Video


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1122

Registrován: čtv 29.9.2005, 21:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Wien8, Praha8 ______________________ »» zbranekvalitne.cz ««

Příspěvek od MarK » stř 23.8.2006, 23:21

Hustá dáma :lol:
Až budou takovýhle výstupy v českejch estrádách, tak se snad zase začnu dívat na televizi :D
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1122

Registrován: čtv 29.9.2005, 21:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Wien8, Praha8 ______________________ »» zbranekvalitne.cz ««

Příspěvek od MarK » čtv 24.8.2006, 0:16

Obrázek
Všimli jste si někdy, že tenhle revolver z iHeute střílí i bez stisknutí spouště? :D
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » čtv 24.8.2006, 9:10

MarK: jako dulezitejsi bych spise videl to, co strili - kompletne cely naboj *3**40**47*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1122

Registrován: čtv 29.9.2005, 21:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Wien8, Praha8 ______________________ »» zbranekvalitne.cz ««

Příspěvek od MarK » čtv 24.8.2006, 10:23

Myslím že to není celý náboj, jen rozmazaná střela...

Příspěvky: 345

Registrován: stř 06.4.2005, 22:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Příspěvek od Ivoshek » čtv 24.8.2006, 14:20

Mně to připadá jako normální mázlá 158ka.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » úte 29.8.2006, 12:24

Takovyhle auticko bych chtel mit:
:arrow: http://www.metacafe.com/watch/212930/video/
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 1444

Registrován: pon 30.1.2006, 18:18

Zbraň: GLOCK

Bydliště: MATRIX, jako všichni

Příspěvek od Smith » úte 29.8.2006, 17:25

Který? Toho sporťáka? :twisted:
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 1444

Registrován: pon 30.1.2006, 18:18

Zbraň: GLOCK

Bydliště: MATRIX, jako všichni

Příspěvek od Smith » čtv 28.9.2006, 15:23

Obrana proti noži. Vítejte v realitě. :?
http://video.google.co.uk/videoplay?doc ... e&hl=en-GB
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1163

Registrován: úte 20.12.2005, 22:29

Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od Lukáš Koukal » čtv 28.9.2006, 17:23

Záběry zranění jsou snad dostatečně výmluvné pro všechny hrdiny, co "to uměj zmáknout." Jen doplňkově doporučuji videa na stránkách Kuguarteamu, pokus o určení vzdálenosti, na kterou se lze "stihnout" ubránit. A to obránce ví, co se po něm chce, chybí moment překvapení. Ústup vzad a stranou navíc může být v mnoha situacích (veřejné dopravní prostředky, například) znemožněn. Když pak zohledníme, že útočník je už v pohybu, možná pod vlivem alkoholu či jiných návykových látek, můžeme očekávat, že jeden-dva výstřely ho nezastaví a docela určitě nám nepadne k nohám jako ve filmu. Pravděpodobnost zranění je pro obránce ZNAČNÁ :shock:
Obrázek
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » čtv 28.9.2006, 17:33

Cast toho videa uz zde probehla drive. Nicmene chci dodat, ze pokud se me nekdo rozhodne zabit, tak to udela a udela to pocinaje nozem, konce treba nasadou od lopaty - i kdyz budu mit zbran a budu o tom predem vedet. Proto je nutno takovato videa brat s velkou rezervou - to uz rovnou muzeme zahodit zbrane, protoze nam vlastne k nicemu nejsou, kdyz je nestihneme pouzit. Dovolim si rici, ze u vetsiny LP s podporou noze jde o to, ze dotycny lump chce ziskat napriklad penize/mobil/atd. a nechce obrance zabit - pouziva nuz pouze jako vyhruzku. Potom se uz da samozrejme nejak rozumne vyuzit potencialu palne zbrane - at jiz primo ci neprimo. Primo treba tak, ze dotycneho uklidnuji se slovy "...ted tu vytahnu tu penezenku..." a zaroven vytahnu misto penezenky zbran a vyprazdnim do nej pulku zasobniku. Druhy zpusob muze byt ten, ze opravdu vytahnu penezenku/mobil ci cokoliv jineho co chce a nastava okamzik, kdy se utocnik musi vzdalit. To ze se neteleportuje je snad kazdemu nad slunce jasne a tudiz musi poodstoupit. Pri tomto se samozrejme dostane chte nechte mimo akcni radius sveho noze a opetovne zde muzeme pouzit palnou zbran. Tentokrate treba zamireni na dotycneho (v kombinaci treba s vystrelem mimo) s pozadavkem, aby setrval do prijezdu policie.

Resume tedy (alespon za me) zni, ano proti primemu utoku nozem je velmi spatna obrana, nicmene takoveto priklady jsou naprostym extremem a tudiz je nutno k nim tak pristupovat a brat je vice nez s rezervou.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 1444

Registrován: pon 30.1.2006, 18:18

Zbraň: GLOCK

Bydliště: MATRIX, jako všichni

Příspěvek od Smith » čtv 28.9.2006, 18:28

S474N: To máš pravdu - v tuhle chvíli je skryté nošení zbraně výhodou (možná jedinou) na straně obránce, protože "na férovku" to fungovat nebude. Mě třeba není jasné, proč ta policistka nepřahovala zbraň před sebe a držela ji oběma rukama. Tady asi klasická střelecká pozice nebude dobrá; možná by se vyplatilo udržovat distanc slabou rukou (i za cenu zranění) a střílet od boku.
Z toho filměčku si každý odnese, co potřebuje a chce. Mě to třeba utvrdilo v mém odporu proti různým pojistkám na pouzdrech pistolí.
Zajímavá je ale hlavně demonstrace úspěšnosti obrany holýma rukama proti noži. Čáry fixou jsou dost výmluvné... No a nakonec fotky těch, kterým sebelpší znalost bojových umění nestačila.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 351

Registrován: ned 01.1.2006, 18:37

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Příspěvek od Radek07 » čtv 28.9.2006, 19:09

Proti noži existuje jedna zajímavá obranná technika. Trénovali jsme ji v Gunclubu při jednom z kurzů obranné střelby.

Jde o to, že obránce při čelním útoku padá vzad, zároveň tasí zbraň a hned po dopadu pálí. Jedna z nohou je natažená proti útočníkovi.

Při troše tréninku se to dá zvládnout. :)

Problém by byl akorát v tom, kdyby byl za obráncem třeba obrubník atd.. :huh:
Zlo není ve zbraních, ale v lidech
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 1444

Registrován: pon 30.1.2006, 18:18

Zbraň: GLOCK

Bydliště: MATRIX, jako všichni

Příspěvek od Smith » čtv 28.9.2006, 19:19

...další problém by byl prostřelit si tu nohu *2*

Příspěvky: 2

Registrován: ned 17.9.2006, 21:18

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Příspěvek od Many » čtv 28.9.2006, 19:23

po tom obrubníku a prostřelené noze už by ten útočník s nožem nic nedělal, jen by soucitně kroutil hlavou *40*
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1277

Registrován: stř 05.7.2006, 17:10

Zbraň: Glock 17 Gen4

Bydliště: Praha

Příspěvek od para » čtv 28.9.2006, 19:26

Mně to vysloveně přišlo jako šaškárna, hlavně ta sekce s těma policajtama, ti ani nereagovali na pohyb útočníka a jen se snažili tasit zbraň :roll: Obránce by se měl snažit kopírovat pohyb útočníka a ne stát jak tvrdý Y to ho potom víceméně každej umlátí čepicí. Navíc z vlastní zkušenosti vím, že nůž je opravdu nebezpečnej jen v rukou někoho kdo ví co s nim což u běžnýho maniaka z ulice většinou nehrozí. 8)
A nakonec bych ještě chtěl podotknout, že většinou to probíhá tak že si maniak počká až se k němu dotyčnej otočí zády a pak ho bodne do zad. To byl pravděpodobně i případ těch chlapíků jejichž fotky na závěr proběhly.
"Only the dead have seen the end of war."
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » čtv 28.9.2006, 19:39

parabellum píše:To byl pravděpodobně i případ těch chlapíků jejichž fotky na závěr proběhly.
Ne pravdepodobne, ale jiste. Dokonce se to tam i pise - knife cut his back.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 522

Registrován: pát 28.7.2006, 17:50

Zbraň: CZ 85

Bydliště: Praha 10

Příspěvek od Vláďa » čtv 28.9.2006, 19:41

Smith: střelba po pádu vzad není zas takový problém, dá se to zvládnout i po jednom tréninku, ale je fakt, že jako cílenou techniku bych to nepoužil, právě kvůli nebezpečí zranění. Jediný využití vidím v případě, že tě útočníl porazí, a ty to neustojíš...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1277

Registrován: stř 05.7.2006, 17:10

Zbraň: Glock 17 Gen4

Bydliště: Praha

Příspěvek od para » čtv 28.9.2006, 19:46

čert:
toho sem si ani nevšim, ale dalo se to předpokládat páč to asi nebyli žadný mejdla a na férovku by ten s nožem neměl šanci.
"Only the dead have seen the end of war."
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 1444

Registrován: pon 30.1.2006, 18:18

Zbraň: GLOCK

Bydliště: MATRIX, jako všichni

Příspěvek od Smith » čtv 28.9.2006, 19:47

Vláďa: Znám. Ale ta natažená noha by mi tam celkem vadila, zvlášť ve stresu, za tmy atd... :wink:

Parabellum: Nesdílím tvůj optimismus v tomto směru :|
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1277

Registrován: stř 05.7.2006, 17:10

Zbraň: Glock 17 Gen4

Bydliště: Praha

Příspěvek od para » čtv 28.9.2006, 20:05

Smith:
to není optimismus, ale fakt. Nikdo mi nenamluví že proti týpkovy s nožem není obrany :roll: Jak sem napsal můj názor je ten že nůž je opravdu nebezpečnej až v rukou člověka kterej s ním umí zacházet, a né nějakýho pomatenýho pitomce. Proto existujou výcviky v boji s nožem který sou dost náročný. Takže představa že na mě v podchodu nějakej indián tasí mesr mně nechává naprosto klidným a na prdel se rozhodně neposadim, ostatně to bych dřepěl docela často, páč se mi to už párkrát stalo. Znova opakuju že to je můj názor a moje zkušenost a nikomu ji nevnucuju :wink:
P.S. Musim ale přiznat, že jednou mi jeden cvok nachal na břiše památku na deset stehů, ovšem nepřál bych ti vidět jak dopad on.... :twisted:
"Only the dead have seen the end of war."

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz