Střelnice LEIKO s.r.o.


Partneři klubu MujGLOCK

Uživatelský avatar

Administrátor

Příspěvky: 652

Registrován: úte 29.3.2005, 14:38

Střelnice LEIKO s.r.o.

Příspěvek od MujGLOCK.com » sob 10.12.2005, 16:45

Obecné informace:
Střelnice Leiko s.r.o. - veřejná střelnice, střelecká škole, prodej zbraní, střeliva a doplňků, hlavní autorizované servisní středisko pro GLOCK, IPSC klub (členem je i MS v IPSC divize Production Adam Týc).

Náš server navázal s touto střelnicí spolupráci, která vyústila ve slevy pro členy klubu MujGLOCK.

Kontakt:
Střelnice LEIKO s.r.o.
nám. Emila Škody
Plzeň
301 00
Tel: 377 222 199
Tel: 601 266 944

Web:
http://www.leiko.cz

VÝHODY:
:arrow: pro Standard členy vstup na akce GLOCK sleva 70%
:arrow: pro Standard členy vstup na ostatní prezentace sleva 30%
:arrow: pro VIP členy vstup na akce GLOCK zdarma
:arrow: pro VIP členy vstup na ostatní prezentace sleva 50%

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 747

Registrován: sob 14.5.2011, 20:19

Zbraň: víc než 1 :-)

Bydliště: Plzeňský kraj

srpen 2011 - předváděčka Glock na Leiku

Příspěvek od nettik » stř 31.8.2011, 9:50

sice pozdě má-li to být pozvánka, ale minimálně jako pidi recenze a lákadlo na další akce:
sice jsem chtěl nějakou předváděčku absolvovat před koupí svého Glocka, ale nějak to nevyšlo, tak jsem to dál neřešil, ale když jsem na Leiku zjistil, že tam zrovna předváděčka probíhá a že tam mají konverzi, tak jsem neodolal a hodinku na hraní jsem si našel, tak pro ty co nevědí mám pár postřehů:
výběr zbraní slušný, byly tam i perličky neuvedené na stránkách MPI, velkou radost mi udělal G34 s kolimátorem, nejspíš G17 v konverzi a také G17 s tlumičem, o ten byl slušný zájem a pro vychutnání toho "ticha" se samozřejmě sundavali sluchátka a nikdo jinej nestřílel :-D
Zkusil jsem samozřejmě i .40 S&W a .45 (22, 21) a měl z toho takové smíšené pocity :inlove: dokud člověk nedá 9L vedle .45 tak je s devítkou relativně spokojen, ale to přímé srovnání trochu bolí 8-)

Rozhodně mohu doporučit, nevím jak předváděčky jinde, ale tady ta se mi líbila a pro někoho kdo váhá co pořídit, nebo si prostě jen zkusit něco co doma "chybí" je to fajn příležitost...

Zpět na „Partneři MujGLOCK“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz