VIDEO: Honička v pražské Libuši skončila nehodou. Řidič ...


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 563

Registrován: sob 07.10.2006, 9:35

VIDEO: Honička v pražské Libuši skončila nehodou. Řidič ...

Příspěvek od U.I. » pon 17.2.2014, 1:21

Honičkou skončila v sobotu po poledni kontrola kradeného vozidla v pražské Libuši. Dramatické okamžiky skončily nehodou pronásledovaného automobilu. Jeho řidič se následně pokoušel utéct, policisté ho však obratem zadrželi.

Policisté si podezřelé mazdy všimli v sobotu kolem poledne. "Už na první pohled mělo toto auto nevalný technický stav, a proto se ho policisté rozhodli zkontrolovat. Nejprve přistoupili k anonymní kontrole registrační značky v policejních databázích. Díky tomu zjistili, že se jedná o vozidlo, které bylo toho dne odcizeno oprávněnému majiteli," uvedl pražský policejní mluvčí Tomáš Hulan.

Hlídkující policisté se proto rozhodli auto zastavit. Řidič však začal před policisty ujíždět Dobronickou ulicí od Vídeňské k Libušské. Pronásledování však netrvalo dlouho, protože řidič kradeného auta v křižovatce ulic Dobronická a Libušská nezvládl řízení a naboural do protijedoucího vozidla. Nárazem však akce policie neskončila.

"Neprodleně po nárazu řidič Mazdy z auta vyskočil a začal utíkat. Tomu ale nebylo nic platné, neboť ho policisté zanedlouho zadrželi. Dalším prošetřováním muži zákona zjistili, že nejenže čtyřiadvacetiletý mladík řídil odcizené vozidlo, ale za volant navíc sedl i přes platný zákaz řízení a ještě pod vlivem drog," doplnil Hulan.

Zadržený muž je nyní podezřelý ze tří trestných činů – neoprávněného užívání cizí věci, ohrožení pod vlivem návykové látky a maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání. Navíc mu v případě prokázání toho, že za odcizením vozidla stojí on sám, hrozí stíhání kvůli trestnému činu krádeže.

Zdroj: http://praha.idnes.cz/video-honicka-v-l ... zpravy_ert

CO TO TAM NA KONCI NACVIČUJE S TOU ZBRANÍ NA TOHO SPOLUJEZDCE ? :) :(
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Re: VIDEO: Honička v pražské Libuši skončila nehodou. Řidič

Příspěvek od john.hawk » pon 17.2.2014, 13:46

to je spešl úchop ,,na gengstra,, pane !!!
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: VIDEO: Honička v pražské Libuši skončila nehodou. Řidič

Příspěvek od S474N » pon 17.2.2014, 13:57

Me to prislo, jako kdyby si pro ten kver snad nejdriv bezel k sobe do auta a potom se vracel ven. *3* :lol:
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 170

Registrován: pát 27.7.2012, 12:05

Zbraň: glock

Bydliště: Praha

Re: VIDEO: Honička v pražské Libuši skončila nehodou. Řidič

Příspěvek od josuk » pon 17.2.2014, 15:26

za mě palec nahoru pro protijedoucího řidiče za to, jak elegantně (i když asi nechtěně ;-)) provedl přímo ukázkové zastavení ujíždějícho vozidla :D
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: VIDEO: Honička v pražské Libuši skončila nehodou. Řidič

Příspěvek od S474N » pon 17.2.2014, 16:51

josuk: koukal jsem se a nevsiml jsem si, ze by ho kdokoliv nejak zablokoval. *9*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 716

Registrován: čtv 16.11.2006, 17:48

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Teplicko - Osek

Re: VIDEO: Honička v pražské Libuši skončila nehodou. Řidič

Příspěvek od Kmoch Vladimír » pon 17.2.2014, 17:13

Měl by dostat ještě obecné ohrožení! :x Zdravím
V nouzi poznáš -Jericho FB!

Příspěvky: 170

Registrován: pát 27.7.2012, 12:05

Zbraň: glock

Bydliště: Praha

Re: VIDEO: Honička v pražské Libuši skončila nehodou. Řidič

Příspěvek od josuk » pon 17.2.2014, 17:14

Satan: tys psal "zablokoval"..
každopádně toto považuju za poměrně úspěšnou metodu, na rozdíl od metody "nas.aný vláček" které jsem byl bohužel minulý týden svědkem u botanické zahrady ( http://praha.idnes.cz/policejni-honicka ... zpravy_zuf ) kdy pirát uhnul do protipohybu tří aut PČR (která právě od karláku kromě majáků zcela pasivně za sebou jak kachny, přijela)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1266

Registrován: sob 19.6.2010, 22:39

Zbraň: Weaponized sarcasm

Re: VIDEO: Honička v pražské Libuši skončila nehodou. Řidič

Příspěvek od jry2000 » pon 17.2.2014, 21:02

Dva hloupe dotazy -
Kdo plati za skody na vozidle a jine skody zpusobene policejnim "honenim"?
Kdo hradi lecbu pripadnych zraneni na nezucastnenych osobach vcetne nahrady usleho zisku?
Lajte mi lhu-li
Uživatelský avatar

Příspěvky: 190

Registrován: ned 20.5.2007, 19:53

Zbraň: GLOCK

Re: VIDEO: Honička v pražské Libuši skončila nehodou. Řidič

Příspěvek od Ondísek » pon 17.2.2014, 22:39

Asi moc nechápu dotaz. Pokud tě nabourá Pčr (způsobí nehodu), tak to jde z povinného ručení vozidla Pčr. Jen pro zajímavost, služební vozidla Pčr nemají havarijko, takže škodu na policejním vozidle v případě zaviněné nehody platí polda ze svého.
Pokud tě nabourá drban, tak to jde také z ručení. Pokud není vozidlo pojištěno, tak by ti to měli vyplatit z garančního fondu ČKP. ČKP to následně bude na řidiči nepojištěného vozidla vymáhat. Samozřejmě se to týká škod na autě i na tvém zdraví.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1266

Registrován: sob 19.6.2010, 22:39

Zbraň: Weaponized sarcasm

Re: VIDEO: Honička v pražské Libuši skončila nehodou. Řidič

Příspěvek od jry2000 » pon 17.2.2014, 23:03

Policie si honi drbana. Diky tomu, ze zbytecne eskaluji situaci dojde ke stretu s dalsim vozidlem (ten vyjizdejici). Nestastnou nahodou skonci ridic/spolujezdec s poranenim michy a trvale invalidni. Prictemez naklady na leceni a trvalou neschopnost. Drban nezaplati nic, CKP vyplati par fufniku a tim to hasne.
Vysledek honeni bude jeden polapeny drban a jeden zbytecne zniceny zivot cloveka, co byl ve spatny cas na spatnem miste. Opravdu takovehle honeni stoji za to?
Lajte mi lhu-li
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: VIDEO: Honička v pražské Libuši skončila nehodou. Řidič

Příspěvek od S474N » pon 17.2.2014, 23:10

jry2000: rozhodne, kde beres jistotu, ze v aute nesedi spartakiadni vrah?
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 190

Registrován: ned 20.5.2007, 19:53

Zbraň: GLOCK

Re: VIDEO: Honička v pražské Libuši skončila nehodou. Řidič

Příspěvek od Ondísek » pon 17.2.2014, 23:21

to jry2000: Honičky jsou o hubu. Ovšem dělat poldu v dnešní době je na prd. Polda pronásleduje, je to špatně. Nic neudělá, taky špatně. Nemaj na benzín, tak alespoň sedí na benzínce. Zase blbě. Ovšem když si stoupnot k silnici, tak zase buzerujou řidiče. Českej polda se nezavděčí nikdy nikomu. Přitom tohle není jenom o Pčr, ale o celém tom systému a té zkažené české společnosti.

Jinak s tím honěním jsem přijal přesně takovýto názor. Nic nedělat. Nedávno jsme měli přikázáno stavět auta. Octavie nás objela a frčela do tmy. Já se jen pousmál a velice klidně jsme nastoupili do auta. Já se v klidu připoutal a pomalu rozjel bez majáků. Přesně jak říkáš nechtěl jsem to vyhrotit, auto už jsem ani neviděl. Po kilometru vidím v zatáčce nabořenou Octávku a řidič z ní utíkal. Byl následně odchycen. Škodovka čerstvě kradená. Nehoda se stala i tak. Vyhrotil jsem to, když jsem si stoupnul do silnice a mával červeným světlem? Tohle už se stalo několikrát. Takže jak na to? Já bych byl pro stavěcí pásy, ale to už je komedie stará cca přes deset let. Na PP prostě žijí v nějakém snu a tu realitu nevnímají. Poslední dobou se to zlepšilo, protože začal létat vrtulní...to je pravda.
Naposledy upravil(a) MujGLOCK.com dne stř 19.2.2014, 13:14, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Sloučeny dva po sobě jdoucí příspěvky! Porušení bodu 6 pravidel!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1266

Registrován: sob 19.6.2010, 22:39

Zbraň: Weaponized sarcasm

Re: VIDEO: Honička v pražské Libuši skončila nehodou. Řidič

Příspěvek od jry2000 » pon 17.2.2014, 23:42

No hele, nikoho jsi nehrotil a nejel nalepeny s majaky za drbanovou prdeli. Nestavel jsi zataras se zivych stitu, takze bych to videl vpohode ....

Jako drbana klidne rosmazisovat, ze cervici nebudou muset zvejkat. Nicmene cenu za honici iniciativu by nemeli platit nevinni nachomytnuvsise.

Skody za usilovne honeni by mel hradit hradit stat.
Naposledy upravil(a) jry2000 dne úte 18.2.2014, 8:46, celkem upraveno 1 x.
Lajte mi lhu-li
Uživatelský avatar

Příspěvky: 190

Registrován: ned 20.5.2007, 19:53

Zbraň: GLOCK

Re: VIDEO: Honička v pražské Libuši skončila nehodou. Řidič

Příspěvek od Ondísek » pon 17.2.2014, 23:48

V tom se asi nikdo hádat nebude. Já už jsem honiček zažil opravdu hodně a zpětně si některé vyčítám. Bohužel adrenalin občas zvítězí. Nastavil jsem si pravidla. Do honění motorek se pouštím jen v noci. Když auto začně ujíždět, tak jedu na jistotu. Pokud on jede na krev, tak na to kašlu. Prostě to už nehrotím. Pokud ale lustrací zjistím, že je vozidlo nebo mot. co kolem jede v pátrání , tak za ním jedu. Ve výše popsaném případě bych to udělal úplně stejně. Myslet si o tom můžeš co chceš.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: VIDEO: Honička v pražské Libuši skončila nehodou. Řidič

Příspěvek od S474N » úte 18.2.2014, 7:17

jry2000: a ted si predstav, ze ten ujedouci zmetek nekoho sejme, treba nekoho z tve rodiny a ty se budes razem ptat, vzdyt tam mela byt policie, kdyz na nej mavali, kde v tu dobu byli,...
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: VIDEO: Honička v pražské Libuši skončila nehodou. Řidič

Příspěvek od pitt » úte 18.2.2014, 8:14

Jry......tyhle kecy miluju. At cajti udelaji cokoli,tak je to spatne. Na jednom foru p motorkach si stezuji, jak se kradou motorky a cajti s tim nic nedelaji. Pak ae tam ale taky objevil pripad, kdy cajti stopli kluka na motorce, ta se jim nezdala, tak ji zabavili. Ua tyden ju mel doma pekne prolustrovanou. No a strhla se debata, kde by spousta lidi chtela odskodny a podobny picoviny. Takze podle tve logiky...nafetovanyho mamrda v aute nezastavovat, ale nechat ho v klidu dojet domu. Pak ale zase budes rvat, proc cajti nic nedelaj,kdyz fetky si jezdi v klidu autem
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1266

Registrován: sob 19.6.2010, 22:39

Zbraň: Weaponized sarcasm

Re: VIDEO: Honička v pražské Libuši skončila nehodou. Řidič

Příspěvek od jry2000 » úte 18.2.2014, 8:28

Spatne si rozumime. Nerikam nezastavovat, ale netlacit ho do zastaveni pres nezucastnene osoby.

Certidlo:
a ted si predstav, ze ten ujedouci zmetek nekoho sejme, treba nekoho z tve rodiny a prave proto, ze ho Simir f Prasatu tlacil do agresivni jizdy.
Lajte mi lhu-li
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: VIDEO: Honička v pražské Libuši skončila nehodou. Řidič

Příspěvek od pitt » úte 18.2.2014, 8:42

Prave ze tlacit tvrdeji. Tady se furt vola po spravedlnosti a tvrdymu postupu vuci sracum a pak je nechame jezdit v aute?! Dat cajtum volnost v tom aby klidne obe auta rozjebli do sroubku a srace klidne 2x prejeli. Slusnej clovek neujizdi
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1266

Registrován: sob 19.6.2010, 22:39

Zbraň: Weaponized sarcasm

Re: VIDEO: Honička v pražské Libuši skončila nehodou. Řidič

Příspěvek od jry2000 » úte 18.2.2014, 8:43

Viz vyse
jry2000 píše:Jako drbana klidne rosmazisovat, ze cervici nebudou muset zvejkat. Nicmene cenu za honici iniciativu by nemeli platit nevinni nachomytnuvsise.
Lajte mi lhu-li
Uživatelský avatar

Příspěvky: 190

Registrován: ned 20.5.2007, 19:53

Zbraň: GLOCK

Re: VIDEO: Honička v pražské Libuši skončila nehodou. Řidič

Příspěvek od Ondísek » úte 18.2.2014, 9:01

Jak tvrději? To nechápu. Nahoře jsem ti psal, že to na to nemá vliv. Já když jedu a naše pohledy se střetnou, tak drban začne hned ujíždět. Na co by taky čekal. Píšeš hlouposti. Ten člověk to sešlápne na podlahu a jede. Jestli za ním jsou policajti 10 metrů, 100 metrů nebo zda za ním vůbec jedou je jedno. On se snaží zmizet a jede na krev, aby to stihnul. Představa lidí, že si ho v klidu dojedu a talčím ho nárazníkem před sebe je opravdu zcestná. Dá se ujet i v autě o obsahu 1.2 i na malé motorce a já si ani neškrtnu.
Tohle je chyba toho systému. Jak je možné, že jsem za minulý rok chytnul jednoho člověka se zákazem řízení celkem 11x a teprve teď se dostal do výkonu na pár měsíců (asi na 3 měsíce)?

Za tu škodu by měl nést odpovědnost ten kdo ujíždí a ne Pčr, která dělá v podstatě co musí.
Naposledy upravil(a) MujGLOCK.com dne stř 19.2.2014, 13:13, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Sloučeny dva po sobě jdoucí příspěvky! Porušení bodu 6 pravidel!

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz