepřijít o možnost ihned ji použít při volnosti pouze jedné ruky, tak sis měla pořídit revolver a ne pistoli.
Asi máš pravdu, hmmmmmmmmm....... *47*
Iren
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Příspěvek od Jasik » čtv 09.6.2005, 10:44

Iren píše:S474N píše: Proc zkouset jiz overene veci? Navic nevidim vubec zadny duvod, proc pouzivat takove kombinace. Proste v zasobniku jenom EFMJ a kdyz to bude treba, tak jich pujde co nejvic ven.


Ty seš, myslím, pěknej divoch :wink:
No je, hroznej. Proto je lepší s ním kamarádit, než mu přijít do cesty jako nějaký nepřítel :lol:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 59

Registrován: sob 30.4.2005, 18:53

Bydliště: Brno

Příspěvek od g.man » čtv 09.6.2005, 20:23

Taky si dovolím přidat názor. Vše má pro i proti, ale v žádném případě nebrat plynovou pistoli. Snad jen když si na Silvestra budu chtít z balkónu odpalovat raketky. Na nošení a obranu nikdy.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 89

Registrován: čtv 26.5.2005, 21:39

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Boskovice

Příspěvek od Iren » pon 13.6.2005, 10:59

Ahoj po víkendu, nemůžu se nepochlubit :D . KONEČNĚ jsem byla na střelnici vyzkoušet to moje zlatíčko a bylo to super. Nemluvím o svých výkonech :lol:, ty byly hlavně na mířenku slabší, než bych si přála, ale při dynamické střelbě jsem si malinko vyspravila náladu (ony ty železa jsou dost velký, že jo :lol: ). Byla jsem z toho tak unešená, že jsem vystřílela všechnu svou munici a ještě si musela pujčit dvě krabky. Jestli to tak půjde dál, musím jen doufat, že zvýší mateřskou :). A taky jsem pochopila, že to bude chtít hooooodně trénovat "nasucho" a příště to snad bude lepší. Výměna zásobníku asi nemá trvat málem pět sekund, co :lol: ?
Iren
Uživatelský avatar

Příspěvky: 480

Registrován: čtv 31.3.2005, 18:58

Bydliště: Ostrava

Příspěvek od markony » pon 13.6.2005, 16:35

To uřčitě ne chceto cvik to se poda.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » pon 13.6.2005, 17:22

Iren píše:Ahoj po víkendu, nemůžu se nepochlubit :D . KONEČNĚ jsem byla na střelnici vyzkoušet to moje zlatíčko a bylo to super. Nemluvím o svých výkonech :lol:, ty byly hlavně na mířenku slabší, než bych si přála, ale při dynamické střelbě jsem si malinko vyspravila náladu (ony ty železa jsou dost velký, že jo :lol: ). Byla jsem z toho tak unešená, že jsem vystřílela všechnu svou munici a ještě si musela pujčit dvě krabky. Jestli to tak půjde dál, musím jen doufat, že zvýší mateřskou :). A taky jsem pochopila, že to bude chtít hooooodně trénovat "nasucho" a příště to snad bude lepší. Výměna zásobníku asi nemá trvat málem pět sekund, co :lol: ?
Tak to gratuluji, no suseni je potreba - teda jestli to chces nekam dotahnout. Ja to treba totalne flinkam a podle toho taky vypadaji vysledky *40* - urcite by mohli byt lepsi.

S tim zasobnikem to urcite vychytas rychleji, neboj *4*
Uživatelský avatar

Příspěvky: 421

Registrován: pát 01.4.2005, 18:57

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od SINCITYMAN » pon 13.6.2005, 19:00

Iren:Bezva,užívej si to :P

Příspěvky: 50

Registrován: pát 01.4.2005, 16:31

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Trenčín

Příspěvek od glock gunner » stř 15.6.2005, 17:18

Iren:vytaj medzi nami :-) a gratulujem ku prvej strelbe z vlastnej ... :P
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Příspěvek od Jasik » pát 01.7.2005, 11:44

Iren: Tak co je nového s tvým přítelem Gločkem. Pochlub se?
Uživatelský avatar

Příspěvky: 498

Registrován: pát 01.4.2005, 17:02

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od ikar » pát 01.7.2005, 12:14

Zeby dosla motivace ?
--- IkaR ---

!!! Radeji byt souzen jednim, nez nesen ctyrmi !!!
kdo jinemu jamu kopa, ten si prijde na docela slusne penize
Uživatelský avatar

Příspěvky: 89

Registrován: čtv 26.5.2005, 21:39

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Boskovice

Příspěvek od Iren » úte 05.7.2005, 13:27

ikar píše:Zeby dosla motivace ?
Ty aby sis nerejpnul, co :-)? Sem nějak neměla čas sem juknout, protože furt střílím :lol: . Né, kecám, párkrát jsem byla a cítím, že to potřebuje hodně hodně hodně sušit. Baví mě to pořád moc a teď malinko zuřím, protože jsem měla jít trénovat a lije. Trénuju teď hodně dvojstřel a děsně mě těší, když ty setinky ubývají a nenaperu tu druhou do křa :-). Jinak mám pučený pouzdro na IPSC a to se mi to tasí!!!

Ještě k těm přebíjenejm. Jsem vzala 1000 od Marcinka a zatim dobrý, tak doufám, že u toho zůstane.
Iren
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » úte 05.7.2005, 13:36

Iren: ty prebijeny normalni a nebo teflonove?
Uživatelský avatar

Příspěvky: 89

Registrován: čtv 26.5.2005, 21:39

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Boskovice

Příspěvek od Iren » úte 05.7.2005, 14:35

S474N píše:Iren: ty prebijeny normalni a nebo teflonove?
no tak to jsme nebrali.....co já vím- jak se to pozná? Za 2,80, řekla bych normální.
Iren

Zpět na „Střelivo“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz