To jsou vážně všechny mimopražské firmy tak neschopné?


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Příspěvky: 601

Registrován: sob 02.6.2012, 19:13

Bydliště: blízko Brna

Re: To jsou vážně všechny mimopražské firmy tak neschopné?

Příspěvek od cipis » stř 02.10.2013, 14:00

Najednou chceš flákotu ..., ale že tu předtím furt nabízel, že se udělá u něj grilování, to nic ... :D

Paťo, to je dobrý nápad, ne? Navrhni grilování, nakup maso a jen tak náhodou těsně předtím dovezou trezor :D
Uživatelský avatar

Příspěvky: 296

Registrován: sob 04.5.2013, 7:51

Zbraň: Glock 19C, SA58

Bydliště: Praha - Pankrác

Re: To jsou vážně všechny mimopražské firmy tak neschopné?

Příspěvek od PatrikChrz » stř 02.10.2013, 14:39

Diky Máje a ještě jednomu členovi, co mi napsal SZ s nabídkou pomoci. Zkusím to nějak prokoumat. Pokud se přidá někdo další s nabídkou pomoci, budu rád.

Prostě mě překvapilo, že tyhle dvě firmy nejsou schopné zařídit tak jednoduchou objednávku jako dodávku jimi nabízeného zboží až na místo.

Ve Wico mě paní dostala slovy, že to zatím nikdo nechtěl, ale alespoň se snažila - poptala více dopravních společností - i když vše se stejným výsledkem - přijede jen jeden řidič, který maximálně pomůže. No, vzhledem k mým 63 kg živé váhy mi ta pomoc 1 člověka se čtvrttunovou krávou bude fakt platná. Ale aspoň se snažili a komunikovali. To u té druhé firmy jsem měl pocit, že můj dotaz snad ani pořádně nečetli (neodpověděli na dotaz k technickým specifikacím) a poslali automatickou odpověď.

Spíše jsem myslel, jestli nemáte někdo tip na firmu, která je schopna dodat tento konkrétní typ nebo obdobný skutečně "až do bytu". Když dneska tímto způsobem dodají pračku, ledničku nebo televizi, tak mi přijde divné, že ne trezor.

Cipis: jak to psal S474N: Pane doktore, mne každý ingoruje. Další prosím.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: To jsou vážně všechny mimopražské firmy tak neschopné?

Příspěvek od pitt » stř 02.10.2013, 14:51

Patriku......základem všeho je komunikace,ideálně osobní......mail dnes pošle každej debil jen tak pro pobavení...ovšem pokud už někdo zvedne telefon a obtěžuje se zavolat a zeptat se konkrétně, to už je jiná.
Z vlastní zkušenosti 30 poptávek mailem,odpovím na ně a na 29 mých odpovědí už není žádná reakce......takže to řeším tak že odpovídám " zavolejte na tel......... více ústně".......celkem chápu že se s tebou po mailu nevybavují
Uživatelský avatar

Příspěvky: 296

Registrován: sob 04.5.2013, 7:51

Zbraň: Glock 19C, SA58

Bydliště: Praha - Pankrác

Re: To jsou vážně všechny mimopražské firmy tak neschopné?

Příspěvek od PatrikChrz » stř 02.10.2013, 14:55

A to já mám u pražských firem zase velmi dobré zkušenosti u mailové komunikace. V podstatě jsem si takhle vybavil celý byt i brýle za víc než 10 tisíc jsem koupil u firmy, kde jsem se před tím domluvil mailem.

No, to až zase někdo bude nadávat na Pražáky, že jsou líní, nezdvořilí, atd.

Máte tedy někdo tip na pražskou firmu, která by ten WSB 10 dodala?
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: To jsou vážně všechny mimopražské firmy tak neschopné?

Příspěvek od pitt » stř 02.10.2013, 15:25

to jsi tak línej,nebo blbej???????

http://www.esejfy.cz/kontakt

neudělal jsem nic jinýho, než jsem jsem udělal CTRL + C na text "WSB 10 KOMBI" a pak CTRL+V do vyhledávače.... :roll: :roll: :roll:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 296

Registrován: sob 04.5.2013, 7:51

Zbraň: Glock 19C, SA58

Bydliště: Praha - Pankrác

Re: To jsou vážně všechny mimopražské firmy tak neschopné?

Příspěvek od PatrikChrz » stř 02.10.2013, 16:44

No spíše jsem čekal něco jako: doporučuji tuhle firmu, s tou mám dobré zkušenosti, nebo tahle firma sice neprodává WSB 10 Kombi, ale má kvalitativně i rozměrovně obdobný za drobrou cenu, atd.

No nic, dneska asi fakt nemám dobrej den :(. Našel by se ještě někdo, kdo by byl případně ochoten pomoci, kdybych to vzal od Wico a přivezli mi to jen před barák? 2 lidi + já je málo :)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: To jsou vážně všechny mimopražské firmy tak neschopné?

Příspěvek od pitt » stř 02.10.2013, 16:54

fajn,tak ještě jinak................pokud dva lidi + ty je málo, tak si objednej ten zasranej trezor v prodejně,nebo někde v Praze a zařiď si stěhováky,kteří ti ho na prodejně vyzvednou a dovezou až domů........................bože?..... když se vysereš, chodíš se zasranou prdelí,nebo ti ju někdo utírá :roll: :roll:

Shi

Příspěvky: 685

Registrován: ned 04.3.2007, 13:13

Re: To jsou vážně všechny mimopražské firmy tak neschopné?

Příspěvek od Shi » čtv 03.10.2013, 17:12

Jelikož jsi zmínil výtah - máš rozmyšleno, že ti těch 260 kg navíc unese strop ?

Jinak k těm neschopným mimopražským firmám - kdysi jsem byl u toho, když po nás jako dodavateli pražský zákazník chtěl zajistit stěhování cca 500 kg zařízení do patra. Zdálo se, že to bude jednoduché, prostě domluvíme na dané datum stěhovací partu. Když jsme ze zákazníka začali tahat informace o místě instalace, abychom mohli dát stěhovákům instrukce, tak se zdánlivě jednoduchá věc začala měnit v neřešitelný problém.

Zákazník při objednání zboží vůbec nepřemýšlel jak to do patra dostane, ani zda to projde dveřmi, zda to unese schodiště, ani zda to unesou stropy, natož zda se tam ti stěhováci vůbec prostorově vejdou a podobné detaily, které není bez znalosti místa instalace vůbec možné posoudit. Naštěstí to tam stěhováci trochu znali, takže s jejich pomocí se to začlo rýsovat ve zcela jiném světle, než jak to viděl zákazník.

Po několika (zákazniku zdarma věnovaných hodinách práce se sháněním informací o tom jak vlastně vypadá zákaznikovo pracoviště a kdo je schopen se kompetentně vyjádřit k myšlence instalovat zařízení v patře) se podařilo dospět k tomu, že zákazník rozhodl, že se zařízení bude instalovat někam úplně jinam. Bez stavebních úprav by to na původní místo prostě nešlo, nehledě na zcela neznámou nosnost stropů a nesouhlas osob za budovu zodpovědných ...

Samozřejmě, že zákazník měl představu, že stavební úpravy na jeho budově provedeme zdarma v rámci dodávky zařízení, protože přeci je náš problém, že seriově vyráběné zařízení, které si on sám dle katalogového listu vybral, neprojde jeho dveřmi ...

Má omezená zkušenost tedy spíš zní tak, že zákazník, který si není schopen domluvit stěhováky si nezaslouží slevu, ale rizikový příplatek, protože ví bůh čeho všeho ještě není schopen a co nedomyslel. Z e-mailu to vážně nepoznáš a z objednávky také ne.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 751

Registrován: stř 14.9.2011, 18:56

Bydliště: Praha

Re: To jsou vážně všechny mimopražské firmy tak neschopné?

Příspěvek od maja » čtv 03.10.2013, 17:49

Ještě je potřeba počítat s tím, že tam bude mít x kilo obsahu. Takže s nějakou rezervou by to mohlo být 300 kg na 0,4 m2 (plocha dna trezoru).
Uživatelský avatar

Příspěvky: 296

Registrován: sob 04.5.2013, 7:51

Zbraň: Glock 19C, SA58

Bydliště: Praha - Pankrác

Re: To jsou vážně všechny mimopražské firmy tak neschopné?

Příspěvek od PatrikChrz » čtv 03.10.2013, 20:46

maja: to je v pohodě, to je panelák, v těch unese strop přes tunu na metr čtvereční. Proto jsou paneláky tak oblíbené mezi akvaristy :).

Shi: máš pravdu, ovšem i to lze ošetřit a řešit - firma může zajistit jen 2 (případně víc, pokud na to dva nestačí) lidi na stěhování, pokud se to nevleze, problém zákazníka - zaplatí dopravu tam a zpět a čas těch lidí (vše se dá řešit zálohou předem).
Podstatou je ovšem komunikace. U Wico se ještě snažili - paní sama volala, hledala možnosti, byť na nic jiného, než přepravní firma s 1 řidičem nepřišla.

Tak nevím, dva lidi, co se mi přihlásili zde z fóra je na 260 kg trezor málo. Pokud se nepřihlásí ještě někdo, tak to nakonec to asi nechám, počkám, až zase bude v Praze nějaký veletrh (teď mi zrovna 2 utekly - For Arch a For Hunting) a zkusím se domluvit přímo na místě, tam by mohla klapnout sleva i ta doprava až do bytu :). Aspoň mě to nebude lákat koupit něco dalšího a že už jsem měl takové cukání :D
Uživatelský avatar

Příspěvky: 751

Registrován: stř 14.9.2011, 18:56

Bydliště: Praha

Re: To jsou vážně všechny mimopražské firmy tak neschopné?

Příspěvek od maja » čtv 03.10.2013, 20:53

I tak je lepší to postavit k nosné zdi, aby neměl soused v přízemí trezor, až se to propadne dolů :D
Uživatelský avatar

Příspěvky: 296

Registrován: sob 04.5.2013, 7:51

Zbraň: Glock 19C, SA58

Bydliště: Praha - Pankrác

Re: To jsou vážně všechny mimopražské firmy tak neschopné?

Příspěvek od PatrikChrz » čtv 03.10.2013, 21:01

Ono to tak i vychází.
No, nakonec se mi ozval jeden člen, že by mi prodal svůj. Sice je menší, ale uvidíme. Jestli bude za dobrou cenu a zajistí i dopravu, tak se třeba dohodneme a oba budeme spokojeni :)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 783

Registrován: stř 17.2.2010, 22:28

Zbraň: glock 17

Re: To jsou vážně všechny mimopražské firmy tak neschopné?

Příspěvek od kuba » pát 04.10.2013, 18:16

nejdriv jsem si rikal ze me to docela urazi, pak jsem si to procetl a zjistil ze to je uplne o hovne. mozna to je taky o tom ze ne kazdej prodejce dokaze presne vycejtit co danej zakaznik chce, ja taky vsem do hlavy nevidim a obcas se to nepovede, ale na kazdej dotaz, problem je tu vzdycky reseni :) a psat na nejaky forum tohle, mi neprijde jako moc reseni..
My only worry about death is that my girl will sell my gear for what I SAID I paid for it...
http://www.facebook.com/severoceskygteam
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 451

Registrován: stř 04.1.2012, 13:13

Re: To jsou vážně všechny mimopražské firmy tak neschopné?

Příspěvek od Strelkyne » pát 04.10.2013, 23:34

Najít pražskou firmu, která WSB10 má, trvalo na googlu asi minutu http://www.esejfy.cz/skrin-na-zbrane-wsb-10-kombi . Stěhování do bytu zajistí, ale nad 100 kg je cena dle domluvy. Více zde: http://www.esejfy.cz/stehovani-trezoru :)
"Doufej ve spravedlnost, ale buď připraven i na bezpráví." Lucius Annaeus Seneca
Uživatelský avatar

Příspěvky: 296

Registrován: sob 04.5.2013, 7:51

Zbraň: Glock 19C, SA58

Bydliště: Praha - Pankrác

Re: To jsou vážně všechny mimopražské firmy tak neschopné?

Příspěvek od PatrikChrz » sob 05.10.2013, 4:31

Však jo, už jsem jim psal e-mail a nemají s tím problém. Jsou tedy o něco dražší, ale dokáží zařídit. Proto jsem psal, jestli něco takového je standardem opravdu jen v Praze.
No uvidíme, díky nabídce pomoci lidí z fóra by se možná zvládlo i to Wico (přece jen je levnější :) ), tak si to přes víkend sesumíruji a uvidím.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

To jsou vážně všechny mimopražské firmy tak neschopné?

Příspěvek od pitt » sob 05.10.2013, 8:33

Strelkyne: Vis.......pro nekoho je rychlejsi zalozit vlakno a pak tri dny cekat na to, co z koho vypadne. A nez zvednout telefon, tak radsi poslat 5 mailu.

PatrikChrz: Ne......ty jsi se ptal na prazskou firmu. A je xy firem, ktery ti snesou modry z nebe vcetne trezoru. U tebe se ovsem sesla kombiace nekolika nevyhod. Krom toho ze si to nechces domlouvat po telefonu a toho ze nejsi zrovna fyzicky zdatnej, tak jsi jeste linej a bolavej na korunu. V tomto pripade je uplne jedno odkud ta firma je, protoze vzdy min.v jednom bode se neshodnete
nevím co sem psát,ale když se to přejete..zzzdddrrrffftttzzzhhhoooaaawwwvvššeeccoonnaappiiššuunnaattoottooffoorruummjjeeffiikkcceehhhssseeedddooohhheeedddrrrkkklllxxxaaasssooo
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: To jsou vážně všechny mimopražské firmy tak neschopné?

Příspěvek od reddog » sob 05.10.2013, 9:24

Pitt:
Vis jaky Patrik je. Proste to prvne vyzkousi pro nej jednodussi cestou a pocka, jak se to vyvine a co bude "levnejsi". Ja mu to za zle nemam, je to proste on ;-) . A to ze se nam to zda, ze nekdy prehani, hehe, to nas preci jen trapit nemusi 8-)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 751

Registrován: stř 14.9.2011, 18:56

Bydliště: Praha

Re: To jsou vážně všechny mimopražské firmy tak neschopné?

Příspěvek od maja » sob 05.10.2013, 9:44

Však taky dostane jenom tolik pomoci, aby se musel snažit :)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

To jsou vážně všechny mimopražské firmy tak neschopné?

Příspěvek od pitt » sob 05.10.2013, 23:23

reddog: hele....jediný co mě vadí, tak že "plive" na firmy,který dělají standartní služby za standartní peníze, jenže on po nich chce nadstandartní služby za nestandartní peníze...a to je to co mě sere. Kdyby chtěl trezor za mega,tak mlčím,ale on chce sráče za pár tisíc a ještě si vymejšlí píčoviny.
Kurva jakej je problém si koupit trezor a poslat si pro něj stěhováky, když jsem mrdka co mě zlomí karton minerálek
nevím co sem psát,ale když se to přejete..zzzdddrrrffftttzzzhhhoooaaawwwvvššeeccoonnaappiiššuunnaattoottooffoorruummjjeeffiikkcceehhhssseeedddooohhheeedddrrrkkklllxxxaaasssooo

Příspěvky: 230

Registrován: sob 13.8.2011, 18:49

Re: To jsou vážně všechny mimopražské firmy tak neschopné?

Příspěvek od azavak » ned 06.10.2013, 9:03

pitt: Souhlasím.Také dělám pro lidi.Zákazník co chce nadstandart za ukrajinskou cenu se slevou a ještě nefakturovat aby ušetřil na DPH + některé ukony zdarma.Patriku je mi na blití.Nabídnutou slevu přijmu,nidy se na ni neptám,nedej bože o ní škemrat.To je pod moji uroveň.

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz