Tady něco nehraje,je divné aby někdo ležel na zemi v autě...


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Příspěvky: 28

Registrován: stř 28.11.2012, 13:59

Re: Tady něco nehraje,je divné aby někdo ležel na zemi v aut

Příspěvek od adamis » sob 08.12.2012, 17:18

Tomu rozhodně nevěřím,stejně jako nevěřím tomu,že policistě prováděli vizuální kontrolu vozidla,do auta podle svých slov viděli JASNĚ a celou dobu viděli jen jednoho člověka.....Vzhledem k tomu,že LHANÍ policistů v úředních záznamech neni nic vyjímečného,tak si o tom myslím svoje.Jinak mne pouze zajímal názor víc střelců,ale vzhledem k tomu,že mam podezření,že toto forum je nějak moc laděno propolicejně,tak tu nevidím důvod zůstavat dál.....
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Tady něco nehraje,je divné aby někdo ležel na zemi v aut

Příspěvek od reddog » sob 08.12.2012, 17:32

Adamis:
Policiste jsou tu zastoupeni, to ano. Ale ty uz si mel svuj nazor jeste pred diskuzi a tady jsi se snazil nejspise ziskat souhlane pritakani a souhlas se svou prezentaci? Na neco si hrajes a pritom chces uprimnost od ostatnich a jeste ti to nejde pod fousy.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: Tady něco nehraje,je divné aby někdo ležel na zemi v aut

Příspěvek od Sailor » sob 08.12.2012, 17:37

vypouštíš cinty jako propolicejní,málo antifašisticky a nenapadlo tě,že tu jsou lidi prostě jen normální?
prostě koukli jsme se na věc spravedlivě ze všech stran a odpovědi ti přednesli,když nevěříš,tvůj problem.

logicky-budu agresivní polda,nažhavenej si zastřílet,budu ochoten riskovat všechny následky,koho sejmu?zmrdskou fetku která páchá TČ nebo střelim holku do zad?
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning

Příspěvky: 28

Registrován: stř 28.11.2012, 13:59

Re: Tady něco nehraje,je divné aby někdo ležel na zemi v aut

Příspěvek od adamis » sob 08.12.2012, 18:40

Tomu,že neviděl řidiče by někdo uvěřil asi těžko....nemá to cenu řešit.Mějte se tu pěkně :wink:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: Tady něco nehraje,je divné aby někdo ležel na zemi v aut

Příspěvek od Sailor » sob 08.12.2012, 18:46

jako mezi anarcháčema a fetkama?(často jedno a to samé),tak to ti věřim :wink:
jak neviděl řidiče,asi si chtěl říct neviděl spolujezdce,to berlingo kolem poldy prostě projelo,ty jako polda nemáš čas sledovat dění v autě,musíš sledovat řidiče co dělá,jestli třeba nestáčí volant tvojim směrem,jestli nemá v ruce zbran atd.,ano třeba periferně zkontroluje(v těch 3 sekundách ) zbytek auta,ale někoho schoulenýho pod palubkou před přední sedačkou fakt nemá šanci vidět.

PS: buď si silně anarcháčsko-protipolicejní extrémista,pak ti to asi nevymluvíme,nebo si rozumnej člověk a vezmeš v potaz důkazy.
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning

Příspěvky: 694

Registrován: stř 11.1.2012, 21:13

Zbraň: Glock 26, Steyr L9A1

Bydliště: Ostravsko

Re: Tady něco nehraje,je divné aby někdo ležel na zemi v aut

Příspěvek od Lars » sob 08.12.2012, 19:35

adamis píše:Lars:MÁŠ NĚJAKÝ PROBLÉM?

A nemusíš se obávat,dál už jsem psát nebudu.Moc si tady s s váma asi neporozumím,zdá se,že tady neni většina lidí naladěna moc antifašisticky......
Ano, mám.
Nemám rád demagogy, co si pořád vedou svou a nedovedou připustit, že se mohou mýlit.
Nemám rád sraby, co se vyhýbají odpovědi na přímou otázku.
Nemám rád feťáky a pokud nemám rád něco více, než jsou feťáci, jsou to anarchističtí feťáci.
U Tebe, Adamisi, se všechno tohle sejde v jednom jediném člověku, což bych skoro ani nevěřil, že je to možné.
Za sebe tedy budu jen rád, když své slovo dodržíš - bohužel tu ale máme své zkušenosti s tím, jak někdo končí a už sem (nikoliv tedy "jsem" - douč se trochu češtinu) nikdy nebude psát..


Tomík - admin má asi dovču, já dostal nedávno varování za dva příspěvky pod sebou a tohle anarchistické individuum si tu slintá svoje příspěvky, jak chce :mad:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 240

Registrován: stř 22.6.2011, 21:16

Zbraň: G17,CZ75,858

Re: Tady něco nehraje,je divné aby někdo ležel na zemi v aut

Příspěvek od lo3k » sob 08.12.2012, 20:28

Kdyby moje dcera vlezla do auta se zlodejem,nebo jinym xindlem,zabil bych ji nejspis sam.

V tom clanku me dost pobavilo tohle : v souvislosti s tragickým úmrtím mladé ženy se bohužel znova ukázalo, jak nutně naše zem potřebuje mechanismus, který by zajistil nezávislé vyšetřování trestné činnosti policií. Zyad Yassin
Oderint,dum metuant.

Příspěvky: 630

Registrován: úte 15.11.2011, 12:54

Bydliště: Praha

Re: Tady něco nehraje,je divné aby někdo ležel na zemi v aut

Příspěvek od E-Ryc » sob 08.12.2012, 23:07

adamis píše:Tomu,že neviděl řidiče by někdo uvěřil asi těžko....
Takze chces rict, ze policajt si chtel za kazdou cenu jen tak potichoucku nekoho picnout, ale pro jistotu to udelal tak, aby byl za vola, co neumi strilet a riskoval, ze se na to prijde? Kdyz s naprosto stejnym usilim (zamirit o metr vedle) mohl sejmout grazla, dostat pochvalu a byt za hrdinu (nemluve o tom, ze narozdil od strelby na spolujezdce to dava z taktickeho hledisla smysl)?
Nebo je to cele spiknuti a "cilene ji popravil" proto, ze to byla jeho bejvalka, na kterou byl nastvany? Nebo mas jiny alespon trosku racionalni duvod?

Jeste bych tak maximalne byl ochotny uznat, ze mu to ulitlo, to se na soutezich (v porovnani s "akci" minimalni stres) stane i lidem, co patri mezi par nejlepsich v republice a za mesic vystrili vic, nez prumerny policajt za rok.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1251

Registrován: pát 07.9.2007, 13:47

Bydliště: LKPR

Re: Tady něco nehraje,je divné aby někdo ležel na zemi v aut

Příspěvek od Biggles » ned 09.12.2012, 11:28

Hele, vzhledem k tomu, kdo psal ten článek, a jaká anarchistická svoloč to tady vobhajuje, bych věřil inspekci. A to říkám s plným vědomím, že osobně místní policajty (a především systém jimi reprezentovanej a chráněnej) nepovažuju za to nejlepší, co se v rámci lidstva kdy vyskytlo...............

Příspěvky: 170

Registrován: pát 27.7.2012, 12:05

Zbraň: glock

Bydliště: Praha

Re: Tady něco nehraje,je divné aby někdo ležel na zemi v aut

Příspěvek od josuk » pon 10.12.2012, 10:11

na jednu stranu chápu jistou profesní soudržnost a snahu pokud možno nezničit život jednomu poldovi, na druhou stranu důsledný vyšetření nejenom týhle události stylem opravdu „padni komu padni“ by nemělo být jen čím dál víc zprofanovaným heslem.
Co se týká odpovědnosti za zbytečnou smrt, ta by měla být IMHO v plném rozsahu tak jako tak přičtěna Hlinovskému. Snad by to mohlo pozůstalým aspoň trochu pomoct, aby nějaká morální satisfakce vůbec nastala, aby nějaký viník existoval. Z toho pohledu nejhorší závěr pro pozůstalé je, že „vlastně nikdo za nic nemůže“. .. to určitě
Uživatelský avatar

Administrátor

Příspěvky: 652

Registrován: úte 29.3.2005, 14:38

Re: Tady něco nehraje,je divné aby někdo ležel na zemi v aut

Příspěvek od MujGLOCK.com » pon 10.12.2012, 11:20

Lars píše:admin má asi dovču, já dostal nedávno varování za dva příspěvky pod sebou a tohle anarchistické individuum si tu slintá svoje příspěvky, jak chce
Ano, admin ví, jaká jsou pravidla, ovšem admin si dovolil odjet a holt na plavbě po Nilu jaksi neměl k dispozici internet. 250 Kč za 1 MB se mu pro Vodafone opravdu dávat nechtělo.

Příspěvky: 694

Registrován: stř 11.1.2012, 21:13

Zbraň: Glock 26, Steyr L9A1

Bydliště: Ostravsko

Re: Tady něco nehraje,je divné aby někdo ležel na zemi v aut

Příspěvek od Lars » pon 10.12.2012, 11:51

To nebyla kritika milý Admine, jen konstatování nabízejícího se faktu.
Jinak doufám, že Egypt se povedl, teď tam musí být i pro našince trochu snesitelně (co se týká počasí).
Uživatelský avatar

Příspěvky: 187

Registrován: pon 11.8.2008, 21:39

Zbraň: Glock 17

Bydliště: Praha 8

Re: Tady něco nehraje,je divné aby někdo ležel na zemi v aut

Příspěvek od Pancho Kid » pon 10.12.2012, 21:01

Zábavné čtení....občas jsem si nebyl jistý, jestli jsem s některými lidmi na stejné planetě:
1/ Jsem v autě s celostátně hledaným recidivistou - nediv se, to se může, máme demokracii
2/ Jedu s ním v kradeném autě - nediv se, to se může, máme demokracii
3/ Recidivista nereaguje na výzvu policie k zastavení a ujíždí - nediv se, to se může, máme demokracii
4/ Recidivista najíždí do policisty - nediv se, to se může, máme demokracii
5/ Recidiovista ujíždí v protisměru na frekventovené dvouproudovce - nediv se, to se může, máme demokracii
6/ Zasahující policista vystřelí a zasáhne mne - pomóc, policejní stát, zavřete policistu!

Tak takhle to milý anarchisto nefunguje. Byť si o policistech, zvláště pak těch městských v Praze, myslím svoje, neuposlechnutím jejich výzvy (v souladu se zákonem, samozřejmě) si zadělávám na průser...i s těmi nejhoršímy důsledky. Tak to prostě je...a jsem za to rád. Protože jinak by se tu nedalo žít už vůbec. Jestli se ti to nelíbí, odstěhuj se jinam, kde ti to budou tolerovat....ale asi pojedeš hodně, hodně daleko.
Glock 17, CZ 75B, Remington 870, 858 Tactical, Drulov 75, manželka 152
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Tady něco nehraje,je divné aby někdo ležel na zemi v aut

Příspěvek od reddog » pon 10.12.2012, 22:15

Tak se opet optam Adamise:
Napises nam tedy, co jsi tady hledal a zda jsi to nasel? Opravdu mne to zajima a asi nejsem sam. Klidne i do SZ. Diky, Tomik.

Příspěvky: 138

Registrován: úte 03.4.2012, 2:48

Re: Tady něco nehraje,je divné aby někdo ležel na zemi v aut

Příspěvek od Alci » úte 11.12.2012, 18:41

a ta holka seděla vepředu nebo vzadu? Půlka příspěvků tady říká to, druhá ono. K tomu "nemohl stát" bych nebyl tak absolutní. Stačí aby auto chtělo ujet z mírného kopečka a se stojícím/klečícím to udlá svoje. Ale první co bych instinktivně udělal po srážce s policajtama, když mi začnou obíhat "kradené" auto. Vzadu bych v sedě lehl na sedačku a ve předu sklonil a kryl si hlavu (aby mě nikdo nepoznal :) ).

Ale tohle je naprosto kouzelný:
Další problém je pochopitelně v tom,jak je vůbec možný,že projektily MOHOU PROJÍT PLECHEM,VÝSTUŽÍ DVEŘÍ A JEŠTĚ SEDAČKAMA,zcela zjevně policie nepoužívá standartní munici.....
a opravdu hodně věcí to vysvětluje. I to jak, může být všechno "jasný" i z ničeho či na základě mylné představy.

Příspěvky: 630

Registrován: úte 15.11.2011, 12:54

Bydliště: Praha

Re: Tady něco nehraje,je divné aby někdo ležel na zemi v aut

Příspěvek od E-Ryc » úte 11.12.2012, 20:14

Alci, on o tom nevi, ale ma pravdu, PMJ nepouziva standardni munici (prave proto, aby nedochazelo k prostreleni cile): http://www.policista.cz/clanky/reportaz ... ion-5-865/

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz