Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je ned 21.10.2018, 15:35

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 207 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
 Uprava spouste - 2.3kg+kratky reset+hladky chod 
Autor Zpráva

Příspěvek Re: Uprava spouste - 2.3kg+kratky reset+hladky chod
Rocket a Tactical eliminujú overtravel teda prepad spúšte po výstrele. Rocket má menší odpor (3,5lb) jak Tactical (5,0lb)
Rocket používam spolu s najsilnejšou modrou bicou pružinou. Pri použití so štandardnou pružinou bol už odpor na moj vkus dost malý na použitie v pištoli určenej na nosenie. Odlahčenú biciu pružinu nemám a neskúšal som.

Keď som kupoval Rockety tak Tactical nebol dostupný. Myslím že by som v pohode dokázal fungovat aj s ním.

Evo Elite eliminuje overtravel a podla popisu a obrázku aj pretravel, teda skracuje dráhu pohybu spúšte kým tiahlo kontaktuje stojinu a začne sa znižovat. tá šikmá funkčná ploška stojiny vypadá byt na inom mieste jak pri bežných stojinách.
Osobnú skúsenost nemám.

2kg stojina je za pár korun, kludne ju možeš skúsit. Ja ich mám dve nové odložené v krabici. Subjektivne mi prišiel rozdiel medzi 2,5 stojinou a 2.0 stojinou menší, jak medzi 2,0 a Rocket.

A ten drahý štelovací domček by som ja rozhodne nekupoval.

pát 16.6.2017, 4:00

A máte někdo osobní zkušenosti s Evo Elite?
Zvažuju jestli Ghost Rocket a nebo právě Evo Elite a nemám jasno. Na českém netu jsem žádné pořádne info nenašel.

pát 23.6.2017, 10:04
Partner MujGLOCK

rramrs nová spoušt, funguje skvěle, resetuje tak jak má, cenově zajímavá záležitost..

Přílohy:
rramrs spoušt.jpg
rramrs spoušt.jpg [ 44.42 KiB | Zobrazeno 538 krát ]

pon 09.4.2018, 10:08

Tak už je konečně na světě. Jdu si ji hned objednat:)

pon 09.4.2018, 14:51

Kostraaa píše:
A máte někdo osobní zkušenosti s Evo Elite?
Zvažuju jestli Ghost Rocket a nebo právě Evo Elite a nemám jasno. Na českém netu jsem žádné pořádne info nenašel.

Evo Elite nemá takový ten dlouhý glockovský mrtvý chod, dřív nastupuje citelnější odpor spouště i odpal. Propad jak si ho uděláš. Odpor nízký, reset krátký. Za mě spokojenost, ale jsem si vědom, že svět je plný věcí, které ještě neznám... :-) Pokud ti není daleko oblast Louny, Most apod., můžeš zkusit. Ghost Rocket jsem zkusil také a někde tu stojinu mám, tam byl také oproti základu nižší odpor a podle nastavení i propad, ale ten dlouhý mrtvý chod (namáčknutí) tam byl podobný jako u tovární stojiny.

stř 11.4.2018, 1:34

Nezkoušel někdo už ladit 5.generaci? Mám na 19X dot connector a odpor cca 2,3 Kg. Chtěl bych snížit odpor spouště, vzhledem k tomu že tady jsou dostupné jen 2kg stojny a nikde nejsou tvrdší pružinky pro 5 gen zvažuji nákup z USA. Když nebudu řešit cenu, je lepší vzít jen kvalitní stojnu nebo vzít raději komplet spoušť se stojnou, kde se toho zlepší mnohem více třeba od APEXu viz třeba tohle:

https://store.apextactical.com/WebDirec ... ils/192710

Nepoužívá někdo ten APEX systém třeba na 3-4 generaci?

úte 17.7.2018, 17:10

Tak spoušť je v G26. Na prst je mnohem příjemnější, jenom ještě musím vyleštit tu novou páku, aby byla jako ta stará. Asi koupím ještě jednu do G17.

stř 18.7.2018, 10:07
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 207 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11