Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je sob 24.8.2019, 14:15

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 32 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 Upravy Glock 17 
Autor Zpráva

Příspěvek 
I pro IPSC je škoda ladit G 17. Perfektně se s ní můžeš chytat v div. Production, ale po nalazení (spouště, mířidla, botky zásobníků,...) už musíš do Standardu, kde už se rozlišuje factor a ty máš jen Minor!

pon 20.2.2006, 8:48

Příspěvek 
Kluci moji zlatí, dík za názory :-). Tušila jsem, že budete většinou proti :? . Já to budu mít fakt na 99%(teda spíš 100) jen na střelnici, chci zkusit letos to IPSC a věřím tomu, že to bude lepší. Jen jsem chtěla testnout, nemá-li s Pekaříkem někdo špatnou zkušenost. Co se týká bezpečnosti zbraně po této úpravě, tak ta nebude menší. Všechny stávající zabezpečení zůstanou jak jsou. Jinak bych do toho nešla. Tož tak.

pon 20.2.2006, 11:53

Příspěvek 
Zkracování chodu spouště už se tu řešilo v jiném vlákně. Tam jsme vyjmenovali i všechny důsledky této úpravy. Nemá cenu to znovu rozepisovat.

Prostě chceš-li střílet IPSC a zůstat v Productionu, tak na spoušť nesahej, jinak neprojdeš. Podobné je to i s mířidly (jen origo Glock), botky zásobníků a prodloužení žádné (origo Glock se nevejde do rozměrů pro divizi),…

Při zblokování spouště se také musí upravit spoušťová pojistka, aby fungovala. Když se to neudělá, tak je zbraň hodnocena jako nebezpečná = má vyřazený bezpečnostní prvek!

pon 20.2.2006, 13:47

Příspěvek 
...nevite někdo kolik stojí ten TITANOVEJ úderník do G17? a kde ho koupit, popř. kolik stojí tvrdší, měkčí vratné pružiny závěru?

něco jsem zde pročetl, ale je toho moc, to bych hledal ještě tejden..:-) i přes vyhledavač..díky

stř 01.3.2006, 13:01
VIP člen

Příspěvek 
Zkus to pohonit tady http://www.glockmeister.com, obavam se totiz, ze u nas nic takoveho nesezenes.

Obrázek

stř 01.3.2006, 13:17
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Příspěvek 
hmm. tak na glockmeister.com..nic takovýho nemaj v nabídce, našel jsem to až tady:
http://magills.com/index/46/

titanovej úderník stojí USD 75,-, což neni moc, ale jak to sem dostat za rozumný peníze? maj tam i jiný titanový díly na G a spoustu dalších z AL..

stř 01.3.2006, 13:36
VIP člen

Příspěvek 
No skoro 2 tisice za udernik me tedy prijde docela dost. V cem ma byt lepsi, nez ten standardni ? Jinak kdyby byl zajem, mohu poslat poptavku do USA, kde bezne objednavame ty zaslepky do pazby.

Obrázek

stř 01.3.2006, 13:47
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Příspěvek 
no je lehkej, tím se zkracuje reakční doby pro další výstřel, nemagnetickej..takže se na něm nemůžou usazovat případné kovové nečistoty...a je to něco extra :D , ale jak řikám, když se to sem doveze tak ta cena naskáče nahoru.. :( , těch 75USD bych ještě skousnul...ale třeba 2.2-2.5k a víc už asi ne...

stř 01.3.2006, 13:53

Příspěvek 
Titanový zápalník se v ČR prodával. Stál něco málo přes 3 tis. Není až tak pravda, že zkracuje reakční dobu pro další výstřel. Oni ty rozdíly jsou v řádech tisícin sekundy, což je pro rychlost dalšího výstřelu nepostřehnutelné.
Zrychluje reakci zápalníku po promáčknutí spouště. Takže zbraň odpálí o nějaké ty tisíciny dřív. Pokud strháváte, tak Vám to "údajně“ má pomoci, aby to stržení nebylo tak velké.

čtv 02.3.2006, 8:46

Příspěvek 
A jak je na tom s životností oproti normálnímu zápalníku?

čtv 02.3.2006, 12:08

Příspěvek 
Životnost by měla být daleko větší, ale neznám nikoho, kdo by ho měl, aby to mohl potvrdit. Ostatně se mi ještě nestalo, abych měl potíže s životností standardního zápalníku. Pokud ho nikdo nebrousí, tak není nutné se o ní obávat.

čtv 02.3.2006, 14:55

Příspěvek 
Ptám se, prootže titan. slitiny nejsou zrvona extra tvrdé (aspoň ty, co jsou na "matwebu"), ale možná zápalník nemusí být mocně tvrdý a asi to stačí...

čtv 02.3.2006, 15:33
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 32 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2