Tři muži brutálně zbili chlapce. Je ve vážném stavu a přišel


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Příspěvky: 33

Registrován: pát 02.12.2011, 21:54

Zbraň: Glock 19

Tři muži brutálně zbili chlapce. Je ve vážném stavu a přišel

Příspěvek od duch » pon 16.4.2012, 13:22

Brutální napadení patnáctiletého chlapce řeší břeclavská policie, podle které ho měli v neděli večer napadnout tři neznámí muži. Mladík musel být operován a leží ve vážném stavu v nemocnici. Lékaři mu museli odebrat ledvinu.

Poblíž hotelu Terezka v ulici Jana Palacha zastavili v neděli kolem 21:00 tři muži patnáctiletého chlapce a požádali ho o cigaretu. Neměl ji a proto ho údajně velice brutálně zbili. Hocha převezla do nemocnice jeho matka, kterou si přivolal telefonem.

„O napadení zatím mnoho nevíme. Oběť byla po převozu do nemocnice operována a zatím nevypovídala," řekla serveru Lidovky.cz mluvčí policie Kamila Haraštová. Chlapec měl matce do telefonu sdělit, že ho napadli tři muži snědší pleti.


V břeclavské nemocnici lékaři zjistili, že zdravotní stav chlapce je velmi vážný a okamžitě ho operovali. Lékaři mu museli odoperovat ledvinu a má údajně poškozená i játra a slezinu. Jeho stav je vážný.

Policie nyní žádá všechny svědky, kteří se v neděli mezi 20:00 až 21:00 pohybovali břeclavskou ulicí Jana Palacha a všimli si čehokoli podezřelého, aby hned kontaktovali krizovou policejní linku 158.

odkaz: http://m.lidovky.cz/domov/clanek.A12041 ... ov_mev.iln

Příspěvky: 33

Registrován: pát 02.12.2011, 21:54

Zbraň: Glock 19

Re: Tři muži brutálně zbili chlapce. Je ve vážném stavu a př

Příspěvek od duch » pon 16.4.2012, 13:31

Nevsiml jsem si, uz to bylo zaznamenano v jinem threadu...
post97870.html#p97870
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Tři muži brutálně zbili chlapce. Je ve vážném stavu a př

Příspěvek od S474N » pon 16.4.2012, 13:41

duch: to je jedno, ono si to zaslouzi i zvlastni tema. *4*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 169

Registrován: ned 14.3.2010, 16:17

Bydliště: bydlím

Re: Tři muži brutálně zbili chlapce. Je ve vážném stavu a př

Příspěvek od LAKIM » pon 16.4.2012, 17:11

Před pár lety dokonce u nás v Bv napadli dva od kriminálky. Mám dojem že jeden smázl 2 cikány, 1 postřelil a 1 vyvázl. To se s něma ještě nikdo tak nesral. Zase by to chtělo ty kur.. trochu umravnit ! Potom někam pouštěj kluka ! V nedělu jde trénovat s Berettou !!!!!!Atˇ je připravený.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 451

Registrován: stř 04.1.2012, 13:13

Re: Tři muži brutálně zbili chlapce. Je ve vážném stavu a př

Příspěvek od Strelkyne » pát 11.5.2012, 16:14

"Doufej ve spravedlnost, ale buď připraven i na bezpráví." Lucius Annaeus Seneca
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Tři muži brutálně zbili chlapce. Je ve vážném stavu a př

Příspěvek od S474N » pát 11.5.2012, 16:16

Ale, ale, ale.....zajimave se nam to vybarvuje.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 757

Registrován: pon 01.1.2007, 10:31

Re: Tři muži brutálně zbili chlapce. Je ve vážném stavu a př

Příspěvek od FRENKY » pát 11.5.2012, 19:35

Ano Satane, to skutečně vybarvuje:
Překvapením je páteční zpráva na iDnes.cz. Tvrdí, že patnáctiletý chlapec, který přišel po napadení třemi útočníky o ledvinu, změnil výpověď. Tvrdí, že útok se mohl stát kvůli sporům o kvalitu drogy, konkrétně marihuany. Tu měl mladík prodávat.

Své matce však po zveřejnění zprávy řekl, že to tak není, výpověď neměnil a s drogami nemá nic společného.
http://breclavsky.denik.cz/zlociny-a-so ... 20511.html
Jsem jednoznačně pro zavedení povinného psychologického vyšetření ... humanistů.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1305

Registrován: stř 30.3.2011, 10:22

Zbraň: G19 4.gen

Bydliště: Praha

Re: Tři muži brutálně zbili chlapce. Je ve vážném stavu a př

Příspěvek od kolaCZek » pát 11.5.2012, 21:54

Ve zpravach na TV N@ha mluvil mladik. Tvrdil, ze posledni vyslech byl v nemocnici a vypoved urcite nijak nemenil. :wink:
Never argue with an idiot, they drag you down to their level and then beat you with experience.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 451

Registrován: stř 04.1.2012, 13:13

Re: Tři muži brutálně zbili chlapce. Je ve vážném stavu a př

Příspěvek od Strelkyne » pát 11.5.2012, 23:31

Začíná to být opravdu zajímavé. Napadla mě k tomu jedině klasická otázka: Cui bono? A mám z toho divný pocit, že to někdo chce zahrát do autu s tím, že si za přepadení může vlastně ten kluk sám.
Na Novinkách už tu změnu výpovědi taky dementovali http://www.novinky.cz/krimi/267336-drog ... clavi.html
a zajimací je tam tohle:
S obviněním, že útočník nebyl Rom, ale že šlo o pomstu odběratele drog, se setkala i při jednání na úřadech, včetně břeclavské radnice. „Petro mi nic takového neřekl, že by se to stalo tak, jak uvádí někteří novináři. Tato událost mi přinesla i nejednu trpkou zkušenost, co vše je možné o někom prohlásit,“ sdělila Právu. Jejich nynější rodinnou situaci komentuje jako nejsložitější období života. Výdaje spojené s léčením zasáhly do rodinného rozpočtu, podle zdrojů Práva prý měli dokonce platit i některá opatření provedená v souvislosti s nedávnou demonstrací.
"Doufej ve spravedlnost, ale buď připraven i na bezpráví." Lucius Annaeus Seneca
Uživatelský avatar

Příspěvky: 240

Registrován: stř 22.6.2011, 21:16

Zbraň: G17,CZ75,858

Re: Tři muži brutálně zbili chlapce. Je ve vážném stavu a př

Příspěvek od lo3k » sob 12.5.2012, 6:44

Proc me to neprekvapuje?
Fama je na svete,seminko pochybnosti je zasazeno.
Ale komu to slouzi,proc a za co to dela?Trestal bych takoveto pripady jako vlastizradu. :huh:
Oderint,dum metuant.

Příspěvky: 716

Registrován: čtv 16.11.2006, 17:48

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Teplicko - Osek

Re: Tři muži brutálně zbili chlapce. Je ve vážném stavu a př

Příspěvek od Kmoch Vladimír » ned 13.5.2012, 11:42

Bude to asi sloužit k ospravedlnění jednání útočníků v duchu přísloví:"Kdo s čím zachází,s tím se i schází"!Ten zájem vychází z i.Dnes!Proč asi?Pracuje tam snad někdo zaiteresovaný?Nebo že by "jenom",zvýšení čtenářského zájmu?Kdo jsou "brx a bom"asi?Z jakých pramenů "mlží a kalí vodu"?Zdravím.
V nouzi poznáš -Jericho FB!
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 451

Registrován: stř 04.1.2012, 13:13

Re: Tři muži brutálně zbili chlapce. Je ve vážném stavu a př

Příspěvek od Strelkyne » ned 13.5.2012, 11:56

Kdo je jeden z autorů "bom" je jasné: Martin Bořil http://vice.idnes.cz/novinari.aspx?idnov=1760
Další jeho článek k věci (možná mnohé vysvětluje). Aby ten "zdroj blízký vyšetřování" nebyl nakonec p. Banga. *3*
http://brno.idnes.cz/v-breclavi-se-sese ... zpravy_bor
"Doufej ve spravedlnost, ale buď připraven i na bezpráví." Lucius Annaeus Seneca

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Tři muži brutálně zbili chlapce. Je ve vážném stavu a př

Příspěvek od cmk » ned 13.5.2012, 14:07

Pro nas to budiz ponaucenim.

Pokud se nekdo budeme branit, pocitejme rovnou s tim, ze drbani zacinaji vyuzivat zmrdskou fintu zesmesneni a zneverohodneni napadeneho.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Příspěvky: 85

Registrován: čtv 30.6.2011, 18:26

Zbraň: G26,Taurus 85 multi

Re: Tři muži brutálně zbili chlapce. Je ve vážném stavu a př

Příspěvek od garf » ned 13.5.2012, 14:18

jak jinak odvrátit pozornost od k téměř smrti zmláceného dítěte, a zmenšit nasranost místních ,než pokusit se o dehonestaci poškozeného....


Je a asi bude státní zájem ! ... :evil:
tlumit vášně majoritní společnosti vůči nepřizpůsobivé a věčně agresivní,trestné činy páchající , romské komunitě....,hodí se "jim"/i pravicovému premierovi -bohužel/- to jen v momentech vládní krize, nebo nějaké-interní- čerstvé korupční kauze- k odvedení pozornosti.... ,od té ,či oné politické strany ...
-Na úrovni vlády, a dolu sešupem- jdou příkazy-nepříkazy, místa jsou obsazována ,tak aby se s těmi kauzami "vypořádali"úředníci...nejen medialně,včetně postupů diskreditace , konspirace a medialní manipulace- zpochybnění i případné oběti...,aby se majoritní populace uklidnila-lekla-znejistila...... , a náhodou nezlobila !/!! nepokoje běžných občanů, to se nehodí...,a když náhodou jsou, šup tam s řízenými /pod kontrolou/extremisty a už tam můžeme mít pořádkovou jednotku s obušku z pytle ven...
tak je realizována ochrana běžného občana v bananas repubic of czech

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Tři muži brutálně zbili chlapce. Je ve vážném stavu a př

Příspěvek od cmk » ned 13.5.2012, 14:31

Tak je fakt, ze to je metoda hodna spis politiku - obecne pak predevsim tech, co pracuji pod modrou vlakou se spoustou hvezdicek.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 757

Registrován: pon 01.1.2007, 10:31

Re: Tři muži brutálně zbili chlapce. Je ve vážném stavu a př

Příspěvek od FRENKY » ned 13.5.2012, 15:21

Asi to úplně nepatří to tohodle tématu, ale pokud vás zajímá, proč pisálci píšou tak jak píšou, tak tady je vysvětlení:

http://www.vlada.cz/assets/ppov/rnm/akt ... apac_1.pdf

Konkrétně strana 6:
Média: povzbudit média, aby nevytvářela stereotypy a nejitřila konflikty
a neporozumění, a vyjádřit podporu mediálním projektům přístupným dialogu
a tolerantním k menšinám, při bezpodmínečném zachování svobody slova
Pokud se chcete opravdu vydatně zablít, zde jsou související materiály:
http://www.vlada.cz/cz/ppov/rnm/aliance ... aci-64452/

Připomínám (pokud to není z adresy patrné), že to nejsou žádné bludy nějakého alternativního serveru, ale schválená strategie vlády ČR.
Jsem jednoznačně pro zavedení povinného psychologického vyšetření ... humanistů.

Příspěvky: 85

Registrován: čtv 30.6.2011, 18:26

Zbraň: G26,Taurus 85 multi

Re: Tři muži brutálně zbili chlapce. Je ve vážném stavu a př

Příspěvek od garf » ned 13.5.2012, 17:49

To,že používají STBácké, nebo lépe řečeno zpravodajské metody-- politické strany mezi sebou, nechť, ať se třeba vyhladěj :roll: ,
ale podobné vlivové diskreditační metody ???... na těžce dobitýho kluka,co přišel o ledvinu,když a hlavně dosud nemaj pachatele ?
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 451

Registrován: stř 04.1.2012, 13:13

Re: Tři muži brutálně zbili chlapce. Je ve vážném stavu a př

Příspěvek od Strelkyne » ned 13.5.2012, 18:37

http://www.novinky.cz/krimi/267413-po-z ... dvety.html
”Já už nevím, co mám dělat, připadáme si jako štvanci. Petrovi i mě volají jeho přátelé, že je objíždí novináři a loudí po nich špínu na nás. Zapojila se do toho i veřejnoprávní televize. I když dosud neměli problém najít na mě telefon, přepadli mě doma. Už jsem se z toho zhroutila,” řekla Právu matka napadeného chlapce Oksana Zhyvachivska.
Předpokládám, že za chvíli Petra doženou k odvolání výpovědi s tím, že si všechno vymyslel a vlastně spadl ze schodů. :twisted:
Jdu blejt, velebnosti.
"Doufej ve spravedlnost, ale buď připraven i na bezpráví." Lucius Annaeus Seneca
Uživatelský avatar

Příspěvky: 757

Registrován: pon 01.1.2007, 10:31

Re: Tři muži brutálně zbili chlapce. Je ve vážném stavu a př

Příspěvek od FRENKY » ned 13.5.2012, 19:13

http://radomirhrabovsky.blog.idnes.cz/c ... nescz.html

Co k tomu dodat.
Zmrdi.

P.S: Ale zaznamenávám zajímavý trend. Pohledem do diskusí je jasně vidět, že tyhle propagandistické manipulativní články nefungují. Lidi prostě vidí, že je to lež. To je pozitivní zjištění.
Bude zajímavé sledovat, s čím sociální inženýři přijdou dál.
Jsem jednoznačně pro zavedení povinného psychologického vyšetření ... humanistů.

Příspěvky: 37

Registrován: stř 11.1.2012, 15:12

Zbraň: CZ 75 compact

Re: Tři muži brutálně zbili chlapce. Je ve vážném stavu a př

Příspěvek od zigira » úte 15.5.2012, 19:19

Pod článek pana Hrabovského se klidně podepíšu-100% souhlas.Překrucování výpovědí a znevažování poškozeného ze strany médií je prasárna!Novináři vypouštějí dezinformace aniž by je podložili faktickými výsledky z vyšetřování policie.Vláda takto prostřednictvím "objektivních a nestranných" médií pošlapává práva obětí násilných trest.činů a darebáky staví do pozice ublížených "svatoušků.To co teď napíši nebude hezké,ale:přeji si aby dalšími obětmi podobných přepadení jako v Břeclavi byli děti a blízcí pánů Kalouska,Nečase,Vondry,Klause atd.A jsem zvědav na reakce jich samotných a médií!

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz