Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 26.11.2020, 11:04

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 30 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 ÚNAVA PRUŽINY ZÁSOBNÍKU 
Autor Zpráva

Příspěvek 
realcop: obcas kdyz to vidim tam mam pocit, ze ani to co sebou taham by mi nekdy nepomohlo, kdyz vidim tech sracu co se vsude pohybuje :(

!!! Radeji byt souzen jednim, nez nesen ctyrmi !!!
kdo jinemu jamu kopa, ten si prijde na docela slusne penize

stř 19.10.2005, 14:40
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Příspěvek 
Ja tak ako som už tu písal :zásobník č.1: 16 kúskov a č.2 17 kúskov.
Kedže sa ´´flákam´´ často s detektorom pol lese,divá zver nespí.. :lol: a ťažko zastaviť čas pri prebíjaní .To už nehovorím pri samotnej obrane voči -protivníkovi- aj keď sa traduje,že pri samotnom strete-prestrelke-nepadne viac ako 5 výstrelov,nespolieham sa na to.
Pružina sa dá vymeniť kedykoľvek....

stř 19.10.2005, 15:23

Příspěvek 
Cybernetic: Co je detektor? Resp. s jakým detektorem?

IKar: Nechci Ti brát iluze, proti Berdychovi by asi tezko měl někdo nějaké šance. Zastavovali lidi převlečený za policajty a dávali jim dejchnout. Musel by jsi mít už nějaké podezření nebo vědět, že to nejsou skuteční cajti.

stř 19.10.2005, 17:00

Příspěvek 
abeille
:) detektor kovov- militárie II.WW

stř 19.10.2005, 17:20

Příspěvek 
Tak chlapi ja nosim obidva zasobniky naplnene po strop a je to v pohode

čtv 17.11.2005, 9:38
Profil ICQ

Příspěvek 
Mam G19C nosim ji plnou (15) uz treti rok, zaloni zasobnik taky a obcas vytahnu i treti s baterkou. Cca. 1x za 14 dni sem na strelnici tak je vzdycky hned vyprazim abych mel jistotu ze nenosim neco co nefunguje. zasobniky jsou OK na pruzinach to temer neni znat akorat se diky pouzivani trochu ozvykaly zachyty, ale nema to vubec zadny vliv na uchyceni ve zbrani. S glockem sem mel za celou dobu (cca. 4000 kousku :-)) jeno dve zavady a byli zpusobene vadnou munici MMC.

čtv 11.5.2006, 10:40
Profil ICQ YIM

Příspěvek 
pro Ikara. Konečně nějaký podobný blázen. Myslím tím to nošení náhr. zásobníků, a munice. Taky vyznávám heslo, ať mi po přestřelce zásobník zbude, než aby mi během ní jeden chyběl.

Ve zbrani 15+1, na opasku 19. Jednou týdně chodím trénovat, tak ty Ceppy vyměním za SaB, tak snad si ta pružina stihne odpočinout :D .

čtv 11.5.2006, 12:16

Příspěvek 
Kdyz jsem G19 kupoval bylo mi doporuceno nosit tam jen 13, udajne i pri kratsim noseni hrozi unava pruziny...tak nevim, 2 naboje muze byt docela dost, jeden z duvodu ze jsem sel do G19 byla i kapacita. Nechystam se na nejake poulicni prestrelky :P ale je lepsi byt pripraven ze jo 8-)

Nechaval jsem ted menit pruzinu u zasobniku me CZ 45 za novu (mekci z CZ 92) a novy plastovy podavac,a bylo mi doporuceno paskovat max. 5 naboju, udajne jinak je pravdepodonost nepodani docela vysoka... :evil:

ned 10.2.2008, 13:54
Partner MujGLOCK

Příspěvek Gfull
Zdravím, již více jak 8 let, ve zbrani i na opasku plné zásobníky na doraz, jednou se mi stalo že se mi zásobník rozskočil a náboje se vysypaly ( ale bylo to při stěhování skříně) tak že jsem to během minuty zase dal do kupy a normálně to fachčí dál, pokud jsem měl závady ( ty nenucené) tak to bylo vždy municí. Jediný co mi často stává je to že mám jetý zásobník tak, že mi nechce závěr zůstavat vzadu když mám zásobník prázdnej po dostřílení ( je tak dost vychozenej) jinak v pohodě.. je to Glock, ten co něco vydrží.. a stejně jako kvalitní pistole jsou i kvalitní zásobníky.. :D

ned 10.2.2008, 18:57

Příspěvek 
Jsi šťastný člověk.

ned 10.2.2008, 20:34
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 30 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2