Tzv. Cekanicka iniciativa


Vše týkající se sdružení LEX

Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: 12.02.2011 - Slaný - LOS

Příspěvek od S474N » stř 23.2.2011, 18:18

jomekabi: jenom mensi technicka. Proc se clovek musi o teto iniciative zde na MG dozvedet az ted?
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 96

Registrován: pon 18.10.2010, 20:01

Zbraň: spousta

Bydliště: Tabor _______________________ člen sdružení LEX | http://www.gunlex.cz/

Re: 12.02.2011 - Slaný - LOS

Příspěvek od jomekabi » stř 23.2.2011, 18:33

Plne vysvetleni mas v SZ.

Příspěvky: 96

Registrován: pon 18.10.2010, 20:01

Zbraň: spousta

Bydliště: Tabor _______________________ člen sdružení LEX | http://www.gunlex.cz/

Tzv. Cekanicka iniciativa

Příspěvek od jomekabi » stř 23.2.2011, 19:06

Pratele, omlouvam se, ze to zde vyvesuji se zpozdenim. S474N jsem prave vysvetlil, ze to bylo nedorozumeni.

Takze:

28. unora odeslu predstavenstvu LEXu dopis, pod kterym mam v soucasne dobe radu podpisu clenu LEXu. Dopis neni nikde verejne vyvesen, siri se pouze mezi cleny LEXu, protoze se jedna ciste a jen o vnitrni zalezitost LEXu. Zduraznuji, ze se nam nejedna o rozbiti LEXu, ale o zlepseni jeho cinnosti.

Proto, jste-li cleny LEXu a mate zajem vedet neco blizsiho, pripadne se pripojit, napiste mi na jomekabi@gmail.com , obratem vam poslu podrobnosti. Nemam moznost si vase zadosti overit, proto spoleham na vasi poctivost, ze mi budou psat opravdu jen clenove sdruzeni.

Dekuji,
Pepik Bilek.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Tzv. Cekanicka iniciativa

Příspěvek od S474N » stř 23.2.2011, 19:10

Tak moznost je ta, ze se to hodi do clenske sekce zde na foru a tam se nikdo jinej nez clenove nedostanou *88*.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 96

Registrován: pon 18.10.2010, 20:01

Zbraň: spousta

Bydliště: Tabor _______________________ člen sdružení LEX | http://www.gunlex.cz/

Re: Tzv. Cekanicka iniciativa

Příspěvek od jomekabi » stř 23.2.2011, 19:15

Dobre, napis mi na jomekabi@gmail.com , obratem Ti to poslu.
Nebo mi dej vedet, jak to tam dat. Clenem klubu nejsem, Glocka nevlastnim.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: 12.02.2011 - Slaný - LOS

Příspěvek od cmk » stř 23.2.2011, 19:58

jomekabi at čtv 17. 2. 2011, 13:45 píše:Dalsi milnik ve svetovych dejinach - Cekanicka konference! :D
;-)
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Příspěvky: 96

Registrován: pon 18.10.2010, 20:01

Zbraň: spousta

Bydliště: Tabor _______________________ člen sdružení LEX | http://www.gunlex.cz/

Re: 12.02.2011 - Slaný - LOS

Příspěvek od jomekabi » stř 23.2.2011, 20:05

Ahaa, tak na to jsem uplne zapomnel! :oops: Muzu snad za to, ze Cekanice se staly stredem vsehomira? :D

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: 12.02.2011 - Slaný - LOS

Příspěvek od cmk » stř 23.2.2011, 20:08

Uprimne? Priznej si to - muzes ;-)
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

HV

Uživatelský avatar

MujGLOCK fotograf

Příspěvky: 1793

Registrován: pát 04.5.2007, 12:52

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 10 - Horní Měcholupy

Re: Tzv. Cekanicka iniciativa

Příspěvek od HV » stř 23.2.2011, 21:30

...členové čeho? MG nebo LEXu? Já jsem pouze v LEXu, uvidím to?
...zbraně, mám zbraně

Příspěvky: 96

Registrován: pon 18.10.2010, 20:01

Zbraň: spousta

Bydliště: Tabor _______________________ člen sdružení LEX | http://www.gunlex.cz/

Re: Tzv. Cekanicka iniciativa

Příspěvek od jomekabi » stř 23.2.2011, 21:33

Samozrejme, prave jsem Ti poslal email. :)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 77

Registrován: pon 14.2.2011, 15:53

Zbraň: Bubák

Bydliště: Čelákovice, Čekanice, Leiko, Avim...

Re: 12.02.2011 - Slaný - LOS

Příspěvek od vlasten » čtv 24.2.2011, 9:00

  Kód:
Jomekabi na hrad!
:mrgreen:

ehm.... Pardon......nechal jsem se unest. :roll:

HV

Uživatelský avatar

MujGLOCK fotograf

Příspěvky: 1793

Registrován: pát 04.5.2007, 12:52

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 10 - Horní Měcholupy

Re: 12.02.2011 - Slaný - LOS

Příspěvek od HV » čtv 24.2.2011, 9:09

Myslím si, že Josef správně vyvíjí aktivitu a to oceňuji. Nejde tady o výměnu vedení či sesazení lidí z vedení. Jde o úpravu chování. LEXu to jistě prospěje. Ve stávajícím vedení jsou rozumní lidé jen asi nemají pro LEX tolik času a já to naprosto chápu. Lidem s elánem, chutí do práce a energií to ale nestačí. Uvidíme co z toho vzejde. Osobně Josefovi fandím :thumbsup:
...zbraně, mám zbraně

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: 12.02.2011 - Slaný - LOS

Příspěvek od cmk » čtv 24.2.2011, 9:32

Ja uz to Pepikovi psal... Ten problem je mnohem slozitejsi.

a) lidi, kteri "asi vedi jak to delat" je spousta. Lidi, kteri "to delaji a chteji delat" je malo

b) z taktickych duvodu nelze byt uplne otevreny. Zajima nas pomerne horke tema a pokud kdejaky pseudo-humanisticky-ideologicko-pacifisticky-intelektual bude predem z nejakeho fora vedet, jak chce Lex postupovat, aby rozumne zachoval rozumnou vec, ktera ovsem neni vetsinove pochopena a podporovana, mnohem lepe se mu budou vymyslet kontrukce pro to, aby z toho Lex (a potazmu vsichni strelci a nakonec i cela spolecnost) vysel porazen (bohuzel se tu pohybujeme na pomezi neceho, co se nam nikomu nelibi a to je "je to dobre a snazime se udrzet stav, jaky je, at se to vetsine libi nebo ne" - realita je ale bohuzel takova. Vetsinovy dav ovci ma media a media maji vetsinovy dav ovci. My mame (myslim a verim tomu) "jenom" pravdu).

c) na forech se to stejne akorat zhada a nic se nevyresi (vyjimky ale jsou)

Jako clenu Lexu mu jakkoli neupiram pravo o snahu neco zmenit a zcela jiste jsou veci, ktere jdou delat lepe. Jen mam strach, aby pocatecni nadseni nevedlo k hura krokum, ktere budou kontraproduktivni.

Ale mozna by to stalo za to presunout do spravne sekce :-)
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Příspěvky: 96

Registrován: pon 18.10.2010, 20:01

Zbraň: spousta

Bydliště: Tabor _______________________ člen sdružení LEX | http://www.gunlex.cz/

Re: Tzv. Cekanicka iniciativa

Příspěvek od jomekabi » čtv 24.2.2011, 12:56

Honzo, psals mi a ja Ti odpovedel, neco v tom smyslu, ze si jsem vsech uskali vedom. Prave proto jsem ten dopis nikde verejne nevyvesil a take o nem nechci verejne diskutovat. :wink:

Zanedlouho (tyden ci dva) by na strankach LEXu melo byt spusteno clenske diskusni forum, tam budeme mit moznost otevrene diskuse. Testovaci provoz jiz probiha. :)
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Tzv. Cekanicka iniciativa

Příspěvek od S474N » čtv 24.2.2011, 13:02

jomekabi: dovolim si trosicku navazat na CMK a polozit konkretni dotaz. Je to cele o tom, ze NEKDO zacne NECO delat nebo je to o tom, ze TY konkretne neco udelas a stejne tak se zachovaji i dalsi, kteri na to pristoupili?
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 96

Registrován: pon 18.10.2010, 20:01

Zbraň: spousta

Bydliště: Tabor _______________________ člen sdružení LEX | http://www.gunlex.cz/

Re: Tzv. Cekanicka iniciativa

Příspěvek od jomekabi » čtv 24.2.2011, 13:29

Jsem si vedom, ze jsem si na sebe usil bic a nejake aktivni praci asi neuniknu. :lol:

Jsou zde i dalsi, kteri jsou ochotni prilozit ruku k dilu. Samozrejme kazdy dle svych moznosti. Je jasne, ze lide maji zamestnani a rodiny, a nemuzou se venovat zajmove cinnosti na plny uvazek. Ale uz ted mame nekolik clenu, kteri makaji, napr. na vyse zminenem foru, dalsi prekopavaji webove stranky, no a zbytek kuje pikle, co a jak dal. :wink:
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Tzv. Cekanicka iniciativa

Příspěvek od S474N » čtv 24.2.2011, 13:41

jomekabi: tak prekopavat stranky a vybudovat forum se da s prehledem zvladnout i v jednom cloveku za den dva. Me spise zajimaji veci tykajici se KONKRETNE PRACE LEXu jako takoveho, ne tyhle veci okolo, ktere mimochodem povazuji za samozrejmost.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 96

Registrován: pon 18.10.2010, 20:01

Zbraň: spousta

Bydliště: Tabor _______________________ člen sdružení LEX | http://www.gunlex.cz/

Re: Tzv. Cekanicka iniciativa

Příspěvek od jomekabi » čtv 24.2.2011, 14:10

Jo, da se to zvladnout za den ci dva, ale taky to podle toho vetsinou vypada. A ano, dalo by se to zvladnout rychleji a lepe, nez doposud, kdyby nechybela podpora "zezhora". Ona zivelna cinnost je hezka vec, ale stejne jako ve firme, i v obcanskem sdruzeni (zvlaste prihleneme-li ke geografickym vzdalenostem mezi cleny) nekdo musi tyto cinnosti koordinovat. To jen na vysvetlenou, i tak jsem asi zasel dale, nez jsem mel v umyslu.

A ano, mluvime o konkretni praci LEXu. Tyhle cinnosti nejsou zas az tak okrajove. Chceme-li komunikovat se cleny a chceme-li, aby strelecka verejnost o nas vedela, musime mit nejake efektivni komunikacni prostredky. Lepsi komunikace = vetsi clenska zakladna = vice aktivnich clenu = vetsi politicka vaha a efektivnejsi prace celeho sdruzeni. Je mi jasne, ze par lidi u vesla, bez vseho toho dalsiho, nemuze dokazat divy. Ale narikat, ze clenove jsou pasivni, nestaci, od toho je vedeni, aby lidi vedlo a nasmerovalo.

A uz se zase dostavam moc daleko, opravdu nechci tyto veci probirat na verejnosti.

Příspěvky: 1523

Registrován: stř 02.8.2006, 14:14

Zbraň: GLOCK

Re: Tzv. Cekanicka iniciativa

Příspěvek od Mistral » čtv 24.2.2011, 16:22

Se mi zdá, že Čekanická iniciativa navazuje na Libiijskou iniciativu? :p
Mysli globálně, střílej lokálně. Nejsi kompetentní!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 77

Registrován: pon 14.2.2011, 15:53

Zbraň: Bubák

Bydliště: Čelákovice, Čekanice, Leiko, Avim...

Re: Tzv. Cekanicka iniciativa

Příspěvek od vlasten » pát 25.2.2011, 11:19

K tomu snad jen dodam, ze s Pepikem souhlasim a ze se LEX nelisi od jinych obcanskych sdruzeni, kterych jsem clenem a ktere si vsechny prosly obdobnym vyvojem, kterym ted prochazi LEX. A vetsinou jsme se nakonec vydali spravnym smerem.

Do dalsi diskuse se zapojim az na novem LEXackem foru. :bomb:

Dulezite je to sluvko, ktere Pepik vyznacil tucne. A zaroven to byva nejvetsi problem...

Zpět na „Sdružení LEX“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz