Tak už to začalo


Pistole GLOCK v médiích

Uživatelský avatar

Příspěvky: 368

Registrován: úte 20.9.2005, 13:11

To all

Příspěvek od Salamoun » stř 02.11.2005, 8:50

Nač stahovat kalhoty a zouvat se,když brod je daleko.Zkrátka si spočítejte jak dlouho trvá v parlamentu a v senátu prosazení nějakého zákona,to ještě do toho zakecá presiedent.Pochopitelně výjimka je zákon o zvýšení platů ústavních činitelů,to projde v cukuletu.Takže p.Bublan si nechal zpracovat statistiku a názor na zbrojní problematiku od nějakého renomovaného znalce,pak ji interpretoval,pár posranců si chtělo vohřát polívčičku politickou a tím to podle mého názoru skončilo.Volby jsou co nevidět a zákonodárci hledají jak se zalíbit národu,který doteď pořádně štvou.I se vytelí,že zbraně jsou fuj,ale neumí asi základní kupecké počty,ono je držitelů zbraní u nás,legálních,hodně.V USA mají NRA,u nás máme LEX.V USA,když chtějí něco ze zbraněma,zeptají se NRA,protože každý hlas je dobrý.Jak tedy docílit toho,aby se v ČR zeptali třeba LEXu?Zkrátka,aby LEX připomněl,že má určitý počet členů a ty budou volit toho,kdo bude mít rozumný názor na zbrojní problematiku,pochopitelně kromě komoušů,kteří už jednou ukázali,jak to myslí.Toť můj názor.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » stř 02.11.2005, 9:05

Jenze to by se musel LEX vice medializovat *4*
Uživatelský avatar

Příspěvky: 498

Registrován: pát 01.4.2005, 17:02

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od ikar » stř 02.11.2005, 20:05

Salmoun: ja to nechci brat iluze o rychlosti schvalovani zakonu v tehle zemicce, ale jakomile jde o koryta a to v tomhle pripade o ne jde (volby) tak se zakon prosadi tak rychle, ze clovek nestaci ani zirat jak to rychle slo (viz schvaleni zvyseni platu pro sebe sama :)), takze bacha na to, aby jsem se jednoho dne neprobudili a na dvere nebouchali policajti, ze si jdou pro nase kvery, ze podle prave schvaleneho zakona je to jiz nelegalni je vlastnit :(
A co se tyce LEXu a jeho mozne intervence, mam takovy dojem, ze i kdyz tam je ve vedeni byvaly pan. ministr vnitra tak je to kulove platne a nic nezmuzou, pouze budou kolem sebe kopat jako ranena svine a cekat az je nekdo prijde dorazit tlustou obeleckou :(, mozna se pletu a to bych si ze srdce pral.
--- IkaR ---

!!! Radeji byt souzen jednim, nez nesen ctyrmi !!!
kdo jinemu jamu kopa, ten si prijde na docela slusne penize

Příspěvky: 1556

Registrován: pon 04.4.2005, 10:02

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kraj Vysočina

Příspěvek od Selag » stř 02.11.2005, 20:09

IkaR: No, Lexu bych nekřivdil. Myslím že dělají dobrou práci a v odborné veřejnosti je berou dobře. Pokud vím, tak hodně jejich připomínek při schvalování současného zákona bylo bráno v potaz.(Ale o předsedovi si myslím svoje :wink: )
Uživatelský avatar

Příspěvky: 498

Registrován: pát 01.4.2005, 17:02

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od ikar » stř 02.11.2005, 20:22

selag: mozna pri schvalovani se treba prihlidlo ??, ale jakmile jde o koryta tak vse jde stranou :(
--- IkaR ---

!!! Radeji byt souzen jednim, nez nesen ctyrmi !!!
kdo jinemu jamu kopa, ten si prijde na docela slusne penize

Příspěvky: 1556

Registrován: pon 04.4.2005, 10:02

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kraj Vysočina

Příspěvek od Selag » stř 02.11.2005, 20:26

Ikar: Jedna věc je rychlost při schvalování vlastních platů a druhá obecné proklamace. Přece jenom jsou střelci dost velká skupina voličů.(včetně příbuzných, kamarádů .... :lol: ) Zatím všichni tvrdí, co by to chtělo, ale nikdo neřekl, co pro to udělá.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » čtv 03.11.2005, 7:50

selag: no mozna tvuj nazor prameni kvuli jistemu "problemu" v letadlu. Kdybys ovsem znal souvislosti, tak bys vedel, ze nic neni takove, jake to na prvni pohled vypada *4*.

Příspěvky: 1556

Registrován: pon 04.4.2005, 10:02

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kraj Vysočina

Příspěvek od Selag » čtv 03.11.2005, 11:12

Ne, ne.O problém v letadke vůbec nejde. Měl sem možnost slyšet verzi od přímého účastníka a bylo to úplně jinak, než se psalo. To je v pohodě. Akorát sem ho zažil jako šéfa resortu a děkuji - už nikdy více. Jinak to může být fajn chlap, pro Lex určitě dělá hodně, ale každý je na něco. A on na "vojáky" určitě nebyl. :D
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » čtv 03.11.2005, 11:14

selag: no prave, bylo to uplne jinak, proto jsem to sem i napsal *4*.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 166

Registrován: stř 09.11.2005, 19:56

Zbraň: GLOCK

Bydliště: BK

Příspěvek od Gamba » pát 11.11.2005, 12:18

Před volbama se vždycky vytáhne problém zbraní. Je to stejný u nás i jinde ve světě. Je to populistický a obyčejným lidem se to hezky poslouchá. Po volbách to zase vyšumí. Bylo to tak i před minulýma volbama. A ty jejich statistiky jsou taky zkreslující. Jako legální zbraň je taky obyčejnej nůž, sekera nebo třeba váleček na nudle. Ale to už se lidem samozřejmě neřekne. Legálně držených palných zbraní je minimum.
Lepší je mít zbraň a nepotřebovat ji, než potřebovat zbraň a nemít ji.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 166

Registrován: stř 09.11.2005, 19:56

Zbraň: GLOCK

Bydliště: BK

Příspěvek od Gamba » pát 11.11.2005, 12:20

V té poslední větě mám na mysli zločiny legálními zbraněmi.
Lepší je mít zbraň a nepotřebovat ji, než potřebovat zbraň a nemít ji.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 166

Registrován: sob 23.7.2005, 0:23

Příspěvek od Jo.hny » sob 12.11.2005, 0:16

Mimochodem, jak jsme na tom v evropské unii vzhledem k snadnosti dostání ZP? Já mám v paměti že by jsme měli mít jedny z nejpřísnějších pravidel pro vydávání, je tomu tak, nebo se mýlím? Poslední dobou jsem nezaregistroval jak jsou na tom naši sousedi.. Díky za odpověď

Zpět na „GLOCK a média“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz