User a jiné...


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Příspěvky: 716

Registrován: čtv 16.11.2006, 17:48

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Teplicko - Osek

User a jiné...

Příspěvek od Kmoch Vladimír » pon 20.11.2006, 0:14

Nedávno jsem se registroval.Důvod byl ten, že jsem potřeboval informaci,kterou mi můžete dát jenom vy kteří o problematice víte své a kolektivní vědění je týmová práce která znamená vždy vyšší stupeň než pouze vlastní názor na cokoliv!Pročítám si však toto forum již asi půl roku a dělám si určitý názor na kvalitu a hodnotu příspěvků .Musím říci,že některé pře jsou přinejmenším zbytečné a snad ani nejsou přínosem.Jindy když pracuje mozek a emoce chybí, tak se lze i něco dozvědět.Nejsem Glokař,ač jsem jím chtěl být.Ale Jericho FB v saténu mně dostalo.A když jsem prostříkl spoušťový mechanismus teflonovým sprejem a pak namazal -to by i glokař zajásal!Máslo a zase máslo na spoušti.Fakt!Takže to skuste.nejdřív teflon,nechat uschnout a namazat olejem.Jinak mně u Gloka udivuje, že se dosud nepokusil o ráži .22!Jaký asi je důvod?Že by vidina malých zisků a vysoké náklady na vývoj něčeho tak odlišného?Co si myslíte vy?Koupili by ste si na trening gloka .22?Škoda že není,nemusel by sem si kupovat jinou značku.To je výtka!!! :cry: Jinak k problematice "user",což považuji za dosti neuctivý výraz k těm kteří s vámi i když potichu sympatisují a mají podobné zájmy.Děkuji těm kteří "usery"brání a neodrazují je od okamžiku,kdy se třeba sami rozhodnou se projevit.Kdyby se mazaly registrace,zbylo by jen málo cílů které tyto stránky míní naplnit! :oops: Zravím slušné!
V nouzi poznáš -Jericho FB!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1277

Registrován: stř 05.7.2006, 17:10

Zbraň: Glock 17 Gen4

Bydliště: Praha

Příspěvek od para » pon 20.11.2006, 0:23

Pokud vím tak Glock se zaměřuje na služební a obranné zbraně, takže se ani nedivim že se ráží .22 nějak nezaobírá. 8)
"Only the dead have seen the end of war."
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1163

Registrován: úte 20.12.2005, 22:29

Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od Lukáš Koukal » pon 20.11.2006, 1:27

.22 se na obranných/služebních zbraních používá spíše jen ve formě konverzí k levnému tréninku, než na soutěže v mířence. Pro Glock takovou konverzi od nedávna nabízí Ciener.
Obrázek
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » pon 20.11.2006, 9:38

LK: co vim, tak konverzni sety jsou jiz velmi dlouho k dispozici. Jenom nevim, k cemu by takovy trenink byl - rekl bych, ze je to srovnatelne s airsoftem, kde GLOCK v manualu vyjde na 900 Kc. A nejhlavnejsi vyhoda - s AS muzes "trenovat" i doma a strilet si na co chces.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » pon 20.11.2006, 11:11

Me nejak neni jasny vyznam treninku s uplne jinou razi...
Na to, abych vyndal pistoli a pudove zamiril "nekam" (doma vetsinou nejakej vypinac ci podobne velkou vec) mi nakonec staci i airsoftovka - beztak spoust nemackam no a na zvladnuti rychleho doublu ci triplu pak beztak musim na strelnici a trenovat ten doble s ostrym strelivem te raze, kterou pouzivam.
Pokud bych double trenoval s 22kou a pak v realu chtel tuhle naucenou techniku pouzit, tak prvni ranou sice asi trefim, co chci, ale druhou sestrelim nekde nejakou lampu (leda, ze bych byl jak ten motylkar ve Vinetouovi a trefil bych kus skaly, ktera by spadla a zloducha zabila) :-)
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 1444

Registrován: pon 30.1.2006, 18:18

Zbraň: GLOCK

Bydliště: MATRIX, jako všichni

Příspěvek od Smith » pon 20.11.2006, 17:42

Malorážka je hrozně ošidná. Chvíli s ní střílíš, hned si zvykneš, připadáš si jako bůh střelnice - a pak se učíš s devítkou od začátku! :wink:

Příspěvky: 716

Registrován: čtv 16.11.2006, 17:48

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Teplicko - Osek

Glok& .22

Příspěvek od Kmoch Vladimír » stř 22.11.2006, 0:07

Ano, vím že se Glok zaobírá vojenskými,služebními a obranými zbraněmi.Přesto mně mrzí že si nemůžu koupit gloka v ráži .22.Myslím si že trening s takovou zbraní by byl zajímavý a levný.Věřím,že pudové reakce a pudová střelba i s r. .22 je stejná, pouze chování zbraně je jiné.A když se proloží nácvik .22 s ráží třeba 9 lugr,Tak se těch dražších nemusí použít tolik!A radost z dobrých výsledků nezastíní ani to,že rána nebyla "chlapská".A to nemluvím o financích.Kromě toho, pokud je zbraň .22 váhově a velikostně zajímavá i pro skryté nošení,pak při použití dobře zvoleného střeliva poskytuje i dostatek obranného- odrazujícího potenciálu.Ovšem r. .45 nenahradí,to je fakt.Ale prázdné ruce, rozhodně nemáš!Zdravím Glokaře!
V nouzi poznáš -Jericho FB!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 804

Registrován: pon 20.3.2006, 13:09

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Příspěvek od 4mike » stř 22.11.2006, 0:11

přebitej Luger se ceně 22LR docela blíží , tudíž nechápu logiku věci, nač pořizovat další bouchačku v ráži 22 pro trénink, když přebíjecí výbava vyjde levněji a mohu trénovat cokoliv s normální ráží aniž by mne musela cena munice výrazně omezovat
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1277

Registrován: stř 05.7.2006, 17:10

Zbraň: Glock 17 Gen4

Bydliště: Praha

Příspěvek od para » stř 22.11.2006, 0:17

4mike: tak, tak, svatá pravda *52* *52*
"Only the dead have seen the end of war."

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz