Turista ve Špindlerově Mlýně postřelil psa


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Příspěvek od pitt » ned 19.11.2006, 7:57

Tak takhle jsem se už dlouho nenasmál :D :lol: .Tady funguje- jestli se ti něco nelíbí,taky si to nech pro sebe. :mad:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 97

Registrován: pon 28.8.2006, 22:36

Zbraň: GLOCK

Bydliště: brno

Příspěvek od masaryk » ned 19.11.2006, 9:50

Nejlépe to vystihuje pořekadlo PES KTEREJ ŠŤEKÁ NEKOUŠE . ruku na srdce… to je ale blbost co??
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1277

Registrován: stř 05.7.2006, 17:10

Zbraň: Glock 17 Gen4

Bydliště: Praha

Příspěvek od para » ned 19.11.2006, 10:17

lawn_1:
Hm, pěkná historka, ale je mi nějak divný, že se tu nikdo nechlubí, že smáznul volně pobíhajícího rozzuřeného kokra nebo jezevčíka :roll: .
Ono to asi nezní tak zajímavě jako když se napíše, že to byl pitbull nebo rotwailer, že?!
Navíc mi přijde tvůj popis celé události.............no řekněme, dětinský a hlavně nejapná poznámka o tom že ze psa toho moc nezbylo páč si jako správnej emeričan použil to správný střelivo. *102* :woot:
"Only the dead have seen the end of war."
Uživatelský avatar

Příspěvky: 125

Registrován: čtv 27.10.2005, 19:25

Zbraň: G17

Bydliště: Empire State of Mind

Příspěvek od SniperWolf » ned 19.11.2006, 10:49

povodne som sem chcel pridat aj moj prispevok o tom ze aj ja som psickar atd,ale vidim ze niektorym sa nedam vysvetlit nic a su prave taky akych samy opisuju t.j. ze vyhraju ZP v loterii a potom sa nevedia dockat kedy si vystrelia na ostro
...shit happens

Příspěvky: 345

Registrován: stř 06.4.2005, 22:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Příspěvek od Ivoshek » ned 19.11.2006, 11:06

lawn_1: Dobrá práce.
para: U kokra a jezevčíka funguje celkem dobře nakopnutí.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1277

Registrován: stř 05.7.2006, 17:10

Zbraň: Glock 17 Gen4

Bydliště: Praha

Příspěvek od para » ned 19.11.2006, 11:08

Ivoshek: ano, ale to funguje i u pitbulla :wink:
"Only the dead have seen the end of war."

Qer

Příspěvky: 34

Registrován: stř 01.11.2006, 22:42

Příspěvek od Qer » ned 19.11.2006, 11:43

Para > poprosim o odbornu analyzu videi 8)
Neber to v zlom len chcem vediet co ine by sa dalo robit v tych pripadoch ...Osobne som tiez majitelom psika, ale keby na niekoho takto utocil rotvailer tak strielam.. neviem si predstavit nic ine co by sa dalo v tej rychlosti spravit.



http://www.metacafe.com/watch/29437/dog ... ty_street/

http://www.metacafe.com/watch/276734/pi ... g_handler/

http://www.metacafe.com/watch/28758/dog ... s_officer/
Naposledy upravil(a) Qer dne ned 19.11.2006, 15:16, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 125

Registrován: čtv 27.10.2005, 19:25

Zbraň: G17

Bydliště: Empire State of Mind

Příspěvek od SniperWolf » ned 19.11.2006, 12:07

Qer:vies co mi pripada komicke???vsetci rozoberate rottweilerov dobermanov pittbulov tigre a ine kozmicke prisery,ale nikto nenapise ze stasticky najviac urazov (ked hovorime o psoch)je sposobenych prave timy mieru milovnimi ratlikmi malickimi maznacikmi a pod.Skuste niekedy niekto nasrat napr.slovenskeho cuvaca a uvidite co je to frontalny utok pani!vsade v telke sa hovori o strasnych utoch pittbulov ale nejak mi uslo ze by niekde bola zmienka o dvoch komisaroch rex ktore vo Zvolene rozobrali jednu pani na suciastky ze poriadne ani nevedeli o koho ide alebo o miluckych a mieru milovnych labradorskych retrieveroch ktore zosrotovali v Prievidzi dvoch 11-12r chalanov ...prikladov je viac ku tym videam :prve video:keby tam nebola ta hrozostrasna hudba a nervy drasajuci komentar"zasvateneho"tak ti poviem ze sa chalan nahana zo psamy a idiotsky policajt vyvola paniku na zaklade ktorej uhryzne pes chlapca(keby si niekedy videl ako pracuju dva psy v svorke ked chcu nieco chytit tak by si vedel o com rozpravam)to ze psy nahanali chlapca je prirodzene lebo COKOLVEK unikajuce pred psom v nom vyvola lovecky instinkt..takze keby dva psy chceli chlapca chytit za par sekund by s neho nebolo nic ine ako rozzuvany kus masa(to co tam tie psy robili sa ma nepytajte to ja neviem ani to neschvalujem)druhe video by som nazval takto:skuste niekedy vliezt an nieci pozemok co s vami urobi majitelov domaci maznacik
3 video:policajt sa celkom opravnene a velmi spravne branil -skusil psa odkopnut,ziskal cas tasil a to ci strielal tam nieje jasne ale asi hej-schvalujem a aj ked mam velmi rad VSETKY psy a aj ine tvory urobil by som to rovnako ak by som mal cas
...shit happens
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Příspěvek od pitt » ned 19.11.2006, 12:28

ani na jednom videu nebyl vidět důvod útoku,vždy to bylo střižený tak aby to bylo zaměřené a následky.Jak známo v americe se tito psi utrácejí jak na běžícím pásu.Štěňata tzv.bojových psů se v ůtulku vůbec nenabízí,protože jsou hned utracena.


můj názor na video,nemusí odpovídat skutečnosti.
video 1.tento pes určitě nechtěl zabíjet,nebo se rvát.Spíš si myslím že to bral jako hru,nebo chlapci oplácel nějaké škádlení.útočil jen na něj a ne na jiné,třeba dospělé osoby.Navíc spíše tahal než kousal nohavici.Ten zpomalený záběr je hodně zavádějící.Věřte že kdyby chtěl kousnout tak to udělá.Viz druhé video.

video 2.nevím co se stalo předtím,ale myslím si že žena v uniformě zakročila proti psovi a použila při tom tyč na odchyt.Pes při první možné příležitosti ji to vrátil.Tento pes se chtěl opravdu pomstít a trhat (porovnejte s videem č.1),ale takto by se zachoval KAŽDÝ pes(kokr,pudl,labrador,atd.)

video 3.Hodně krátký na nějakej závěr.Je možnost že byl i tak vytrénovanej.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 125

Registrován: čtv 27.10.2005, 19:25

Zbraň: G17

Bydliště: Empire State of Mind

Příspěvek od SniperWolf » ned 19.11.2006, 12:35

Pitt suhlasim s tvojimi nazormi zda sa ze o psoch nieco vies!!!a ten zaber (spomaleny)je uplne na smiech pretoze je to skutocne ako hovoris ak by chcel kusat tak by to urobil a to velmi dorazne-vid video2
...shit happens

Qer

Příspěvky: 34

Registrován: stř 01.11.2006, 22:42

Příspěvek od Qer » ned 19.11.2006, 15:32

Hosi, videa som nasiel v priebehu cca 20 sekund... a kedze sa tato debata tykala utociacich psov zaujimal na nazor Para ako odbornika, ci sa dalo tym utokom predist a pod.. kedze napr. vid. c.1 pes nahana len deti ktore utekaju... policajta si nejako nevsima...
Vo videu c. 2 ide uz o odchyt psa ktory zautocil predtym na spravcu a nejake storrocne dievcatko a obaja su v nemocnici..(ked sa dobre pamatam, nechce sa mi to znova pozerat)..
OSOBNE nerozoberam ziadnych dobermanov, pittbulov (tigre a prisery si tam neviem ako dostal :lol: )
Ide mi iba o info ako sa spravat pri utoku psa...kedze som ziaden nezazil a clovek nikdy nevie...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 125

Registrován: čtv 27.10.2005, 19:25

Zbraň: G17

Bydliště: Empire State of Mind

Příspěvek od SniperWolf » ned 19.11.2006, 15:59

Qer: aby si to spravne pochopil ja som sa nesnazil utocit na tvoju osobu,len som sa snazil poukazat na vseobecnu mylnu mienku o niektorych plemenach psov ok???takze dufam ze si sa nenahneval alebo neurazil bolo to myslene v dobrom
...shit happens

Qer

Příspěvky: 34

Registrován: stř 01.11.2006, 22:42

Příspěvek od Qer » ned 19.11.2006, 16:06

SniperWolf> jasne ze som sa neurazil a ani som to nebral ako utok :P , len som tiez chcel vysvetlit ze na nikoho neutocim a ide mi len o objektivne informacie :wink:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 125

Registrován: čtv 27.10.2005, 19:25

Zbraň: G17

Bydliště: Empire State of Mind

Příspěvek od SniperWolf » ned 19.11.2006, 16:23

to je potom OK som rad :D
...shit happens
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Příspěvek od pitt » ned 19.11.2006, 16:36

Qer píše:Hosi, videa som nasiel v priebehu cca 20 sekund... a kedze sa tato debata tykala utociacich psov zaujimal na nazor Para ako odbornika, ci sa dalo tym utokom predist a pod.. kedze napr. vid. c.1 pes nahana len deti ktore utekaju... policajta si nejako nevsima...
Vo videu c. 2 ide uz o odchyt psa ktory zautocil predtym na spravcu a nejake storrocne dievcatko a obaja su v nemocnici..(ked sa dobre pamatam, nechce sa mi to znova pozerat)..
OSOBNE nerozoberam ziadnych dobermanov, pittbulov (tigre a prisery si tam neviem ako dostal :lol: )
Ide mi iba o info ako sa spravat pri utoku psa...kedze som ziaden nezazil a clovek nikdy nevie...
opět jen můj názor a zkušenost. při útoku psa
pes běží proti mě-neutíkám,stojím-nejlépe asi jako fotbalista v obrané zdi.jednou rukou si bráním hlavu,druhou genitálie.při útoku pes skáče,takže kopu,nebo uhýbám.

pes je blízko mě a napadá-pokud tuším že se zakousne,snažím se mu nabídnout pro mě nejlepší variantu-levá ruka(pravák).Stejně většina psů jde po rukách.Jinak stačí s ní máchat a pes jde po ní.

Když už se pes zakousl-nesnažím se sním přetahovat.ale jdu za ním a snažím se ho zalehnout,dostat pod sebe,tím se zklidní.žádný bouchání pěstí,nebo kopání.To ho ještě více nabudí.

opět vše závisí na situaci a "bojeschopnosti" člověka.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 97

Registrován: pon 28.8.2006, 22:36

Zbraň: GLOCK

Bydliště: brno

Příspěvek od masaryk » ned 19.11.2006, 18:20

SniperWolf píše:Pitt suhlasim s tvojimi nazormi zda sa ze o psoch nieco vies!!!a ten zaber (spomaleny)je uplne na smiech pretoze je to skutocne ako hovoris ak by chcel kusat tak by to urobil a to velmi dorazne-vid video2
hmmm chtel bych te videt kdyby ten pejsanek takhle laskoval s tvym ditetem..... asi bys zmenil nazor ze jde o hru..... a celkove jak to tak procitam tak mam pocit ze je to tady samej superman co si s pitem poradi holyma rukama .... :(
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Příspěvek od pitt » ned 19.11.2006, 18:32

určitě bych si s ním poradil líp než ten policajt a určitě bych se nesnažil chytat děcko,ale psa.A nikdo tu netvrdí že není hezčího koníčku než se rvát se psem.
Qer vznesl dotaz jak se chovat při útoku psem.Vzhledem k tomu že psa vlastním a byl jsem již pokousán dovolil jsem si zde napsat svoje zkušenosti a názory.
Pokud si myslíš že ti postačí umění střelby,nečti mé příspěvky a hotovo. :evil:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 97

Registrován: pon 28.8.2006, 22:36

Zbraň: GLOCK

Bydliště: brno

Příspěvek od masaryk » ned 19.11.2006, 18:40

tak ti preji hodne stesti....
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1277

Registrován: stř 05.7.2006, 17:10

Zbraň: Glock 17 Gen4

Bydliště: Praha

Příspěvek od para » ned 19.11.2006, 18:48

pánové pamatujte, že nebezpečnost psa se neodvijí od toho jaká je to rasa, ale od toho jak je pes vychován :idea:
Mizerně vychovanej labrador je daleko nebezpečnejší než tak neustále démonizovanej, řádně vychovanej, 50ti kilovej rotwailer.
"Only the dead have seen the end of war."
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1277

Registrován: stř 05.7.2006, 17:10

Zbraň: Glock 17 Gen4

Bydliště: Praha

Příspěvek od para » ned 19.11.2006, 19:06

Qer.
video 1. tohle není útok, alespoň ta první fáze, až ten polda toho psa vyprovokoval pak už začlo jít do tuhýho, ale takovej pes naútočí tím že tahá za nohavici. Toho psa by nabyl problém zklidnit kdyby ten capart před ním nautíkal. Můj názor: pes si chtěl hrát. Nicméně je to špatný a majitel by měl být potrestán a psi by mu měli být odebrány.

video2.Ano toto je útok psa, ale ten konal na povel majitelky. Potrestat majitelku, psa odebrat.

video3. taky je evidentní, že pes zaútočil ale není vidět z jakého důvodu, střelba byla zbytečná, psa bylo možno zklidnit, jen kdyby v tom byli policajti alespoň trochu cvičeni.

Závěrem, jelikož se mnoho let mimojiné zabývám převýchovou problémových psů, troufnu si tvrdit, že takových útoku sem zažil X a vždy sem to pořešil a nikdy sem psu neublížil.
A během těch let mně naplno pes kousl jen jednou.
"Only the dead have seen the end of war."

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz