Videa na YouTube - problém s přehráváním na mobilních zařízeních


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Uživatelský avatar

Příspěvky: 580

Registrován: stř 28.1.2009, 14:34

Zbraň: SHADOW, Walther PPS

Bydliště: MB

Videa na YouTube - problém s přehráváním na mobilních zařízeních

Příspěvek od Albert » úte 25.12.2012, 21:54

Dotaz: po kliknutí na odkaz mi you tube hlásí že ,,vlastník nezpřístupil toto video pro mobilní telefony,,. Není to první video u kterého se mi to stalo. Vlastním telefon Samsung Galaxy S 2 který díky doinstalovaným aplikacím umí přehrát vpodstatě všechny formáty. Takže ještě jednou onen dotaz, proč to you tube nechce přehrát? Je k tomu nějaký vážný důvod od tebe Kubo, nebo chyba you tube? Mám na you tube taky videa a ani nevím že tam je možnost při jejich nahrávání zakázat přehrání v mobilních telefonech.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 783

Registrován: stř 17.2.2010, 22:28

Zbraň: glock 17

Re: LOS - videa (pouze a jenom)

Příspěvek od kuba » stř 26.12.2012, 0:25

Ja jsem nenahrával ale pošlu to dál :)
My only worry about death is that my girl will sell my gear for what I SAID I paid for it...
http://www.facebook.com/severoceskygteam

Příspěvky: 9

Registrován: ned 03.7.2011, 1:38

Re: LOS - videa (pouze a jenom)

Příspěvek od Kwikwi » stř 26.12.2012, 10:38

Nevim čim to může bejt, nikde jsem u toho videa nenašel aby to povolilo/zakazalo pro mobil. Nemuže to bejt že je to ve formatu *.wmv ?
Uživatelský avatar

Příspěvky: 580

Registrován: stř 28.1.2009, 14:34

Zbraň: SHADOW, Walther PPS

Bydliště: MB

Re: LOS - videa (pouze a jenom)

Příspěvek od Albert » stř 26.12.2012, 12:44

wmv normálně přehrávám, tam problém nevidím. Jak jsem psal výše, krom asi jenom blue ray přehraji vše.

Příspěvky: 9

Registrován: ned 03.7.2011, 1:38

Re: LOS - videa (pouze a jenom)

Příspěvek od Kwikwi » stř 26.12.2012, 21:26

Tak už mě nic nenapadá, je to nahraný a nastaveny jako všechny ostatní. Tvým telefonem to není 100%.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 178

Registrován: pát 04.6.2010, 23:24

Zbraň: bude GLOCK

Bydliště: Slezské podhůří

Re: LOS - videa (pouze a jenom)

Příspěvek od Anaxien » stř 26.12.2012, 22:56

Sorry za OT, ale pokusím se osvětlit ten problém..

Je to tím, že je tam použita skladba k videu (konkrétně The Offspring - Mota), ke které nemáš koupena práva k šíření.. Jooutubí tě při vkládání upozornil, že tě teďka za tento přestupek nebude sankcionovat, ale ať se připravíš na důsledky šíření cizího "majetku".. Tuším krom toho, že to většinou právě nejde přehrát na mobilech, tam byl při vkládání videa ještě seznam států, kterých legislativa toto přehrání videa s hudebním obsahem zakazuje.. Ostaně je to někde i u toho videa, když se přihlásíš na youtube a dáš si správce videí, u tohoto videa bys měl vidět poznámku "Shodující se obsah třetích stran." a to je dle mne ten problém, páč mi nejdou přehrát přesně ty videa v mobilu, kde je nějaký známý mjuzik.. Taky jsem pátral, proč bych to nezpřístupnil na mobily, ale nikde nic.. Jediný rozdíl ta hudba..
Glocke साथ हमेशा के लिए
Uživatelský avatar

Příspěvky: 580

Registrován: stř 28.1.2009, 14:34

Zbraň: SHADOW, Walther PPS

Bydliště: MB

Re: LOS - videa (pouze a jenom)

Příspěvek od Albert » stř 26.12.2012, 23:09

Anaxien: děkuji za vysvětlení. Samozřejmě že podobná videa která mi you tube hlásí jako nepřehratelná si mohu shlédnout na PC ale prostě mi to trvalo hlavou. Vysvětlení výše bude asi ten ,,zakopaný pes,,

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz