P: Norinco CQ-A1


Již neplatné inzeráty.

Uživatelský avatar

Příspěvky: 211

Registrován: čtv 01.8.2013, 11:19

Bydliště: České Budějovice, Plzeň, Klatovy, Sušice

P: Norinco CQ-A1

Příspěvek od MouseSentinel » úte 30.12.2014, 17:24

Prodám samonabíjecí kulovnici Norinco CQ-A1 komorovanou pro ráži 5.56x45MM/.223Rem v základním provedení bez úprav. Jedinou úpravou je zvětšená natahovací páka od UTG. Kupovaná 6/14, nastříleno kolem 500 ran. S Norníkem jsem měl velké plány. Ale dostal jsem se do situace, kdy je pro mě cena .223 neúnosná a neuživím jí. Chod spouště je hrubý. Plánoval jsem návštěvu puškaře, ale nestihl jsem to. Vnitřní zpracování odpovídá ceně. Ale je plně funkční a bezproblémová. Problém jsem měl akorát s ruským střelivem TullAmmo. Jinak vše ostatní baští bez problému. I přes hrubá vojenská mířidla a mizernou spoušť střílí velice přesně. S dobrou optikou a vyladěnou spouští si myslím, že lze střílet s Norníkem na flek. Po každé střelbě pečlivě čištěna, je to mazlík. Ke kulovnici přidám základní příslušenství (popruh, čistění, návod, olejnička, zásobník na 30 ran omezený na 5), dále 3ks origo americké vojenské zásobníky na 30 ran (OKAY Industries) a 1ks origo americký vojenský zásobník na 20 ran (Colt Hartford). Pouze držiteli ZP s NP!
Cena: 15500,-Kč - možná výměna za střelivo 7.62x39MM BXN, SM nebo ALSA, tovární 9MM Luger, kryt pouzdra závěru Kinggun, zaměřovač Vortex Spitfire 1x nebo Kolimátor EOTech 512/XPS2.
V případě zájmu můžu přidat zbytek střeliva .223 SB 55gr. 254ks za 2000,- nebo transparentní zásobník na 30 ran Lancer L5 AWM za 600,- (samostatně prodám pouze pokud zbyde po prodeji kulovnice)
Lokalita: Česko Budějovicko, Plzeňsko nebo na trase Plzeň-Sušice
Kontakt: daniel(tečka)drabek(uzenáč)centrum(tečka)cz
Foto: http://mousesentinel.rajce.idnes.cz/Nor ... 45MM_NATO/ a http://mousesentinel.rajce.idnes.cz/Tra ... er_L5_AWM/
Přílohy

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

Uživatelský avatar

Příspěvky: 211

Registrován: čtv 01.8.2013, 11:19

Bydliště: České Budějovice, Plzeň, Klatovy, Sušice

Re: P: Norinco CQ-A1

Příspěvek od MouseSentinel » čtv 15.1.2015, 19:55

Prodáno.

Zpět na „Archív inzerátů“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz