Svítilna: Blackhawk Xiphos NT


Debaty o různém příslušenství k pistolím GLOCK

Příspěvky: 53

Registrován: sob 11.7.2009, 10:59

Svítilna: Blackhawk Xiphos NT

Příspěvek od wolf84 » stř 30.12.2009, 13:54

Zdravím!Máte někdo zkušenosti s touto svítilnou (Blackhawk Xiphos NT)?Jsem vděčný za jakékoli info,hlavně ty z praxe nabité :-)Díky
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Blackhawk Xiphos NT

Příspěvek od S474N » čtv 31.12.2009, 10:49

Trosicku si dovolim odbocit a udelat takove mensi zamysleni, respektive povzdechnuti. Nechapu, proc vyrobci techto taktickych svetel na listu stale nejak "neobjevili" moznost vykonnych Cree diod.

Konkretne u teto svitilny mi 65 lumenu prijde v dnesni dobe dost "bludickove" a osobne bych si pockal, az se nekdo z vyrobcu "probere" a implementuje Cree XR-E R2.

A jeste trosicku odbocim - jake ma byt predpokladane vyuziti te svitilny? Mas na to uzpusobene pouzdro atd?
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 53

Registrován: sob 11.7.2009, 10:59

Re: Svítilna: Blackhawk Xiphos NT

Příspěvek od wolf84 » čtv 31.12.2009, 14:58

Zdravím!To co píšeš s Cree XR-E R2 má smysl,ale člověk pracuje s tím,co je k dostání..A těch 65 lumenů stačí,člověk většinou když střílí,je to do 20m.Pouzdra a takové věci mám i na svítilnu.Baterku chci,bo sloužím a bude se hodit.

Příspěvky: 54

Registrován: úte 20.7.2010, 18:38

Zbraň: Spingfield XDM,Glock

Bydliště: Karlovy Vary

Re: Svítilna: Blackhawk Xiphos NT

Příspěvek od Sigi12 » čtv 03.3.2011, 21:55

Taky o ní uvažuju oproti mojí Z5 má i strobo ukazuje stav baterky... a co jsem koukal Blackhawk dělá i pouzdro na zbraň s touto svítilnou....
Demokracie je,když se dva vlci a beránek dohodnou co bude k večeři..
Spravedlnost je,když se dobře vyzbrojený beránek dokáže ubránit!!!!
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 1444

Registrován: pon 30.1.2006, 18:18

Zbraň: GLOCK

Bydliště: MATRIX, jako všichni

Re: Svítilna: Blackhawk Xiphos NT

Příspěvek od Smith » ned 06.3.2011, 11:24

Jak píše S474N, ten výkon je mizerný. Měl jsem nedávno možnost na střelnici přímo srovnat GTL11 (svítivost přesně nevím, nešel jsem 65 i 80 lm) a kapesního fenixe na jednu AA baterii (100 lm)- a srovnat se to nedá. :wink: Ta kapesní mrcha přebíjí podvěsnou svítilnu subjetkivně o několik řádů, ale je to ale dáno i tím, že díky LED technologii má ostře bílé světlo oproti nažloutlému z xenonové žárovičky u GLT. Navíc má klips a pokud ji člověk zastrčí za okraj levé kapsy u džín, má ji snadno a rychle dostupnou přesně tam, kde je třeba. IMHO je lepší naučit se střílet s baterkou, drženou ve slabé ruce. Podvěsné svítilny můžou být výhodné pro zásahovku, ale na na nošení.
Mimochodem - stroboskop má ten fenix taky a to bílé světlo je protivné do očí samo o sobě.
"No jo, dvě dávky..." Vražkov, 6.9.2008, stage 5

Příspěvky: 28

Registrován: úte 15.2.2011, 14:52

Zbraň: glock 17

Re: Svítilna: Blackhawk Xiphos NT

Příspěvek od rick » ned 06.3.2011, 16:51

Jak už tady bylo řečeno, oproti průměrnému výkonu dnešních taktických modulů, je to skutečně málo výkoné. Navíc je podle mě i pořádně předražená. Nemluvě o tom, že jediné pouzdro, které na to seženeš je to přímo od Blackhawku.

Příspěvky: 54

Registrován: úte 20.7.2010, 18:38

Zbraň: Spingfield XDM,Glock

Bydliště: Karlovy Vary

Re: Svítilna: Blackhawk Xiphos NT

Příspěvek od Sigi12 » úte 08.3.2011, 8:34

To máte pravdu na Z5 mám 65lumenů a vlastním Fenix T1 a srovnat to nejde podvěska je dobrá tak do místnosti......
Demokracie je,když se dva vlci a beránek dohodnou co bude k večeři..
Spravedlnost je,když se dobře vyzbrojený beránek dokáže ubránit!!!!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 190

Registrován: ned 20.5.2007, 19:53

Zbraň: GLOCK

Re: Svítilna: Blackhawk Xiphos NT

Příspěvek od Ondísek » úte 08.3.2011, 8:55

Já ji mám a není to zas tak špatné. Venku do cca 25 metrů a v místnostech naprosto v pohodě. Na to je to taky určené. Já si myslím, že pokud v druhé ruce neneseš balistický štít nebo se nemusíš šťourat v nose nebo já nevím co, tak je ti celkově podvěsná svítilna k ničemu. Nehledě na to že za cca 4500 + pouzdro za 1200..je to docela dost a skrytě se to taky moc dobře nosit nedá.

Zpět na „Příslušenství“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz