Útok sekyrou


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Příspěvky: 1556

Registrován: pon 04.4.2005, 10:02

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kraj Vysočina

Příspěvek od Selag » pon 03.10.2005, 13:58

3.10. 2005 13:32
KOSTELEC - Policisté muže podezírají z výtržnictví, z násilí proti skupině obyvatel a proti jednotlivci, z poškozování cizí věci a z útoku na veřejného činitele.

Podnapilého výtržníka převezli na plzeňskou protialkoholní záchytnou stanici. Podle západočeské policejní mluvčí muž nejdříve před restaurací poškodil sekyrou osobní vůz provozovatele restaurace. Uvnitř pak sekerou poškodil vstupní dveře, víko mrazáku na zmrzlinu a rozbil skleněnou výplň mrazáku.

Sekeru zatnul i do barové desky a nakonec do opěradla dřevěné lavice. Přitom křičel, že se pomstí a všechny rozseká. Nato si výtržník vybral starostu obce a řekl mu, že ho zničí.

"Dále uvedl, že za starostou přijde v pondělí na obecní úřad a chce pro sebe a pro bratra byt. A jestli ne, tak ať bere incident jako první výstrahu," řekla mluvčí. Řádění muže zabránila až přivolaná policejní hlídka.

A co teď ? :?: Střílet, nebo nestřílet? :oops:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 498

Registrován: pát 01.4.2005, 17:02

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od ikar » pon 03.10.2005, 14:26

Pokud bych videl ze se s tou sekyrou zene na me tak jednoznacne STRILET a do palice
--- IkaR ---

!!! Radeji byt souzen jednim, nez nesen ctyrmi !!!
kdo jinemu jamu kopa, ten si prijde na docela slusne penize

Příspěvky: 1556

Registrován: pon 04.4.2005, 10:02

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kraj Vysočina

Příspěvek od Selag » pon 03.10.2005, 14:32

To je právě to dilema: Čekat, až mě, nebo někoho jiného napadne, nebo stačí že se tou sekerou ohání demoluje věci a vyhrožuje. :?:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 818

Registrován: ned 02.10.2005, 0:49

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kladno

Příspěvek od realcop » pon 03.10.2005, 14:56

Už jsem viděl lidi co se spálili. Někomu takhle pomohli a ten někdo je pak vypekl, a řekl že s tím nechce mít nic společného. Podobnost s mým případem čistě náhodná. Ale jednoznačně STŘÍLET.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » pon 03.10.2005, 19:08

selag: ber to tak, ze trva utok na objekt chraneny zakonem - konkretne majetek. Jelikoz tento utok trva, tak muzes strilet.

Nicmene kdyz uz strilis, tak nejlepe tak, aby dotycny uz nevypovidal. Taky se muze stat, ze sel zrovna tou sekerou po tobe, ze *88*
Uživatelský avatar

Příspěvky: 276

Registrován: stř 14.9.2005, 17:36

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od abeille » pon 03.10.2005, 19:23

No ja nevim teda, kdyz sekyrou macha kolem sebe a nemlati do nikoho konkretne, asi bych strilel do vzduchu. Bud by si dal rict a nebo by se rozebehl vstric svemu osudu a svym dalsim zivotum... *87*

Dalsi veci je otazka, jestli se vyrok :"Vsechny vas tu rozsekam" neda interpretovat jako hrozba utoku a tudiz jako utok trvajici?
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » pon 03.10.2005, 19:33

abeille: jasne, nejprve mu dat "sanci" - pokud ji nevyuzije, tak jeho smula.

Příspěvky: 1556

Registrován: pon 04.4.2005, 10:02

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kraj Vysočina

Příspěvek od Selag » pon 03.10.2005, 19:37

Taky se spíše kloním k názoru střílet hned. :shock: Jen mě zajímají další názory.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 818

Registrován: ned 02.10.2005, 0:49

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kladno

Příspěvek od realcop » pon 03.10.2005, 21:43

Když dáte šanci grázlovi, může se stát, že pak budete bez šance vy. Když na mně jde někdo z ocelovou tyčí nebo sekyrou, asi si nechce povídat.
Jsou tři druhy lží: Lež prostá, lež sprostá a statistika. Winston Churchill

Lide lžou a v mediích pracují lidé, media tedy mohou lhát a mnohdy lžou. realcop
Uživatelský avatar

Příspěvky: 52

Registrován: ned 03.4.2005, 18:07

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od Adalbertus » pon 03.10.2005, 22:40

:twisted: Ano ano, ale věřte mi, přátelé, že tento případ bezpochyby souvisí s vysokým počtem seker držených veřejností. Každý soudný člověk pochopí, že sekera je ve 21. století, tedy době nanejvýše civilizované, přežitek, a proto navrhuji zřízení zvláštní meziresortní komise, která by připravila legislativní půdu pro jejich registraci. Této bude předcházet amnestie, kdy budou stávající majitelé seker moci svůj nástroj odevzdat na OŘ PČR. Případným žadatelům může být po prokázání bezúhonnosti, doložení účelu použití nástroje, přezkoumání zdravotního stavu a prokázání odborné způsobilosti vydán sekernický průkaz. Zároveň navrhuji předložit téma Evropskému parlamentu, aby tento přijal obecně platná ustanovení ve výše uvedeném smyslu. :twisted:
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » úte 04.10.2005, 7:35

realcop: no situace pokud vim byla ted postavena tak, ze po tobe nejde, jenom mlati do nabytku *4*, takze se drzme zadaneho tematu.

Adalbertus: presne tak *52*, ted jeste aby s tim vylezl Kreml a bude vymalovano *40**49*
Uživatelský avatar

Příspěvky: 818

Registrován: ned 02.10.2005, 0:49

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kladno

Příspěvek od realcop » úte 04.10.2005, 8:59

Mno mezi námi děvčaty, jak někdo může vědět, že po barové desce nepříjde jeho hlava. Byl jsem osobně svědkem, když dva kolegove z SPJ vlezli do baru Laguna na Podolském nábřeží, kde se bavila smetánka sňupáním kokainu. A vzhledem k tomu že měli oba sestřih do kostičky a oba stejnou ledvinku zn. Milec byli zcela nenápadní. Fakt nevím co tam dělali. Zrovna přišl dodávka a těm pánum dodavatelům se nelíbilo, že tam sedí dva poldové, tak jednoho vzali lahví přes hlavu. Ten začal střílet do vzduchu a krásně se to odráželo od betonového stropu, takže díry byly i v nábytku. Tolik ke střelbě v baru. Posléze proti nim chtěla svědčit celá hospoda. Korunu tomu dala nějaká slečna, která prohlašovala že je novinářka a že ty zasraný policajti mířili na jejího milovaného Amirka, který shodou okolností ujel v audině i s dodavateli. Asi se kluk leknul a musel si dát lajnu. Nevím nevím pánové střelba do vzduchu v hospodě? Já do tý hospody přijel na tíseň a ten z flaškou na hlavě bude mít docela slušné památeční jizvy nehledě na to, že by ho mohl vyšetřovatel obvinit z obecného ohrožení. Nakonec jsme se shodli, že měl střílet přímo na útočnika, ale po bitvě je každý generál.
Jsou tři druhy lží: Lež prostá, lež sprostá a statistika. Winston Churchill

Lide lžou a v mediích pracují lidé, media tedy mohou lhát a mnohdy lžou. realcop
Uživatelský avatar

Příspěvky: 818

Registrován: ned 02.10.2005, 0:49

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kladno

Příspěvek od realcop » úte 04.10.2005, 10:05

Pánové musím vás zklamat, pokud jste měli víru v demokracii. Zamítli mi přístup do diskuze na idnes. Některé názory dnes hold neletí. Pokud se pokusim připojit ze své adresy, vypíše mi to PŘÍSTUP ZAMÍTNUT. Z adresy bráchy to jde. Zajímavá taktika.
Jsou tři druhy lží: Lež prostá, lež sprostá a statistika. Winston Churchill

Lide lžou a v mediích pracují lidé, media tedy mohou lhát a mnohdy lžou. realcop
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Příspěvek od Jasik » úte 04.10.2005, 10:47

Realcop No vidíš, ještě že jsi přišel sem. Tady Tě nikdo cenzurovat nebude (zatím 8) )
Naposledy upravil(a) Jasik dne úte 04.10.2005, 10:50, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 276

Registrován: stř 14.9.2005, 17:36

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od abeille » úte 04.10.2005, 10:47

A copak jsi jim provedl, že na tebe maji pifku? :twisted:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 498

Registrován: pát 01.4.2005, 17:02

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od ikar » úte 04.10.2005, 10:51

Psal nazory, ktere se asi neztotoznujou s jejich politikou "nesnasenlivosti zbrani" :(
--- IkaR ---

!!! Radeji byt souzen jednim, nez nesen ctyrmi !!!
kdo jinemu jamu kopa, ten si prijde na docela slusne penize
Uživatelský avatar

Příspěvky: 818

Registrován: ned 02.10.2005, 0:49

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kladno

Příspěvek od realcop » úte 04.10.2005, 10:56

Asi špatné názory. Zřejmě jsem přesvědčil pár lidí, že policie není až tak zkorumpovaná, neschopná a hloupá. No a uznej tohle není módní názor. a navíc když poukážeš na stupiditu dvou známých redaktorů. Noí to máš utrum hned. Ale nechci plašit, třeba si mně s někým spletli.
Jsou tři druhy lží: Lež prostá, lež sprostá a statistika. Winston Churchill

Lide lžou a v mediích pracují lidé, media tedy mohou lhát a mnohdy lžou. realcop
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » úte 04.10.2005, 10:56

Doporucuji vyuzit nejakeho programu maskujiciho se za proxy. Nicmene nemusim snad dodavat, ze pokud se rozhodnou mazat prispevky, tak s tim clovek stejne nic neudela.

Proto doporucuji radeji psat zde *40**49*.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 818

Registrován: ned 02.10.2005, 0:49

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kladno

Příspěvek od realcop » úte 04.10.2005, 10:59

Chtělo by to, aby víc lidí vědělo jak to chodí a že majitelé zbraní nejsou nebezpeční šílenci, ale ze zkušenosti vím, že nepopulární názor málokdo opublikuje. A Zbraně a náboje čtou zase jen střelci. Nemáte nějaký nápad?
Jsou tři druhy lží: Lež prostá, lež sprostá a statistika. Winston Churchill

Lide lžou a v mediích pracují lidé, media tedy mohou lhát a mnohdy lžou. realcop

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz