Tady něco nehraje,je divné aby někdo ležel na zemi v autě...


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: Tady něco nehraje,je divné aby někdo ležel na zemi v aut

Příspěvek od Sailor » sob 08.12.2012, 1:16

tak teda podle mě:
(mám zprávy pouze z tv)policista řiká že střílí na pneu(ale je to uplně jedno kam)
stane se co se stane,polda jestli stál a při těch vstřelech mířil ze shora dolú,tudíš by to slečnu muselo trefit někam kolem prdele či do nohou
prostě jestli polda stál,nemohl ji trefit do zad,pokud neležela,pak ano.

edit:no podle mě byla skrčená na podlaze zády k sedačce a ty střely šli ze shora dolú,v pitvě to musí bejt,ty střely i přesto že ležela pod sedačkou na zemi mužou bejt a budou zezedu v zádech.
tvuj problem vznikl podle mě tím žě nechápeš že člověk v berlingu schoulenej pod přední sedačkou,může bejt střelenej do zad-může.
Naposledy upravil(a) Sailor dne sob 08.12.2012, 1:23, celkem upraveno 1 x.
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning

Příspěvky: 28

Registrován: stř 28.11.2012, 13:59

Re: Tady něco nehraje,je divné aby někdo ležel na zemi v aut

Příspěvek od adamis » sob 08.12.2012, 1:22

Já tě chápu,ta střela de logicky dolu,ale jakto,že ty rány v těch zádech jsou na stejném místě jak na tom opěradle......
Naposledy upravil(a) adamis dne stř 19.12.2012, 18:16, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: Tady něco nehraje,je divné aby někdo ležel na zemi v aut

Příspěvek od Sailor » sob 08.12.2012, 1:25

jestli je to tak jak řikáš,pak polda určitě nestál,a ty máš víc info než veřejnost
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning

Příspěvky: 28

Registrován: stř 28.11.2012, 13:59

Re: Tady něco nehraje,je divné aby někdo ležel na zemi v aut

Příspěvek od adamis » sob 08.12.2012, 1:30

Možná,že právě nestál,to právě nevíme,proto se měla udělat REKONSTRUKCE!!!!!!!!GIBS to však ZCELA ODMÍTLA,stejně jako jí vůbec nezajímá výpověd Hlinovského.....
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 451

Registrován: stř 04.1.2012, 13:13

Re: Tady něco nehraje,je divné aby někdo ležel na zemi v aut

Příspěvek od Strelkyne » sob 08.12.2012, 1:32

Ad Nusle: Ten dotyčný si prožil víc než půl roku stresu, protože ještě v listopadu inspekce trvala na trestním stíhání za to, že plnil svou služební povinnost a oháněla se zákonným postupem a pak najednou letos v květnu prozřela, že se trestný čin vlastně nestal. Co k tomu říct? Nejspíš inspekci zbyly místo jasných důkazů jen prázdné ruce a ukřižování policajta se nepovedlo.
A k té střelbě na Berlingo - snad kdyby ten polda střílel vleže, tak by se možná střely dostaly na úroveň poloviny opěradla. I tak mi ale přijdou hodně nízko.
Výpověď Hlinovského je problém, protože on je jaksi ne úplně důvěryhodný svědek.
"Doufej ve spravedlnost, ale buď připraven i na bezpráví." Lucius Annaeus Seneca

Příspěvky: 28

Registrován: stř 28.11.2012, 13:59

Re: Tady něco nehraje,je divné aby někdo ležel na zemi v aut

Příspěvek od adamis » sob 08.12.2012, 1:35

Já mam to podezření tetko taky,on si klekl a tu holku popravil.....
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: Tady něco nehraje,je divné aby někdo ležel na zemi v aut

Příspěvek od Sailor » sob 08.12.2012, 1:44

No vidíš a sme u toho,takže sem tě nahlodal že to mohlo bejt i jak polda řiká?
byl to obyč polda,prostě maník na něho najížděl,on vytáhnul kvér ,pochybuju že by si klekal a tak zpřesnoval střelbu,na to nejsou cvičený.
prostě střílel ze shora dolu,pak budou i díry v opěradle,a děvče bude mít diry v zádech,tak to prostě je.
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning

Příspěvky: 28

Registrován: stř 28.11.2012, 13:59

Re: Tady něco nehraje,je divné aby někdo ležel na zemi v aut

Příspěvek od adamis » sob 08.12.2012, 1:54

Je to celé divné,řeknu ti to takle,je fakt divný,že ty rány v zádech jsou PŘESNĚ na tom místě,co na tom opěradle.....Nic,už fakt dobrou noc a dík.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: Tady něco nehraje,je divné aby někdo ležel na zemi v aut

Příspěvek od Sailor » sob 08.12.2012, 2:00

tohle měla určit pitva,zda-li střela do těla vlétla hned(to se pozná-zbytky materialu sedačky) nebo z půl metru(kdyby ležela na podlaze a střela musela překonat ještě pul metru od sedačky do zad slečny)
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning

Příspěvky: 28

Registrován: stř 28.11.2012, 13:59

Re: Tady něco nehraje,je divné aby někdo ležel na zemi v aut

Příspěvek od adamis » sob 08.12.2012, 2:05

GIBS odmítla právě nechat zjistit trajektorii smrtícího projektilu.....

Jasně,jasně,no ono se to uzavřelo řekněme tak,že jí to zasáhlo na tom sedadle,ale že tam nebyla celou dobu,víc fakt psát nechci.....
Naposledy upravil(a) MujGLOCK.com dne pon 10.12.2012, 11:17, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Sloučeny dva po sobě jdoucí příspěvky! Porušení bodu 6 pravidel!
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Tady něco nehraje,je divné aby někdo ležel na zemi v aut

Příspěvek od reddog » sob 08.12.2012, 8:03

Adamis:
Je nam moc lito toho devcete a prave proto se znovu ptam: Kdo nese na jeji smrti vinu? A pokud uz ti klapky z oci spadly, tak na to prijdes. No, preci jen ti napovim, policista to neni. Ten ridic nese vinu na svem osudu - jeho boj. Ale spolupos.ral i osudy dalsich lidi. Minimalne v jednom pripade definitivne. A ted na chvilku odbocime. Je to presne ten typ, proti kteremu JE treba se branit. Klidne i strelbou (na najizdejici auto bude v krajnim reseni asi strilet vetsina z nas, pod kyticky dobrovolne nepujdeme a budeme se branit co to pujde). Kecal jsi tady o poprave a podobnych blabolech, to mi pripomina vylevy jednoho otce z jineho pripadu (kdy hodni chlapci narazili na strilejiciho belocha). Urazel jsi tady policisty v cinne sluzbe. Tak si v tom udelej jasno. A az si opet s klukama a holkama sednete k pivku (jabcaku, coudu, nebo jine unikovce), tak v hloucku v terapii si polozte otazku - Chtel/a bych jet na vylet v aute s hodnym nabo se zlym chlapcem? A komu bych pak nadaval/a pri havarii, kdyz by ridil on?

Tak na okraj, pokud to neni tajne, bych se te - Adamisi - rad optal, jake je tve zamestnani.

Tomik
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 451

Registrován: stř 04.1.2012, 13:13

Re: Tady něco nehraje,je divné aby někdo ležel na zemi v aut

Příspěvek od Strelkyne » sob 08.12.2012, 9:17

Zkus se bez emocí zamyslet nad motivací té údajné popravy: Jsem polda, který zasahuje proti nebezpečnému drbanovi a vidím, že má vedle sebe holku, tak ji jen tak ze srandy zastřelím, protože co kdyby to bylo nevinné rukojmí, kterému Hlinovský drží zbraň u těla? Proč bych to (jako policajt) proboha dělal? To si chci jít sednout na dvacet let, jen protože jsem altruista, mám ty kluky za katrem rád a jako expolda jim rád podržím?
Vždyť to nemá hlavu ani patu. Ten policajt tu holku neznal, nevěděl, jestli je v tom autě dobrovolně a ani ji tam neviděl. I proto střílel na pravou stranu auta, aby náhodou nezasáhl Hlinovského.
Navíc ani z kleku by ty projektily nešly nahoru, ale spíš rovně - ty vstřely jsou příliš nízko. Zasáhl by ji někam do spodní části zad, ale určitě ne do hrudníku. Na to by si musel fakt lehnout a opřít ruce při střelbě o asfalt.
"Doufej ve spravedlnost, ale buď připraven i na bezpráví." Lucius Annaeus Seneca
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: Tady něco nehraje,je divné aby někdo ležel na zemi v aut

Příspěvek od Sailor » sob 08.12.2012, 9:34

Jasně,ze stoje to prostě neni možný
adamis:jestli máš nějaký info,hoď ho sem,jinak nemá cenu to řešit.
nikdo se tu nechce zastávat policie,dokonce je tu i samostatné vlákno,ale v tomto konkrétním případě za to může feťák a částečně rodiče slečny..
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning

Příspěvky: 65

Registrován: pát 04.5.2012, 10:26

Zbraň: makarov

Re: Tady něco nehraje,je divné aby někdo ležel na zemi v aut

Příspěvek od traktorista » sob 08.12.2012, 10:39

Mě by tedy zajímalo - pokud adamis má /měl přístup ke spisu, zda skutečně ty zásahy vozu jsou v místech, které zobrazuje ta inkriminovaná fotografie + v jaké výšce opěradla je zbytek.
Jen bych se nerad dozvěděl oblíbenou mantru - já to vím, ale už vám nic neřeknu, jak už tu zaznívá od první stránky.

Příspěvky: 28

Registrován: stř 28.11.2012, 13:59

Re: Tady něco nehraje,je divné aby někdo ležel na zemi v aut

Příspěvek od adamis » sob 08.12.2012, 13:25

Traktorista:Ano jsou,myslím,že je odpověd jasná.Dále,na veřejnost se dostala většina potřebných informací k tomu případu,takže v podstatě neni co psát navíc.Co se na veřejnost nedostalo,tak jsou její tělesné rozměry a přesná příčina smrti a jak znova píšu,tak i když to vím,tak to nemohu rozhodně uvádět a myslím,že každý normální člověk to pochopí.....Ty informace,které má veřejnost k dispozici,tak jsou naprosto dostatečné k tomu,aby si udělala svůj názor a ještě jednou tedy na závěr.Dívka zemřela v poloze v SEDĚ,to už ani GIBS a státní zástupce netají,problém je však v tom,zda tam byla celou dobu a podle mne ano a je velmi nepravděpodobná ta verze,že ležela na zemi a pak během sekundy se vrátila zpět na sedadlo.Myslím,že i v tom článku na Romea je dostak dalších informací.

Tomik:Máš o mne asi dost zvláštní představy,ale v pohodě :wink:

Jsou přesně v těch místech na opěradle,na jakých je měla v těch zádech.Je a je asi jasné,že kdyby tam seděl dvoumetrovej chlap,tak bude hrudník v trochu jiné výšce než měla ona.Takže přesně řečeno,ty průstřely jsou opravdu v místech,kde byl její hrudník.Kdybych tu napsal tu její výšku,tak si to na té sedačce(opěradle) snadno změříte.....To výšku však psát nebudu a myslím,že to neni ani nezbytně nutné.

Střelkyně:Ano,ty dva průstřely se zdaj nízko,ale jdi si k Berlingu a pochopíš,že jsou opravdu v místech opěradla a jak znova píšu,ona neměřila DVA METRY!Takže opravdu doporučuju jít k Berlingu,nebo si ho nachvilku půjčit.Další problém je pochopitelně v tom,jak je vůbec možný,že projektily MOHOU PROJÍT PLECHEM,VÝSTUŽÍ DVEŘÍ A JEŠTĚ SEDAČKAMA,zcela zjevně policie nepoužívá standartní munici.....
Naposledy upravil(a) MujGLOCK.com dne pon 10.12.2012, 11:18, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Sloučeny tři po sobě jdoucí příspěvky! Porušení bodu 6 pravidel!

Příspěvky: 694

Registrován: stř 11.1.2012, 21:13

Zbraň: Glock 26, Steyr L9A1

Bydliště: Ostravsko

Re: Tady něco nehraje,je divné aby někdo ležel na zemi v aut

Příspěvek od Lars » sob 08.12.2012, 13:49

Prosím admina, aby zasáhl a tu anarchistickou fetku zabanoval - 3 po sobě jdoucí příspěvky jsou v konfliktu se Závaznými pravidly fóra, konkrétně bod 6., (Šetřete s citacemi, tzn. je zakázáno citovat předcházející příspěvek. Pokud už chcete citovat, smažte vše, co nesouvisející s Vaší odpovědí. Stejně tak nepište po sobě jdoucí příspěvky, od toho tu máme tlačítko UPRAVIT u stávajícího příspěvku.). Navíc v jeho případě to není poprvé!
Děkuji.

Příspěvky: 28

Registrován: stř 28.11.2012, 13:59

Re: Tady něco nehraje,je divné aby někdo ležel na zemi v aut

Příspěvek od adamis » sob 08.12.2012, 13:51

Lars:MÁŠ NĚJAKÝ PROBLÉM?

A nemusíš se obávat,dál už jsem psát nebudu.Moc si tady s s váma asi neporozumím,zdá se,že tady neni většina lidí naladěna moc antifašisticky......
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: Tady něco nehraje,je divné aby někdo ležel na zemi v aut

Příspěvek od Sailor » sob 08.12.2012, 14:01

Tak když umřela v sedě,tak neni o čem hovořit,prostě seděla.
Ty teda nevěříš tomu že s z té podlahy tak rychle zvedla.já si myslím,že to možné je.
A když byla skrčená tak polda ji vidět nemusel,měl na kontrolu vnitřku auta jen několik vteřin,tak byl spíše zaměřen na řidiče,co dělá,nedrží-li něco v ruce atd.ty prostě myslíš že musel i zkrčenou holku vidět,nemusel.
a když by chtěl jak říkáš vraždit a riskovat následné vyšetřování,karieru atd. proč by nestřelil raději do fetky která přímo páchala trestný čin kde by mu to prošlo mnohém snáz než střelba holce do zad?nezdá se ti to divné?
oni ji prostě neviděl a myslel že sřílí vedle.

adamis:když mi půjčíš tvoje auto tak ti dokážu,že to prostřelit jde zcela standardní municí :D
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 451

Registrován: stř 04.1.2012, 13:13

Re: Tady něco nehraje,je divné aby někdo ležel na zemi v aut

Příspěvek od Strelkyne » sob 08.12.2012, 14:57

Jestli byla menšího vzrůstu, jak tady naznačuješ, tak se mohla na sedadle jen předklonit nebo skrčit a nebyla by přes palubku vidět a pak se prostě jen znovu opřela. Měla na to dost času, protože než Hlinovský zajel do protisměru k tomu nadjezdu přes zlíchovský tunel, uběhlo určitě víc času než vteřina. Tipuju tak tři a celou dobu policista nestřílel, protože viděl auto zboku (Hlinovský ho musel přece objet), takže mohl Hlinovského zasáhnout. Vystřelil až do pravé strany auta zezadu ve chvíli, kdy si myslel, že nemůže střelbou nikoho ohrozit. Je sice smutné, že ta dívka zemřela, ale věř tomu, že ten policajt o ní opravdu nevěděl.
"Doufej ve spravedlnost, ale buď připraven i na bezpráví." Lucius Annaeus Seneca
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Tady něco nehraje,je divné aby někdo ležel na zemi v aut

Příspěvek od reddog » sob 08.12.2012, 16:47

Adamis:
To jak te vnimam, vychazi prevazne z tveho zdejsiho projevu. Psal jsem, dej o sobe vic vedet. A ted po pravde, co jsi tady vlastne hledal - stran toho pripadu? Tedy pokud muzes odpovedet.

Lars:
Muhehehe, ale na Adminovo nazor su tez zvedav.

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz