Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pát 24.11.2017, 19:11

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 26 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 VIDEO: Upozornil policisty na jejich agresivní jízdu, vytáhl 
Autor Zpráva
Partner MujGLOCK

Příspěvek Re: VIDEO: Upozornil policisty na jejich agresivní jízdu, vy
zcela určitě v pořádku nebylo at už se stránky morální, tak ze stránky technické tak se stránky právní.. :wink:

pon 30.10.2017, 12:23

Já jen aby se to nerozplizlo někam jinam... :mad:

"... jen z mých mrtvých rukou!"

stř 01.11.2017, 7:16

A co čekáš že se stane? Že je budou veřejně vyšetřovat a potom jim za přítomnosti novinářů odeberou odznaky a služební průkazy? Můj tip je že se to vyřeší interně, a tisková mluvčí pouze na dotaz sdělí že bylo vše vyřešeno dle platného zákona. Tečka.

stř 01.11.2017, 8:47
Partner MujGLOCK

jo, jo, jo. Kamerový záznam je prostě důkaz, a pokud to nejsou zrovna borci z MOP,OOP tak ten uřáďák asi nebude uplně jednoduchý doladit..s tím videozáznamem..

stř 01.11.2017, 9:15

Podle mě mělo zaznít velmi jasné odsouzení chování těch tvou policistů od všech ostatních. Takové chování je nepochopitelné a naprosto neobhajitelné. Odledně trestu se nebudu vyjadřovat, ale doufám, že medializace povede alespoň k tomu, že tihle dva borci se začnou chovat slušně a s nimi pár dalších. No a pak si třeba PČR nebude tolik stěžovat na nedostatek respektu a prestiže...

Edit: Ještě k tomu trestu - pokud jsou to lidé jinak schopní a pro PČR důležití, tak by podle mě bohatě stačilo bububu a případně finanční postih. Vyhazoval bych je až v případě, že by se to opakovalo. Cílem je, aby takové incidenty nebyly a ne vyhodit ty dva. Můžou sloužit jako odstrašující příklad.

stř 01.11.2017, 9:21
Partner MujGLOCK

souhlasím, ale to co je na tom videu je tak jaksi trošku přes čáru..to nejde dát do stejné škatulky jako když někdo pod tlakem udělá přešlap..tohle bylo jednání zcela úmyslné..navíc ta zbraň, pak jak ho chtěl vytáhnout z vozidla..no fakt napikaču..
připomíná mi to poslední příklad z praxe : borec nedá blinkr, zastaví ho policisté, chtějí vidět povinnou výbavu, on telefonuje, pak následuje výzva jménem zákona přestaňtě telefonovat, borec jim ukáže tu výbavu, není uplná, flastr za dva tácky, borec jim pak začne nadávat, následuje výzva: jménem zákona přestaňte mně nadávat..no a pak zajištění.. borec se nechce nechat dát pouta, tak donucováky a odvoz na služebnu k podání vysvětlení, po poučení odmítl vypovídat a je propuštěn během 15 minut..a výsledkem toho je správko za ublížení na cti a neuposlechnutí výzvy a správko za neuplnou výbavu.. :!:

čtv 02.11.2017, 10:40
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 26 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2