Přebíjené LIMIT spolehlivost


Doporučení, ceny, zkušenosti, přebíjení

Příspěvky: 11

Registrován: stř 20.2.2013, 22:04

Přebíjené LIMIT spolehlivost

Příspěvek od gigo » pon 16.12.2013, 15:16

Dobrý den,
máte někdo zkušenosti se spolehlivostí přebíjenek 9mm značky LIMIT. Prý jsou hodně poruchové. Děkuji.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: přebíjené LIMIT spolehlivost

Příspěvek od S474N » pon 16.12.2013, 15:19

| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Re: přebíjené LIMIT spolehlivost

Příspěvek od john.hawk » pon 23.12.2013, 9:14

za svoji maličkost můžu zodpovědně říci že Limity střílím posledních 15 let, pohybuji se na střelnicích a při pořádání různých střeleckých akcí, kde se deně vystřílí více jak 6-8 tisíc 9mm Luger jen od firmy Limit Zlín, jsem nezažil že by někomu zůstala v hlavni střela a že by se mu takto zničila zbraň. Moje zbraň má tedka nalítáno jen s Limity něco přes 25 tisíc výstřelů a vše je ok.
Z várky 8 tisic tak byli asi 4 selhané, což je zanedbatelné množství..
Za mně jsou 9mm Lugry od pana Koutného v pořádku a není se čeho bát..nepanikařil bych..
u 45tek nejsem schopný posoudit..nestřílím tuhle ráži..

Příspěvky: 30

Registrován: úte 15.3.2011, 12:47

Zbraň: G17

Bydliště: Brno

Re: Přebíjené LIMIT spolehlivost

Příspěvek od ogres » úte 24.12.2013, 12:05

Taky shrnu svoje zkušenosti s Limitama.

Vystříleno 2600ks z G17 z toho:
2 kule zůstaly v hlavni
3 náboje s nábojnicí 9x21
1 nábojnice byla prasklá
1 slabá rána a nevyhozená nábonice

Jinak všechny zápalky byly odpáleny na poprvé, občas se střídaly rány s velkým plamenem a pak malé pšouky. Zbraň se celkem dost svinila.

Kdyby nebylo těch kulí co zůstaly v hlavni, tak bych řekl, že za ty prachy to ujde. Nerad bych si ale někdy pustil střelu do ucpaného laufu, tak už Limit raději nepoužívám. Ztratil jsem důvěru.

Příspěvky: 2

Registrován: pon 21.11.2011, 18:05

Zbraň: CZ75 Shadow

Re: Přebíjené LIMIT spolehlivost

Příspěvek od Medvěd » čtv 09.1.2014, 9:37

LIMIT je asi to nejhorší co se dá momentálně koupit - v prosinci co vím zničena CZ75 na zakázku dělaná a v létě kamarádovi GLOCK - má jich doma ještě cca 4 tis a odmítá již je používat. Jinak z vlastní zkušenosti co kus to originál, dřív to bylo lepší..

Příspěvky: 222

Registrován: ned 05.1.2014, 16:04

Zbraň: Paraodnance 1911 9mm

Re: Přebíjené LIMIT spolehlivost

Příspěvek od Milan Praha » sob 25.1.2014, 9:48

bavil jsem se o nich s jedním prodejcem, který je již stahuje z prodeje ... měl cca 4 reklamace na selhani vedouci k destrukci zbraně, chtěl jsem si je koupit ale doporučil mi abych se na ně vykašlal tak sem šel raději do ALSy
Uživatelský avatar

Příspěvky: 192

Registrován: čtv 06.6.2013, 22:43

Zbraň: G26

Bydliště: Brno

Re: Přebíjené LIMIT spolehlivost

Příspěvek od SEIKEL » sob 25.1.2014, 18:04

Slysel jsem na adresu prebijenych Limitu ruzne pribehy. Nikdy ale primo od "postizeneho". Netvrdim, ze se to nestalo, ale bohuzel negativni story se mezi lidem siri velmi rychle a plosne, na rozdil od pozitivnich zkusenosti ... ty se prezentuji jen na primy dotaz ... ale rozmluva zacinajici stylem "... uz jsi to slysel? Kamaradovi meho kamarada z druheho konce republiky se vyboulil lauf bo strilel Limity ... jedna strela mu tam uvazla, poslal tam druhou a malem ho to zmrzacilo ...." tak takove pribehy kazi povest velmi rychle ... jak jsem rekl, netvrdim, ze se to nestalo ... ja mam ale s pribijenyma Limitama kladne zkusenosti ... vystrileno mnoho tisic ... nad cifrou bych se musel vazne zamyslet ale celkove to bude nad 10 ... a jen par selhacu zapalek ... cca do peti kusu, a 2 spatne kalibrovane nabojnice .... za me spokojenost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 751

Registrován: stř 14.9.2011, 18:56

Bydliště: Praha

Re: Přebíjené LIMIT spolehlivost

Příspěvek od maja » sob 25.1.2014, 18:25

Osobně se mi nestalo nic tak kritického, jako je zničení zbraně, ale měl jsem s přebíjenýma Limitama velké procento zádržek. Takže se držím jiných značek, které si dovolím vzít i na závody, protože šance na selhání je minimální.

Příspěvky: 64

Registrován: čtv 21.6.2007, 22:41

Zbraň: GLOCK

Re: Přebíjené LIMIT spolehlivost

Příspěvek od Gforce » ned 26.1.2014, 13:40

Hmm za mě osobně musím říct, že do včerejšího dne jsem s nimi neměl absolutní problém...... včera se mi však min. 2 x při střelbě promáčkla naprázdnou spoušť - musel jsem vyhodit zásobník, vybít a pak to už šlo. Finále bylo, že se mi další nábojnice s kulí abolutně zpříčila v hlavni -tímto ještě jednou děkuji kolegovi Avimovi :) a jeho pomoc. Spodek nábojnice se vydul tak trochu do hrušky. Celkem bouchnuto včera 99 střel :lol: Na druhou stranu musím říct, že za ty peníze a s ohledem na moje jinak kladné zkušenosti z minula je budu používat dál. (vystříleno pouze limit cca 3000 ran).....jo jo za tu cenu pořád zajímavé :bomb:
Jdeme tichou pěšinou, jen stíny našich zbraní tisknou do země svoji podobu a odlesk zapadajícího slunce mnouří naše unavené oči...Jeden za všechny a všichni za jednoho!

Příspěvky: 13

Registrován: sob 30.8.2008, 18:20

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Localhost

Re: Přebíjené LIMIT spolehlivost

Příspěvek od NeoStainer » pon 27.1.2014, 22:39

Bohuzel mam obdobnou zkusenost.
Nedavno jsem vyndal novejsi serii a z balicku o 100ks jsem vyradil rovnou 3 kusy, ktere se "nevesly"do hlavne (kazdou nabojnici jsem vzal a rucne vlozil do vyndane hlavne od glocku).

Limitu jsem vystrilel v razi 9mm cca 10000 a stare serie byly super ! Nove - prestavam jim verit. Obcas se stane ze jedna strela "psouk"a druha plamen jak u "verdunu".
Videl jsem i kuli co zustala v hlavni (uz dvakrat), klasicka zavada pak u glocku je ze nabonice nevyleti ven, protoze je malo prachu a zaver nema silu vyjet a vytahnout nabojnici a skripne ji v okenku..

na "domaci strileni" asi dobre, kdyz si clovek tohle uvedomuje a prizpusobi se tomu, ale na LOSa uz velmi vybiram cim pujdu.. :(

Příspěvky: 8

Registrován: sob 17.11.2012, 10:51

Zbraň: Glock 19 G4

Bydliště: Kolín

Re: Přebíjené LIMIT spolehlivost

Příspěvek od danielsem » stř 29.1.2014, 10:25

Zbraň Glock 19 G4. Náboje: Limit 9mm přebíjenky CuZn10 (3,3,-Kč/ks). Vystříleno přes 5 400ks.
Názor: Donedávna vcelku pozitivní. Několik kusů ze sta mělo slabší ránu oproti zbytku, ale Glock většinou nábojnici vyhodil a přebil. Jednou za cca 300 ran se sekla nábojnice ve vyhazovacím okénku, jednou z celkového počtu došlo k odpálení až napodruhé a jednou se neodpálila ani po 3 pokusech. To jsem byl za tu cenu schopný akceptovat.
Před 3 měsíci jsem však narazil na novější várku (ozkoušeno cca 1200ks), kdy cca 5 ran ze 100 je tak slabých, že buď se sekne nábojnice v okénku nebo vůbec nedojde k jejímu vyhození (nábojnice zůstane v komoře). To už je celkem otrava jelikož si člověk není jistý, jestli se nesekla střela v hlavni a radši provádím optickou kontrolu, což zdržuje. Jinak procento těch slabá rána / silná rána je větší než bývalo.
Zatím jsem nenarazil na kus bez prachu, kdy by došlo k seknutí střely v hlavni.
Další poznatky: Teď v zimě (brzy šero) limity hezky plamení z hlavně, více než pamatuji z minulé zimy. Asi tak každá sedmá udělá stylový efekt. Jinak nadstandardně (proti SB)znečisťují zbraň.
Výsledek: Zkusím Alsa Pro a porovnám. Zatím jsem měl možnost porovnávat LIMITy pouze s cca 700ks SB (115gr FMJ a subsonic). Mimochodem se SB zatím spokojenost (až na cenu...).

Příspěvky: 6

Registrován: čtv 04.7.2013, 13:03

Zbraň: Glock 17

Bydliště: Praha

Re: Přebíjené LIMIT spolehlivost

Příspěvek od KemoG17 » pát 31.1.2014, 13:52

po 2000 kouscích z G17 zatím žádný problém. Ale jde zřejmě o starší sérii.

Příspěvky: 1

Registrován: ned 02.2.2014, 20:31

Zbraň: glock 19 gen4

Re: Přebíjené LIMIT spolehlivost

Příspěvek od baggio » ned 02.2.2014, 21:15

V roce 2013 jsem zakoupil od p. Koutného, přes náš SSK, 2200 nábojů. Zatím odstříleno 1200 ks a výsledky kvality se jeví velmi špatně. Je pravda, že cena byla velmi dobrá a v
100 ks sáčcích bylo 103-105 nábojů. Sáčky byly špatně slepené a proto jsem to počítal a pak znovu balil. Ale cca každý 10 kus nenatáhne závěr, 2x těžký zásek, kdy jsem musel velmi silně klepnout čelem závěru o lavici (moc vysunutá střela). To je asi největší problém - špatné upevnění střely v nábojnici. Některé se snadno protáčí a jdou vytáhnout prsty. Korunou bylo uváznutí střely v laufu. Po vytlačení střely mosaznou kulatinou jsem zjistil, že veškerá navážka ulpěla na spodku střely (pravděpodobně mokrá střela při přebíjení). Ještě že jsem nedal dvojstřel, asi by můj gloček utrpěl, pravděpodobně i já. Jo a ještě jsem tam našel okem 2 makarovy, ale s těmi si glock poradí. Přes to všechno s tímto střelivem dám na 25 m, terč mez. 50/50, všechno do černého. Ale nic akčnějšího se s tím nedá dělat. Opravdu je nutné zvážit, jestli to za ty prachy stojí. :bomb:

Příspěvky: 265

Registrován: pon 28.5.2012, 14:59

Zbraň: HK P30S

Re: Přebíjené LIMIT spolehlivost

Příspěvek od nico » pon 03.2.2014, 10:43

Když mně zůstala střela v hlavni, zápalka prach rozmetala po celý pistoli a zůstal naspálený. Taky jsem sázel na vnitřní vlhkost.

Příspěvky: 76

Registrován: ned 02.6.2013, 19:12

Re: Přebíjené LIMIT spolehlivost

Příspěvek od Speedster » pon 03.2.2014, 11:54

Já teda nevím za kolik ty limity nakupujete, ale to co tu píšete mě příjde jako celkem zásadní vady. Zvlášt když se dá Alsa pro pořídit od 3.60,- / ks. Jinak já mám z limitama zkušenosti lepší, střela v hlavni mě nikdy nezůstala, ale měl jsem na zkoušku 500ks a z každého balení nešla vždy odpálit aspoň jedna. A to ani na druhý pokus.
Ještě Edit: Ale zas vždy byly v balení aspoň 3-4 náboje navíc, takže pro někoho kdo na tohle kouká může být Limit super
Naposledy upravil(a) Speedster dne pon 03.2.2014, 20:38, celkem upraveno 1 x.

Příspěvky: 265

Registrován: pon 28.5.2012, 14:59

Zbraň: HK P30S

Re: Přebíjené LIMIT spolehlivost

Příspěvek od nico » pon 03.2.2014, 12:07

No já je nekupuji, koupil jsem je před časem jednou a naposledy.

Příspěvky: 38

Registrován: sob 25.1.2014, 1:03

Zbraň: EVO3

Re: Přebíjené LIMIT spolehlivost

Příspěvek od dastin » pát 04.4.2014, 23:49

Limit mne pekne nasral!!!
Poprosil jsem kamarada, ktery jel kolem, aby mi koupil projektily 9mm. Ten si nevzal sebou magnet a privezl mi par tisic ocelaku.
No mam radost......................
Uz nechci nic videt od LIMITU
Davejte si na ty previty pozor!!!
:mad:
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Přebíjené LIMIT spolehlivost

Příspěvek od reddog » sob 05.4.2014, 6:05

Dastin:
Mas objednavku, nebo jel kamarad jen tak na primy nakup?

Příspěvky: 24

Registrován: stř 05.3.2014, 21:31

Re: Přebíjené LIMIT spolehlivost

Příspěvek od paulus347 » sob 05.4.2014, 9:14

četl jsem příspěvek na FB od prodejce z letočního ledna:

Maji nove stroje a jiz by se tyto zavady nemely opakovat. Byl jsem ujisten majitelem firmy, ze kvalita naboju je dobra.

Jak to tedy je s novovýrobou?

Příspěvky: 429

Registrován: pon 21.10.2013, 23:03

Zbraň: Glock 17, Glock 26

Bydliště: Praha

Re: Přebíjené LIMIT spolehlivost

Příspěvek od hermenet » sob 05.4.2014, 9:30

Koupil jsem stovku a měl jsem 3 zádržky (2 z vadných nábojů ale vystřelily po ručním vpravení do komory, třetí kamsi zapadl, tak jsem ho musel věnoval střelnici).
Nedávno jsem koupil další stovku, tak uvidím. 3% chybovost mi nepřijde tragická, aspoň si člověk nacvičí řešení závad.

Zpět na „Střelivo“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz