střelivo do G17-poradíte mi, prosím?


Doporučení, ceny, zkušenosti, přebíjení

Příspěvky: 345

Registrován: stř 06.4.2005, 22:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Příspěvek od Ivoshek » úte 05.7.2005, 21:07

kupoval jsem u nej strely a na teflon se tvaril dost kysele, takze bcyh rekl, ze prebiji ty svoje FMJ strely... (iren: teflon je cernej polymer, viz panvicka)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 89

Registrován: čtv 26.5.2005, 21:39

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Boskovice

Příspěvek od Iren » stř 06.7.2005, 9:27

Ivoshek píše:kupoval jsem u nej strely a na teflon se tvaril dost kysele, takze bcyh rekl, ze prebiji ty svoje FMJ strely... (iren: teflon je cernej polymer, viz panvicka)
tos na to kápl, teflonovou pánvičku poznám dokonale :-), jen jsem nikdy neviděla teflonový náboje a netušila kde ten teflon jako má být :-). Ony jsou celý černý, jo? A k čemu je to dobrý?

A ještě tě chci poprosit, bude-li s kolem Brna konat nějaká smysluplná střílecí akce, dej, prosím vědět, ať se tam můžu mrknout. Dík
Iren
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » stř 06.7.2005, 9:48

Iren: kdyz se neco kona, tak vetsinou v GunClubu na Kotlarske - viz. www.gunclub.cz
Uživatelský avatar

Příspěvky: 89

Registrován: čtv 26.5.2005, 21:39

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Boskovice

Příspěvek od Iren » stř 06.7.2005, 10:44

S474N píše:Iren: kdyz se neco kona, tak vetsinou v GunClubu na Kotlarske - viz. www.gunclub.cz
dík, koukla jsem tam a o nějakých akcích ani ň :mad: . Prostě chcípl pes :(
Iren
Uživatelský avatar

Příspěvky: 421

Registrován: pát 01.4.2005, 18:57

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od SINCITYMAN » pát 08.7.2005, 7:47

Iren:Teflonové(správně poteflonované)střely mají menší tření,tj menší tlaky,vyšší rychlost,šetří hlaveň a vlastně celou zbraň,pokud je teflon udělaný správně.Měly by i lépe klouzat do hlavně ale pozor!Někdy jsou k sehnání střely které jsou teflonem "posmrkané"až se koušou :D
Uživatelský avatar

Příspěvky: 89

Registrován: čtv 26.5.2005, 21:39

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Boskovice

Příspěvek od Iren » pát 08.7.2005, 13:14

Dík za info a hezký víkend
Iren
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Příspěvek od Jasik » úte 02.8.2005, 16:21

Iren:Tak pani, pochluběj se, jak jde střílení, už máš za sebou nějaké závody, co náboje.... Jsme tu celý netrpělivý, jestli jsi se nám náhodou nezastřelila :wink:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 89

Registrován: čtv 26.5.2005, 21:39

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Boskovice

Příspěvek od Iren » stř 03.8.2005, 9:51

Dobrá zpráva-ještě jsem se nezastřelila :lol:
Střílení mě baví, to jo :-), jen máme teď doma furt nemocné děcka, tak není tolik času, jak bych si přála. Tak se snažím aspoň sušit. Zpočátku jsem se před dětmi zamykala, aby neviděli maminku blbnout po pokoji, ale teď už na to kašlu...si zvyknou, že :lol: ?
Přebíjené náboje zatím naprosto ok, žádnej špatnej.
Jak mi to jde? - nevím, jak to posoudit, snad dobře. Postupně mi spoustu věcí dochází, zkouším, uvědomuji si chyby,.......chce to moc moc nastřílet.
Na závody ale ani náhodou. Koukala jsem na propozice k tomu Brnu 25.8. a takové věci jako střílet jednou rukou-tak to jsme ještě nebrali. Snad se půjdu mrknout aspoň na to druhý kolo 30.8., jestli se tam teda může očumovat, to nevim...
Taky jsem si objednala opasek od pana Milce, tak doufám, že splní mé očekávání.
Iren
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Příspěvek od Jasik » stř 03.8.2005, 13:45

Iren: Co vím, tak ty propozice jsou všeobecné a platí pro všechny závody. Konkrétní info o tom co se bude střílet dostaneš až na místě při breefingu, ale střílení jednoruč se bát nemusíš. Zkusíme zjistit víc u pana Maláníka, ale fakt se nemáš čeho bát.. Jak už jsem napsal jinde, nejlepší trénink je závod - se stresem, pod vědomím toho, že máš být co nejrychlejší atd...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 89

Registrován: čtv 26.5.2005, 21:39

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Boskovice

Příspěvek od Iren » pát 05.8.2005, 11:17

jasik píše:Iren: Co vím, tak ty propozice jsou všeobecné a platí pro všechny závody. Konkrétní info o tom co se bude střílet dostaneš až na místě při breefingu, ale střílení jednoruč se bát nemusíš. Zkusíme zjistit víc u pana Maláníka, ale fakt se nemáš čeho bát.. Jak už jsem napsal jinde, nejlepší trénink je závod - se stresem, pod vědomím toho, že máš být co nejrychlejší atd...
Dík, seš hodnej.

Ten první termín nestíhám jsem mimo republiku, ten druhej mi taky moc nesedí, ale třeba by to šlo, fakt teď nemůžu říct. Ale moc ráda bych to minimálně viděla. V nejhorším - příště :-).
Iren
Uživatelský avatar

Příspěvky: 89

Registrován: čtv 26.5.2005, 21:39

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Boskovice

Příspěvek od Iren » ned 07.8.2005, 21:49

Tak po dnešním tréningu to vidím tak, že budu raději hrát s děckama pexeso :mad: . Děs a hrůza. Sem si myslela, že už jsem v pohodě a strhávání mám za sebou, jsem v klidu, ne 8) .....Nechápu co se stalo, absolutně mi to nechodí a zbraní to asi nebude :shock:. Snad je to normální a příšte se ty gongy nebudou tak bránit, potvory jedny prťavý. Omlouvám se za ten příval deprese, ale komu jinému to mám říct :lol: ?
Iren
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Příspěvek od Jasik » pon 08.8.2005, 10:12

Iren píše:Tak po dnešním tréningu to vidím tak, že budu raději hrát s děckama pexeso :mad: . Děs a hrůza. Sem si myslela, že už jsem v pohodě a strhávání mám za sebou, jsem v klidu, ne 8) .....Nechápu co se stalo, absolutně mi to nechodí a zbraní to asi nebude :shock:. Snad je to normální a příšte se ty gongy nebudou tak bránit, potvory jedny prťavý. Omlouvám se za ten příval deprese, ale komu jinému to mám říct :lol: ?
Nic si z toho nedělej, Já jsem v pátek při závodech taky nechápal, co se se mnou stalo, že jsem to tak pohnojil. Ale život jde dál a je potřeba chvilkové nezdary překonal a dál na sobě tvrdě pracovat :wink:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 89

Registrován: čtv 26.5.2005, 21:39

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Boskovice

Příspěvek od Iren » pon 08.8.2005, 14:16

jasik píše:Nic si z toho nedělej, Já jsem v pátek při závodech taky nechápal, co se se mnou stalo, že jsem to tak pohnojil. Ale život jde dál a je potřeba chvilkové nezdary překonal a dál na sobě tvrdě pracovat :wink:
Díky, trenére :wink: , to jsem potřebovala slyšet. Jasně, že to nevzdám!!!
Iren
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Příspěvek od pitt » stř 10.8.2005, 16:02

jestli do toho můžu kecat,tak doporučuju střelecké kurzy v GC.Ten záladní je 16.8. a další na něj navazuje hned 20.8.Na začátku tě tam učí jak nezastřelit sebe,nebo děcko co máš v náručí. :lol:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 89

Registrován: čtv 26.5.2005, 21:39

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Boskovice

Příspěvek od Iren » pon 29.8.2005, 20:30

Vidíš, s prckem v náručí jsem ještě nestřílela . Ale asi to nebudu zkoušet, teda zatím, on sebou dost mrská :lol:.
Jinak dík za tip, ale doufám, že ty nejzákladnější základy snad už mám. Konečně máme za sebou všechno prázdninování a můžu začít zase trochu trénovat. Už se těším.
Iren
Uživatelský avatar

Příspěvky: 276

Registrován: pát 17.2.2006, 7:10

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha/Kladno

Příspěvek od M a r c e l » ned 19.2.2006, 7:30

Iren píše:
Ivoshek píše:pravak nosi zbran na pravem boku, rychleji zamiris a je to bezpecnejsi...
Fakt? fakt tady není nikdo, kdo by nosil zbraň při běžným nošení vlevo?


ja to tak nosim, ale je pravda, ze je to nebezpecnejsi z hlediska drahy zbrane taseni-mireni

vse je o zvyku a o tom co komu jak sedi ...

a je s tim spojenej jeden problem - vyber pouzdra, ja si treba musel koupit Blade-Techa, na kterym je normalne nulovej sklon zbrane a da se dokonce otocit pomoci 2 sroubku tak jak mi to vyhovuje, tedy na opacnou stranu nez by tomu bylo na pravo u silne ruky ...
M a r c e l

nejdůležitější je stát na správné straně hlavně B-)))
Uživatelský avatar

Příspěvky: 276

Registrován: pát 17.2.2006, 7:10

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha/Kladno

Příspěvek od M a r c e l » ned 19.2.2006, 8:45

Ivoshek píše:u revolveru muze dojit k castecnemu vysunuti strely takze zablokuje valec, strela take muze zustat v hlavni a nasledujici vystrel bude hodne zajimavy no a potom muze dojit ke zpozdenemu vystrelu, kdy selhac neni naproti hlavni a strelis si do ramu...

no vida, a pak ze se s revolverem nemuze nic stat B-)))
M a r c e l

nejdůležitější je stát na správné straně hlavně B-)))

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » čtv 23.3.2006, 11:28

Ja si to ale nedokazu nejak predstavit...
Vysunuti strely kam? Celej naboj dozadu? Nelze - fyzicky nemozny, za nabojema je telo revolveru. Dopredu? Jak? Tam je buben...

No a zaseknuti strly v hlavni - kdepak se asi pravdepodobnejc zasekne strela - v .357 magnum s energii kolem 1000J nebo v 9L s energii kolem 600J ? Zaseknout se muze v obojim, ale v pistili je to pravdepodobnejsi...

Co tam mame dal? :-)
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 276

Registrován: pát 17.2.2006, 7:10

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha/Kladno

Příspěvek od M a r c e l » čtv 23.3.2006, 11:32

Ivoshek píše:muze dojit ke zpozdenemu vystrelu, kdy selhac neni naproti hlavni a strelis si do ramu...

na tohle jsi nak zapomnel a to mi zrovna prijde jako dost velkej problem, i kdyz jsem teda jeste nezazil zadnej selhac co by pak rachnul ... ale argument to je B-)))
M a r c e l

nejdůležitější je stát na správné straně hlavně B-)))

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » čtv 23.3.2006, 12:16

Jo, a taky muze sestoupit pan Buh a otocit hlaven o 90 stupnu... :-)
To uz se fakt dostavame do situaci bruuuuuutaaaaaalne nepravdepodobnejch...
Nicmene jedna z veci na tomhle realne pravdepodobna je - ze se objevi selhac... No, smula, s revolverem strilim dal, proste v tom stresu mackam a mackam spoust a kdyz toho previta trefim, tak uz je mi pak vcelku jedno, ze mi pak selhac ustreli revolver z ruky a mozna mi tu ruku zrani, lepsi, nez prestat na 2-3 sekundy strilet (tak dlouho trva uvedomeni si zavady, kontrola vyhoziho okenka a prebiti naboje) a bejt kvuli tomu mrtvej :-)
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Zpět na „Střelivo“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz