Ve Vysokém Mýtě střílel v noci opilý strážník, zabil jednoho


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Exot fóra
Exot fóra

Příspěvky: 978

Registrován: pon 10.4.2006, 21:56

Re: Ve Vysokém Mýtě střílel v noci opilý strážník, zabil jed

Příspěvek od Stepan » pon 22.12.2014, 23:36

Z trestného činu výtržnost, například?

Příspěvky: 1596

Registrován: stř 21.3.2012, 9:17

Zbraň: 3 kusy

Bydliště: Praha

Re: Ve Vysokém Mýtě střílel v noci opilý strážník, zabil jed

Příspěvek od Carloss » pon 22.12.2014, 23:37

Což tak nebo tak vidím jako idiotismus, zejména proto, že ti od diskotéky dobře ěděli, kdo to je a nebyl problém k němu poslat poldi domu. Naprosto nebyl důvod se za ním hnát. Ti od diskotéky měli spíš jiný úkoly, než někoho zadržovat, a to hlídat vchod. To splnili... A pak... no... na mě osobně a soukromě to dělá spíše dojem, že si prostě chtěli něco dokazovat, nebo si bouchnout...
ČZ 85, ČZ 50, Walther PPK, NP22, Auto-Ordnance 1911A1 WWII, SIG P239, BARK9
Uživatelský avatar

Aspirant na exota
Aspirant na exota

Příspěvky: 320

Registrován: ned 05.1.2014, 22:17

Ve Vysokém Mýtě střílel v noci opilý strážník, zabil jednoho

Příspěvek od Lock » pon 22.12.2014, 23:38

Aha, takze zakricim na vyhazovace podniku nevalne povesti: vy bastardi dete do ... a jdu dom... A oni za mnou pribehnou v temne ulicce a ja se jim musim podvolit? Co kdyz se bojim a mam pistol, co kdyz mi ji seberou a...?

To tu bylo myslim nedavno, kdy vyrostci se pokouseli mlatit policajta, dokonce i jeho obuskem... Prece musi byt nejaka pravni jistota, kdo me muze a nemuze omezovat a za jaky cin a co uz je na hrane...

Co my vime, jak to bylo nebo ne, treba tam prokopl dvere (nejaka dira jakoby po kulce je videt na videu), pak ho mohli chtit opravdu zadrzet, protoze skoda >5000 apod. Pokud se jim legitimoval sluzebni plackou a maji tam i svedky (kdyz "vystrelil peprak, jak svedci na kameru popisovali"), tak se lze take domnivat, ze nebylo nutno nekoho honit 150 metru do prijezdu PCR. Podle svedkyne "se chtel zastreleny ujistit, ze skupinka opilych odchazi". Jiny svedek zase slysel 8 vystrelu.

Prevence: na baraku mit kameru (coz je asi dost osemetne, musi byt kamera se zaznamem oznacena, zakaznici z rad priznivcu toxikomanie pak neprijdou do meho podniku atp...) a pak neni nutno nejakeho opilce kvuli vytrznictvi z opilosti nahanet, od toho tu mame PCR.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1842

Registrován: čtv 13.3.2014, 13:38

Bydliště: Plzensko

Re: Ve Vysokém Mýtě střílel v noci opilý strážník, zabil jed

Příspěvek od Int1m1thy » úte 23.12.2014, 0:25

Stepane: ty ses takovej retard, to neni ani mozny...
G17gen4

Příspěvky: 716

Registrován: čtv 16.11.2006, 17:48

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Teplicko - Osek

Re: Ve Vysokém Mýtě střílel v noci opilý strážník, zabil jed

Příspěvek od Kmoch Vladimír » úte 23.12.2014, 12:00

I vyprovokovaný útok, zůstává stále útokem a je proti němu přípustná NO. Nesmí se ovšem jednat o záměrně vyprovokovaný útok, který má posloužit jako záminka k odplatě, což je bráno jako "zneužití NO" za účelem způsobení předem vykalkulovaného následku! Což je potom úmyslným Tč. Trestní sazba bude adekvátní způsobenému následku! :) Zdravím.
V nouzi poznáš -Jericho FB!

Příspěvky: 45

Registrován: čtv 27.6.2013, 21:11

Re: Ve Vysokém Mýtě střílel v noci opilý strážník, zabil jed

Příspěvek od HonzaLBC » úte 23.12.2014, 14:56

Stepan píše:Chovat se jako idiot a potom se za to nenechat normálně zmlátit
Mám nápad, domluvíme se, sejdeme se a mohli bysme Štěpána jen tak "normálně zmlátit", to přeci podle něj není nic špatnýho a on se ani nebude bránit :-D

Kdo je pro? :-)

Příspěvky: 98

Registrován: ned 26.6.2011, 11:36

Re: Ve Vysokém Mýtě střílel v noci opilý strážník, zabil jed

Příspěvek od Ralph1 » úte 23.12.2014, 19:14

ja vam nevim
Naposledy upravil(a) Ralph1 dne ned 12.7.2015, 18:46, celkem upraveno 1 x.

Příspěvky: 98

Registrován: ned 26.6.2011, 11:36

Re: Ve Vysokém Mýtě střílel v noci opilý strážník, zabil jed

Příspěvek od Ralph1 » úte 23.12.2014, 19:16

HonzaLBC: Deti a zenky se prece nemlati :lol: ted je otazka co je z toho on....

Příspěvky: 99

Registrován: úte 28.10.2014, 11:33

Re: Ve Vysokém Mýtě střílel v noci opilý strážník, zabil jed

Příspěvek od Josh » úte 23.12.2014, 21:18

Pročetl jsem některě příspěvky Štěpána, je svůj, ale nechápu, proč má nálepku exot. Je tady mnohem více induviduí, která pro své mnohdy až extrémní a agresivní názory by takové označení zasluhovala mnohem více… Rozhodně si raději přečtu názory Štěpána, nežli nesmysly Satana, Carlosse a jim podobných. Proč vlastně Štépán dostal tak hanlivou nálepku?

Exot fóra
Exot fóra

Příspěvky: 978

Registrován: pon 10.4.2006, 21:56

Re: Ve Vysokém Mýtě střílel v noci opilý strážník, zabil jed

Příspěvek od Stepan » úte 23.12.2014, 21:33

Mně ani tak nevadí to samotné označení, jako to, že to provokuje útoky různých primitivů, kteří nemají k tématu co říct, ale rádi si flusnou na obecního šaška.

Rozlišování na lidi a "podlidí" a osobní útoky a sprosťárny ale prostě k tomuhle fóru patří, provozovatelům fóra to vyhovuje, nemá ani smysl se o tom bavit.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 218

Registrován: stř 05.6.2013, 22:31

Zbraň: Glock 23

Bydliště: Blatná.Jihočeský kraj

Re: Ve Vysokém Mýtě střílel v noci opilý strážník, zabil jed

Příspěvek od michalkolen » úte 23.12.2014, 21:56

Štěpáne:
A i kdyby ho chtěli zmlátit, hrozilo mu jen "pár modřin". On věděl, že to nejsou vrazi, kteří ho chtějí zabít, on věděl, že to jsou normální chlapi, které vyprovokoval a kteří ho za to možná chtějí "normálně zmlátit".
Ty vole,byl jsi někdy na discotéce...Máš vůbec aspoň trochu představu,jak takový vyhazovač vypadá???Hrozilo jen pár modřin???Ty asi ani netušíš,že stačí jedna rána...Jen z mého okolí:
Discotéka Lnáře r.2000,Vyhazovač jednou ranou usmrtil účastníka discotéky,dostal 12let.
Kultůrák Strakonice asi loni,potyčka pře hospodou,po jedné ráně zůstal na zemi mladý mrtvý člověk,soud ještě není u konce.
Discotéka Škvoretice 2004,130kg.vyhazovač jednou ranou pěstí a několika kopy "umravnil" 50kg.holku,těžké ublížení na zdraví s trvalými následky,vyhazoval dostal 3.roky atd...
Případů jistě bude víc!!!Zajímalo by mě kolik ti je???kolikrát si se rval a kolikrát si dostal štěpáne???
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Ve Vysokém Mýtě střílel v noci opilý strážník, zabil jed

Příspěvek od S474N » úte 23.12.2014, 23:53

Josh: tak co kdyby ses s nim rovnou registroval? Evidentne byste si rozumeli. Pripadne jeste muzu navrhnout stebetani pres SZ *88* *45* *100*

Mimochodem, tvrdis, ze pisu nesmysly, ale veskere me zadosti o debatu "odbyvas" tim, ze nejsi ucitel a at si to sam dostuduji, atd. Netusim, jestli je to nejaka projekce z tve prace, kdy pri vykonu tve funkce te stejne odbyvaji nadrizeni, ale mozna by sis mel uvedomit, ze slinty muzes psat do urciteho okamziku. Obvykle do toho, kdy hospodskemu dojde trpelivost a takovemu opruzovi nakonec vyleje pivo na hlavu a za fligr jej vyvede ven. A tak jako ve tve praci ses urcite "rovnejsi" nez bezny obcan (dle tebe vlastne sprosty pachatel), tak i my tady jsme si vsichni rovni *40* *49*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 1596

Registrován: stř 21.3.2012, 9:17

Zbraň: 3 kusy

Bydliště: Praha

Re: Ve Vysokém Mýtě střílel v noci opilý strážník, zabil jed

Příspěvek od Carloss » stř 24.12.2014, 0:06

Josh píše:Pročetl jsem některě příspěvky Štěpána, je svůj, ale nechápu, proč má nálepku exot. Je tady mnohem více induviduí, která pro své mnohdy až extrémní a agresivní názory by takové označení zasluhovala mnohem více… Rozhodně si raději přečtu názory Štěpána, nežli nesmysly Satana, Carlosse a jim podobných. Proč vlastně Štépán dostal tak hanlivou nálepku?
Joshi, bylo by fajn, kdybys nám, jako všeznalý napsal, kromě trapných pokusů o ponižování ostatních, něco k věci. Ale nejsem si tak jistý, jestli na to máš, protože by sis jako tak významě postavený mohl uškodit.
ČZ 85, ČZ 50, Walther PPK, NP22, Auto-Ordnance 1911A1 WWII, SIG P239, BARK9

Příspěvky: 99

Registrován: úte 28.10.2014, 11:33

Re: Ve Vysokém Mýtě střílel v noci opilý strážník, zabil jed

Příspěvek od Josh » stř 24.12.2014, 0:44

Satane a Carlossi, jediný důvod, proč vás ignoruji, je ten, že jste hulváti. Předchozí zkušenosti mi stačily. S podobnými lidmi, jako jste vy dva, není nikdo povinen diskutovat. Jinak běžně na dotazy odpovídám via SZ
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Ve Vysokém Mýtě střílel v noci opilý strážník, zabil jed

Příspěvek od S474N » stř 24.12.2014, 8:11

A proc "via SZ"? On je problem zaujmout nejaky nazor a potom jej verejne prezentovat? Ano, vim, clovek se tim nejak vymezi a musi si za tim stat. Samozrejme, mohou nastat situace, kdy pred jinymi vypada jako hlupak, ale ja ti nevim, neco si "pytlikovat" potaji neni moc symbolem opravdoveho chlapa s nazorem.

Tedy pokud SZ jsou soukrome zravy. Ono by to take moho byt oznaceni tveho zamestnavatele, coz by ovsem taky krasne dotvarelo tvuj charakter "spasitele". Ostatne proto mas i takovy nick, ze? Mimochodem, opravdu zijes v presvedceni, ze pro "stat", potazmo obcany delas zasluznou praci? Ja tomu totiz porad nemohu uverit, a tak bych chtel a nekrivdit ti.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 1596

Registrován: stř 21.3.2012, 9:17

Zbraň: 3 kusy

Bydliště: Praha

Re: Ve Vysokém Mýtě střílel v noci opilý strážník, zabil jed

Příspěvek od Carloss » stř 24.12.2014, 10:08

Až na to, Joshi, že nás neignoruješ, ale napadáš. Navíc mimo téma. Proto jsem napsal co jsem napsal, že k věci by to aspoň mělo hlavu a patu. Takhle tu jsi naprosto zbytečný. A ač si o Tobě taky myslím své, přesto by mě Tvůj názor na věc docela zajímal. Ale to by ses mohl zase shodit, nebo vymezit, jak píše Satan.
ČZ 85, ČZ 50, Walther PPK, NP22, Auto-Ordnance 1911A1 WWII, SIG P239, BARK9

Příspěvky: 99

Registrován: úte 28.10.2014, 11:33

Re: Ve Vysokém Mýtě střílel v noci opilý strážník, zabil jed

Příspěvek od Josh » stř 24.12.2014, 10:33

Přeji všem slušným lidem spokojené svátky.
A pro Tebe, Satane, i Tebe, Carlossi, to platí stejně tak, i když jste agresivní bezmozci a hulváti, a proti lidské hlouposti a ignorantství je povinností všech slušných lidí bojovat, seč jim síly stačí, ale jsou Vánoce, tak to chce klid. Jakoukoliv odbornou diskuzi s vámi dvěma vést nehodlám, zkusil jsem to a řekl jasný názor, že ten člověk sedí ve vězení po právu, což se vám dvěma nelíbí, a začali jste mne napadat. Proto vám dvěma, i kdybyste se na hlavu stavěli, nezareaguji na nic. Já vím, od amatéra, jako jsem já, stejně nikdy nic potřebovat nebudete. Tím lépe
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Ve Vysokém Mýtě střílel v noci opilý strážník, zabil jed

Příspěvek od S474N » stř 24.12.2014, 22:58

Ono realne, co bychom mohli potrebovat po nekom, kdo se realizuje i na slusnych lidech. Nejhorsi je, ze ma jeste pocit, jak spasi lidstvo. Ano, podporujeme cloveka ve vezeni, dle tebe tedy "sprosteho odsouzeneho", a budeme ho podporovat i nadale, tedy minimalne ja budu. Nicmene nejak nechapu tvou potrebu to cpat vsude, kdybys radsi reagoval k tematu.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 1596

Registrován: stř 21.3.2012, 9:17

Zbraň: 3 kusy

Bydliště: Praha

Re: Ve Vysokém Mýtě střílel v noci opilý strážník, zabil jed

Příspěvek od Carloss » stř 24.12.2014, 23:10

Joshi, já si nic dobrého nezasloužím a to ani na vánoce. Přesto se znova zeptám, proč tedy bereš můj nick do úst, když vlastně nereaguješ? K věci nepíšeš... proč tu vlastně jsi? Jinak Tvůj názor nikdo neshazuje. Jestli, tak nanejvýš Tebe, protože věcně diskutovat neumíš... ba ani nehodláš. No nic.. mě je to fuk. Dokud to nebude ubližovat jiným lidem.
ČZ 85, ČZ 50, Walther PPK, NP22, Auto-Ordnance 1911A1 WWII, SIG P239, BARK9

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz